Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: *Sportas namuose, 33 tema
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Sportas ir dietos > Sportas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
cushy
QUOTE(Femme85 @ 2013 04 26, 18:36)
Sveikos,

Sveika prisijungus 4u.gif
Jei bus noras ir motyvacija, tikrai pavyks thumbup.gif
immer
Labukas, visoms naujoms prisijungusioms po 4u.gif
Mano koja jau gerėja, galiu beveik normaliai vaikščiot thumbup.gif Tik ištinus dar šiek tiek ir mėlynės matosi. Atsargiai sukioju pėdą, staigesni judesiai dar sukelia skausmą, bet labai tikiuosi, kad kitą savaitę jau galėsiu pradėti mankštintis vėl, privengiant visokių šuoliukų ir pan. smile.gif
Laukinė prerija
Šiandien buvo keistas sportas, besportuojant tiek įkaito veidas, kad niežėti pradėjo, akivaizdaus prakaito nebuvo. Nuėjau maudyti tai ir kūnas vietomis raudonas, lyg niežėti nori, nesuprantu, kas čia buvo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(immer @ 2013 04 26, 19:28)
Labukas, visoms naujoms prisijungusioms po 4u.gif
Mano koja jau gerėja, galiu beveik normaliai vaikščiot thumbup.gif Tik ištinus dar šiek tiek ir mėlynės matosi. Atsargiai sukioju pėdą, staigesni judesiai dar sukelia skausmą, bet labai tikiuosi, kad kitą savaitę jau galėsiu pradėti mankštintis vėl, privengiant visokių šuoliukų ir pan. smile.gif
*

sveikit 4u.gif
Vicious Vici
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 26, 21:00)
Šiandien buvo keistas sportas, besportuojant tiek įkaito veidas, kad niežėti pradėjo, akivaizdaus prakaito nebuvo. Nuėjau maudyti tai ir kūnas vietomis raudonas, lyg niežėti nori, nesuprantu, kas čia buvo doh.gif
Papildyta:
sveikit 4u.gif
*

Laba, gal dėl to, kad magnetinis laukas šiom dienom nestabilus, šiandien irgi toks buvo. Tai išlenda tada kažkokie negalavimai ir pan.
_Just_Me
Labutis 4u.gif Visom NAUJOKEM SEKMES ir ISTVERMES 4u.gif

QUOTE(erikae @ 2013 04 25, 09:11)
Linkejimai visom, laikau kumscius uz visas
*

sveikute 4u.gif lauksim dazniau uzsukancios 4u.gif

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 26, 20:00)
Šiandien buvo keistas sportas, besportuojant tiek įkaito veidas, kad niežėti pradėjo, akivaizdaus prakaito nebuvo. Nuėjau maudyti tai ir kūnas vietomis raudonas, lyg niežėti nori, nesuprantu, kas čia buvo
*

100 % alergine reakcija, tik klausimas i ka? g.gif kazkas su kazkuo sureagavo unsure.gif

as uzsidedu siandien pliusiuka 4u.gif blyn, mano motyvacija kazkur pabego unsure.gif Anksciaunet drebedavau, kaip laukdavau treniruotes, o dabar tiesiog atidirbu.... Jei prisiverciu doh.gif Ilgai taip netempsiu schmoll.gif Reikia kazka galvoti.. Pirmadieni jau i 2 faze BR keliauju, tai gal daugiau noro bus, nes si savaite tai pusiau prasimuliuota, tikrai sportavau ne is dusios schmoll.gif o siandien buvo ir noro ir laiko, uzsibreziau, dviguba kardio treniruote pasidaryti uz visas tinginystes, tai dziaugiausi atlaikiusi viena, nes labai sona dure,kazkur viduje zarnose, blyn kaip nervina doh.gif

Oras uz lango baisus, lija, niuru, pilka, zodziu feeeee...nieko nenoriu ph34r.gif
Laukinė prerija
QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 27, 15:33)
Labutis  4u.gif  Visom NAUJOKEM SEKMES ir ISTVERMES  4u.gif
sveikute  4u.gif lauksim dazniau uzsukancios  4u.gif
100 % alergine reakcija, tik klausimas i ka?  g.gif kazkas su kazkuo sureagavo  unsure.gif
as uzsidedu siandien pliusiuka  4u.gif  blyn,  mano motyvacija kazkur pabego  unsure.gif Anksciaunet drebedavau, kaip laukdavau treniruotes, o dabar tiesiog atidirbu.... Jei prisiverciu  doh.gif Ilgai taip netempsiu  schmoll.gif  Reikia kazka galvoti..

