Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Gyventojų pajamų deklaravimas
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
D*L*K
QUOTE(poison @ 2013 04 30, 09:02)
Sveikos merginos. Gal kuri galite pasakyti jei pildau deklaracija už 2009 metus, 17 langelyje rašau 1200, jei turiu 2 nepilnamečius vaikus, kuriuos auginame kartu su vyru?
*

Jei nera 2009 metais gimusiu vaikuciu, tada 50*12=600 + 100*12=1200 viso 1800 kiekvienam, arba 3600 kazkuriam vienam
Gemma
QUOTE(rulle @ 2013 04 30, 08:02)
Tai man ir reikejo 100 lt uz vaika taikyti,bet tiek to smile.gif
Sodra man parode pazyma is VMI,maciau,kad mazesne suma,ir toje pazymoje,kaip tai keista,nera irasyta leidziamu atskaitymu g.gif Matomai,kad privelusi toje deklaracijoje. Ir dar nesuprantu,kaip VMI mato,kiek Sodrai turiu moketi? Juk,pildant deklaracija i leidziamus atskaitymus itraukiu ir PSD(sita tai mato),Sodra(nors pervedu per banka,tai gal ir mato) ir reilias islaidas(zaliava, viskas kas susieja su IV islaidomis). Tai,vat idomu,kaip jie ten susigaudo smile.gif

tai pazymoje atsispindi tik is juridiniu asmenu gautos pajamos, nes jie privalo deklaruoti ismokas vykdantiems individualia veikla. o nera sumu, kurias gavote is fiziniu asmenu. greiciausiai delto sodra ir mato mazesnes sumas. arba gal kazkas nedeklaravo.
rulle
QUOTE(Gemma @ 2013 04 30, 10:01)
tai pazymoje atsispindi tik is juridiniu asmenu gautos pajamos, nes jie privalo deklaruoti ismokas vykdantiems individualia veikla. o nera sumu, kurias gavote is fiziniu asmenu. greiciausiai delto sodra ir mato mazesnes sumas. arba gal kazkas nedeklaravo.
*

Tai as VMI deklaravusi visas pajamas,ir ten labai mazas neatitikimas,tik 60 lt sodrai permoketa,bet pajamu jau gaunasi 500 lt.
Aciu Gemma,kaip yra,patvarkiau deklaracija,nors nieko ten man nepasikeite smile.gif lauksiu kada VMI perziures ax.gif gal isaiskes kas nors.

Mergaites,dar toks klausimas blush2.gif
Deklaruojant uz 2012 metus su IV i leidziamus atskaitymus itrauki PSD, kuri mokejai tais metais ir islaidas su veikla,o Sodros apskaiciuota mokesti uz 2012,kuri 2013 metais sumokejai-nereikia? Ta suma turesi 2014 irasyti? Visai susimaisiau doh.gif
Loretele
Koki imokos koda nurodyt darant pavedima vmi esant gpm nepriemokai?
D*L*K
QUOTE(Loretele @ 2013 04 30, 17:11)
Koki imokos koda nurodyt darant pavedima vmi esant gpm nepriemokai?
*

Visa susijusi info:

nuo gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais susijusių A klasės pajamų 1311

nuo gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais nesusijusių A klasės pajamų (išskyrus turto pardavimo pajamas) 1411

nuo gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais nesusijusių A klasės turto pardavimo pajamų 1421

nuo nenuolatinio Lietuvos gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais susijusių B klasės pajamų 1331

nuo nenuolatinio Lietuvos gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais nesusijusių B klasės pajamų 1341

nuo nenuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos per nuolatinę bazę Lietuvoje pajamų 1451

mokamas nuolatinio Lietuvos gyventojo 1441

už verslo liudijimo išdavimą 1461

mokestį išskaičiuojančio asmens savo lėšomis sumokėtas už gyventojo B klasės pajamas 1321
Loretele
QUOTE(D*L*K @ 2013 04 30, 16:12)
Visa susijusi info:

