Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

QUOTE(Vaka @ 2014 02 26, 15:14)
tai patikrinkite viską ar dabar jau teisingai ir pateikite šią deklaraciją (praeita tuomet anuliuosis). Na o skolą teks sumokėti  smile.gif


tai va kad tikrinausi ir darbe buhalterės paklausiau kame šaknys, tai nesutampa duomenys. Darbe parodė, o jame dirbu tik 7 mėn., kiek gavau pajamų, o va vmi rodo beveik pusantro karto daugiau blink.gif Atlyginimas būtų didesnis, nei direktoriaus lotuliukas.gif Buvau vmi, tai už 2012 pagal seną pateiktą būtų -18 lt, bet kadangi ji atnaujinta, tai atidarius rodo -459 Lt. doh.gif Žodžiu laukiu, nes buhalterė kreipėsi į vmi, bet kol kas pas mane minusas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta26 @ 2014 03 06, 09:08)
tai va kad tikrinausi ir darbe buhalterės paklausiau kame šaknys, tai nesutampa duomenys. Darbe parodė, o jame dirbu tik 7 mėn., kiek gavau pajamų, o va vmi rodo beveik pusantro karto daugiau  blink.gif  Atlyginimas būtų didesnis, nei direktoriaus  lotuliukas.gif  Buvau vmi, tai už 2012 pagal seną pateiktą būtų -18 lt, bet kadangi ji atnaujinta, tai atidarius rodo -459 Lt. doh.gif  Žodžiu laukiu, nes buhalterė kreipėsi į vmi, bet kol kas pas mane minusas doh.gif


o jus pati sodros savitarnos puslapyje pasiziurekite kiek rodo kiek pajamu gavote. Mazu ir gavote o pati nezinote lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta26 @ 2014 03 06, 09:08)
tai va kad tikrinausi ir darbe buhalterės paklausiau kame šaknys, tai nesutampa duomenys. Darbe parodė, o jame dirbu tik 7 mėn., kiek gavau pajamų, o va vmi rodo beveik pusantro karto daugiau  blink.gif  Atlyginimas būtų didesnis, nei direktoriaus  lotuliukas.gif  Buvau vmi, tai už 2012 pagal seną pateiktą būtų -18 lt, bet kadangi ji atnaujinta, tai atidarius rodo -459 Lt. doh.gif  Žodžiu laukiu, nes buhalterė kreipėsi į vmi, bet kol kas pas mane minusas doh.gif


tai gal buhalterė suklydo pildydama deklaraciją FR0573 apie jums priskaičiuotą išmokėtą atlyginimą, išskaičiuotą ir sumokėtą gyventojų pajamų mokestį? g.gif nes VMI šiaip sau skaičių nepripiešia, o perkelia iš aukščiau paminėtos deklaracijos

be to, deklaracijoje matote tai, kas buvo priskaičiuota, o ne tai ką gavote "į rankas". žr. priedą P, iš gautų pajamų (P4 langelis), pritaikius NPD ir PNPD, jei priklauso, atimam GPM (P5), PSD (P6) ir VSD (3 proc.) įmokas ir gaunam tai, kas buvo išmokėta
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2014 03 06, 15:21)
tai gal buhalterė suklydo pildydama deklaraciją FR0573 apie jums priskaičiuotą išmokėtą atlyginimą, išskaičiuotą ir sumokėtą gyventojų pajamų mokestį?  g.gif nes VMI šiaip sau skaičių nepripiešia, o perkelia iš aukščiau paminėtos deklaracijos

be to, deklaracijoje matote tai, kas buvo priskaičiuota, o ne tai ką gavote "į rankas". žr. priedą P, iš gautų pajamų (P4 langelis), pritaikius NPD ir PNPD, jei priklauso, atimam GPM (P5), PSD (P6) ir VSD (3 proc.) įmokas ir gaunam tai, kas buvo išmokėta

Šiais metais tai sutinku,kad galėjo būti,bet pernai metais niekaip biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,kaip suprantu jau daug kam yra preliminarios deklaracijos?nes pas mane dar nera
Atsakyti
nėra dar smile.gif bus gal kitą savaitę smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Norejau gauti informacijos.

Esu VPA nuo 2012 12 men. Antras vaikas gime 2013 02.
Pildydama prasymus rinkausi, kad netaikytu man NPD. Ar dabar pildant deklaracijas reiks kazka papildomai supildyti, kad priskaiciuotu ta netaikyta NPD. Kuriam langelyje tas turi atsispindeti 17? Ar suma fiksuota, ar priklauso nuo pajamu?
Atsakyti
QUOTE(TrioSSS @ 2014 03 13, 10:13)
Labas rytas,

Norejau gauti informacijos.

Esu VPA nuo 2012 12 men. Antras vaikas gime 2013 02.
Pildydama prasymus rinkausi, kad netaikytu man NPD. Ar dabar pildant deklaracijas reiks kazka papildomai supildyti, kad priskaiciuotu ta netaikyta NPD. Kuriam langelyje tas turi atsispindeti 17? Ar suma fiksuota, ar priklauso nuo pajamu?

yra NPD ir yra PNPD (už vaikus). NPD pildant deklaraciją automatiškai pasiskaičiuoja 15 laukelyje ir jo koreguoti ar pati įrašyti negalit.
Už vaikus PNPD bet kokiu atveju pildant deklaraciją reikia įrašyti į 17 laukelį.
Atsakyti
Pas mane nei pazymos nei preliminariu deklaraciju ner schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2014 03 13, 12:22)
Pas mane nei pazymos nei preliminariu deklaraciju ner  schmoll.gif

pas nieką dar nėra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre_giee: 13 kovo 2014 - 13:14
QUOTE(giedre_giee @ 2014 03 13, 12:46)
pas nieką dar nėra  smile.gif

įdomu kada bus g.gif jau beveik kovo vidurys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 03 13, 10:41)
yra NPD ir yra PNPD (už vaikus). NPD pildant deklaraciją automatiškai pasiskaičiuoja 15 laukelyje ir jo koreguoti ar pati įrašyti negalit.
Už vaikus PNPD bet kokiu atveju pildant deklaraciją reikia įrašyti į 17 laukelį.


o visada į tą 17 langelį reikia, nes kai būna preliminari paruošta, tik patvirtinu ją ir tiek (nes nelabai išmanau net kaip patikrinti...).
Atsakyti