Man jei nukrenta ūpas tuoj imu kokia kitą programą paįvairinimui, kadangi nesiekiu kažko pasiekti per 30 dienų, sakykim, jei dieną iš dienos varyčiau 30 days shredą.
taip paįvairinu ir įdomiau yra ir linksmiau, žiūrėk kokį naują pratimą atrandi, kur vos padarai ax.gif
Vijora
laba 4u.gif
immer 4u.gif
Just me,as su tavim pirmadieni keliauju i antra BR pakopa thumbup.gif Dziaugiuosi,nes tas pirmas cardio jau feee pabodes doh.gif Kazko naujo bus wub.gif Kazkokiu super pokyciu akiai nera,bet jauciu,kad stipreju,bent tai motyvuoja nepasiduot ax.gif
_Just_Me
QUOTE(Vijora @ 2013 04 27, 18:34)
Just me,as su tavim pirmadieni keliauju i antra BR pakopa
*

thumbup.gif

vaje, kaip tylu, kur visos dingusios? g.gif As nusipirkau sunkesniu hanteliu pora, tai jau knieti ryt isbandyti tongue.gif
Laukinė prerija
Šiandien bėgiojau, nubėgau 4,3 km, džiaugiuosi savo mažyčiais rezultatais.
Rytoj planuoju padaryti Jm 30 days shred pirmą ir antrą level iš eilės. Pažiūrėsiu kaip seksis g.gif

Kur pirkot hantelius? kokia kaina?
aš turiu 1.5. kg, atrodo, kad per lengi, tada norisi sunkesnių, bet pasitaiko tokių pratimų, kad vos išstenu ir su jais, tai vis dar galvoju g.gif

aš dabar žvalgausi į tokį rinkinį http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004P9X...=A301AKYYNLH1WZ

gal kas labiau išmanantis galėtų pakomentuoti?

Ar darote kas pratimus ant kamuolio http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004H9K...d=AFT6DM3AAKOGS

kokie rezultatai?

dar ateičiai galvoju apie hoola lanką, nes turiu ant šonų tas barankas, galvoju gal lankas padėtų jas nuridenti?
Saule Li
As darau ant kamuolio. Rezultatu per tris sporto menesius praktiskai jokiu
MO
Sveikos,

QUOTE(erikae @ 2013 04 25, 10:11)

na, varai pilnu tempu... sustok kada pailsėt 4u.gif o kas nutiko, kad ligoninėj lankaisi? unsure.gif

QUOTE(lifili @ 2013 04 25, 12:51)
Aha, klaidzioju visur, ieskau kazko, o veikt niekaip nepradedu doh.gif
*

pradėjai jau? biggrin.gif bėgioji?

QUOTE(Femme85 @ 2013 04 26, 17:36)
Sveikos,

sveika prisijungus 4u.gif
lifili
QUOTE(MO @ 2013 04 28, 21:33)

pradėjai jau?  biggrin.gif bėgioji?

*

Jo, pradejau, per dvi sav isejau 3 kartus po 20 min prasibegt, plius 70 atsilenkimu ir 30 koju pakelimu po begimo vonioj pasislepus nuo vaiku padariau lotuliukas.gif Dar arbatos nusipirkau liekninacios ir sauna belt dirza lotuliukas.gif A, ir ta Sreda ar kaip jis ten, na 30dienu ta programa pasrisiunciau ir net paziurejau.

Skaitau ir zaviuosiu merginu sugebejimu namie sportuot. Ir gal kazkaip pavyks pradet ir man... doh.gif
cushy
QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 28, 21:26)
thumbup.gif
vaje, kaip tylu, kur visos dingusios?  g.gif 
*

Labas rytas smile.gif
nedingusios, sportuojam smile.gif
Vakar tik pertrauka priverstinė buvo, radikulitas truputi neleido verysad.gif Šiandien lyg nieko jau, laukiu kol pusryčiai susigulės, eisiu sportuot
_Just_Me
Labu 4u.gif

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 28, 20:24)
aš turiu 1.5. kg, atrodo, kad per lengi, tada norisi sunkesnių, bet pasitaiko tokių pratimų, kad vos išstenu ir su jais, tai vis dar galvoju  g.gif
*

as pirmus nusipirkau 0,5 kg biggrin.gif kiti buvo jau 1,5..dabar dadejau 2,5 ir 3,5 4u.gif

QUOTE(lifili @ 2013 04 28, 20:46)
vonioj pasislepus nuo vaiku padariau lotuliukas.gif 
*

o kodel slepiesi? tongue.gif g.gif

cushy, smagios trenituotes tau 4u.gif as dar su kava ir chalatu sedziu blush2.gif

kai vel atsils oras, mastau ir as begiojimo sezonan atidaryti, ar dviracius is rusio traukti ..bus papildomai kardio ax.gif
jovka
Sveikos,

