Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

QUOTE(D*L*K @ 2013 04 25, 11:05)
greiciausiai nieko ir negausite, tik sumazes toji skola bendra tokia suma, kokia turetumete gauti



Na, bet skola už 2009 m. pas mane yra už PSD, o grąžintina permokėta suma už 2008 ir 2012 m. - GPM. Ar nėra skirtumo jokio? Jeigu PSD mokama SODRAI, tai kaip, VMI paims iš GPM ir atiduos SODRAI? Nu kažkaip nelogiška... Nors ką aš žinau, visko gali būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotryna_: 25 balandžio 2013 - 12:52
QUOTE(Kotryna_ @ 2013 04 25, 13:51)
Na, bet skola už 2009 m. pas mane yra už PSD, o grąžintina permokėta suma už 2008 ir 2012 m. - GPM. Ar nėra skirtumo jokio? Jeigu PSD mokama SODRAI, tai kaip, VMI paims iš GPM ir atiduos SODRAI? Nu kažkaip nelogiška... Nors ką aš žinau, visko gali būti.

aj, ir pas Jus skola uz PSD? tada turetu ismoketi VMI, nors kazkuri mama pora psl atgal minejo, kad yra kazkokios PSD imokos, kurios mokamos VMI. As sito tikrai nezinojau, tad placiau pakomentuot negaliu
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 04 25, 17:54)
aj, ir pas Jus skola uz PSD? tada turetu ismoketi VMI, nors kazkuri mama pora psl atgal minejo, kad yra kazkokios PSD imokos, kurios mokamos VMI. As sito tikrai nezinojau, tad placiau pakomentuot negaliu



Taip, būtent, kad už PSD skola, o permokos už GPM. Beje, pirmoji permoka GPM susidariusi už 2008 m. Toliau, už 2009 m. jau skola už PSD. Tada 2010 ir 2011 m. deklaracijos - 0, abejus metus išdirbau pilnai 0,5 etato. Toliau jau 2012 m., vėl šiokia tokia permoka, vėl už GPM.

Prisijungus prie mano VMI, rodo:
Permoka/skirtumas pagal 1441 (GPM004)
O prievolės pagal PSD009 (MM)

Tai turbūt čia skirtingi dalykai. Bent jau norėčiau taip tikėtis, kad atgausiu permokas, tada pridėsiu prie jų dar šiek tiek ir galėsiu sumokėti tą nelemtą skolą už 2009 m.

Na negi niekam taip nebuvo? Paaiškinkit man, tundrai kaip ten yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kotryna_: 25 balandžio 2013 - 18:15
QUOTE(Kotryna_ @ 2013 04 25, 18:12)
Taip, būtent, kad už PSD skola, o permokos už GPM. Beje, pirmoji permoka GPM susidariusi už 2008 m. Toliau, už 2009 m. jau skola už PSD. Tada 2010 ir 2011 m. deklaracijos - 0, abejus metus išdirbau pilnai 0,5 etato. Toliau jau 2012 m., vėl šiokia tokia permoka, vėl už GPM.

Prisijungus prie mano VMI, rodo:
Permoka/skirtumas pagal 1441 (GPM004)
O prievolės pagal PSD009 (MM)

Tai turbūt čia skirtingi dalykai. Bent jau norėčiau taip tikėtis, kad atgausiu permokas, tada pridėsiu prie jų dar šiek tiek ir galėsiu sumokėti tą nelemtą skolą už 2009 m.

Na negi niekam taip nebuvo? Paaiškinkit man, tundrai kaip ten yra?


anksciau darydavo taip: jei GPM (33) ir PSD (46) langeliuose sumos su skirtingais zenklais, t.y. viena grazintina, kita moketina, tai grazindavo arba reikedavo primoketi skirtuma, atsizvelgiant i tai, kuri suma didesne. bet cia tuo atveju, kai skola ir permoka toj pacioj deklaracijoj
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2013 04 25, 12:23)
kaip užpildyta deklaracija? 35A laukelis? nepriemoką skaičiuoja pagal deklaracijąm, tai žiūrėkit kaip pateikėt, jeigu ką , tikslinkit 35A laukelį, rašykit 0. kol nepatikslinsit deklaracijos skola nedings


Yra parasyta 6, kiek suprantu tai tiek menesiu buvo nedraustas, bet as ten nieko nepildziau, jau taip buvo.
Tai turbut kai buvo isvykes i uzsieni, tuomet ir susidare si skola.
Reiks tada turbut vaziuot i VMI ir aiskintis.

