Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

QUOTE(svarovskyte @ 2014 04 14, 11:34)
Turite omenyje šitokią?
Labai gražu! Šiaip man gvazdikai ne prie širdies kaip gėlė, bet puokštė nereali. O kaip gvazdikai? Nelepnūs? Būna liepos mėn? Ir dar klausimas: jei mano raudona puokštė, ar gražiai žiūrėsis jei svočia ir pamergės būtų su raudona-balta puokštėm? Ta prasme, ar nebus keista, nes balta - tai nuotakos spalva..

Taip, būtent tokią puokštę ir turiu omenyje mirksiukas.gif Jų gausite be problemų, o ir laikosi jie labai ilgai smile.gif
Man teko daryti ne kartą atvirkštinį variantą, tik tokiu atveju pulkui darykite ne balta-raudona miksą, bet palikite jas su baltomis puokstelėmis, galite tik raudoną kaspiną kotelio dkeorui panaudoti kaip akcentą. Atrodo tikrai žaviai smile.gif
Štai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmmune: 15 balandžio 2014 - 08:32
Mmmune, ar gerai suprantu, jog net ir užsispyrus turėti svajonių gėles (kad ir bijūnus ar ranunculus birželio pabaigoje) ir už jas leisti sau mokėti neribotas kainas, vistiek negalima būti garantuotai, jog jas atveš? Kitaip sakant, reikia būti pasiruošus antrąjį variantą iš rožių/frezijų ir kt. gėlių, o išsvajotųjų klausimas sprendžiasi tik paskutinę savaitę?:/ Kaip ten su tais aukcionais, ar tiekėjai stengiasi įvežti kiek įmanoma platesnį asortimentą, ar jau kaip ten jiems išeina? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Someday_Somewhere: 15 balandžio 2014 - 21:55
QUOTE(Someday_Somewhere @ 2014 04 15, 22:54)
Mmmune, ar gerai suprantu, jog net ir užsispyrus turėti svajonių gėles (kad ir bijūnus ar ranunculus birželio pabaigoje) ir už jas leisti sau mokėti neribotas kainas, vistiek negalima būti garantuotai, jog jas atveš? Kitaip sakant, reikia būti pasiruošus antrąjį variantą iš rožių/frezijų ir kt. gėlių, o išsvajotųjų klausimas sprendžiasi tik paskutinę savaitę?:/ Kaip ten su tais aukcionais, ar tiekėjai stengiasi įvežti kiek įmanoma platesnį asortimentą, ar jau kaip ten jiems išeina? smile.gif

Jūs esate visiškai tesi. Esant visiems kraštutinumams gali negauti to, ko taip trokšti...aukcione geles siūlo užsienio augintojai, mūsiškiai tiekėjai jas perka - dauguma perka pagal konkrečius užsakymus. Jeigu Jūsų išsvojotų gėlių niekas aukcione nepasiūlo - tai ką gi gali nupirkti???? mirksiukas.gif
Visuomet nuotakoms sakau" Turite suprasti, jog gėlė nenupiešiamas daiktas. Netgi pasirįžus sumokėti bet kokią sumą už norimą gėlytę, nėra jokios garantijos, kad ji parkeliaus, arba kad ji už tuos pinigus bus tinkamos išvaizdos ir kokybės..." Kartais kraštutinumai priveda tik prie bereikalingo pinigų išmetimo, nes esant tokiam pretyenzingam užsakymui Jūs bet kokiu atveju turite pirkti tai ką užsakėte ir Jums šiaip ne taip gavo..bet jeigu gėlės baisios, iš jų puokštės nenorėsite, todėl taip ir gaunasi, jog pinigus sumokėsite be reikalo, o dar papildomai turėsite pirktis kažką kiot iš ko ir bus kopmponuojama Jūsų puokštė ar dekoracijos.
Manau situacija daugeliui tapo aiški 4u.gif
Atsakyti
Man reikia puoksteles geguzes pradzioje, vestuviu spalva tamsi violetine ir zalia. Kokias gelytes pasirinkti ir sukomponuoti nedidelei puokstelei, kad butu ir grazu ir gerai laikytusi?
Atsakyti
Sveikos dar karteli,

Na niekaip neissirenku puokstes ne tik sau, bet ir pulkeliui bei liudininkei. Pulkelis puosis melyna spalva. Gal kas ant kelio galit uzvesti ? g.gif
Atsakyti

Man reikia puoksteles geguzes pradzioje, vestuviu spalva tamsi violetine ir zalia. Kokias gelytes pasirinkti ir sukomponuoti nedidelei puokstelei, kad butu ir grazu ir gerai laikytusi?
Suknele bus tokia:)
Atsakyti
QUOTE(skaiblue @ 2014 04 16, 14:25)
Man reikia puoksteles geguzes pradzioje, vestuviu spalva tamsi violetine ir zalia. Kokias gelytes pasirinkti ir sukomponuoti nedidelei puokstelei, kad butu ir grazu ir gerai laikytusi?
Suknele bus tokia:)

Rinkitės pilnavidures violetines eustomas (jos nėra patvarios, bet tinkamai sukomponuotos arba pagaminta į laikiklį puokštė laikysis gerai) ir žalius santinukus, bu gaivu, spalvinga ir gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2014 04 16, 15:16)
Rinkitės pilnavidures violetines eustomas (jos nėra patvarios, bet tinkamai sukomponuotos arba pagaminta į laikiklį puokštė laikysis gerai) ir žalius santinukus, bu gaivu, spalvinga ir gražu  4u.gif

Aciu:) patinka man pilnavidures eustomas, dar galvojau apie frezijas; o kas tie santinukai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaiblue: 16 balandžio 2014 - 15:51
QUOTE(skaiblue @ 2014 04 16, 16:51)
Aciu:)  patinka man pilnavidures eustomas, dar galvojau apie frezijas; o kas tie santinukai g.gif

Frezijos geriausiu atveju bus tik švelniai alyvinės, ne tamsiai violetinės, nebent norite įmaišyti baltos spalvos mirksiukas.gif
Štai Jums santinukai:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmmune @ 2014 04 17, 07:52)
Frezijos geriausiu atveju bus tik švelniai alyvinės, ne tamsiai violetinės, nebent norite įmaišyti baltos spalvos  mirksiukas.gif
Štai Jums santinukai:
user posted image


Idomiai atrodo eustomos ir zalios chrizantemos (tik kazi ko daug reiktu: zalios ar violetines?), o gal vistik reiktu ikomponuoti ir baltos spalvos g.gif bet tada kokios gelytes dar i kombinacija tiktu frezijos, o gal vedrynai, ar dar kas? Oi kiek daug klausimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skaiblue @ 2014 04 18, 21:18)
Idomiai atrodo eustomos ir zalios chrizantemos (tik kazi ko daug reiktu: zalios ar violetines?), o gal vistik reiktu ikomponuoti ir baltos spalvos g.gif  bet tada kokios gelytes dar i kombinacija tiktu frezijos, o gal vedrynai, ar dar kas? Oi kiek daug klausimu biggrin.gif

Šai Jums keletas darbų pavyzdėlių dėl pačios spalvinės kompozicijos įvairovės mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti

 i 
Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką.
Atsakyti