nuo gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais susijusių A klasės pajamų 1311

nuo gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais nesusijusių A klasės pajamų (išskyrus turto pardavimo pajamas) 1411

nuo gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais nesusijusių A klasės turto pardavimo pajamų 1421

nuo nenuolatinio Lietuvos gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais susijusių B klasės pajamų 1331

nuo nenuolatinio Lietuvos gyventojo su darbo santykiais arba jų esmę atitinkančiais santykiais nesusijusių B klasės pajamų 1341

nuo nenuolatinio Lietuvos gyventojo individualios veiklos per nuolatinę bazę Lietuvoje pajamų 1451

mokamas nuolatinio Lietuvos gyventojo 1441

už verslo liudijimo išdavimą 1461

mokestį išskaičiuojančio asmens savo lėšomis sumokėtas už gyventojo B klasės pajamas 1321
*

O kai pajamos yra is darbo uzmokescio, motinystes atostogu pasalpos, auto nuomos koki koda nurodyt tada? blush2.gif
tralialia...
O koki imokos koda nurodyt darant GPM damoka , kai pajamos is individualios veiklos? Aciu 4u.gif
D*L*K
QUOTE(Loretele @ 2013 04 30, 17:30)
O kai pajamos yra is darbo uzmokescio, motinystes atostogu pasalpos, auto nuomos koki koda nurodyt tada? blush2.gif
*

QUOTE(tralialia... @ 2013 04 30, 17:36)
O koki imokos koda nurodyt darant GPM damoka , kai pajamos is individualios veiklos? Aciu 4u.gif
*

1441 smile.gif
agurčikas
Dar klausimas apie deklaravimą Sodroje. Ar teisingai supratau, kad reikia deklaruoti iki gegužės 13 d.?
D*L*K
QUOTE(agurčikas @ 2013 04 30, 20:09)
Dar klausimas apie deklaravimą Sodroje. Ar teisingai supratau, kad reikia deklaruoti iki gegužės 13 d.?
*

Taip, teisingai
Minutėlė
Sveikos.
Gal kuri galėtų parašyti kiek galima bus susigražinti pinigų. Situacija tokia. Dukra mokinasi. Mokėjo 2011 m. 1619 Lt, o 2012 m- 3410 Lt. Tačiau susigražinti galime tik per jos tėvą( mes išsiskyrę). Jo alga manau apie 1300 Lt. Vaikų jis daugiau neturi. Tai kažin kiek jam sugražins (nes jis tuos pinigus turi man atiduoti). Bandžiau paskaičiuoti, tai gavau pirmu atveju 100 lt, o antru -220 Lt. Ar gali tiek mažai gautis?
Vaka
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 01, 21:03)
Sveikos.
Gal kuri galėtų parašyti kiek galima bus susigražinti pinigų. Situacija tokia. Dukra mokinasi. Mokėjo 2011 m. 1619 Lt, o 2012 m- 3410 Lt. Tačiau susigražinti galime tik per jos tėvą( mes išsiskyrę). Jo alga manau apie 1300 Lt. Vaikų jis daugiau neturi. Tai kažin kiek jam sugražins (nes jis tuos pinigus turi man atiduoti). Bandžiau paskaičiuoti, tai gavau pirmu atveju 100 lt, o antru -220 Lt. Ar gali tiek mažai gautis?
*

tai turetu grazinti 15 proc. nuo sumoketos sumos. tai pirmu atveju 242,85 lt, uz 2012 metus - 511,5 lt. Jei jo alga i rankas 1300 lt tai galima susigrazinti maksimum 25 proc. nuo jo sumoketo GMP, o sioms sumoms pakanka.
o kaip jus skaiciavote? g.gif
Papildyta:
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 01, 08:54)
Taip, teisingai
*

o kur cia buvo pakeitimas, kad iki geguzes 13 d. galima deklaruoti? g.gif
Minutėlė
QUOTE(Vaka @ 2013 05 01, 22:37)
tai turetu grazinti 15 proc. nuo sumoketos sumos. tai pirmu atveju 242,85 lt, uz 2012 metus - 511,5 lt. Jei jo alga i rankas 1300 lt tai galima susigrazinti maksimum 25 proc. nuo jo sumoketo GMP, o sioms sumoms pakanka.
o kaip jus skaiciavote?  g.gif
*