Mano mažoji mokos važiuot dviračiu, tai kol dar nestabiliai važiuoja bėgu paskui. Tai ji su dviračiu važiuoja ir man bėgimo treniruotė biggrin.gif, gaila, tik kad greičio ji nepagauna didelio smile.gif
lifili
QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 29, 08:54)

o kodel slepiesi?  tongue.gif  g.gif

*

Nes kitaip painiojasi po kojom, lipa ant galvos ir pan biggrin.gif
_Just_Me
VV, tu namie jau beveik sale isirengei tongue.gif zinau, kad cia vaikiskas lygis, bet ziurek, ka uzmaciau, ar verta pirkti g.gif ar gal dar kuri is musu kazka panasaus naudoja? rolleyes.gif Ar cia ta pati guma, kur jilluian naudoja treniruotese? g.gif

user posted image
Vicious Vici
QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 29, 09:32)
VV, tu namie jau beveik sale isirengei  tongue.gif  zinau, kad cia vaikiskas lygis, bet ziurek, ka uzmaciau, ar verta pirkti  g.gif  ar gal dar kuri is musu kazka panasaus naudoja?  rolleyes.gif

Labas, aišku verta, jei nenusibos. Ir šiaip labai faina kėdė bigsmile.gif Aš pirkausi paprastą didelį kamuolį sportui ir sėdėjimui prie kompo, bet po to kažkaip pabodo, nėra iki galo patogu ant jo sėdėti. O čia juk kaip kėdė, superinis dalykas.
_Just_Me
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 04 29, 08:36)
Labas, aišku verta, jei nenusibos. Ir šiaip labai faina kėdė bigsmile.gif Aš pirkausi paprastą didelį kamuolį sportui ir sėdėjimui prie kompo, bet po to kažkaip pabodo, nėra iki galo patogu ant jo sėdėti. O čia juk kaip kėdė, superinis dalykas.
*

ten kamuolys istatytas i toki rema, kaip kede gaunasi bigsmile.gif o ta guma, tai ta pati, kur jiloian naudoja per treniruote? as kuo gilyn i miska- man tuo daugiau medziu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lifili @ 2013 04 29, 08:13)
Nes kitaip painiojasi po kojom, lipa ant galvos ir pan biggrin.gif
*

lipa ant galvos ir man, bet jau baigiu iprasti, maze vakarais tokiu judesiu teciui parodo, kad tas nesupranta nei ka ji ten daro, nei kur taip ismoko, o as atskiriu, kad ji mano treniruote atkartoti bando biggrin.gif tupia, stojasi, koja kelia, rankom mosikuoja, griuna ant zemes- bando atsispaudimus daryti lotuliukas.gif vel stojasi- koja kelia biggrin.gif

jovka, superinis sportas thumbup.gif man reiketu pabandyti paskui dicke begti, ta jau mina gerai ir su didesniu dviraciu tai speju greitai prakaitas ispiltu biggrin.gif
jovka
QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 29, 09:49)

jovka, superinis sportas  thumbup.gif  man reiketu pabandyti paskui dicke begti, ta jau mina gerai ir su didesniu dviraciu tai speju greitai prakaitas ispiltu  biggrin.gif
*

aš pernai su dičke stadione lenktynes dariau. Ji dviračiu aš bėgte, tai kolkas laimėdavau biggrin.gif Šiais metais ji jau ant didelio dviračio perėjo, tai kolkas sunkiai sekas, pamiršus per žiemą, o ir stadione dar vandens pilna doh.gif
_Just_Me

Vijora, kaip sekesi antroje BR fazeje? bigsmile.gif Nu as , ka galiu pasakyti...Nuvarytus arklius nusauna swoon.gif lotuliukas.gif sedziu kaip dumas ir visa slapia , o ranku raumenys net tirta...
Vijora
QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 29, 15:21)
Vijora, kaip sekesi antroje  BR fazeje?  bigsmile.gif  Nu as , ka galiu pasakyti...Nuvarytus arklius nusauna  swoon.gif lotuliukas.gif  sedziu kaip dumas ir visa slapia , o ranku raumenys net tirta...
*

laba laba. 4u.gif dar be sportu snd ax.gif Visai gali but,kad ir man taip bus lotuliukas.gif
Vakare bandysiu islekt i parkeli begimui rolleyes.gif Idomu save isbandyt biggrin.gif
given444
just me, yra online ta antroji br faze??? net sugundei. jau maniau uz insanity nieko baisiau ner, bet kiba cia tik tau taip... biggrin.gif

pries keleta dienu skaiciau, kaip nepriaugti svorio traumu metu, kas skaitot angliskai? galiu paieskoti tikslios nurodos. o siaip sutrumpintai patarimai tokie:
1. daryti pilates/kalanetika
2. valgyti zalia maista/neapdorota - greiciau isisavinamas/deginamas/virskinamas ir tt. zodziu, eskit i valias vaisius ir ZALIAS darzoves, su ciut seklu ir riesutu (pastaruju tik nepadauginkit, saujom nerykit biggrin.gif )
3. moraliniai dalykai - lankyti ligonius, ir visaip kitaip traumuotis, prisiminti visokia kitokia veikla, kur reiktu pajudeti, bet nezalojant labai saves.... biggrin.gif
_Just_Me
QUOTE(given444 @ 2013 04 29, 16:27)
just me, yra online ta antroji br faze??? net sugundei. jau maniau uz insanity nieko baisiau ner, bet kiba cia tik tau taip... biggrin.gif
*

aisku, kad tik man biggrin.gif as juk sportuot tik pries 2 menesius pradejau, kai pas jus atejau... apie insanity as is vis tyliu, ne man-tas melynas dangus lotuliukas.gif
Vicious Vici
QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 29, 20:02)
ne man-tas melynas dangus  lotuliukas.gif
*

