Įkraunama...
Įkraunama...

Stogas nuo A iki Ž / 8 tema

QUOTE(Noriukas5 @ 2013 07 23, 17:32)
Jeigu imanoma, geriau darykit isorinese sienose ventiliacija, nes stoge, kai mazas nuolydis gali pasidryti visokiu kliauziu, vandens pratekejimas ir t.t. Jeigu noresite siltinti perdanga reikes daryti papildoma medine perdanga ir prie ju galesite sukti profiliu laikiklius.

Gal truputėli aiškiau galite g.gif Kaip tai padaryti? Kokį pavizdėlį ar brėžinuką.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksana79 @ 2013 07 23, 20:23)
Gal truputėli aiškiau galite  g.gif  Kaip tai padaryti? Kokį pavizdėlį ar brėžinuką.... blush2.gif


Jei palepe negyvenama ir nesildoma,kerti skyle sienoj ir viskas.. nereikia stogo gadinti smile.gif
Papildyta:
Beje,kas liecia clasic profili.. Rukki produktas geresnis nes nuo saules nesimeta i bangas,lakstai nesibanguoja(bent pas mane) o borga net nesauleta diena visokios bangeles matosi.. Va tau ir piguma..
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 07 23, 16:00)
Koki buda siulot? Man kaip tik jusu siulomas variantas atrodo sudetingrsnis, nes reikia tada pspildomo gegnyno siltinimui juk ant gipso profiliu nesilaikys sitinimas be to trn dar ventiliacijos vamzdziai turi buti.

O ventiliacinius kaminelius sunku imontuoti kai jau stogas padarytas nes dabar nezinau kur jie bus ir kiek...


Ar jūs turite stogo konstruktyvą pasidarę? Į ką bus atremta stogo konstrukcija, kad neišverstų sienų į išorę? Vistiek kažkokios sijos turės būti naudojamos perdangos vietoje.
Ar naudosite tokias santvaras stogui?
http://www.statybuve.../big/3611-1.jpg
Žinant stogo konstrukciją, būtų lengviau galvoti apie apšiltinimą.

Ar ventiliacijos vamzdžiai eis tiesiai iš kambario į lauką?



Atsakyti
QUOTE(BangaS @ 2013 07 24, 10:45)
Ar jūs turite stogo konstruktyvą pasidarę? Į ką bus atremta stogo konstrukcija, kad neišverstų sienų į išorę? Vistiek kažkokios sijos turės būti naudojamos perdangos vietoje. 
Ar naudosite tokias santvaras stogui?
http://www.statybuve.../big/3611-1.jpg
Žinant stogo konstrukciją, būtų lengviau galvoti apie apšiltinimą.

Ar ventiliacijos vamzdžiai eis tiesiai iš kambario į lauką?


Ties kraigu bus taip pat murlotas, jis stoves ant kolonu, i murlota remsis gegnes.. Santvaru nebus, pas mane anga 8m, vienas tarpas 3,5m kitas 4,5m.

Patiko mintis ventiliacija per siena daryti tik pas mane virs lubu itariu nebus aukscio vamzdziams ismesti..
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2013 07 24, 06:37)
Jei palepe negyvenama ir nesildoma,kerti skyle sienoj ir viskas.. nereikia stogo gadinti smile.gif
Papildyta:

Ta prasme-pačioje palėpėje?(virš šiltalo?)
Ir kiek tokių "skylių" reikia-jei stogas sakykim apie 100kv/m?
Ir gal kokią nuorodėlę-kuom tas skyles dengti?Grotelėm..kokiu kaminėliu?
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 07 24, 13:51)
Ties kraigu bus taip pat murlotas, jis stoves ant kolonu, i murlota remsis gegnes.. Santvaru nebus, pas mane anga 8m, vienas tarpas 3,5m kitas 4,5m.

Patiko mintis ventiliacija per siena daryti tik pas mane virs lubu itariu nebus aukscio vamzdziams ismesti..


Šiuo atveju neišeina šiltinti "perdangos", nes per kolonas susidarytų rimtas šalčio tiltas. Lieka jūsų variantas šiltinti patį stogą. Tik man niekaip nesiderina toks stiprus šiltinimas ir šalia slylės iš kambario į lauką. Kai paspaus šaltukas, ten toks ciongas eis, kad ojojoj. Sandarumo testo geriau net nedarykit.
Atsakyti
sveikuciai, labai prasyciau parekomenduoti gerus stogdengius Kaune ar kurei dibtu Kaune, prasyciau pasidalinti ju kontaktais i AZ. Mums reikia padaryti medini karkasa ant namo ir fibercementiniu ploksciu apdaila uzdeti ir pakalimus padaryti, o musiskiai stogdengiai gali ateiti tik velai rudeni, mums tas nebetinka...aciu is anksto.
Atsakyti
Sveiki,

Kokios stogu dengimo darbu kainos dabar? Turiu pasiulyma:

* darbas: karkasas, plevele, cerpe: 62 lt;
* lietaus sistemos irengimas - 18 lt/m;
* stoglangiu montavimas - 350 lt/vnt.

Stogas Kaune smile.gif Rekomenduoti kaip geri stogdengiai. Su kainom neperlenkta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VilkasPilkas: 29 liepos 2013 - 23:18
Sveiki, gal kas galit pagelbet ax.gif gal kas isanalizave beasbescio siferio kainas? Lenkijoj randu uz lapa 16zl, na mazdaug 0,7 kvadrato. Ar cia gera kaina? Ir isvis ar prasidet su lenkija g.gif buciau labai labai dekinga, nes net nezinom nuo ko pradet ieskoti doh.gif sedim ir googlinam, bet i ka svarbiausia atkreipti demesi, tai net nenumanom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Muffins @ 2013 07 31, 19:58)
Sveiki, gal kas galit pagelbet ax.gif  gal kas isanalizave beasbescio siferio kainas? Lenkijoj randu uz lapa 16zl, na mazdaug 0,7 kvadrato.  Ar cia gera kaina? Ir isvis ar prasidet su lenkija g.gif  buciau labai labai dekinga, nes net nezinom nuo ko pradet ieskoti doh.gif  sedim ir googlinam, bet i ka svarbiausia atkreipti demesi, tai net nenumanom blush2.gif


Lemora siulo 1.25m x1.15m rudos spalvos 24,56lt su PVM uz lapa
Atsakyti
pribrendo reikalas stogui plevele pirkti.. 25 laipsniu nuolydis, mastau apie difuzine klijuojamu krastu. gal kas pasidalintu informacija kokia dejosi sau ir kokia yra "gera" kaina?
Atsakyti
QUOTE(Loreciukaz @ 2013 08 01, 06:50)
pribrendo reikalas stogui plevele pirkti.. 25 laipsniu nuolydis, mastau apie difuzine klijuojamu krastu. gal kas pasidalintu informacija kokia dejosi sau ir kokia yra "gera" kaina?


Mes pirkome Permo Easy klober(abi kraštinės klijuojamos). Ši plevelė viena iš geresnių, nepigi, bet pataikėm, kai buvo akcija nusipirkom, na, gavosi kv.m. 4,70 berods. Pirkta iš Destata Profil.
Atsakyti