Aš koregavau MB deklaraciją. Teisingiau pasakius, suvedžiau tuos skaičius į deklaraciją kur rašiau ir paspaudžiau šauktuką. Ir man pasirodė kad kažkaip mažai gavosi.
rulle
QUOTE(Vaka @ 2013 05 01, 21:42)
Papildyta:
o kur cia buvo pakeitimas, kad iki geguzes 13 d. galima deklaruoti?  g.gif
*

Cia parasyta iki kada
http://www.sodra.lt/sav_teikimo_pasikeitimai
Justesea
Sveikos. Peržiūrėjus preliminarią deklaraciją pamačiau, kad esu skolinga virš šimto lito, susisiekiau su vmi, man pasakė, kad sodroj apsiskaičiavo, pritaikė didesnį ndp, todėl ta skola ir atsirado. Nupasakosiu savo situaciją, gal kas išmanantis tokius dalykus turės komentarų, ar čia neįsivėlė kokia klaida. Auginu du vaikelius, į darbą grįžus nebuvau, tarp pirmo vaiko vpa ir antro nga buvo dviejų savaičių tarpas, kuriam, sodrai rekomendavus, pasiėmiau trečius metus vpa. Antras vaikelis gimė gruodžio 19 d., tai, kaip suprantu, 17 langelyje turėtų būti daugiau nei 600, bet, kiek žinau, gruodį ndp netaikoma ir jį turėjau atgauti deklaravus pajamas. Kas ir buvo pernai ir užpernai, atgaudavau po maždaug 50 Lt. Kadangi dvejus metus viskas buvo gerai, jokių skolų, tai įtariu, klaida galėjo įsivelti tik metų gale, kai man iš naujo buvo skaičiuojamos išmokos antram vaikeliui, bet ar iš kelių mėnesių galėjo tokia suma susidaryti? Jaučiu, kad kalbu painiai, bet pati nelabai gaudausi mokesčiuose, o kai gauni tokią skolą "lygioj vietoj" atsiranda noras gaudytis, nes kažkaip liūdna, kad kažkas suklydo, o tu turi mokėti. Suprantu, kad tokiu atveju aš tuos pinigus gavau anksčiau, nors, tiesą pasakius, man nepasirodė, kad išmokos buvo didesnės nei turėjo būti. Antro vaiko vpa išmoka (pasirinkau ją gauti vienu kartu) man netgi per maža pasirodė, bet žinojau, kad už gruodį atgausiu dalį deklaravus pajamas, o likau su skola... Ačiū už komentarus 4u.gif
Vaka
QUOTE(rulle @ 2013 05 01, 22:16)

tesingai, tik dabar pamaciau, kad cia klause kada Sodrai o ne VMI pateikti galima doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 01, 21:44)
Aš koregavau MB deklaraciją. Teisingiau pasakius, suvedžiau tuos skaičius į deklaraciją kur rašiau ir paspaudžiau šauktuką. Ir man pasirodė kad kažkaip mažai gavosi.
*

Tai gal jam buvo skola GMP kazkiek, tai va tas skirtumas tarp skolos ir to ka gali susigrazinti ir yra ka jums "ismete" deklaracija g.gif
reiktu susiziureti ar NPD ir PNPD gerai pritaikyti
vijoleta20
sVEIKOS, deklaravau online , o sakykite ar galima kazkur pasiziureti, deklaracija, kuria uzpildziu? Atidarant preliminarias deklaracijas atveria visa pilna, o ne ta kur as pateikiau.
Minutėlė
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 05 02, 08:37)
sVEIKOS, deklaravau online , o sakykite ar galima kazkur pasiziureti, deklaracija, kuria uzpildziu? Atidarant preliminarias deklaracijas atveria visa pilna, o ne ta kur as pateikiau.
*