Bet tu juk ne Martynas biggrin.gif
MO
Labuk,

QUOTE(lifili @ 2013 04 28, 21:46)
Jo, pradejau, per dvi sav isejau 3 kartus po 20 min prasibegt, plius 70 atsilenkimu ir 30 koju pakelimu po begimo vonioj pasislepus nuo vaiku padariau lotuliukas.gif  Dar arbatos nusipirkau liekninacios ir sauna belt dirza lotuliukas.gif  A, ir ta Sreda ar kaip jis ten, na 30dienu ta programa pasrisiunciau ir net paziurejau.

Skaitau ir zaviuosiu merginu sugebejimu namie sportuot. Ir gal kazkaip pavyks pradet ir man... doh.gif
*

šaunuolė, užsispyrei, ir eini link tikslo thumbup.gif 4u.gif
Vijora
laba ryta biggrin.gif
Va ir MO atsirado thumbup.gif Lyg pradingsti vis rolleyes.gif Kazin,kaip vasarai sekasi? g.gif
Just me,vakarykste BR sunkoka buvo ir man ax.gif Tricepsiukai virpejo thumbup.gif Bet viska saziningai atlikau ir del to savim didziuojuosi biggrin.gif Na ka,siandien 6trefke thumbup.gif
Just me,mes tai galim fitness4.gif showoff.gif friends.gif mes tai padarysim biggrin.gif
As kai ziuriu i veidrodi dienos metu,nelabai matau kuno pokycius,bet prieblandoj matosi ir pilvo raumenukai siokie tokie,ir ant ranku raumenukai matyt.Tai vakar juokiausi pati is saves,sakau,taip sportuoju saziningai,kad raumenukai tik nakti tamsoj matosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
geros dieneles 4u.gif
Laukinė prerija
Labas sportininkės 4u.gif

kur dingusios kurios pagal shredą sportuoja?

aš vakar atlikau pirmą ir antrą lygius iškarto, buvo visai nesunku, stebiuosi savimi, kovo gale kai pradėjau sportuoti vos vos išstenėdavau doh.gif pagal Jiliian tai sudeginau apytiksliai 500 kcal

šįvakar bėgsiu stadioną su endomondo programėle stengiuosi įveikti 4 km thumbup.gif

_Just_Me
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 04 29, 19:24)
Bet tu juk ne Martynas
*

o gal? hihihi.gif
QUOTE(Vijora @ 2013 04 30, 06:56)
Just me,vakarykste BR sunkoka buvo ir man Tricepsiukai virpejo :Bet viska saziningai atlikau ir del to savim didziuojuosi  Na ka,siandien 6trefke
Tai vakar juokiausi pati is saves,sakau,taip sportuoju saziningai,kad raumenukai tik nakti tamsoj matosi

*

O kaip tau su tais atsispaudimais? blush2.gif as irgi padariau viska, kaip reikejo, bet va atsispaudimai, tai mano silpnoji vieta doh.gif Dariau, kelis isspaudziau, tada daugiau su nosim kilima ariau, nes nusileist pavykdavo, o pakilt jau sunkiai biggrin.gif blush2.gif

o del raumenuku, koks skirtumas kada- diena, nakti, ryte, bele matosi, nors karta paroje biggrin.gif as tai dar tik ant koju matau, siek tiek ranku,o ant pilvo tai gal po metu geru pamatysiu doh.gif

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 30, 07:11)
aš vakar atlikau pirmą ir antrą lygius iškarto, buvo visai nesunku, stebiuosi savimi, kovo gale kai pradėjau sportuoti vos vos išstenėdavau
*

atsimenu, kai pradejau shreda, tai po apsilimo jau noredavosi prisesti, o paskui daresi vis lengviau... smagu, kad stipreji thumbup.gif As dar parsisiunciau Extreme shed & shred ax.gif kai baigsiu BR, dandysiu tada sita su kokiu six packu derinti.. Jei darosi per lengva, gal ir tu ta kita shreda pabandyk 4u.gif

MO, labas, kuo gyva? 4u.gif

immer, kaip kojyte tavo laikosi?

