Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Į pavasarinių puokščių temą 4u.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnutytea: 25 balandžio 2013 - 18:38
Agnutetea: 3,4,5... superines puokstes, man labai grazu pavasarines puokstes, ypac kaip primaisyda daug sviesiu spalvu margu gelyciu... bet tulpes tai nelabai atlaikytu baliu...
Atsakyti
Kiek skaičiau, tai supratau, jog čia florisčių yra..gal žinot kur pirkti "steam wire". ty tokias vielas apsuktas popierium? man tokių ilgų reikia ir išlaikančių formą g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2013 04 28, 14:59)
Kiek skaičiau, tai supratau, jog čia florisčių yra..gal žinot kur pirkti "steam wire". ty tokias vielas apsuktas popierium? man tokių ilgų reikia ir išlaikančių formą  g.gif
user posted image

Ieškokite floristikos prekių parduotuvėse, galite "Shetelig" pasidairyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prietarai @ 2013 04 28, 13:59)
Kiek skaičiau, tai supratau, jog čia florisčių yra..gal žinot kur pirkti "steam wire". ty tokias vielas apsuktas popierium? man tokių ilgų reikia ir išlaikančių formą  g.gif
user posted image

jei esate vilniete galite uzsukti i konarskio turgeluje esancia parduotuvele
Atsakyti
Gal galite patarti, kokiu gelyciu butu galima isigyti rusvos/kremines spalvos birzelio menesi? smile.gif
Atsakyti
Aplaksčiau keletą gėlių salonų ir floristės sako, jog hortenzijų niekas nekiša į mikrofoną, jas neša paprastai niekur nemerkiant verysad.gif Bet tai kaip jas išlaikyti liepos mėnesį, kad nenuvystų tada?
Kitokių žydrų gėlių sako nebūna, nebent galima kokias ramunėles ar rožes nudažyti...bet tai su kuom tada? Paklausiau, bet man atsakė, kad mes pačios dažom ir paslapčių neatskleidžiam...
Atsakyti
QUOTE(Amelie* @ 2013 05 01, 07:02)
Aplaksčiau keletą gėlių salonų ir floristės sako, jog hortenzijų niekas nekiša į mikrofoną, jas neša paprastai niekur nemerkiant verysad.gif Bet tai kaip jas išlaikyti liepos mėnesį, kad nenuvystų tada?
Kitokių žydrų gėlių sako nebūna, nebent galima kokias ramunėles ar rožes nudažyti...bet tai su kuom tada? Paklausiau, bet man atsakė, kad mes pačios dažom ir paslapčių neatskleidžiam...

Taip, hortenzijos išties lepios. Kaip puokštė daroma su kitomis gėlėmis galima jas kišti į mikrafoną, aš taip dariau ir visai neblogai laikėsi puokštė mano nuotakai mirksiukas.gif bet šiaip nepatarčiau jas rinktis......rizikinga.....tokiu atveju turite turėti pakaitinę puokštę būtinai.
Dėl dažomų gėlių tai šiek tiek pasakas pasekė jums tongue.gif taip, galima jas dažyti ir pas mus, bet jos atvažiuoja iš Olandijos jau nudažytos ir niekas taip čia su jomis nesicackina mirksiukas.gif
Atsakyti
mano vestuves birzelio pabaigoje ir as noriu labai bijunu puokstes, bet mano floriste sako, kad jos man neatlaikys ir neapsimoka bijunu rinktis. Roziu as nenoriu. Noriu tokios apvalios puokstes, raudonos. Bet nejau tikrai bijunai tokie lepus ir nuleips, rinkciaus dar neprasiskleidusius tokius pumpuriukus (na tik pradejusius skleistis) smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu Jusu patarimo, kokia puokste man tiktu prie sukneles My Webpage , suknele prabangi, esu auksta 180 cm, patinka frezijos tai galvoju apie Frezijos, kaip manote ar tiks? Bet yra problemele, su brangiuoju taremes, kad turesime raudonus akcentus, t.y. raudonus batus, bei batelius. Kaip man ikomponuoti i tokia puokste raudona atspalvi, ir kad puokstele neprarastu prabangos? Svarstau, idomu, kaip atrodytu jei naudociau raudona kaspina ar nerinius, ar geriau rausvos geles? Pati suknele sompanines spalvos, ar nesipjaus spalvos doh.gif liudininkei galvoju tokia puokste Liudininkes puokste o pamergems kombinuoti frezijas su gvazdikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutyyy @ 2013 05 01, 23:46)
Sveikos merginos, noriu Jusu patarimo, kokia puokste man tiktu prie sukneles My Webpage , suknele prabangi, esu auksta 180 cm, patinka frezijos tai galvoju apie Frezijos, kaip manote ar tiks? Bet yra problemele, su brangiuoju taremes, kad turesime raudonus akcentus, t.y. raudonus batus, bei batelius. Kaip man ikomponuoti i tokia puokste raudona atspalvi, ir kad puokstele neprarastu prabangos? Svarstau, idomu, kaip atrodytu jei naudociau raudona kaspina ar nerinius, ar geriau rausvos geles? Pati suknele sompanines spalvos, ar nesipjaus spalvos  doh.gif  liudininkei galvoju tokia puokste Liudininkes puokste o pamergems kombinuoti frezijas su gvazdikais  smile.gif


O kada jusu vestuves?
Atsakyti
QUOTE(Monikutyyy @ 2013 05 01, 23:46)
Sveikos merginos, noriu Jusu patarimo, kokia puokste man tiktu prie sukneles My Webpage , suknele prabangi, esu auksta 180 cm, patinka frezijos tai galvoju apie Frezijos, kaip manote ar tiks? Bet yra problemele, su brangiuoju taremes, kad turesime raudonus akcentus, t.y. raudonus batus, bei batelius. Kaip man ikomponuoti i tokia puokste raudona atspalvi, ir kad puokstele neprarastu prabangos? Svarstau, idomu, kaip atrodytu jei naudociau raudona kaspina ar nerinius, ar geriau rausvos geles? Pati suknele sompanines spalvos, ar nesipjaus spalvos  doh.gif  liudininkei galvoju tokia puokste Liudininkes puokste o pamergems kombinuoti frezijas su gvazdikais  smile.gif

Gražiausia būtų jeigu pasirinktumėte vienos rūšies gėles savo ir liudininkės puokštei. Jeigu mylite frezijas rinkitės jas ir kotelį dekoruokite prabangiu kaspinu ar nėriniu. Tik tokiu atveju kiek sudėtingiau su liudininke, nes raudonų frezijų nėra, jos būna tokios rudai, arudonai oranžinės, galite tokias priderinti. Arba galite rinktis gvazdikus ir nesukti sau galvos dėl spalvų, pati galite darytis raudoną puokštę, o liudininkei baltą arba atvirkščiai pasižaidžiant su kaspinėlio spalvomis mirksiukas.gif
Atsakyti