Jūs atsidarykite ,,deklaracijų istoriją".( ar kažkaip panašiai vadinasi). Ir ten galėsite peržiūrėti.
D*L*K
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 05 02, 08:37)
*

yra pteiktu dokumentu istorija, ten matysite tokia, kokia pateikete
Papildyta:
QUOTE(Justesea @ 2013 05 01, 23:17)
Sveikos. Peržiūrėjus preliminarią deklaraciją pamačiau, kad esu skolinga virš šimto lito, susisiekiau su vmi, man pasakė, kad sodroj apsiskaičiavo, pritaikė didesnį ndp, todėl ta skola ir atsirado. Nupasakosiu savo situaciją, gal kas išmanantis tokius dalykus turės komentarų, ar čia neįsivėlė kokia klaida. Auginu du vaikelius, į darbą grįžus nebuvau, tarp pirmo vaiko vpa ir antro nga buvo dviejų savaičių tarpas, kuriam, sodrai rekomendavus, pasiėmiau trečius metus vpa. Antras vaikelis gimė gruodžio 19 d., tai, kaip suprantu, 17 langelyje turėtų būti daugiau nei 600, bet, kiek žinau, gruodį ndp netaikoma ir jį turėjau atgauti deklaravus pajamas. Kas ir buvo pernai ir užpernai, atgaudavau po maždaug 50 Lt. Kadangi dvejus metus viskas buvo gerai, jokių skolų, tai įtariu, klaida galėjo įsivelti tik metų gale, kai man iš naujo buvo skaičiuojamos išmokos antram vaikeliui, bet ar iš kelių mėnesių galėjo tokia suma susidaryti? Jaučiu, kad kalbu painiai, bet pati nelabai gaudausi mokesčiuose, o kai gauni tokią skolą "lygioj vietoj" atsiranda noras gaudytis, nes kažkaip liūdna, kad kažkas suklydo, o tu turi mokėti. Suprantu, kad tokiu atveju aš tuos pinigus gavau anksčiau, nors, tiesą pasakius, man nepasirodė, kad išmokos buvo didesnės nei turėjo būti. Antro vaiko vpa išmoka (pasirinkau ją gauti vienu kartu) man netgi per maža pasirodė, bet žinojau, kad už gruodį atgausiu dalį deklaravus pajamas, o likau su skola... Ačiū už komentarus 4u.gif
*

Del PNPD tai viskas gerai, jei taikosi ir vyras puse. Uz antra vaikeli, kadangi gimes gruodi, dar nepriklauso. O siaip turite skambintis i Sodra ir aiskintis, kurioj vietoj tuos NPD galejo sudubliuoti.
vijoleta20
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 02, 08:57)
Jūs atsidarykite ,,deklaracijų istoriją".( ar kažkaip panašiai vadinasi). Ir ten galėsite peržiūrėti.
*

kur jas rasti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(vijoleta20 @ 2013 05 02, 10:27)
kur jas rasti?  g.gif
*

aciu radau
Justesea
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 02, 09:54)
Del PNPD tai viskas gerai, jei taikosi ir vyras puse. Uz antra vaikeli, kadangi gimes gruodi, dar nepriklauso. O siaip turite skambintis i Sodra ir aiskintis, kurioj vietoj tuos NPD galejo sudubliuoti.
*