Papildyta:
Saziningai apziurejau save veidrody blush2.gif ... kad kunas grazeja, tai faktas, bet kiek celiulito nuo siknos dingo bigsmile.gif thumbup.gif issiziojau pamaciusi..dar nesenai cia su apatiniais laksciau,ir akys uzkliuvo uz veidrodzio.. sikniukas, kaip apelsinas buvo blush2.gif o dabar oda lygeja, sikna tvirteja bigsmile.gif thumbup.gif xe xe dirol.gif
Vijora
Just me,atsispaudimai man irgi sunkiai einasi,bet pusku steniu ir padarau.Vis ausyse Jillian zodziai ''Push yourself'' thumbup.gif Tie paskutiniai ''soniniai''atsispaudimai tai jooo,vakar kai dariau paskutini ju pakartojima,tai jau saukiau bedarydama,MB net duris pravere patikrint ar viskas man gerai-mazu radikulitas koks surakino,saukiu ir atsistot negaliu biggrin.gif Siandien jauciu rankas thumbup.gif
Just me,saunu,kad ir tu matai pokycius,ir ne prieblandoj,o dienos sviesoj lotuliukas.gif O as nei kg metu,nei cm,betvistik noriu tiket,kad i kazkur link einu rolleyes.gif
MartiKarti
Sveikos merginos!!! As irgi sportuoju namuose smile.gif Siuo metu daru Insanity treniruotes. Vakar pradejau trecia savaite. Siaip sportuoju kas antra diena, nes kiekviena labai tingiu ax.gif Sunkiausiai sekasi atsispaudimai. Kadangi juos vos vos padarau, po trefkes galvoju pridet 8min hands. Siaip vakar buvo antras fit testas ir nors ne saziningai sportuoju rezultatai pagerejo!!! bigsmile.gif Ir manau, kad raumenukai siek tiek sutvirtejo smile.gif

Dar noriu paklaust vieno dalyko. As kai sportuoju beveik neprakaituoju, bet veidas buna ziauriai raudonas. Netgi toks melynai bordinis. Anksciau kai treniruodavausi sporto klube i mane zmones itartinai ziuredavo (jauciu galvodavo, kad man kazkas blogai). Kas man negerai? Dar kam nors tai buna? Vietoj prakaito, tiesiog nenormaliai raudonas/violetinis/melynas veidas g.gif
_Just_Me
QUOTE(Vijora @ 2013 04 30, 09:22)
O as nei kg metu,nei cm,betvistik noriu tiket,kad i kazkur link einu
*

As turiu ka mesti, tai del ir tirpstu labiau nei tu mirksiukas.gif siandienai jau uzsidedu pliusa... Man 6 workoutas patiko labiau nei 5 bigsmile.gif visa dusia idejau thumbup.gif turiu tiklsa- svarstyklese pirma skaiciu pamatyti 6 ax.gif

QUOTE(MartiKarti @ 2013 04 30, 09:36)
Sveikos merginos!!! As irgi sportuoju namuose  smile.gif nenormaliai raudonas/violetinis/melynas veidas  g.gif
*

sveika prisijungusi 4u.gif o del violetinio veido, net nezinau unsure.gif gal su kraujotaka kas... As irgi bombordava bunu, bet ir prakaitas pila smile.gif
Vijora
Just me,sakai 6labiau patiko nei 5?Geras bigsmile.gif Leksiu ir as isbandyt kai dicke gris biggrin.gif As jau ir nebesisveriu,nera prasmes,bet vis matuoju cm,bet pradzioj kiek susitraukiau,tiek ir yra,daugiau nebesitraukiu blush2.gif
MartiKarti,sveika 4u.gif
Laukinė prerija
QUOTE(MartiKarti @ 2013 04 30, 10:36)

Dar noriu paklaust vieno dalyko. As kai sportuoju beveik neprakaituoju, bet veidas buna ziauriai raudonas. Netgi toks melynai bordinis. Anksciau kai treniruodavausi sporto klube i mane zmones itartinai ziuredavo (jauciu galvodavo, kad man kazkas blogai). Kas man negerai? Dar kam nors tai buna? Vietoj prakaito, tiesiog nenormaliai raudonas/violetinis/melynas veidas  g.gif
*

jei skaitai angliškai pasižiūrėk https://www.google.lt/search?q=no+sweatinf+...440&bih=762
Laukinė prerija
user posted image
*Bounty*
Geras! As kaip tik jau 3 lygi jos darau. Tokiu akivaizdziu rezultatu nera, bet jau matau kad kunas stangresnis, grazesnis.
Bet ak ta mityba.... Siandien suvalgiau VISA plytele pienisko sokolado... Kad nesijausciau kalta, vietoj 24 min treniruotes sportuosiu siandien Jillian Michaels - Banish Fat, Boost Metabolism, bus man 55 min, kad kita karta galvociau ka valgau biggrin.gif
Laukinė prerija
QUOTE(*Bounty* @ 2013 04 30, 21:23)
Geras! As kaip tik jau 3 lygi jos darau. Tokiu akivaizdziu rezultatu nera, bet jau matau kad kunas stangresnis, grazesnis.
Bet ak ta mityba.... Siandien suvalgiau VISA plytele pienisko sokolado... Kad nesijausciau kalta, vietoj 24 min treniruotes sportuosiu siandien Jillian Michaels - Banish Fat, Boost Metabolism, bus man 55 min, kad kita karta galvociau ka valgau biggrin.gif
*

as rytoj eisiu i trecia lygi.
siandien begau 5 km. thumbup.gif
JM 30 days shredo pirmas ir antras lygis sudegina beveik 500 kcal, tiek kiek turi plyta sokolado 4u.gif
*Bounty*
QUOTE(MartiKarti @ 2013 04 30, 10:36)
Vietoj prakaito, tiesiog nenormaliai raudonas/violetinis/melynas veidas  g.gif
*