Papildyta:
QUOTE(Kotryna_ @ 2013 04 25, 12:03)
Na, pas mane analogiška situacija. Turiu skolą VMI už 2009 metus, pamačiau tik šiemet. -576. Per tuos 4 metus, niekas man nieko nepranešė, niekas neieškojo, delspinigių prikapsėjimo nerandu.



O gal zinote kur pasiziureti kur delspinigiai prikapsi?
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2013 04 25, 18:20)
anksciau darydavo taip: jei GPM (33) ir PSD (46) langeliuose sumos su skirtingais zenklais, t.y. viena grazintina, kita moketina, tai grazindavo arba reikedavo primoketi skirtuma, atsizvelgiant i tai, kuri suma didesne. bet cia tuo atveju, kai skola ir permoka toj pacioj deklaracijoj



Ne, tikrai skirtingų metų deklaracijose:

2008 m. - 33 langelis 362,
46 langelio išvis nėra (sena forma GPM305)

2009 m. - 33 langelis 0,
46 langelis -576

2012 m. - 33 langelis 49,
46 langelis 0


Visas šias trijų metų deklaracijas pateikiau tik šiemet. Sėdžiu ir galvoju, ar man nors gražins tuos 362+49, o aš savo ruožtu mokėsiu PSD skolą 576, ar jie taip tiesiog niekam nieko nesakę, nurašys tuos 411 Lt PSD skolai.

Prisijungus prie MANO VMI, rodo, kad suma (411 Lt) yra grąžintina.
O skola už 2009 m. yra prievolių sąraše: mokėtina suma: 576 Lt
Papildyta:
QUOTE(saulyte84 @ 2013 04 25, 18:51)
O gal zinote kur pasiziureti kur delspinigiai prikapsi?


Prisijungus prie MANO VMI, ten kur yra mokesčių mokėtojo kortelė, tai ten paspaudus turėtumėte rasti ir permokas, ir prievoles, ir delspinigių "prikapsėjimą".
Atsakyti
O kaip yra su IV pagal pažymą mokesčių mokėjimu: deklaravau internetu, tai dabar taip pat sėkmingai pagal savo paskaičiavimus susimoku VMI ir Sodrai? Ar reikia laukti kažkokių jų paskaičiavimų? Na, kaip sužinojau, reikia dar ir Sodroje prasideklaruoti, o GPM tada tiesiog atsiskaičiuoju tuos procentus ir susimoku?
Dėkui! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2013 04 25, 20:55)
O kaip yra su IV pagal pažymą mokesčių mokėjimu: deklaravau internetu, tai dabar taip pat sėkmingai pagal savo paskaičiavimus susimoku VMI ir Sodrai? Ar reikia laukti kažkokių jų paskaičiavimų? Na, kaip sužinojau, reikia dar ir Sodroje prasideklaruoti, o GPM tada tiesiog atsiskaičiuoju tuos procentus ir susimoku?
Dėkui! 4u.gif



Gal pasakysit ka galiu itraukti i deklaracijos V7 langeli (leidziami atskaitymai)? Kaip supratau, tai nuo gautu pajamu deklaravus susimoku 5 %? Kokia forma reikia Sodrai deklaruoti? Ji metine?
Atsakyti
QUOTE(Loretele @ 2013 04 25, 21:31)
Gal pasakysit ka galiu itraukti i deklaracijos V7 langeli (leidziami atskaitymai)? Kaip supratau, tai nuo gautu pajamu deklaravus susimoku 5 %? Kokia forma reikia Sodrai deklaruoti? Ji metine?