Aha, išsiaiškinau jau, kad už gruodį dar nepriklauso. Reikės gal bandyti paskambint, tik įtariu, net jei ir ras, kur klaida, mokėti vis tiek reikės. Na bent žinosiu...
nojukassss
sveikos .
gal kuri man pades? zodziu situacija tokia,dirbau pora menesiu 2012metais,pajamos gavosi 1636.90lt
viena auginu vaika.
kiek as galiu susigrazinti? gal kas pades?
noreciau suzinoti kek ten procentu ar kaip gaunasi..
Minutėlė
QUOTE(nojukassss @ 2013 05 02, 15:02)
sveikos .
gal kuri man pades?  zodziu situacija tokia,dirbau pora menesiu 2012metais,pajamos gavosi 1636.90lt
viena auginu vaika.
kiek as galiu susigrazinti?  gal kas pades?
noreciau suzinoti kek ten procentu ar kaip gaunasi..
*

Atsidarykite preliminarią deklaraciją. Pakeiskite pap. neap. min. ir paspauskite šauktuką. Tada matysite kiek gražins. Aš kai dukrai pildžiau(ji irgi tiek tedirbo), tai man atrodo ar ne visas pajamų mok. gražinosi.
nojukassss
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 02, 14:06)
Atsidarykite preliminarią deklaraciją. Pakeiskite pap. neap. min. ir paspauskite šauktuką. Tada matysite kiek gražins. Aš kai dukrai pildžiau(ji irgi tiek tedirbo), tai man atrodo ar ne visas pajamų mok. gražinosi.
*

na tuoj bandysiu...
man rodo kad grazins tik 76lt ..
as pati galvoju kad cia mazai,nes esu girdejusi kad kai viena augini vaika buna daug daugiau
Papildyta:
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 02, 14:06)
*

atsiprasau,o ka reiskia tas pap.neap.min? niekaip nesuprantu
Minutėlė
QUOTE(nojukassss @ 2013 05 02, 15:16)
na tuoj bandysiu...
as pati galvoju kad cia mazai,nes esu girdejusi kad kai viena augini vaika buna daug daugiau
Papildyta:

*

Mano dukrai gražino 136 Lt. Ji gaudavo tik minimumą.
Tiksliai nežinau kaip parašyti(atsiprašau, neturiu laiko atsidaryti deklaracijos. Dedu daiktus į sanatoriją). Ten kur rašosi už vaikus. Pas tave 600 Lt. O kadangi augini viena, tai gali rašyti 1200 Lt.
Tikiuosi supratai.
Gemma
QUOTE(nojukassss @ 2013 05 02, 14:16)
na tuoj bandysiu...
Papildyta:

*

kiek berasytumet uz vaika, tai nieko nepakeis. nes jusu per mazos pajamos. ziurekit 27 langeli (2am lape). ten parasyta, kiek is viso sumokejote pajamu mokescio. tiek ir atgausit.

ir dar ziurekit, kad tik psd skolos nebutu. ar stovejot darbo birzoj? arba gal susitvarket popierius ligoniu kasose?
nojukassss
QUOTE(Gemma @ 2013 05 02, 15:36)
kiek berasytumet uz vaika, tai nieko nepakeis. nes jusu per mazos pajamos. ziurekit 27 langeli (2am lape). ten parasyta, kiek is viso sumokejote pajamu mokescio. tiek ir atgausit.

ir dar ziurekit, kad tik psd skolos nebutu. ar stovejot darbo birzoj? arba gal susitvarket popierius ligoniu kasose?
*

stovejau darbo birzoje.
D*L*K
QUOTE(nojukassss @ 2013 05 02, 17:13)
stovejau darbo birzoje.
*