Pries metus ir man taip buvo. Vos keli lasiukai prakaito... Nors tempas buvo nerealus.
Pabandyk daugiau gerti vandens. Ryte ant tuscio lengviau daugiau isgert. Arba su citrina, toki vandenuka lengviau ir skaniau gert. Nezinau ar del to bet dabar jauciu po 5 min sporto pradedu prakaituot. Anksciau tikrai taip nebuvo. Nors dabar intensyvumas mazesnis.
Papildyta:
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 30, 21:25)

JM 30 days shredo pirmas ir antras lygis sudegina beveik 500 kcal, tiek kiek turi plyta sokolado 4u.gif
*

Paziurejau kad ten 569kcal, tai reikia ispausti daugiau smile.gif BEt kai sportuoju ne taip sazine griauzia wink.gif
MartiKarti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 30, 13:06)

Pagal google, tai nieko gero. Bet dar nesigasdinsiu. Nes siaip as prakaituoju, tik labai nedaug. Pvz darant atsispaudimus man rankos slysta nuo dregmes. Bet maikute slapia nebuna unsure.gif Tik liemene dregna ax.gif
QUOTE(*Bounty* @ 2013 04 30, 21:32)
Pries metus ir man taip buvo. Vos keli lasiukai prakaito... Nors tempas buvo nerealus.
Pabandyk daugiau gerti vandens. Ryte ant tuscio lengviau daugiau isgert. Arba su citrina, toki vandenuka lengviau ir skaniau gert. Nezinau ar del to bet dabar jauciu po 5 min sporto pradedu prakaituot. Anksciau tikrai taip nebuvo. Nors dabar intensyvumas mazesnis.
Papildyta:
Paziurejau kad ten 569kcal, tai reikia ispausti daugiau smile.gif BEt kai sportuoju ne taip sazine griauzia wink.gif
*

Nu va, googlej irgi raso, kad gali but per mazai skysciu organizme. Jei atvirai sakant as per diena kokius 500ml teisgeriu doh.gif Plius kavos puodelis, kuris dar labiau skyscius is organizmo varo...

As norejau klaust kaip jums su mityba visom sekasi? Varzot save ar valgot ka norit? As stengiuos vakarais maziau valgyt, bet neiseina. Nu jau taip negaliu atsispirt saldumynams...Cia mano didziausia silpnybe.
Laukinė prerija
QUOTE(MartiKarti @ 2013 04 30, 23:08)

As norejau klaust kaip jums su mityba visom sekasi? Varzot save ar valgot ka norit? As stengiuos vakarais maziau valgyt, bet neiseina. Nu jau taip negaliu atsispirt saldumynams...Cia mano didziausia silpnybe.
*

man su mityba - vidutiniškai, kartais prisižiūriu, kartais atsileidžiu doh.gif
svoris sustojo ties riba, matyt čia mano natūralus svoris, kokiu turiu sverti ir nejuda nė iš vietos, dabar tikrai žinau, kad jį išjudinti žemyn, reikia žiūrėti ,ką dedu į burną. doh.gif

vieną gerą laikausi tai nevalgau mėsos su bulvėm ir pan.
immer
Sveikos merginos 4u.gif

QUOTE(Vijora @ 2013 04 30, 05:56)
As kai ziuriu i veidrodi dienos metu,nelabai matau kuno pokycius,bet prieblandoj matosi ir pilvo raumenukai siokie tokie,ir ant ranku raumenukai  matyt.
*

Dar truputį kantrybės, išlys jie pagaliau ir į dienos šviesą biggrin.gif

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 30, 06:11)
aš vakar atlikau pirmą ir antrą lygius iškarto, buvo visai nesunku, stebiuosi savimi, kovo gale kai pradėjau sportuoti vos vos išstenėdavau
*

Šaunuolė, matai kaip sustiprėjai thumbup.gif

QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 30, 07:44)
immer, kaip kojyte tavo laikosi? 
---
Saziningai apziurejau save veidrody
*

