Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

QUOTE(giedre_giee @ 2014 03 19, 11:23)

iki 3 lt mokėti nereikia. Bet ar jums tikrai 33 laukelyje -1? nes iš vis neturėtų rodyti mokėtinos sumos iki 3 lt

Dar kartą pažiūrėjau. 33 langelyje yra 0.
Ačiū. 4u.gif
Atsakyti
gal galit padet pasiziurejau deklatracija ir ismeta man jog turiu susimoketi 778 lt sad.gif nesuprantu uz ka, o prisiskambint be sansu, buvau vaiko prieziuros atostogose praeitus metus, is kur ta suma tokia
Atsakyti
QUOTE(love_spell @ 2014 03 19, 10:47)
gal galit padet pasiziurejau deklatracija ir ismeta man jog turiu susimoketi 778 lt sad.gif nesuprantu uz ka, o prisiskambint be sansu, buvau vaiko prieziuros atostogose praeitus metus, is kur ta suma tokia

kuriame laukelyje?
Atsakyti
nesuprantu kas lemia 33 langelį? biggrin.gif
moku būsto paskolą, man išmoka tarkim 100lt.
vyras nieko niekur nemoka, jam 33 langelyje išmoka 300lt.

kaip suprasti?

Atsakyti
Gal kas nors esat susidūrę su situacija, kai mokestis už studijas deklaruojant dalinamas dviem žmonėms, tarkim mamai ir man.
Deklaracijoje esanti suma virš 4000. Nuo jų susigrąžinama suma lygi 300.
Bet įvedus mažesnę sumą, 2000, suma nesikeičia, tiesa įvedus ir 1 nesikeičia tie 300.
Kaip patikrinti, kokią sumą galiu pasilikti savo deklaracijoje, ir kokią mokesčio už studijas dalį užpildyti kito žmogaus deklaracijoje?

Atsakyti
QUOTE(Šerkšnas @ 2014 03 19, 10:55)
Gal kas nors esat susidūrę su situacija, kai mokestis už studijas deklaruojant dalinamas dviem žmonėms, tarkim mamai ir man.
Deklaracijoje esanti suma virš 4000. Nuo jų susigrąžinama suma lygi 300.
Bet įvedus mažesnę sumą, 2000, suma nesikeičia, tiesa įvedus ir 1 nesikeičia tie 300.
Kaip patikrinti, kokią sumą galiu pasilikti savo deklaracijoje, ir kokią mokesčio už studijas dalį užpildyti kito žmogaus deklaracijoje?

nuo kurios sumos maksimaliai galite susigrąžinti yra parašyta 1 lapo 20 laukelyje smile.gif
Atsakyti
Jei 33 laukelyje yra ženklas (-) tai reiškia tą nurodytą sumą turėsiu sumokėti? g.gif


jeigu nepateiksiu deklaracijos tai vis tiek tą sumą turėsiu sumokėti? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Reikia konsultacijos. Noriu susigražinti už mokslus. Mokiausi 2007-2011. už 2010 esu visai nesusigražinus, o už 2011 puse sumos, nes pajamos nebuvo didelė. Ar galiu teikti dar už 2011 tą pusę sumos susigražinimui? ar galiu bendrą sumą ir už 2010 dar prijungti?
Atsakyti
QUOTE(almg @ 2014 03 19, 10:52)
nesuprantu kas lemia 33 langelį?  biggrin.gif
moku būsto paskolą, man išmoka tarkim 100lt.
vyras nieko niekur nemoka, jam 33 langelyje išmoka 300lt.

kaip suprasti?

kad paaiškinti, kas lemia 33 laukely jums reiktų visą GPM įstatymą skaityti.

Šiaip priklauso nuo to, kokios pajamos gautos, kokia jų suma, ar gauta papildomų pajamų nei vien darbo užmokestis, ar taikytas darbovietėje NPD ar PNPD, ar yra lengvatinių išlaidų ir t,t,
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 03 19, 12:51)
kuriame laukelyje?

33 lang -778
Atsakyti
Laba diena, turiu du vaikus priminkit prašau kiek turiu rašyti į 17 langelį?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 03 19, 12:59)
nuo kurios sumos maksimaliai galite susigrąžinti yra parašyta 1 lapo 20 laukelyje smile.gif


Ačiū jums labai labai. Myliu:)
Reiškias ir pas kitą žmogų ta maksimali suma matosi.
O atgaline data? Galima už 12 metus? Taisant ir savo deklaraciją (mažinant mokestį už studijas) ir įvedus kitam žmogui likutinę studijų kainą?
Gyvenime nebūčiau taip sumąsčius, tik šiemet išgirdau:)
Atsakyti