Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Tekėjau gegužės 18 d. Mano svajonei paržydo alyvos. Norėjau puokštės su alyvom, visi bandė mane atkalbinėti, jog nesilaikys ir pan. O aš užsispyriau, noriu ir viskas biggrin.gif Vis dėlto nerizikavau daryti visos puokštės tik iš alyvų, todėl miksavau. Ir rezultatas mane tenkino smile.gif Puikiausiai išsilaikė visą dieną. thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
pupkis, Jusu puokste tikrai labai grazi wub.gif Saunuole, kad surizikavote. Mane irgi gasdino vis del bijunu puokstes, bet viskas buvo puikiau uz puiku smile.gif
Atsakyti
Pupkis, labai labai graži puokštė wub.gif taipogi ir nuotrauka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupkis @ 2013 06 20, 22:48)
Tekėjau gegužės 18 d. Mano svajonei paržydo alyvos. Norėjau puokštės su alyvom, visi bandė mane atkalbinėti, jog nesilaikys ir pan. O aš užsispyriau, noriu ir viskas biggrin.gif Vis dėlto nerizikavau daryti visos puokštės tik iš alyvų, todėl miksavau. Ir rezultatas mane tenkino smile.gif Puikiausiai išsilaikė visą dieną.  thumbup.gif
user posted image

Tikrai nuostabi puokštė. O alyvos su savo smulkiais žiedeliais tik dar labiau ją papildė ir padarė romantiškesnę 4u.gif
Atsakyti
Papasakosiu savo puokstes istorija doh.gif Taigi perdaug nesureiksmindama geliu, nuejau i vitebsko turgeli Kaune, radau pirma pasitaikiusa moteri, kuri prekiauja gelemis , padaviau internete atsispausdinta foto is vedrynu, sake padarys... Likus 2 d. iki vestuviu pareiske , kad vedrynus gavo, bet labai negrazus mazi, nusprendeme pakeisti i austomas. Atvaziuoju vestuviu ryta puokstes, ir matau siauba kazkoki, gelytes susmaigstytos i koki tai plastmasini daikta (mikrofona kaip ji vadina), ta plastmase net neuzdengta , matosi... vaizdas tragiskas blink.gif kai pasakiau, kad foto buvo visai netaip, supyko dar ant manes, pareiske kad nei viena nuotaka per daugeli jos darbo metu nereiske priekaistu, na zodziu baigesi viskas bluoguoju, sumokejau pinigus, o puokste tiesiai i siuksliadeze smile.gif esu labai nemegeja visokiu nenaturaliu plastmasiniu dalyku, tad man jau geriau nieko nei tokia "puokste". Bandziau rasti pakalnuciu, bet neturejo toje vietoje, o laiko truko..tad ejau i baznycia be geliu.. vestuves nebuvo tradicines, tad nieko baisaus, zmones sake net nepastebeje kad buvau be geliu.. bet va ranku nebuvo kur deti smile.gif ir zinoma fotosesijai truko geliu....
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2013 06 25, 15:53)
Papasakosiu savo puokstes istorija  doh.gif  Taigi perdaug nesureiksmindama geliu, nuejau i vitebsko turgeli Kaune, radau pirma pasitaikiusa moteri, kuri prekiauja gelemis , padaviau internete atsispausdinta foto is vedrynu, sake padarys... Likus 2 d. iki vestuviu pareiske , kad vedrynus gavo, bet labai negrazus mazi, nusprendeme pakeisti i austomas. Atvaziuoju vestuviu ryta puokstes,  ir  matau siauba kazkoki, gelytes susmaigstytos i koki tai plastmasini daikta (mikrofona kaip ji vadina), ta plastmase net neuzdengta , matosi... vaizdas tragiskas  blink.gif  kai pasakiau, kad foto buvo visai netaip, supyko dar ant manes, pareiske kad nei viena nuotaka per daugeli jos darbo metu nereiske priekaistu, na zodziu baigesi viskas bluoguoju, sumokejau pinigus, o puokste  tiesiai i siuksliadeze  smile.gif  esu labai nemegeja visokiu nenaturaliu plastmasiniu dalyku, tad man jau geriau nieko nei tokia "puokste". Bandziau rasti pakalnuciu,  bet neturejo toje vietoje, o laiko truko..tad ejau i baznycia be geliu.. vestuves nebuvo tradicines, tad nieko baisaus, zmones sake net nepastebeje kad buvau be geliu.. bet va ranku nebuvo kur deti  smile.gif ir zinoma fotosesijai truko geliu....

tai gal buvo galima tiesiog kokiu gelyciu paprasyti kad suristu, net ir tu eustomu smile.gif (zinaoma tik jau pas kita pardaveje)
Atsakyti
Ieskau ir as savo svajoniu puokstes.. Vestuves rugpjucio vidury. Labiausiai noriu, kad puokste butu balta su kokiais nors zalumynais, nes vien balta puokste man nesiziuri.
Floriste pasiule frezijas ir eustomas, arba frezijas ir hortezijas (nors cia pasiskaiciau, kad tos hortenzijos labai lepios ir gal nereiktu rizikuot).
Gal dar kokiu variantu galetumet kas pasiulyt, nes tu smulkiu gelyciu daug reiktu, tai ir puokstes kaina gautusi gan didele... blush2.gif 4u.gif Mano isisvaizduojamos:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
man ta pirmoji labai labai grazi wub.gif
Atsakyti
Man irgi smile.gif tik floriste sake, kad geles des ar smaigstys i mikrofona, tai neisivaizduoju kas is to iseis smile.gif
Atsakyti
Paskutinė puokštytė, jei neklystu, yra iš kardelių žiedų, o jie tikrai nėra brangūs, nes tokiu metu jų būna pilno darželiai ir floristė tikrai gali rasti kur jas pigiau nupirkti smile.gif mano bus iš kardelių irgi, tik ne balta smile.gif
O hortenzijų man tikrai nepatarė rinkti, nes jei karštesnė diena, tai sakė iškart susiskleidžia jos...tai nesinori nemalonių staigmenų paskui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elise @ 2013 07 05, 14:38)
Man irgi  smile.gif  tik floriste sake, kad geles des ar smaigstys i mikrofona, tai neisivaizduoju kas is to iseis  smile.gif



Na mikrofonas tai ir yra tas daiktas,kuri cia aprase neseniai viena mergina,ne visiems jis ppatinka,nes nenaturalu,sunku,bet vasarai tai garamtija,kad geles laikysis.galit paprasyt,kad nedetu,uztektu tik kotelius sudrekint,
O ar naudosit kardelius,ar kitas geles,kaina nuo to nesumazes zymiai.vestuviniu puoksciu kainos yra dideles del to,kad jos reikalauja daug darbo,kad puokste gerai atrodytu ir laikytusi smile.gif
Rinkites tokias geles,kurios patinka,nekalbu apie nepatvarias geles
Atsakyti
Sveikos, aš nuotakos puokštę darysiuosi pati, todėl užvakar nusprendžiau pabandyti iš nukainuotų gėlių kažką sumeistrauti. Įsitikinau,kad tikrai teks darytis pačiai, tik manau,kad spalvas šviesias rinksiuosi. Man patinka kuklios, neperkrautos puokštės, nes vestuvių suknutė bus trumpa su rožės motyvais.

Mano bandymas:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laola: 07 liepos 2013 - 17:03