Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

QUOTE(almg @ 2014 03 19, 12:33)

nuo šios sumos ir grąžina 15 proc. tai būtų 197,55. Jeigu gaunasi mažiau, vadinasi pas jus yra mokėtina suma, galbūt dėl NPD perksaičiavimo. Pabandykit ištrinti iš L priedo duomenis, 33 laukelyje matysite sumą su minusu.
Papildyta:
QUOTE(Diaina @ 2014 03 19, 12:34)
Jei 33 langelyje yra (-)  ženklas tai čia reiškia, kad aš turėsiu tą sumą susimokėti ar man sumokės? g.gif

jūs turite sumokėti
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 03 19, 12:36)
nuo šios sumos ir grąžina 15 proc. tai būtų 197,55. Jeigu gaunasi mažiau, vadinasi pas jus yra mokėtina suma, galbūt dėl NPD perksaičiavimo. Pabandykit ištrinti iš L priedo duomenis, 33 laukelyje matysite sumą su minusu.


Ačiū 4u.gif (bet nieko nesuprantu biggrin.gif ) trinti ir taisyti neleidžia.
Moku:
būsto paskolą (iki 2009m)
pensijos kaupiamąjį draudimą
vaikų filmavimai, sutartys mano vardu, vien jų gavę pie 1600lt., jei grįžta 15proc.

tikėjausi tikrai daugiau, palyginus su ankstesniais metais smile.gif tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almg: 19 kovo 2014 - 12:41
mes su vyru paeme paskolas 2007 metais ir mums kazkiek grazina.bet juk keitesi istymai kad nuo kazkelintu metu paskolu palukanu dalies negrazins

pernai vyras gavo virs 800,siemet apie 670.nera metu kad butu vienodai gauta vieni metai didesni kiti mazesni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lara86: 19 kovo 2014 - 12:43
QUOTE(almg @ 2014 03 19, 12:39)
Ačiū 4u.gif  (bet nieko nesuprantu biggrin.gif ) trinti ir taisyti neleidžia.
Moku:
būsto paskolą (iki 2009m)
pensijos kaupiamąjį draudimą
vaikų filmavimai, sutartys mano vardu, vien jų gavę pie 1600lt., jei grįžta 15proc.

tikėjausi tikrai daugiau, palyginus su ankstesniais metais smile.gif tiek.

taisyti galima viršuje dešinėje paspaudus mygtuką pildyti. O maksimaliai kaip miėnjau galite susigrąžinti 15 proc. nuo sumokėtų įmokų.
Jeigu gavote be darbo užmokesčio papildomų pajamų (už kažkokius filmavimus), jie lemia neapmokestinamą pajamų dydį (jis mažėja), todėl jeigu nebūtų L priede išlaidų, pas jus 33 laukelyje būtų mokėtina, o ne grąžintina suma. smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors žinote, jei nedeklaruosiu savo pajamų, t.y. nepateiksiu deklaracijos vis tiek reikės mokėti?
Ir kaip tas mokėjimas turi vykti? Nuo banko sąskaitos nuskaičiuoja ar kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lara86 @ 2014 03 19, 12:42)
mes su vyru paeme paskolas 2007 metais ir mums kazkiek grazina.bet juk keitesi istymai kad nuo kazkelintu metu paskolu palukanu dalies negrazins

pernai vyras gavo virs 800,siemet apie 670.nera metu kad butu vienodai gauta vieni metai didesni kiti mazesni smile.gif

negrąžina, jeiapskola paimta nuo 2009 m. Jei iki 2008-12-31, tai toliau yra grąžinama.
o čia viskas priklauso nuo gautų pajamų, sumokėtų sumų ir t.t. Tikriausia nebūna metų, kad identiškai pajamų būtų gauta ir identiškai sumokėta.
Papildyta:
QUOTE(Diaina @ 2014 03 19, 12:45)
Gal kas nors žinote, jei nedeklaruosiu savo pajamų, t.y. nepateiksiu deklaracijos vis tiek reikės mokėti?
Ir kaip tas mokėjimas turi vykti? Nuo banko sąskaitos nuskaičiuoja ar kaip? g.gif

jeigu mepateiksit, mokestis niekur nedings. Kažkada gausit pranešimą, kad reikia pateikti, tada dar delspinigius priskaičiuos už visą laikotarpį. Be to pagal ATPK už deklaracijos nepateikima gali būti ir bauda, todėl jei pataikysit ant principingesnio inspektoriaus, dar ir ją galit gauti. Čia spėju būna retai, bet tokia galimybė yra numatyta.
Atsakyti
QUOTE(Diaina @ 2014 03 19, 13:45)
Gal kas nors žinote, jei nedeklaruosiu savo pajamų, t.y. nepateiksiu deklaracijos vis tiek reikės mokėti?
Ir kaip tas mokėjimas turi vykti? Nuo banko sąskaitos nuskaičiuoja ar kaip? g.gif


Taip vis tiek. Nors ir nedeklaruojat, mokesčiai informaciją apie Jūsų skolą vis tiek turi.

Turite pati susimokėti. Jeigu taip nepadarysite yra tokia galimybė mokesčiams patiems nusirašyti nuo Jūsų sąskaitos, tik klausimas, kada jie tai padarys (jeigu padarys), o per tą laikotarpį iki sumokėjimo kapsės delspinigiai.
Atsakyti
ar yra buvę kam nors, kad Preliminari būtų neteisinga? (mokėtojo atžvilgiu)
Atsakyti
Teoriškai gali. Kita pusė pateikdama informaciją,gali ir suklysti.
Atsakyti
JAUEILE METU DEKLARUOJANT PAJAMS (MOKU DRAUDIMUS)- VISADA KAZKIEKGRAZINDAVO PINIGELIU, O DABAR "0"; KAI CIA GALI BUTI? g.gif ;ANGELIS KUR TAIKYTINAS PNPD - raso 600; TURIU VIENA VAIKA. CIA JIS TOKS IR TURI BUTI?
Atsakyti
Sveikuciai smile.gif Gal gali kas paaiskinti. Deklrajuonat uz 2012metus as gavau 998Lt (tik pradejau studijas, sumokejau uz rudens semestra 4235lt ir nuo liepos mesnesio pradejau dirbti vienoje imoneje), o deklaruojat uz 2013 metus man rodo kad galiu gauti tik 1162Lt - taciau as sumokejau uz semestrus 8046,50Lt ir dirbu jau visus metus. tai kaip gali buti kad deklaruosiu maziau uz praeitus metus nors mokejau dvigubai daugiau? smile.gif
Atsakyti


QUOTE(Diaina @ 2014 03 19, 12:34)
Jei 33 langelyje yra (-)  ženklas tai čia reiškia, kad aš turėsiu tą sumą susimokėti ar man sumokės? g.gif


O jūs paskaitėte kaip laukelis vadinasi? Grąžintina/Mokėtina suma. Vadinasi su minusu turit mokėti Jūs.
Nes laukelyje aukščiau Gyventojo mokestinė prievolė yra su pliusu, Mokestinė prievolė reiškia, kad reikia susimokėti.

Kodėl kas antras to klausia nesuprantu lotuliukas.gif
Atsakyti