Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nuotakos puokštė
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Gražios vestuvių dieną
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Kleopatra_Kaunas
Merginos turiu klausima blush2.gif As tokia minimalizmo ir subtilumo gerbeja, vestuves musu tik ceremonija ir vakariene su artimiausiais, jokiu tradiciju. Galvoju tada gal ir puokstes man nereikia, ar cia butu nenormalu? rolleyes.gif Galvoju isisegti gyva geles zieda i plaukus, tai gal cia atstotu mano puokste ? smile.gif
upsy_daisy
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2013 05 03, 09:26)
Merginos turiu klausima  blush2.gif  As tokia minimalizmo ir subtilumo gerbeja, vestuves musu tik ceremonija ir vakariene su artimiausiais, jokiu tradiciju. Galvoju tada gal ir puokstes man nereikia, ar cia butu nenormalu?  rolleyes.gif  Galvoju isisegti gyva geles zieda i plaukus, tai gal cia atstotu mano puokste ? smile.gif
*

Ašų irgi labai mėgstu subtilumą ir minimalizmą, būtent todėl rinksiuosi nedidukę puokštę vien tik iš gėlių žiedų, be jokių papildomų stiebelių, žolelių, karoliukų ar kitų papuošimų smile.gif jei segsi gyvą gėlę, manau, kad puikiai tiktų ir minimali puokštytė smile.gif juk ir patogiau nuotakai - yra kur rankas dėti, kai jos iš jaudulio virpa biggrin.gif
Ž.B.
QUOTE(upsy_daisy @ 2013 05 03, 09:39)
juk ir patogiau nuotakai - yra kur rankas dėti, kai jos iš jaudulio virpa  biggrin.gif
*

ir aš iš pradžių galvojau, kad man puokštės tikrai nereikia... bet vien dėl to, kad būtų kur rankas „dėt“ pasiimsiu kuklią baltų frezijų puoktelę....
mmmune
Merginos turiu klausima  blush2.gif  As tokia minimalizmo ir subtilumo gerbeja, vestuves musu tik ceremonija ir vakariene su artimiausiais, jokiu tradiciju. Galvoju tada gal ir puokstes man nereikia, ar cia butu nenormalu?  rolleyes.gif  Galvoju isisegti gyva geles zieda i plaukus, tai gal cia atstotu mano puokste ? smile.gif
*

Paprastai nuotakos renkasi puokštę, nors tai tikrai nera privaloma biggrin.gif Bet jeigu viskas paprasta ir minimalistiška - tai ir puokštelę pasirinkite minimalistinę. Susiriškite kokius į gražius rožės žiedus kaspinėlių arba pasiimkite vieną stambią gerbera, apsivyniokite jos kotą siauriu kaspinuku ir pirmyn mirksiukas.gif
Vitulka
*

mažiau galvokit, kas normalu, kas ne. Darykit kaip noris. Mūsų buvo nedidelės vestuvės, iš pradžių žadėjau puokštės nesidaryt, bet persigalvojau. Turėjau labai kuklią puokštę iš vėdrynų ir gubojų. Pati pasidariau smile.gif

user posted image
+
user posted image
foto iš čia
Via_Lattea
Sveikos 4u.gif
Mano vestuvės gegužės 25 dieną, visą laiką svajojau apie puokštę iš bijūnš, bet floristė atkalbėjo, kad dar nebus sužydėję jie, o vežtiniai brangūs pakankamai.
Tai pasirinkau visiškai paprastą puokštę iš gvazdikų, kažkas panašaus kaip ši, tik visiškai balta:
http://duziedeliai.lt/vestuvine-floristika...es/2/417/page:2
Norėjau pasiteirauti kaip gvazdikai laiko? Nelepios gėlės? Nes apie gėles nenusimanau visiškai nieko doh.gif
mmmune
QUOTE(Via_Lattea @ 2013 05 10, 09:12)
Sveikos  4u.gif
Mano vestuvės gegužės 25 dieną, visą laiką svajojau apie puokštę iš bijūnš, bet floristė atkalbėjo, kad dar nebus sužydėję jie, o vežtiniai brangūs pakankamai.
Tai pasirinkau visiškai paprastą puokštę iš gvazdikų, kažkas panašaus kaip ši, tik visiškai balta:
Norėjau pasiteirauti kaip gvazdikai laiko? Nelepios gėlės? Nes apie gėles nenusimanau visiškai nieko  doh.gif
*