Birzos pajamos neapmokestinamos,ju deklaracijoje nebus. Pap.neap.min yra papildomas neapmokestinamas pajamu dydis PNPD, kuris taikomas turint vaiku. Jei vaika oficialiai auginate viena, ir jis nera gimes pernai ir tai vienintelis vaikas, 17 langelyje pas Jus turi buti irasyta 1200. bet kaip ir minejo jau Jums, tai nieko nekeis greiciausiai.
pilkoji28
Šiemet man su deklaracija išvis nieks neaišku. IKi 2012 05 09 buvau vaiko priežiūros atostogose, per tą laiką įmonė, kurioj dirbau bankrutavo, sumokėjo išeitinę, atostogos Sodroj tęsės iki 2012 05 09, 2012 05 10 stojau į biržą, bet už balandį atsirado skola už sveikatos draudimą 72 lt, nes pagal pažymą nebuvau drausta nei valstybės nei darbdavio, kaip taip galėjo būti juk iš Sodros išmokas gavau? Pagal Sodros stažo pažymą nė dienos nebuvo nutrūkęs g.gif
Gemma
QUOTE(pilkoji28 @ 2013 05 02, 17:57)
Šiemet man su deklaracija išvis nieks neaišku. IKi 2012 05 09 buvau vaiko priežiūros atostogose, per tą laiką įmonė, kurioj dirbau bankrutavo, sumokėjo išeitinę, atostogos Sodroj tęsės iki 2012 05 09, 2012 05 10 stojau į biržą, bet už balandį atsirado skola už sveikatos draudimą 72 lt, nes pagal pažymą nebuvau drausta nei valstybės nei darbdavio, kaip taip galėjo būti juk iš Sodros išmokas gavau? Pagal Sodros stažo pažymą nė dienos nebuvo nutrūkęs  g.gif

jei buvot VPA iki 12.05.09, tai tikrai buvot drausta balandzio menesi. rasykit i 35A langeli 0, ir nebeliks skolos.
pilkoji28
QUOTE(Gemma @ 2013 05 03, 06:54)
jei buvot VPA iki 12.05.09, tai tikrai buvot drausta balandzio menesi. rasykit i 35A langeli 0, ir nebeliks skolos.
*

Ačiū už atsakymą. Taip ir padariau, skolos neliko. Draudimo stažas tikrai negalėjo nutrūkti, nes nuo 05.10 prisiregistravau į DB, o nuo 2012 06 05 pradėjau dirbti smile.gif
blakstienute
Sveikutes, noriu pasitikslinti.
Turime paėmę paskola būstui vyro vardu. Taip pat jis moka ir uz musu gyvybės draudimus.
Ar aš galiu užkelti ant savęs deklaruojant viena ar kita?
Labai dėkoju iš anksto. 4u.gif
D*L*K
QUOTE(blakstienute @ 2013 05 03, 19:05)
Turime paėmę paskola būstui vyro vardu. Taip pat jis moka ir uz musu gyvybės draudimus.
*

Gyvybes draudimo tikrai ne (jei jis sutartyje draudejas)
Gemma
QUOTE(blakstienute @ 2013 05 03, 18:05)

kelkit busto paskola. tik atkreipkit demesi, kad paskola turi buti sudaryta iki 2008-12-31. kitaip nieko neatgausit.
VaiVi
QUOTE(Justesea @ 2013 05 01, 22:17)

Skolinga likote dėl to, kad pasiėmėte nėštumo ir gimdymo išmokas vienu kartu. Skirtumo nebūna mokesčiams, jei nepersiverčia metai. Man buvo taip pat. Nesugalvoju kaip čia aiškiai paaiškinti, bet esmė tokia, kad 2012 metais jūs sumokėjot per mažai mokesčių, o 2013 jau esate sumokėjusi per daug. Iš esmės jūs esate teisingai sumokėjusi visus mokesčius, bet dėl to, kad verčiasi metai, tai taip ir gaunasi, kad dabar skolinga jūs, o paskui skolingi bus jums. Kitamet turėtumėt atgauti daugiau. Aišku, jeigu negausite papildomų pajamų, nebus labai didelė alga ir pan. Man išsilygino.
žariene
Iki kada galima pateikti deklaracija? Greiciausiai jau pavelavau, ka tokiu atveju daryti? aciu 4u.gif
D*L*K
QUOTE(žariene @ 2013 05 07, 18:54)
Iki kada galima pateikti deklaracija? Greiciausiai jau pavelavau, ka tokiu atveju daryti? aciu 4u.gif
*