Dėkui, jau beveik gerai. Dar tik judesio amplitudė šiek tiek ribota. Bet šiandien jau bandysiu sportuot atsargiai thumbup.gif
---
Šaunuolė, labai smagu dėl matomų pokyčių thumbup.gif Aš šįryt irgi save apžiūrėjau, nu man atrodo irgi, kad vaizdas geresnis ax.gif Numečiau su sportu -1 cm nuo pilvo, -2 cm nuo klubų ir -1.5 cm nuo šlaunies. Šiaip jau mesti nebenoriu, tik sutvirtinti kūną. Tai turbūt teks padidinti šiek tiek kalorijų kiekį g.gif

Geros dienos sportininkės 4u.gif
Vicious Vici
QUOTE(immer @ 2013 05 01, 12:28)
Dėkui, jau beveik gerai. Dar tik judesio amplitudė šiek tiek ribota. Bet šiandien jau bandysiu sportuot atsargiai thumbup.gif

Sveikos,
džiugu girdėti. MB dar nedaro nieko ant kojų, aria tik ant rankų, nugaros, pilvo. Savaitgalį norėjom su dviračiais į žygį, bet kadangi tai nebūtų tik gražučiai asfalto keliukai, tai jaučiu nieko neišeis sad.gif Negalės jis dar paminti. Vakar statė koją iš mašinos ir kažkaip kreiviau padėjo, tai vėl labiau suskaudo. Tikras šliop naga doh.gif Jau kaip pikta aktyviam žmogui tos traumos, tai nors pasiųsk...
overlook
QUOTE(mamadonata @ 2013 04 21, 21:55)

Perskaičiau maždaug pusę pirmos knygos - baisu unsure.gif
Laukinė prerija
QUOTE(overlook @ 2013 05 01, 16:51)
Perskaičiau maždaug pusę pirmos knygos - baisu  unsure.gif
*

gal trumpai gali nupasakoti? ar verta įsigyti šią knygą? man reikėtų smegenų išplovimo doh.gif

aš tik ką po JM shred 3 lygio, buvo tikrai sunku doh.gif doh.gif

overlook
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 01, 20:44)
gal trumpai gali nupasakoti? ar verta įsigyti šią knygą? man reikėtų smegenų išplovimo doh.gif

aš tik ką po JM shred 3 lygio, buvo tikrai sunku doh.gif  doh.gif
*

Aprašyta labai daug tyrimų su žiurkėm, su stebėtais žmonėmis įvairiose šalyse ir kaip jų valgomas maistas įtakoja sveikatą. Pavyzdžiui: amerikiečiai valgo labai daug mėsos, gyvūninių riebalų ir baltymų, to pasekoje serga "turtingumo ligomis" - vėžiu, cukralige ir t.t. O pavyzdžiui kinai valgo daug augalinės kilmės produktų ir pas juos tokių ligų minimumas, jie serga skurdo ligomis, kaip sukeltomis parazitų ir t.t.
Tyrimais įrodyta, kad paveldimumas mažai ką lemia ligų faktoriuje, didžiausią įtaką turi mityba, ja netgi galima reguliuoti ir beveik išgydyti nepagydomomis laikomas ligas.
Didžiausią šoką įvarė šiandien skaitytas skyrius - tyrimais įrodyta, kad mamos kurios trumpiau žindo savo kūdikius ir vietoj savo pieno duoda karvės pieną sukelia LABAI didelį procentą tikimybės vaikeliui susirgti diabetu.
Ir paminėta nutukimas - valgykim kiek norim augalinės kilmės produktų ir net dirbdamos sėdimą darbą būsime plonesnės nei valgantieji gyvūninį maistą su vidutiniu aktyvumu.
Visada maniau, kad vegetarizmas mada, bet dabar taip nebemanau smile.gif Valgiau vakarienę jogurtą ir kažkaip nebeskanu... Esu studentė, pritingiu gaminti mėsos patiekalus ir pastebėjau, kad kai grįžus namo suvalgau pvz. kiaulienos - apsunkstu, galvą pradeda skaudėti. Aišku visiškai gyvūninės kilmės produktų neatsisakysiu, bet stengsiuosi išgyventi be jų cool.gif
Vicious Vici
Tai tiesa. Aš dabar trigubai geriau jaučiuosi, nei kažkada. Kažkada pavalgius negalėdavau pagalvoti apie indų išplovimą iš karto, nes norėdavau eiti pagulėti, o dabar galiu plauti iš karto ir dar niūniuodama po nosimi thumbup.gif Sveikata valdo assa.gif Labai daug nuo kiekvieno iš mūsų priklauso kaip atrodysime, kaip jausimės ir kuom sirgsime, reikia tik kartą ir visiems laikams perlipti per save. Ir tai visai nesunku, vėliau tiesiog savaime nusišlykšti negeru maistu ir tiek. Nereikia jokių ypatingų pastangų ir savęs ribojimo.
just like heaven
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 30, 07:11)
Labas sportininkės 4u.gif

kur dingusios kurios pagal shredą sportuoja?

aš vakar atlikau pirmą ir antrą lygius iškarto, buvo visai nesunku, stebiuosi savimi, kovo gale kai pradėjau sportuoti vos vos išstenėdavau doh.gif pagal Jiliian tai sudeginau apytiksliai 500 kcal

*

Ech, pavydžiu baltu pavydu, kad tau du lygius pavyksta padaryt iškart, nes man apie tokiu dalykus tik pasvajot doh.gif noriu noriu, bet tik įpusėjus treniruotei visas noras ir sveikata tam dingsta biggrin.gif

Aš irgi darau shredą, bet sugalvojau pamaišyti jį su ripped in 30. Tai prieš daugiau nei savaite skundžiaus, kad nekrenta kg, bet dabar kaip ant mielų padavė, nuo 66kg iki 64kg thumbup.gif Labai tikiuosi kad nesutos ir toliau.