Gvazdikai laikosi labai gerai, tik reikia tinkamai juos sukomponuoti ir sutvirtinti, kad nelūžinėtų per kotelio narelius mirksiukas.gif
iewavil
QUOTE(Via_Lattea @ 2013 05 10, 08:12)
Sveikos  4u.gif
Norėjau pasiteirauti kaip gvazdikai laiko? Nelepios gėlės? Nes apie gėles nenusimanau visiškai nieko  doh.gif
*

Labai geras pasirinkas,laikymo prasme gvazdikai labai gerai laikosi,o man ir labai grazus,ypac zali smile.gif
ferdinanda123
user posted image
Candyfloss
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2013 05 03, 08:26)
*

Mano irgi buvo tokia pati nuomonė, bet likus kelioms dienoms apsigalvojau, todėl pasidariau pati. Ji buvo tik iš gipsofilijų, perrišau kaspinu pagal šventės temą ir viskas thumbup.gif Atrodė panašiai kaip čia:

http://www.elizabethannedesigns.com/blog/w...uet-500x333.jpg

O šiaip jokių taisyklių nėra, darykit kaip norit jūs. Labai džiaugiuosi, kad atsilaikiau ir neužsakinėjau puokštės, sutaupiau ir pinigų, ir turėjau ko noriu mirksiukas.gif
upsy_daisy
QUOTE(Via_Lattea @ 2013 05 10, 09:12)
Sveikos  4u.gif
*

Labai graži puokštė, jau net pati susimąsčiau, kad gal apie tokią reiktų pamąstyti, nes kai sužinojau kalijų kainas, tai... doh.gif verysad.gif
Suzuki
O kada sužydi bijūnai? g.gif
Vitulka
QUOTE(Suzuki @ 2013 05 11, 12:38)
O kada sužydi bijūnai?  g.gif
*

liepos mėn.
Astii
QUOTE(Vitulka @ 2013 05 11, 14:27)
liepos mėn.
*

Bijunai zydi birzelio menesi. Liepos men jau nebe
jurgute.bagasiute
o man idomu ar bijunai atlaiko visa diena?
Linchikutas
QUOTE(jurgute.bagasiute @ 2013 05 12, 13:19)
o man idomu ar bijunai atlaiko visa diena?
*

Mano vestuves birzelio menesi irgi galvojau puokste daryti su bijunais, tad ir man butu idomu suzinoti ar bijunai pakankamai patvarios geles. Gal kam teko susidurti ar girdeti kaip sios geles? busim dekingos uz atsakyma smile.gif 4u.gif
mmmune
QUOTE(Linchikutas @ 2013 05 12, 15:36)
Mano vestuves birzelio menesi irgi galvojau puokste daryti su bijunais, tad ir man butu idomu suzinoti ar bijunai pakankamai patvarios geles. Gal kam teko susidurti ar girdeti kaip sios geles?  busim dekingos uz atsakyma  smile.gif  4u.gif
*

Bijūnas lepi gėlė, ypač greitai besiskleidžianti net nuo rankų šilumos.Tinkamai sukomponavus galima juos ilgiau išlaikyti. Lietuviški bijūnai nuskinti nuo močiutės darželyje žydinčio krūmo tikrai lepūs,atvežti iš Olandijos - mažiau. Tačiau jie brangūs, nors ir vežami sezono metu taip pat juos užsakius yra tikimybė jau gauti stipriai pražydusius ir nekokybiškus. Mano patirtis byloja jog tai brangi rizika ax.gif
xernesta
Laba diena 4u.gif Noreciau, kad patartumete blush2.gif mano vestuves rugpjucio viduryje, vestuviu spalvos pastelines, mano suknele Suknele, neturiu megstamu geliu, kokios geles labiausiai deretu? isskyrus rozes smile.gif bigsmile.gif Puokstes forma issivaizduoju apvalia g.gif
Linchikutas
QUOTE(mmmune @ 2013 05 12, 15:15)
Bijūnas lepi gėlė, ypač greitai  besiskleidžianti net nuo rankų šilumos.Tinkamai sukomponavus galima juos ilgiau išlaikyti. Lietuviški bijūnai nuskinti nuo močiutės darželyje žydinčio krūmo tikrai lepūs,atvežti iš Olandijos - mažiau. Tačiau jie brangūs, nors ir vežami sezono metu  taip pat juos užsakius yra tikimybė jau gauti stipriai pražydusius ir nekokybiškus. Mano patirtis byloja  jog tai brangi rizika  ax.gif
*

