Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

QUOTE(vovere16 @ 2013 04 22, 11:18)
sveiki savo ir vyro deklaracija pateikiau balndzio 9 d. jau ta pacia diena rode, kad ji priimta, taciau i el.pasta nepareina jokia zinute kad ji patvirtinta nieko nesuprantu. Deklaracijose keiciau 17 langelio duomenis.

"Dokumentas priimtas" ir "deklaracija patvirtinta" yra skirtingos busenos - jei savo asmenineje informacijoje (ne pacioje deklaracijoje) ivedete teisinga savo el.pasta, pranesima, kai bus priimta deklaracija, tikrai turetumete gauti
Atsakyti
Sveiki, reiktu pagalbos.
As esu dirbanti, turim viena vaikiuka ir neuzilgo musu seimyna pasipildys dar vienu seimos nariu, uz 1-2 sav.
Vyras kaip ir nedirbantis faktiskai, birzo nestovi.
Kai pereitais metais deklaravau pajamas, buvo tokia situacija 1 vaikas seimoje ir tik as dirbantis, vyras nedirbantis, birzoj nestovi, ir man kazka ten VMI pakeite, kad as gavau dar papildomai pinigeliu, nes jeigu buciau per sistema paprastai deklaravus dar buvau skolinga kelis litus.
Tik nesuprantu ka ten pakeite? Ir gal geriau laukti kol gims antrasis seimos narys, gal geriau?
Beje esu NGA nuo balandzio 17 d., dar sodrai nepateikiau prasymo del pinigeliu, nes man sake jog reikia pirma deklaruoti pajamas, ar taip butina daryti?

Aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2013 04 24, 09:39)
Sveiki, reiktu pagalbos.
As esu dirbanti, turim viena vaikiuka ir neuzilgo musu seimyna pasipildys dar vienu seimos nariu, uz 1-2 sav.
Vyras kaip ir nedirbantis faktiskai, birzo nestovi.
Kai pereitais metais deklaravau pajamas, buvo tokia situacija 1 vaikas seimoje ir tik as dirbantis, vyras nedirbantis, birzoj nestovi, ir man kazka ten VMI pakeite, kad as gavau dar papildomai pinigeliu, nes jeigu buciau per sistema paprastai deklaravus dar buvau skolinga kelis litus.
Tik nesuprantu ka ten pakeite? Ir gal geriau laukti kol gims antrasis seimos narys, gal geriau?
Beje esu NGA nuo balandzio 17 d., dar sodrai nepateikiau prasymo del pinigeliu, nes man sake jog reikia pirma deklaruoti pajamas, ar taip butina daryti?

Aciu uz atsakyma

Matomai jums pritaike visa PNPD uz vaika,o ne per puse su vyru.
Ta pati galejot pakeisti ir sistemoj deklaravusi.
As nei su viena nedeklaravau ir pirma karta girdziu,kad norint pateikti prasyma,reikia deklaruoti pajamas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 04 24, 08:51)
Matomai jums pritaike visa PNPD uz vaika,o ne per puse su vyru.
Ta pati galejot pakeisti ir sistemoj deklaravusi.
As nei su viena nedeklaravau ir pirma karta girdziu,kad norint pateikti prasyma,reikia deklaruoti pajamas.


Tikrai neprivaloma deklaruoti pajamu (jei nepriklauso pagal pareigas) norint gauti ismoka uz NGA. As i dekreta isejau lygiai ta pacia diena, kaip jus ir jau sekmingai ta pacia diena uzpildziau prasyma del NGA pasalpos gavimo. Laukiu pinigu thumbup.gif

O deklaruokite savo ruoztu. Antras vaikelis 2012 metu deklaracijai itakos neetures, taip, kad nebutina laukti kol jis gims biggrin.gif ir tik tada pildyti deklaracija.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 04 24, 09:51)
Matomai jums pritaike visa PNPD uz vaika,o ne per puse su vyru.
Ta pati galejot pakeisti ir sistemoj deklaravusi.
As nei su viena nedeklaravau ir pirma karta girdziu,kad norint pateikti prasyma,reikia deklaruoti pajamas.


Man pazystama sake, jog pirma reikia deklaruoti ir as nustebau, sakau dar protingesniu zmoniu pasiteirausiu.
Dekui labai uz pagalba smile.gif

Cia reikia pakeisti langelyje kur raso "Taikytino MPNPD suma"?
Pas mane sistemoj raso 600. I kokia suma tada keisti, i 1200? Ir viskas ar dar kur nors reikia keisti ka? Cia pirmas puslapis.
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2013 04 24, 10:36)
Man pazystama sake, jog pirma reikia deklaruoti ir as nustebau, sakau dar protingesniu zmoniu pasiteirausiu.
Dekui labai uz pagalba smile.gif

Cia reikia pakeisti langelyje kur raso "Taikytino MPNPD suma"?
Pas mane sistemoj raso 600. I kokia suma tada keisti, i 1200? Ir viskas ar dar kur nors reikia keisti ka? Cia pirmas puslapis.

17 laukeli 1200
Ir tada spauskit ant saukstuko raudono ir ziurekit ar nera klaidu.
Atsakyti
Dar siam langelyje 18A "MPNPD suma, neatimta iš taikant 15 proc. mo- kesčio tarifą apmokestinamų pajamų (17-13 -16)
(jei gaunama neigiama suma, įrašomas nulis)" raso pas mane 0,00 ir cia ka nors reikia keisti?
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2013 04 24, 10:40)
Dar siam langelyje 18A "MPNPD suma, neatimta iš taikant 15 proc. mo- kesčio tarifą apmokestinamų pajamų (17-13 -16)
(jei gaunama neigiama suma, įrašomas nulis)" raso pas mane 0,00 ir cia ka nors reikia keisti?

Nereikia.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 04 24, 10:37)
17 laukeli 1200
Ir tada spauskit ant saukstuko raudono ir ziurekit ar nera klaidu.


Supildziau, grazintina suma raso 2 psl 31 langelyje?
Papildyta:
Pasmane suvedus 1200 raso 31 langelyje, jog -83lt, o suvedus 600, 31lang raso - 7.
Tai kaip suprantu maziau man grazinti reiktu su taikomu per puse?
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2013 04 24, 10:47)
Supildziau, grazintina suma raso 2 psl 31 langelyje?
Papildyta:
Pasmane suvedus 1200 raso 31 langelyje, jog -83lt, o suvedus 600, 31lang  raso - 7.
Tai kaip suprantu maziau man grazinti reiktu su taikomu per puse?

33 laukeli grazintina suma.
Atsakyti
tiksliau su minuso zenklu 33 langelyje raso
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2013 04 24, 10:48)
tiksliau su minuso zenklu 33 langelyje raso

Tai jeigu 33 laukeli suma su minuso zenklu,tai jus skolinga tiek valstybei.
O jus uz 2012 metus deklaruojat? Jus gi saket,kad mokesciuose,kazka deklaravot jau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 24 balandžio 2013 - 09:50