Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

wow... vėdrynai tikrai labai gražiai atrodo, kažkaip net nebūčiau pagalvojus smile.gif
Ten kur balta puokštė, man panašu į gvazdikus, o tos smulkios gėlytės dirbtinės ar gyvos? Manau liksiu "purių" puokštelių smile.gif Nors pamačius herberas širdelė linksta prie jų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapetukas @ 2013 05 28, 21:21)
wow... vėdrynai tikrai labai gražiai atrodo, kažkaip net nebūčiau pagalvojus smile.gif
Ten kur balta puokštė, man panašu į gvazdikus, o tos smulkios gėlytės dirbtinės ar gyvos? Manau liksiu "purių" puokštelių smile.gif Nors pamačius herberas  širdelė linksta prie jų smile.gif

jei neklystu, tai vėdrynų liepą jau nebūna, nes jie pavasarį būną. Taip ta balta puokštelė iš gvazdikų, o tos ažos gėlytės, tai paukštpienės 4u.gif user posted image jigu širdelė linksta prie gerberų, tai jas ir rinkitės 4u.gif
Papildyta:
Į gerberų temą smile.gif user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image]user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnutytea: 29 gegužės 2013 - 10:05
pas mane bus puokste is oranziniu gerberu wub.gif

o cia keletas, ka interneto playbese radau g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tapetukas @ 2013 05 28, 22:21)
wow... vėdrynai tikrai labai gražiai atrodo, kažkaip net nebūčiau pagalvojus smile.gif
Ten kur balta puokštė, man panašu į gvazdikus, o tos smulkios gėlytės dirbtinės ar gyvos? Manau liksiu "purių" puokštelių smile.gif Nors pamačius herberas  širdelė linksta prie jų smile.gif


Man irgi gerberos niekaip iš galvos neišeina...kai pagalvoji, tai jų ir kaina prieinamesnė ir dėl spalvų nemažas pasirinkimas smile.gif jei neklystu, yra ir tamsios, bordo spalvos, ar ne? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Tikrai yra bordo spalvos šių gėlyčiųsmile.gif)
Atsakyti
Yra yra smile.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
aš kažkaip jaučiu, kad liksiu prie gerberų, man ypatingai gražios baltos, bet manau, kad rinčiausi prie suknytės oranžines, geltonas bei raudonas, tik tokiu atveju dar planuoju patupdyti (kažkaip) į kompoziciją drugelių smile.gif šiaip ar taip, kai turėsiu galutinį variantą, pasirodysiu smile.gif

p.s. 4u.gif Nors vis dar širdies kamputyje turiu mažulytę viltį, kad atsiras koks nors pavėsyje gyvenantis bijūnų krūmelis, labai labai vėlyvos veislės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tapetukas @ 2013 05 30, 01:26)
aš kažkaip jaučiu, kad liksiu prie gerberų, man ypatingai gražios baltos, bet manau, kad rinčiausi prie suknytės oranžines, geltonas bei raudonas, tik tokiu atveju dar planuoju patupdyti (kažkaip) į kompoziciją drugelių smile.gif šiaip ar taip, kai turėsiu galutinį variantą, pasirodysiu smile.gif

p.s.  4u.gif Nors vis dar širdies kamputyje turiu mažulytę viltį, kad atsiras koks nors pavėsyje gyvenantis bijūnų krūmelis, labai labai vėlyvos veislės biggrin.gif

pas mane viskas lygiai taip pat thumbup.gif bus oranzines gerberos, bet irgi patyliukais apie bijunus svajoju, bet liepos vidury ju jau nelabai bera unsure.gif
Atsakyti
Mergaites, kurios darysites pacios puoksteles. Kaip vyrams butonjeres pasidarysit pacios? I ka desit gelyte, kuria segsite prie svarko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2013 05 30, 16:08)
Mergaites, kurios darysites pacios puoksteles. Kaip vyrams butonjeres pasidarysit pacios? I ka desit gelyte, kuria segsite prie svarko?  4u.gif

yra tokios mazos kolbytes plasmasines, ten su laseliu vandens, as tai taip isivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 30, 16:15)
yra tokios mazos kolbytes plasmasines, ten su laseliu vandens, as tai taip isivaizduoju g.gif
t akolbyte pirksite floristikos prekese?Dabar paziurejau nuotraukas internete,tai su juostele apsuka koteli ir viskas. Bet graziau manau butu toje kolbeleje
Atsakyti
QUOTE(aukselis14 @ 2013 05 30, 16:26)
t akolbyte pirksite floristikos prekese?Dabar paziurejau nuotraukas internete,tai su juostele apsuka koteli ir viskas. Bet graziau manau butu toje kolbeleje

taip jas galima isigyti floristiniu prekiu parduotuvej, ir ta pacia kolbele paskui su juostelia kokia apsuki ir nesimato...
Atsakyti