Įkraunama...
Įkraunama...

Gyventojų pajamų deklaravimas

QUOTE(Gemma @ 2013 04 14, 16:34)
tik reiktu nepamirsti is 12 men padaugint  mirksiukas.gif

Nereik nieko dauginti, uz 2010 metus deklaruoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemma @ 2013 04 14, 15:34)
tik reiktu nepamirsti is 12 men padaugint  mirksiukas.gif


nereikia dauginti, juk tik uz uz viena menesi skaiciuojasi mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas žino,, ar preliminarioje deklaracijoje 15 mnpd laukelyje yra automatiškai paskaičiuojama nepriemoka už sausio mėnesį, kai išmokama mažesnė motinystės pašalpa, lyginant su kitais mėnesiais (nes neturiu supratimo kaip pačiai apskaičiuoti) ar iš viso ne į ta laukelį reikia žiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(Indruska07 @ 2013 04 13, 17:55)
Tai perziurejau deklaracija ir pamaciau kad jie patys man perdare deklaracija 17 langeli uz vaika tik 600 parase nors as rasiau 1200,nes puikiai atsiminu suma didesne buvo,ar jie patys galejo perdaryt?vaiko tevas tikrai nedeklaravo pajamu

Pas mane irgi ta pati situacija.Ir pervedė pirminę paskaičiuotą sumą,palikę 17 langelyje 600 lt
Atsakyti
QUOTE(undines @ 2013 04 14, 21:09)
gal kas žino,, ar preliminarioje deklaracijoje 15 mnpd laukelyje yra automatiškai paskaičiuojama nepriemoka už sausio mėnesį, kai išmokama mažesnė motinystės pašalpa, lyginant su kitais mėnesiais (nes neturiu supratimo kaip pačiai apskaičiuoti) ar iš viso ne į ta laukelį reikia žiūrėti?

viska automatiskai apskaiciuoja jau ir buna deklaracijoj pateikta. nereikia paciai nieko skaiciuoti ir ivedineti. 15 langelyje rasite visa metini npd. Grazintina (ar moketina) suma - 33 langelyje
Atsakyti
QUOTE(me***ta @ 2013 04 15, 11:35)
sveiki 4u.gif  ardaug kas jau gavo pinigelius?


spec tema http://www.supermama...;#entry62034697
Atsakyti
Laba 4u.gif
Turiu dar vieną klausimėlį. Gal žinote, ar reikia deklaruoti parduotą butą, jeigu jis buvo pirktas prieš 9 metus?
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2013 04 16, 09:32)
Laba  4u.gif
Turiu dar vieną klausimėlį. Gal žinote, ar reikia deklaruoti parduotą butą, jeigu jis buvo pirktas prieš 9 metus?

nereikia
Atsakyti
Sveiki, gal kas žinot ar reikia užpildyti prašymą MANO VMI svetainėje, kad grąžintų permoką už 2012 metus?
Atsakyti
QUOTE(vitabee @ 2013 04 17, 19:44)
Sveiki, gal kas žinot ar reikia užpildyti prašymą MANO VMI svetainėje, kad grąžintų permoką už 2012 metus?


Nelabai aiskus klausimas. g.gif
Siaip reikia deklaracija pateikti.
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2013 03 20, 09:41)
as turėjau omeni ka mokejo PSD i SODRA kai vykdė IDV, nereikia rodyti 43 laukelyje.

pateikiau elektroniškai deklaraciją ir tik dabar radau šią info.. o tai kodėl šitas langelis išvis yra, jei čia reikia 0 rašyt? aš įrašiau Sodrai pernai sumokėtą PSD sumą, tai kas dabar bus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2013 04 17, 23:58)
pateikiau elektroniškai deklaraciją ir tik dabar radau šią info.. o tai kodėl šitas langelis išvis yra, jei čia reikia 0 rašyt? aš įrašiau Sodrai pernai sumokėtą PSD sumą, tai kas dabar bus? unsure.gif

tai pateikit iš naujo, nes vsitiek atmes. šis langelis tam ,kad jame įrašyti, kiek esi mokėjęs į vmi (aktualu tiems, kad turėjo VL, mokėjo savarankiškai arba tam tikriems ūkininkams)
Atsakyti