Įkraunama...
Įkraunama...

Vienišos mamos Anglijoje

Sveikos visos, UK randuosi jau apie 3 mėnesius, su savo dukra. Jai 4 metukai. Puolu į neviltį - ieškau galimybių įsitvirtinti čia, bet niekaip nerandu bendraminčių - drąsių mamyčių!!! verysad.gif
Nejaugi man reikės grįžti į Lietuvą, kai manęs su dukryte niekas ten nelaukia ir nėra kaip ir kur gyvent...Labai to nenoriu.
Labai noriu, kad atsilieptų mamytės, tokios pačios patyrusios kaip aš (daug vargo ir sunkaus irimosi į priekį)...
SOS SOS SOS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Butaite: 12 vasario 2013 - 15:46
Benifitus tvarkaisi?
Atsakyti
QUOTE(Butaite @ 2013 02 12, 14:43)
Sveikos visos, UK randuosi jau apie 3 mėnesius, su savo dukra. Jai 4 metukai. Puolu į neviltį - ieškau galimybių įsitvirtinti  čia, bet niekaip nerandu bendraminčių - drąsių mamyčių!!!  verysad.gif
Nejaugi man reikės grįžti  į Lietuvą, kai manęs su dukryte niekas ten nelaukia ir nėra kaip ir kur gyvent...Labai to nenoriu.
Labai noriu, kad atsilieptų mamytės, tokios pačios patyrusios kaip aš (daug vargo ir sunkaus irimosi  į priekį)...
SOS SOS SOS

sveika, ziuriu, kad tema jau uzvedei senai. visu pirma labai pagirtina, kad sugebejai ir isdrysai su vaiku atkeliauti i svetima sali. mano situacija tokia, kad esu vienisa mamyte jau 7 men, su 1metuku ir 9 menesiu dukryte, taip pat nera ko i lietuva gryzti... tai va pirmas klausimas ar nors kiek sneki angliskai? as galbut negalesiu tau padeti ir uz rankos pavedzioti, bet cia anglijoje yra zmoniu, kurie tikrai galetu tau padeti, pirmas svarbiausias zingnis tureti visus dokumentus, kad buni cia legaliai, antra vesk savo mergyte i darzeli, trecia, prasyk socialiniu darbuotuoju pagalbos. ( cia gali gauti ir nemokamai maisto, jei situacija tikrai nera is geruju, na ir stenkis susitvarkyti kiek imanoma daugiau benefitu) jei susirasi socialine darnuotuoja (gali vaiko gydytojai pasakyt, kad reikia atitinkamos pagalbos, kad nukreiptu reikiama linkme, manau, kad tau butu padeta) yra CAB is kuriu tikrai gausi patarimu. zinau, kad yra nelengva, pati per dideli ssss.... einu... bet nieko nera neimanoma, nors kartais atsikeliu tik tam kad eiciau miegoti, nes kuo labiau galvoju apie viska ir kaip pagaliau islysti is visko, tuo labiau vaziuoja stogas...

Papildyta:
Pati neturiu cia nei artimuju, nei draugu kurie galetu man padeti (pora draugiu, kurios su savo mazais vaikuciais), dukrytes tevas nelabai linkes man padeti (buna 40 svaru numeta, buna 60, cia per men) ir pasiima ja tik karta ar 2 per men po kelias valandas. tai va taip ir leidziam dieneles nuo ryto iki vakaro kartu. prisipazinsiu, kartais tikrai paluztu, nors stengiames eiti i uzsiemimus, visaip kitaip nustumti rupescius i sona, na bet kartais tiesiog nesusitvarkau.

Butu labai malonu, jei pasidalintumete patirtimi, kokia patarima duotumete, manau, kad bent pakalbeti su tokiu likimu moterimis butu lengviau.
Atsakyti
Labas, as irgi gyvenu Londone su dviem vaikuciais. Turiu cia tevus, kurie dirba, tai man truputi lengviau, jie paziuri vaikus kai reikia dirbti, nors gyvenam atskyrai su tevais. Dirbu 16 val per savaite ir gaunu visas pasalpas. O tu susitvarkei benefitus? Ir kodel vaiko tevais tiek mazai numeta? Nesitvarkei alimentu?
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