Apie leidžiamus atskaitymus ir deklaravimą glaustai ir aiškiai parašyta čia. Tie 5% mokami jau nuo gryno pelno, atskaičius ir mokesčius Sodrai.
Deklaracijos Sodrai formą rasite čia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotryna_ @ 2013 04 25, 19:56)
Prisijungus prie MANO VMI, rodo, kad suma (411 Lt) yra grąžintina.
O skola už 2009 m. yra prievolių sąraše: mokėtina suma: 576 Lt
Papildyta:
Prisijungus prie MANO VMI, ten kur yra mokesčių mokėtojo kortelė, tai ten paspaudus turėtumėte rasti ir permokas, ir prievoles, ir delspinigių "prikapsėjimą".


Prisijungus ten, jokiu mokamu sumu nera ir jokiu delspinigiu ir tt.

PAsiziurejau ligoniu teritorineje kasoje, jog sveikatos draudimas galioja nuo 2009.11 men iki siol, kol vaikui sukaks 8 m.
Vyras nedirba nuo 2011.07men (is darbo isejo 6 men 20 d.), o 2012 m pradzioje mes priregistravome teti ligoniu kasose.
Tai is kur tada ta skola atsirado, jei kaip ir draudimas pagal ligoniu kasas galioja, nesuprantu? g.gif
Gal kas gali pagelbeti ir siuo klausimu?
Atsakyti
QUOTE(saulyte84 @ 2013 04 26, 10:47)
Prisijungus ten, jokiu mokamu sumu nera ir jokiu delspinigiu ir tt.

PAsiziurejau ligoniu teritorineje kasoje, jog sveikatos draudimas galioja nuo 2009.11 men iki siol, kol vaikui sukaks 8 m.
Vyras nedirba nuo 2011.07men (is darbo isejo 6 men 20 d.), o 2012 m pradzioje mes priregistravome teti ligoniu kasose.
Tai is kur tada ta skola atsirado, jei kaip ir draudimas pagal ligoniu kasas galioja, nesuprantu?  g.gif
Gal kas gali pagelbeti ir siuo klausimu?

Tai uz tuos kelis menesius, kol nedirbo ir nebuvo registruotas LK. T.y. nuo 2011 06 20 iki 2011 12 31. PAskaitinejau visas Jusu zinutes ir suprantu tik tiek, kad 2011 m. likusi laika nuo vyro isejimo is darbo iki metu galo jis nei birzoje buvo, nei isvykima deklaravo, nei prie vaiko ligoniu kasose registruotas buvo. Tai kodel Jus stebites del skolos? - visa ta laikotarpi jis turejo moketi PSD pats. 06 menesi, kai jis isejo is darbo, dar buvo draustas, nuo 07 men. - nebe. Stai Jums ir gaunasi 6*72=432 lt skola g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D*L*K: 26 balandžio 2013 - 10:05
QUOTE(D*L*K @ 2013 04 26, 11:00)
Tai uz tuos kelis menesius, kol nedirbo ir nebuvo registruotas LK. T.y. nuo 2011 06 20 iki 2011 12 31. PAskaitinejau visas Jusu zinutes ir suprantu tik tiek, kad 2011 m. likusi laika nuo vyro isejimo is darbo iki metu galo jis nei birzoje buvo, nei isvykima deklaravo, nei prie vaiko ligoniu kasose registruotas buvo. Tai kodel Jus stebites del skolos? - visa ta laikotarpi jis turejo moketi PSD pats. 06 menesi, kai jis isejo is darbo, dar buvo draustas, nuo 07 men. - nebe. Stai Jums ir gaunasi 6*72=432 lt skola  g.gif


Na bet ligoniu kasose raso jog jis turi draudima nuo 2009.11 men iki dabar, tai 2011 m nuo 07 men ieina i sveikatos draudima, nors priregistravome teti tik 2012 m pradzioje, ar taip nebuna?
Jis nedeklaravo savo isvykimo, nes jis ne lietuvos pilietis, jis uzsienietis, sugrizo i savo gimtine pusei metu, taciau Lt lankesi kas dvi savaites. Jokiu medicininiu paslauku ir pas jokius daktarus mes niekad nesikreipeme nuo to laiko kai atvyko gyventi i Lt ir dirbti.
Atsakyti