Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Sveikos,
Tema apie nuotakos puoštes, bet gal kas patarsite dėl puoštyčių ant stalo restorane. Mano pačios ir pulko puoštės bus is baltu gvazdiku, tad salėje norėčiau taip pat jais puošti stalą ideja butu tokia kaip foto, bet nezinau kokias geles/augalus galima naudoti kaip žalumą, gal kas galėtumėte parekomenduoti.

dėkui smile.gif
https://www.flickr.c...157622318242326
Atsakyti
QUOTE(karueta @ 2014 08 20, 09:51)
Sveikos,
Tema apie nuotakos puoštes, bet gal kas patarsite dėl puoštyčių ant stalo restorane. Mano pačios ir pulko puoštės bus is baltu gvazdiku, tad salėje norėčiau taip pat jais puošti stalą ideja butu tokia kaip foto, bet nezinau kokias geles/augalus galima naudoti kaip žalumą, gal kas galėtumėte parekomenduoti.

dėkui smile.gif
https://www.flickr.c...157622318242326
matau, ten naudotos žaios chrizantemos, būna gi ir žalių žalių gražių gvazdikų
Atsakyti
QUOTE(karueta @ 2014 08 20, 10:51)
Sveikos,
Tema apie nuotakos puoštes, bet gal kas patarsite dėl puoštyčių ant stalo restorane. Mano pačios ir pulko puoštės bus is baltu gvazdiku, tad salėje norėčiau taip pat jais puošti stalą ideja butu tokia kaip foto, bet nezinau kokias geles/augalus galima naudoti kaip žalumą, gal kas galėtumėte parekomenduoti.

dėkui smile.gif
https://www.flickr.c...157622318242326



Pagal Jūsų nurodytą foto, žalumynai pirmiausia naudoti vazoje, kadangi ji skaidri, tai lapu dengiama floristinė kempinė, vėliau pačioje puokštėje naudojamas Asparagus setaceus žaluma, tačiau naudojant šiuo žalumynus reikia įsitikinti, kad jie labai švieži, nes "mėgsta" byrėti:) O šiaip žalymunus galima naudoti ir iš savo ar močiutės darželio, tačiau viskas priklauso nuo aplinkos kurioje švenčiate ir puokštės formos kokią norite išgauti.

Papildyta:
QUOTE(Rokoko Mūza @ 2014 07 25, 12:16)
Sveiki. Aš mąstau apie bijūnus. Norėsiu puokštės iš jos, dekoracijų ant stalo. Žinau, kad jos lepios, bet gal galėtumėte pasakyti kaip jos laikytųsi jeigu būtų naudojamos kėdžių dekoracijoj? t.y kiek matau užsienio puslapiuose yra perrišta aksomine juostele ir maža gėlytė viduryje. Ar tiktų tam bijūnai? Ar geriau derinti bijūnus su rožėm baltom? ar naudoti rožes vietoj jų? Kad žinotumėt apie ką kalbu įmetu Foto. Žinau, kad čia tema apie vestuvines puokštes, bet nuo to priklausys ir manosios puokštės sudėtis  4u.gif


Jūsų atveju pirmiausia reikia atsižvelgti į šventės datą. Jei ji sutampa su bijūnų sezonu, tada tikrai galite juos naudoti, tačiau visais atvejais jie turės būti patalpinti floristinėse kapsulėse su vandeniu, kitaip nuvys. Rožės beje irgi turi gauti vandens, na nebent Jūsų šventinė vakarienė bus labai trumputė. Jei tai ne sezono gėlės, jos visu pirma atrodys prasčiau, anytra kainuos gerokai brangiau.
Taip pat reikia atsižvelgti ir į vietą kurioje vyks šventė dėl esamos patalpos temperatūros, jei karščiai tokie kaip šią vasarą ir kondicionavimo sistemos nėra, tada visais atvejais gana rizikinga idėja. Nuotraukoje naudotos hortenzijos.
Atsakyti
A.S.T.A., pirk_drambliuka dėkui už informaciją smile.gif bandysim kažką pritaikyti smile.gif
Atsakyti
Nu jūs man paaiškinkti neaš aš visai nebesuprantu smile.gif

Noriu puokštės tulpių. Pavasarį, kaip tik kai jų sezonas. Puokštės nedidelės, tarkim 19 tulpių ir 1 į butonjerę. Kažką tokio paprastos, paprastia surištos user posted image (nuotrauka skolinta kad parodyti ko panašiai norėčiau)

Tarkim tulpė kainuoja 3 lt. Perkan 20 tulpių kaina turėtų buti 60 lt ( o gal dar kokai nuolaida kad perkama daugiau). Bet kodėl tada tokia pkuoštė kainuoja 120 lt, nu niekaip nesuprantu doh.gif verysad.gif

Gal užvesite ant kelio? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškauogė: 10 spalio 2014 - 13:00
Nagi todėl, kad visiems reikia gyventi ir uždirbti, juk piena irgi superka už centus, o parduoda po beveik 3 lt
O jei rimtai 120 sezono metu daugoka, tačiau kartais tenka mokėti už vardą..;-)