QUOTE(overlook @ 2013 05 01, 20:28)
Ir paminėta nutukimas - valgykim kiek norim augalinės kilmės produktų ir net dirbdamos sėdimą darbą būsime plonesnės nei valgantieji gyvūninį maistą su vidutiniu aktyvumu.
Visada maniau, kad vegetarizmas mada, bet dabar taip nebemanau smile.gif Valgiau vakarienę jogurtą ir kažkaip nebeskanu... Esu studentė, pritingiu gaminti mėsos patiekalus ir pastebėjau, kad kai grįžus namo suvalgau pvz. kiaulienos - apsunkstu, galvą pradeda skaudėti. Aišku visiškai gyvūninės kilmės produktų neatsisakysiu, bet stengsiuosi išgyventi be jų cool.gif
*

Na aš manau, kad čia labai nuo organizmo priklauso, nes pvz .man kai nesportuoju ir neprisižiūriu mitybos svoris dar ir kaip auga, nors vegetarė jau 5m. esu. Tad tampant vegetataru tik dėl svorio tikrai manau rezultatai stebūklingi nebūna. Bet dėl apsunkimo valgant mėsą visiškai sutinku!
_Just_Me
Labukas 4u.gif

QUOTE(just like heaven @ 2013 05 01, 21:35)
bet dabar kaip ant mielų padavė, nuo 66kg iki 64kg  thumbup.gif  Labai tikiuosi kad nesutos ir toliau.

*

saunuole thumbup.gif

vijora, kaip sekasi ? As vakar cardio 9 val vakare dariau biggrin.gif Kadangi iseigine, tai diena taip ir neprisiruosiau, suguldziau vaikus ir ,kaip sakoma- atidaviau duokle sportui! Kaip tu jautiesi? Man raumenukus kazkiek maudzia, visgi sunkesni hanteliai daro savo thumbup.gif
Laukinė prerija
QUOTE(just like heaven @ 2013 05 01, 22:35)
Na aš manau, kad čia labai nuo organizmo priklauso, nes pvz .man kai nesportuoju ir neprisižiūriu mitybos svoris dar ir kaip auga, nors vegetarė jau 5m. esu. Tad tampant vegetataru tik dėl svorio tikrai manau rezultatai stebūklingi nebūna. Bet dėl apsunkimo valgant mėsą visiškai sutinku!
*

vakar kaip tik skaičiau apie vegetarus, kurie nevalgo mėsos.

Tai toje knygoje teigia, kad vegetarai norėdami kompensuoti savo maisto meniu, net nepajaučia kaip mėsos stygių kompensuoja didesniu riebalų kiekiu, ten kalba apie sūrius, kiaušinius (kai kaikurie vegetarai valo), riešutus, avokadus ir kt. riebius nemėsiškus reikalus. Toje knygoje teigia, kad ne tik gyvūliniai riebalai tukina, bet ir augaliniai.

Šįvakar man cardio diena, bėgsiu pasibėgti, šiandien ir į darbą atėjau pėstute 3 km, per 31 min. Sudeginau 130 kcal.
overlook
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 02, 10:37)
vakar kaip tik skaičiau apie vegetarus, kurie nevalgo mėsos.

Tai toje knygoje teigia, kad vegetarai norėdami kompensuoti savo maisto meniu, net nepajaučia kaip mėsos stygių kompensuoja didesniu riebalų kiekiu, ten kalba apie sūrius, kiaušinius (kai kaikurie vegetarai valo), riešutus, avokadus ir kt. riebius nemėsiškus reikalus.  Toje knygoje teigia, kad ne tik gyvūliniai riebalai tukina, bet ir augaliniai.

Šįvakar man cardio diena, bėgsiu pasibėgti, šiandien ir į darbą atėjau pėstute 3 km, per 31 min. Sudeginau 130 kcal.
*

Na bent jau aš tai tą knygą skaičiau ne dėl kalorijų, o apskritai dėl sveikatos. Faktas, kad iš avokado gaunami riebalai bus naudingesni nei iš mėsos smile.gif

O į temą biggrin.gif :
Vakar bėgiojau, šiandien tingisi, tai darysiu JM six pack ir gal shredą jei jėgų bus rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.