jau labai greitai ir aš išvyksiu į angliją, esu vieniša mamytė, ieškau dabar visokios informacijos, gal galėtumėte padėti kas jau esa ten ir viską žino? smile.gif išvyksiu iškarto be vaikučio, po to kai tik galėsiu atsivešiu,kurį laiką pažiūrės mano tėvai.. šiuo metu gaunu iš vif pinigėlius už vaiką, prieš išvykstant išsiregistruosiu iš lt ar pinigėlius vistiek mokės ar ne? nes ruošiuosi palikti tėvam kortelę kad nors kažkiek tų pinigėlių prisidėtu..
nuvažiavus ten ruošiuosi dirbti, aišku gausis minimumas, žinau kad galima prašyti pašalpų ten kaip vienišai mamytei jaigu su minimumu ar ne? ir socialinį būstą galima gauti.. kiek laiko reikia pradirbti ten, kad galėčiau gauti kažką iš jų?

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2013 04 26, 13:20)
Laba diena  4u.gif

jau labai greitai ir aš išvyksiu į angliją, esu vieniša mamytė, ieškau dabar visokios informacijos, gal galėtumėte padėti kas jau esa ten ir viską žino? smile.gif išvyksiu iškarto be vaikučio, po to kai tik galėsiu atsivešiu,kurį laiką pažiūrės mano tėvai.. šiuo metu gaunu iš vif pinigėlius už vaiką, prieš išvykstant išsiregistruosiu iš lt ar pinigėlius vistiek mokės ar ne? nes ruošiuosi palikti tėvam kortelę kad nors kažkiek tų pinigėlių prisidėtu..
nuvažiavus ten ruošiuosi dirbti, aišku gausis minimumas, žinau kad galima prašyti pašalpų ten kaip vienišai mamytei jaigu su minimumu ar ne? ir  socialinį būstą galima gauti.. kiek laiko reikia pradirbti ten, kad galėčiau gauti kažką iš jų?

4u.gif  4u.gif

sveika.gausi tik child benefit,kuris per savaite gaunasi 20.80£.moka karta per 2 arba karta per 4 sav.ji susitvarkyt galesi iskart,tik turek vaiko gimimo liudijima.pasalpa bus priskaiciuota nuo tos dienos,kada paduosi prasyma,bet uztrukti gali ilgokai.pirma reikia atsisakyt pasalpos vaikui LT ir paimt atitinkama pazyma is soc skyriaus,kad pasalpu negauni,tada susitvarkysi greiciau.tada atsivezus vaika galesi tvarkytis ir busta,ir kitas pasalpas.kol vaiko nera Uk,niekas nepriklauso.siaip visus atsakymus i tau rupimus klausimus rasi sioje temoje
Atsakyti
ačiū labai, aš čia pašįalpų negaunu jokių, ar vif irgi atsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2013 04 27, 05:42)
ačiū labai, aš čia pašįalpų negaunu jokių, ar vif irgi atsisakyti?

cia jusu valia.jei tebegausit pasalpa LT,Uk negausit nieko.o Uk pasalpa gaunasi didesne,nei mokama LT.
Atsakyti
tai vif tai nėra pašalpa, čia eilimentai, tai man čia atsisakyti ir ten prisiteisti? pasimečiau, atleiskit už žioplumą doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2013 04 27, 12:42)
tai vif tai nėra pašalpa, čia eilimentai, tai man čia atsisakyti ir ten prisiteisti? pasimečiau, atleiskit už žioplumą  doh.gif  4u.gif

aaaa,cia as atsiprasau,maniau,kad pasalpa kokia naujai israsta...ne,alimentu jokiu budu neatsisakykit,nes tai jusu vaikui skirti pinigeliai.tiesiog atsivezus vaika ir prasant pasalpu reikes nurodyt,kad gaunat alimentus ir kokia suma 4u.gif
Atsakyti
na tai iš valstybės gaunami elimentai kai tėvas nemoka..
dabar viskas aišku, dėkui jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūtkė @ 2013 04 27, 13:32)
na tai iš valstybės gaunami elimentai kai tėvas nemoka..
dabar viskas aišku, dėkui jums  4u.gif

tas skirtumo neturi,bet kuriuo atveju tai alimentai.valstybe juos veliau isieskos is atsakovo.i sveikata 4u.gif
Atsakyti