Aciu uz komentarus. Vadinasi verta dar pagalvoti del bijunu, o gaila sad.gif Tokios grazios puokstes su jais. O kokios dar geles birzelio menesi zydi? Ir kad nebutulaaabai jau lepios smile.gif g.gif
sbo
As savo vestuvems uzsisakiau bijunu puokste. Birzelio 1 d.svente
Vitulka
QUOTE(Astii @ 2013 05 11, 17:57)
Bijunai zydi birzelio menesi. Liepos men jau nebe
*

liepos pradžioj dar jų yra ax.gif
Tendre
QUOTE(Vitulka @ 2013 05 13, 09:36)
liepos pradžioj dar jų yra ax.gif
*

Kiekvienais metais skirtingai, jei ankstyvas ir šiltas pavasaris jau jų nebebūna, jei vėlyvesnis ar šaltesnis vis dar būna, garantijų jokių nėra (jei kalbame apie mūsiškius bojūnus),olandai, lenkai ir kiti ilgiau juos augina...
Gurmanita
QUOTE(sbo @ 2013 05 13, 08:04)
As savo vestuvems uzsisakiau bijunu puokste. Birzelio 1 d.svente
*

gal galite išduoti, kiek kainuos jūsų bijūnų puokštė?
mmmune
Keliam temą į viršų mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Agnutytea
user posted image user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
mmmune
QUOTE(Monikutyyy @ 2013 05 21, 22:49)
Antroji grazi puokstele smile.gif kas cia per rausvos gelytes? Rozes?
*

Ryškios ružavos - rožės, švelniai rausvos - smulkiažiedžiai gvazdikėliai mirksiukas.gif
Hedra:)
mmmm...kaip fainai su drugeliais, gal kiek per daug bet mano vestuviu spalva, del to man labai atkreipe demesi bigsmile.gif
Agnutytea
Kompiuteristų vestuvėms lotuliukas.gif user posted image
Papildyta:
Dar šiek tiek įdomesnių puokštelių smile.gif user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted imageuser posted image
Rykute
user posted image

Papildyta:
user posted image

Tapetukas
Laba diena,

Man iškilo klausimas, galbūt galėtumėte patarti. Mano "vestuvinė" suknytė visiškai paprasta, klasikinio kirpimo, beveik iki kelių, šampaninės spalvos, nėriniuota ir pusilgėmis rankovėmis. Niekaip nesugalvoju kokia puokštelė tiktų prie jos. Labai norėčiau bijūnų, tačiau santuoka liepos viduryje, todėl net prie geriausių norų bijūnų negausiu. Galbūt tiktų kokia įdomesnė puokštė, norėčiau kažko romantiško ir nevisai įprasto. 4u.gif
--rita
QUOTE(Tapetukas @ 2013 05 28, 19:54)
Laba diena,

Man iškilo klausimas, galbūt galėtumėte patarti. Mano "vestuvinė" suknytė visiškai paprasta, klasikinio kirpimo, beveik iki kelių, šampaninės spalvos, nėriniuota ir pusilgėmis rankovėmis. Niekaip nesugalvoju kokia puokštelė tiktų prie jos. Labai norėčiau bijūnų, tačiau santuoka liepos viduryje, todėl net prie geriausių norų bijūnų negausiu. Galbūt tiktų kokia įdomesnė puokštė, norėčiau kažko romantiško ir nevisai įprasto. 4u.gif
*

Gal frezijos patiktų? Yra ir švelnesnių, ir ryškesnių spalvų.
Tapetukas
QUOTE(--rita @ 2013 05 28, 21:22)
Gal frezijos patiktų? Yra ir švelnesnių, ir ryškesnių spalvų.
*

Kažkaip man frezijos ne prie širdies. Labai mėgstu herberas, bet nežinau ar prie mano romantiškos suknutės jos žiūrėtųsi, dar turėjau minčių dėl stilizuotos puokštės iš spalvotų drugelių... bet vis suabejoju pasirinkimais...
sbo
QUOTE(Tapetukas @ 2013 05 28, 20:47)
Kažkaip man frezijos ne prie širdies. Labai mėgstu herberas, bet nežinau ar prie mano romantiškos suknutės jos žiūrėtųsi, dar turėjau minčių dėl stilizuotos puokštės iš spalvotų drugelių... bet vis suabejoju pasirinkimais...
*