QUOTE(Miškauogė @ 2014 10 10, 13:59)
Nu jūs man paaiškinkti neaš aš visai nebesuprantu smile.gif

Noriu puokštės tulpių. Pavasarį, kaip tik kai jų sezonas. Puokštės nedidelės, tarkim 19 tulpių ir 1 į butonjerę. Kažką tokio paprastos, paprastia surištos user posted image (nuotrauka skolinta kad parodyti ko panašiai norėčiau)

Tarkim tulpė kainuoja 3 lt. Perkan 20 tulpių kaina turėtų buti 60 lt ( o gal dar kokai nuolaida kad perkama daugiau). Bet kodėl tada tokia pkuoštė kainuoja 120 lt, nu niekaip nesuprantu  doh.gif  verysad.gif

Gal užvesite ant kelio?  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(A.S.T.A. @ 2014 10 10, 13:19)
Nagi todėl, kad visiems reikia gyventi ir uždirbti, juk piena irgi superka už centus, o parduoda po beveik 3 lt
O jei rimtai 120 sezono metu daugoka, tačiau kartais tenka mokėti už vardą..;-)

Tai aš surpantu kad reikai gyventi smile.gif Bet manau jie superka tas tulpes irgi ne po 3 lt smile.gif blush2.gif na bet surpantu kad kažkiek užsidėtų ir už suryšimą smile.gif Bet kokia kaina relai būtų tokios puokštytės sezono metu? smile.gif kad žinočiau ieškodama, nes dabar vienos floristės kaina man pasirodė didoka tai ir noriu pasikonsultuoti ax.gif
Atsakyti
Miškauogė, nežinau kur jus randatės, bet pvz kaune yr tokiu vietu, kur yr kaip ir geliu bazės(manau ten po 1lt, jos būtų), ten galima irgi uzsisakinet geliu puokštes arba tartis su kokiu salonu, kad jam pristatysit patys geles, o salonui tik sumokesit už darbą blush2.gif šiaip neapsistokit ties viena vieta, domekites ir kitais variantais, nes kartais lb mandri geliu salonai susimauna, o kazkokia moteryte padaro superines puokstes, kaip ir pas mus kaune yr su Janinos gelėmis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2014 10 10, 19:59)
Miškauogė, nežinau kur jus randatės, bet pvz kaune yr tokiu vietu, kur yr kaip ir geliu bazės(manau ten po 1lt, jos būtų), ten galima irgi uzsisakinet geliu puokštes arba tartis su kokiu salonu, kad jam pristatysit patys geles, o salonui tik sumokesit už darbą blush2.gif  šiaip neapsistokit ties viena vieta, domekites ir kitais variantais, nes kartais lb mandri geliu salonai susimauna, o kazkokia moteryte padaro superines puokstes, kaip ir pas mus kaune yr su Janinos gelėmis  blush2.gif

Aš dėja esu vilniuje smile.gif Bet sutink usu jumis , kad tie mandri salonai tia visko būna, o tie kurie netokie populiarus ir stengiasi labiau smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš visgi persigalvojau ir sumasčiau, kad man reikia geltonos puokštės, bet tik tam, kad nuotraukose gražiau atrodytų. Taigi klausimas, kokių ryškiai geltonų gėlių puokštę galėčiau pasidaryti liepos mėnesį? Norėčiau dar tokią pačią gėlytę ir į plaukus įsisegti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškauogė @ 2014 10 13, 10:02)
Aš dėja esu vilniuje smile.gif Bet sutink usu jumis , kad tie mandri salonai tia visko būna, o tie kurie netokie populiarus ir stengiasi labiau smile.gif 4u.gif


Vilniuje pabandykite Gėlių virtuvę susirasti, dėl kainų nežinau, bet gražu tai tikrai...
Atsakyti
QUOTE(Miškauogė @ 2014 10 10, 13:59)
Nu jūs man paaiškinkti neaš aš visai nebesuprantu smile.gif

Noriu puokštės tulpių. Pavasarį, kaip tik kai jų sezonas. Puokštės nedidelės, tarkim 19 tulpių ir 1 į butonjerę. Kažką tokio paprastos, paprastia surištos (nuotrauka skolinta kad parodyti ko panašiai norėčiau)

Tarkim tulpė kainuoja 3 lt. Perkan 20 tulpių kaina turėtų buti 60 lt ( o gal dar kokai nuolaida kad perkama daugiau). Bet kodėl tada tokia pkuoštė kainuoja 120 lt, nu niekaip nesuprantu  doh.gif  verysad.gif

Gal užvesite ant kelio?  ax.gif


Na jus man paaiskinkit, kam tokiai puokstei reikalinga floriste? doh.gif negi pati nesugebetum tulpiu pundelio perristi kaspineliu? doh.gif cia kaip kirpeju temoje merginos praso rekomenduoti kuo daugiau diplomuola meistra eiti galiuku pasikirpti biggrin.gif
Atsakyti