deklaruoti pajamas galima visus metus, veluojate tik tuo atveju, jei esate tarp tu, kurie privalo deklaruoti (vykdot iv, verslo liudijima turite ar pan). Bet ir tokiu atveju deklaruoti galite bet kada, tiesiog jei ilgai delsite, kaupsis delspinigiai
Netika
Sveiki, turiu toki klausima. uz 2011 metai skolinga as(mazesni suma) o uz 2012(didesni suma) man, deklaravau tik uz 2012 m. , ar man sumokes skirtuma, ar reikia deklaruoti ir uz 2011, kad sumoketu?
D*L*K
QUOTE(Devold @ 2013 05 08, 09:21)
Sveikos, dekalracija pateikiau 04.24, nieko nekeiciau, buvo paruosta, ar normalu kad tiek laiko nesulaukiu pinigeliu? blush2.gif
*

Visiskai normalu
Papildyta:
QUOTE(Netika @ 2013 05 08, 09:24)
Sveiki, turiu toki klausima. uz 2011 metai skolinga as(mazesni suma) o uz 2012(didesni suma)  man, deklaravau tik uz 2012 m. , ar man sumokes skirtuma, ar reikia deklaruoti ir uz 2011, kad sumoketu?
*

Sumokes skirtuma
giedre_giee
QUOTE(Netika @ 2013 05 08, 09:24)
Sveiki, turiu toki klausima. uz 2011 metai skolinga as(mazesni suma) o uz 2012(didesni suma)  man, deklaravau tik uz 2012 m. , ar man sumokes skirtuma, ar reikia deklaruoti ir uz 2011, kad sumoketu?
*

šiaip yra prievolė deklaruoti, jeigu yra minusas. Todėl privalote deklaruoti. Ir sumokės skirtuma, bet dar nuskaičiuos ir delspingius
Vaka
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 08, 08:33)
Sumokes skirtuma
*

Sumokes ne skirtuma o visa suma kuria turite gauti uz 2012 metus. Uz 2011 metus turite deklaruoti ir susimoketi pati. Jei butumete deklarave ir uz 2011 metus, tada butu skirtumas, dabar jei deklaravote tik uz 2012 tai ir gausite uz 2012.
Papildyta:
QUOTE(giedre_giee @ 2013 05 08, 08:58)
šiaip yra prievolė deklaruoti, jeigu yra minusas. Todėl privalote deklaruoti. Ir sumokės skirtuma, bet dar nuskaičiuos ir delspingius
*

Kad uz 2011 turi deklaruoti tai taip. Bet sumokes tikrai ne skirtuma, o uz pateikta deklaracija 2012 metu, jei uz 2011 metus nepateikta.
Netika
QUOTE(Vaka @ 2013 05 08, 10:04)
Sumokes ne skirtuma o visa suma kuria turite gauti uz 2012 metus. Uz 2011 metus turite deklaruoti ir susimoketi pati. Jei butumete deklarave ir uz 2011 metus, tada butu skirtumas, dabar jei deklaravote tik uz 2012 tai ir gausite uz 2012.
Papildyta:
Kad uz 2011 turi deklaruoti tai taip. Bet sumokes tikrai ne skirtuma, o uz pateikta deklaracija 2012 metu, jei uz 2011 metus nepateikta.
*

Aciu merginos, paprasciausiai as 2012 kai reikejo deklaruoti turejau antra vaikeli 2 men., tai neturejau laika, ir net nezinojau kad gali buti skola, o dabar ziuriu kad esu skolinga ir as, tai mastau kaip cia geriau padaryti, bet jauciu kad vistiek pribego delspinigiai...
nojukassss
QUOTE(Netika @ 2013 05 08, 09:13)
Aciu merginos, paprasciausiai as 2012 kai reikejo deklaruoti turejau antra vaikeli 2 men., tai neturejau laika, ir net nezinojau kad gali buti skola, o dabar ziuriu kad esu skolinga ir as, tai mastau kaip cia geriau padaryti, bet jauciu kad vistiek pribego delspinigiai...
*

tai nuvaziuokite i ligoniu kasas su gimimo liudijimu,ir susitvarkykyte draudima,kadangi pas jus maziukas vaikas,as taip dariau,ir nebusite skolinga. 4u.gif
D*L*K
QUOTE(Vaka @ 2013 05 08, 10:04)
Papildyta:
*