Vedrynai gal? 4u.gif
Agnutytea
QUOTE(Tapetukas @ 2013 05 28, 18:54)
Laba diena,

*

O gal tiktų kažkas tokio user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Tapetukas
wow... vėdrynai tikrai labai gražiai atrodo, kažkaip net nebūčiau pagalvojus smile.gif
Ten kur balta puokštė, man panašu į gvazdikus, o tos smulkios gėlytės dirbtinės ar gyvos? Manau liksiu "purių" puokštelių smile.gif Nors pamačius herberas širdelė linksta prie jų smile.gif
Agnutytea
QUOTE(Tapetukas @ 2013 05 28, 21:21)
wow... vėdrynai tikrai labai gražiai atrodo, kažkaip net nebūčiau pagalvojus smile.gif
Ten kur balta puokštė, man panašu į gvazdikus, o tos smulkios gėlytės dirbtinės ar gyvos? Manau liksiu "purių" puokštelių smile.gif Nors pamačius herberas  širdelė linksta prie jų smile.gif
*

jei neklystu, tai vėdrynų liepą jau nebūna, nes jie pavasarį būną. Taip ta balta puokštelė iš gvazdikų, o tos ažos gėlytės, tai paukštpienės 4u.gif user posted image jigu širdelė linksta prie gerberų, tai jas ir rinkitės 4u.gif
Papildyta:
Į gerberų temą smile.gif user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image]user posted imageuser posted image
pas mane bus puokste is oranziniu gerberu wub.gif

o cia keletas, ka interneto playbese radau g.gif
user posted image
user posted image
user posted image
upsy_daisy
QUOTE(Tapetukas @ 2013 05 28, 22:21)
Ten kur balta puokštė, man panašu į gvazdikus, o tos smulkios gėlytės dirbtinės ar gyvos? Manau liksiu "purių" puokštelių smile.gif Nors pamačius herberas  širdelė linksta prie jų smile.gif
*

Man irgi gerberos niekaip iš galvos neišeina...kai pagalvoji, tai jų ir kaina prieinamesnė ir dėl spalvų nemažas pasirinkimas smile.gif jei neklystu, yra ir tamsios, bordo spalvos, ar ne? 4u.gif smile.gif
Baroozia
Tikrai yra bordo spalvos šių gėlyčiųsmile.gif)
Esha
Yra yra smile.gif
user posted imageuser posted image
user posted image
Tapetukas
aš kažkaip jaučiu, kad liksiu prie gerberų, man ypatingai gražios baltos, bet manau, kad rinčiausi prie suknytės oranžines, geltonas bei raudonas, tik tokiu atveju dar planuoju patupdyti (kažkaip) į kompoziciją drugelių smile.gif šiaip ar taip, kai turėsiu galutinį variantą, pasirodysiu smile.gif

p.s. 4u.gif Nors vis dar širdies kamputyje turiu mažulytę viltį, kad atsiras koks nors pavėsyje gyvenantis bijūnų krūmelis, labai labai vėlyvos veislės biggrin.gif
QUOTE(Tapetukas @ 2013 05 30, 01:26)
aš kažkaip jaučiu, kad liksiu prie gerberų, man ypatingai gražios baltos, bet manau, kad rinčiausi prie suknytės oranžines, geltonas bei raudonas, tik tokiu atveju dar planuoju patupdyti (kažkaip) į kompoziciją drugelių smile.gif šiaip ar taip, kai turėsiu galutinį variantą, pasirodysiu smile.gif

p.s.  4u.gif Nors vis dar širdies kamputyje turiu mažulytę viltį, kad atsiras koks nors pavėsyje gyvenantis bijūnų krūmelis, labai labai vėlyvos veislės biggrin.gif
*

pas mane viskas lygiai taip pat thumbup.gif bus oranzines gerberos, bet irgi patyliukais apie bijunus svajoju, bet liepos vidury ju jau nelabai bera unsure.gif
aukselis14
Mergaites, kurios darysites pacios puoksteles. Kaip vyrams butonjeres pasidarysit pacios? I ka desit gelyte, kuria segsite prie svarko? 4u.gif
QUOTE(aukselis14 @ 2013 05 30, 16:08)
Mergaites, kurios darysites pacios puoksteles. Kaip vyrams butonjeres pasidarysit pacios? I ka desit gelyte, kuria segsite prie svarko?  4u.gif
*

yra tokios mazos kolbytes plasmasines, ten su laseliu vandens, as tai taip isivaizduoju g.gif
aukselis14
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 30, 16:15)
yra tokios mazos kolbytes plasmasines, ten su laseliu vandens, as tai taip isivaizduoju g.gif
*

t akolbyte pirksite floristikos prekese?Dabar paziurejau nuotraukas internete,tai su juostele apsuka koteli ir viskas. Bet graziau manau butu toje kolbeleje
QUOTE(aukselis14 @ 2013 05 30, 16:26)
t akolbyte pirksite floristikos prekese?Dabar paziurejau nuotraukas internete,tai su juostele apsuka koteli ir viskas. Bet graziau manau butu toje kolbeleje
*