Netiesa kalbate - nezinociau, kad mokes skirtuma, tikrai nesakyciau. Negi Jus manote, kad VMi sekmingai mokes savo skolas, o musu skolos gales kabeti? Patogus variantas butu... skolas ignoruoju, deklaruoju tik pliusa visad... g.gif
Papildyta:
QUOTE(nojukassss @ 2013 05 08, 10:19)
tai nuvaziuokite i ligoniu kasas su gimimo liudijimu,ir susitvarkykyte draudima,kadangi pas jus maziukas vaikas,as taip dariau,ir nebusite skolinga. 4u.gif
*

O kodel Jus esate tikra, kad cia del draudimo?smile.gif
nojukassss
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 08, 09:27)
Netiesa kalbate - nezinociau, kad mokes skirtuma, tikrai nesakyciau. Negi Jus manote, kad VMi sekmingai mokes savo skolas, o musu skolos gales kabeti? Patogus variantas butu... skolas ignoruoju, deklaruoju tik pliusa visad... g.gif
Papildyta:

O kodel Jus esate tikra, kad cia del draudimo?smile.gif
*

na as nesu tikra,bet jej kartais del draudimo,tai gali tai susitvarkyti... smile.gif
Vaka
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 08, 09:27)
Papildyta:

*

Kodel netiesa? Kalbu kaip fakta, nes pati gavau uz 2012 metus tai ka deklaravau, o uz 2011 metus buvau nedeklaravusi. Tai kai deklaravau uz 2011 metus tai ir sumokejau kas reikejo.

D*L*K
QUOTE(Vaka @ 2013 05 08, 12:52)
Kodel netiesa? Kalbu kaip fakta, nes pati gavau uz 2012 metus tai ka deklaravau, o uz 2011 metus buvau nedeklaravusi. Tai kai deklaravau uz 2011 metus tai ir sumokejau kas reikejo.
*

Tada esam abi teisios arba neteisios smile.gif nes kai taip padariau savo teciui, atskaiciavo net ir nedeklaruota skola ir ismokejo tik skirtuma. Beje, kalbu apie skola GPM, o ne 46 langelio PSD
Vaka
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 08, 11:55)
Tada esam abi teisios arba neteisios smile.gif nes kai taip padariau savo teciui, atskaiciavo net ir nedeklaruota skola ir ismokejo tik skirtuma. Beje, kalbu apie skola GPM, o ne 46 langelio PSD
*

taip as taip pat kalbu apie GMP skola. Man net mintis nebuvo kilusi, kad ismokes skirtuma, nes juk nedeklaruota uz 2011 m., tai nejaugi VMI uz mane pradeklaruotu, nes preliminari kur ju buvo pateikta netiko, reikejo ja koreguoti. As turejau pati irasyti (nes tik as zinau pajamas mazinancias islaidas (uztruko kol pati radau savo dokumentuose)).
O delspinigius sekmingai sumokejau, ta as puikiai zinau.

__snowflake
Sakykit, ar reikia deklaruoti pajamas sodrai dirbant su verslo liudijimu? Gal yra kokia forma, kurią galima užpildyti ir nusiųsti jiems?
JOLANCIUK
QUOTE(__snowflake @ 2013 05 11, 08:56)
Sakykit, ar reikia deklaruoti pajamas sodrai dirbant su verslo liudijimu? Gal yra kokia forma, kurią galima užpildyti ir nusiųsti jiems?
*

Nereikia,kas su verslo liudijimu.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.