taip jas galima isigyti floristiniu prekiu parduotuvej, ir ta pacia kolbele paskui su juostelia kokia apsuki ir nesimato...
Tapetukas
Aš mačiau, kad gerberos būna keleto dydžių ir yra tokios visai mažutėlės, tai kažkaip įsivaizduoju tokios vyrui į atlapą pilnai užteks, dar kokį žalumyną pridėti ir gana. Esu mačius, kad specialiai padaro švarke tokia skylutę kaip sagai užsegti ir į ją kiša, bet galvoju, kad pilnai pakaks su adatėlėm prisegti. Radau visai mielų pavyzdžių, bet net nenutiuokiu kaip juos čia įkelti sad.gif
Papildyta:
QUOTE(Hedra:) @ 2013 05 30, 15:39)
pas mane viskas lygiai taip pat thumbup.gif  bus oranzines gerberos, bet irgi patyliukais apie bijunus svajoju, bet liepos vidury ju jau nelabai bera unsure.gif
*

būsime likimo draugės smile.gif na bet kiekvienas metų laikas turi tiek savų pliusų, tiek minusų

mmmune
QUOTE(Esha @ 2013 05 29, 22:37)
Yra yra smile.gif
user posted image
*

Bordo gerberų tikrai yra, tarp kitko, jų spalvinė gama itin plati mirksiukas.gif Tačiau Jūsų sudėtos puokštė visos iš dirbtinių gėlių hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(aukselis14 @ 2013 05 30, 16:08)
Mergaites, kurios darysites pacios puoksteles. Kaip vyrams butonjeres pasidarysit pacios? I ka desit gelyte, kuria segsite prie svarko?  4u.gif
*

Butonjetės daromos specialiai gėles tvirtinant vielutėmis, ir vyniojama specialia vaškine lipnia juostele, kuri laiko drėgmę (ji vadinama Teipu - spalvų galite rasti įvairių). Į jokias kolbeles nededama, jų diametras toks minimalus (jeigu kalbama apie tas miniatiūrines), kad geriausiu atveju įkišite vos vieną plonos eustomos kotelį, o jeigu norite naudoti didesnes - vaizdelis tikrai bus nekažką, kų neužslėpsite schmoll.gif Dar prie visos butonjetės kompozicijos tvirtinasi spec segikliukas su plastiko kojele, bet jeigu darote pati, galite rinktis užsienietišką tipą ir butonjetę pritvirtinti paprasčiausiai prie švarko prismeigiant adatėle su dailia galvute mirksiukas.gif Dar vienas niuansas, kad butonjetė gerai laikytųsi - ji apipurškiama spec chemikalais (važkuojama arba yra dar kitas toks skystis). Bet su jais reikia atsargiai - kai kurias gėlių rūšis jis nudegina. Jeigu nuspresite su juo kažką daryti - prieš tai išsibandykite ant atskiro atsarginio žiedo, nepulkite iš karto purkšti ant jau sukomponuotos butonjetės tongue.gif Tai va , tiek žinių ir patarimų iš mano pusės toks, kurios sau gėlytės darosi pačios 4u.gif
Gurmanita
Vestuvės jau šeštadienį. Nuėjau užsakyti puokštės. Norėjau kažko paprasto, tad pasirinkau tiesiog atlasine juostele surištus irisus, bet floristė pasakė, kad šiltą dieną tokia puokštė laikys vos vieną valandą. g.gif Ar tikrai šios gėlės tokios nepatvarios?
Noriu puokštės iš violetinių gėlių, gal galite rekomenduoti,kurios gėlės patvariausios? Ar atlaikytų dieną tamsios kalijos, jei puoštytė būtų tiesiog surišta,o ne mokrofone?
yngute
mmmune, gal galetumet patarti, kokia puokstele tiktu man ir mano liudininkei, idedu nuorodeles, kur galima pasiziureti musu suknutes, vestuviu spalva padiktavo liudinkes suknutes spalva, ji tokia melynai violetine 4u.gif Bet jos bus minimaliai (siek tiek kvietimuose, stalo kortelese), derinu su balta. Nelabai sumastau, kokiu tokios spalvos gelyciu musu sventes dienai (08-02) galetu buti ... ?

Suknutes:
http://maggiewedding.com/wedding-dress-china.asp?hw_id=5974
http://www.promgirl.com/shop/dresses/viewitem-PD1055481

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.