Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

QUOTE(MO @ 2013 04 24, 22:33)

kas dabar nutiko, kur pradingus?  g.gif




Grafikas tris savaites toks:

Ligoninė, namai - nakti darbas, keturios valandos miego, ligoninė, darbas, namai, pora valandu miego, ligoninė , darbas, namai ... tada .........
......
isvaziavimas, isėjimas pasivaiksciojimas savo malonumui .. druskininkai, kaimas, miestas, teatrai, lankytinos vietos, sportas

.. ir vel ratu ...


Be geguzes 1-mos nepasijungsiu atgal i ritma .. . sad.gif

Labia pasiilgau reguliaraus sporto ir dar labiau pasiilgau .... pamiegot wub.gif

Nepykit jei gryzus klausinesiu apie ka jau kalbejot bet perskaityt visko tikrai nespesiu blush2.gif O ir tingesiu greiciausiai biggrin.gif

Linkejimai visom, laikau kumscius uz visas .. thumbup.gif

Psio , einu miegot doh.gif jau ir taip keltis 15 h cool.gif



Papildyta:
QUOTE(just like heaven @ 2013 04 25, 00:11)
Pagaliau baigiau JM 30 days shred pirmą lygį ir judu prie antro!

Džiugu, kad rezultatai, nors ir nedideli, bet matosi: nuo visur maždaug po 1cm paplonėjau, 1kg atsikračiau. Bet visgi gaila, kad tik tiek mažai to svorio krenta. Vadinas teks sportuoti dar sąžiningiau (porą dienų praleidau) ir dar dar labiau žiūrėt ką valgau  g.gif

O kada Jums, kas darėt JM shred, pradėjo matytis rezultatai akivaizdūs?


As manau cia nuo daug ko priklauso..
ir nuo raumenų masės, nuo lašinukų kiekio ... Nuo SAZININGO DARBO .. nuo gyyenimo budo sureguliavimo .. turbūt net nuo pacio riebaliuko struktūros kuri pas visus kiek kitaip gula .. Vienas prakaituoja daugiau, kitas maziau. vienas skysciu geriau daugiau , kitas maziau ....

Rezultatai kaip ten sako .. Nebepamenu terminu .. bet kazkaip : pats pastebėsi po 4 savaiciu, vyras pastebes po , 6 savaiciu , draugai pastebes po 12 savaiciu o visas pasaulis po 6 menesiu ...

pataisykit su terminais .. bet kazkas tokio plius minus ..

Realiai taip ir yra mano galva biggrin.gif

PVZ zemiau :

user posted image

____

Atsijungiu
Visom gero sporto siandien .. 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 04 24, 22:33)

ohoooo, kas užklydo, sveika, sveika  biggrin.gif  4u.gif



Aha, klaidzioju visur, ieskau kazko, o veikt niekaip nepradedu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(just like heaven @ 2013 04 25, 00:11)
Pagaliau baigiau JM 30 days shred pirmą lygį ir judu prie antro!

Džiugu, kad rezultatai, nors ir nedideli, bet matosi: nuo visur maždaug po 1cm paplonėjau, 1kg atsikračiau. Bet visgi gaila, kad tik tiek mažai to svorio krenta. Vadinas teks sportuoti dar sąžiningiau (porą dienų praleidau) ir dar dar labiau žiūrėt ką valgau  g.gif

O kada Jums, kas darėt JM shred, pradėjo matytis rezultatai akivaizdūs?




parašyk kaip sekasi antras shredo lygį, man jis yra tikrai sunkus
4u.gif koks tavos voris? ūgis? probleminės vietos? mano ūgis 170 cm. sveriu po mėnesio sporto 60-61 kg., priklauso nuo dienos. Mityba prisižiūriu vidutiniškai. Probleminės vietos - šlaunys, užpakalis ir dvi barankos ant pilvo, kurias turbūt bus sunkiausia numesti.

Man shredo rezultatai pasimatė po 3 sav., tik aš pirmą lygį dariau dvi savaites ir plius
dar darydavau 6 pack 6 week, killer bun and tights. Dabar esu shredo antram lygyje, jau turėčiau eiti į trečią, bet vėl pasiliksiu savaitėlę antrame lygyje, maišau su body revolution ir ateinantį ketvirtadienį pereisiu į trečią lygį.

Nuo pat pradžių pradėjus daryti shredą pasimatė rezultatas ant veido - įkrito žandai, paakiai, išryškėjo žandikaulis ir pan. Dabar matau pokyčius pilvo prese, ryškėja six packas, plonėja šlaunys ir riečiasi užpakalis, vyras juokiasi, kad man užpakalis auga thumbup.gif

taip pat pagražėjo pečių linija.

ir šiaip dabar galiu su mažytėmis kelių sekundžių pertraukomis padaryti Body revolution Cardio 20 min., kai man iš pat pradžių Shredo cardio 2 min buvo neįveikiamos, visai neturėjau sveikatos. doh.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Seniai nebuvau:) Aš nustojau sportuot pagal BR, netraukia, neįdomu, nėra motyvacijos, bet tikrai prie jo grįšiu smile.gif Dabar bėgioju, pabandžiau shredą, siunčiuosi killer buns and thighs bigsmile.gif

Sėkmės visoms, o aš bėgu pabėgiot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2013 04 25, 17:43)
Sveikos 4u.gif

Seniai nebuvau:) Aš nustojau sportuot pagal BR, netraukia, neįdomu, nėra motyvacijos, bet tikrai prie jo grįšiu smile.gif Dabar bėgioju, pabandžiau shredą, siunčiuosi killer buns and thighs bigsmile.gif

Sėkmės visoms, o aš bėgu pabėgiot mirksiukas.gif



aš irgi šiandien pirmą kartą išbėgau 20 min. pagal pradedančiųjų metodiką thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2013 04 23, 13:21)
Buvau įdėjus nuorodas  4u.gif
Ta pirma knyga ("Natūralus būdas išvengti ligų" )yra stora ir labai plačiai aprašyta visi atlikti tyrimai...
Įdomiausiai man skaitėsi antroji knyga ("Sveikata visam gyvenimui") viskas glaustai ir labai aiškiai aprašyta.
trečioji knyga (Šeltono) man skaitosi sunkiausiai, dar neperskaičiau smile.gif


Užsisakiau pirmas dvi thumbup.gif Kibsiu į skaitymą, nes pati ir nuo blogo virškinimo , ir nuo sunkumo jausmo kenčiu, tai mitybą stengiuosi prisižiūrėt, bet sunku kai neturi teorinių žinių, o internete tai kiek žmonių - tiek nuomonių g.gif
Papildyta:
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 25, 18:56)
aš irgi šiandien pirmą kartą išbėgau 20 min. pagal pradedančiųjų metodiką thumbup.gif


Aš kol kas dar trumpai sugebu išbėgt, bet manau ilgainiui ateis ir rezultatai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikae @ 2013 04 25, 09:11)


Papildyta:
As manau cia nuo daug ko priklauso..
ir nuo raumenų masės, nuo lašinukų kiekio ... Nuo SAZININGO DARBO .. nuo gyyenimo budo sureguliavimo .. turbūt net nuo pacio riebaliuko struktūros kuri pas visus kiek kitaip gula .. Vienas prakaituoja daugiau, kitas maziau. vienas skysciu geriau daugiau , kitas maziau ....

Rezultatai kaip ten sako .. Nebepamenu terminu .. bet kazkaip : pats pastebėsi po 4 savaiciu, vyras pastebes po , 6 savaiciu , draugai pastebes po 12 savaiciu o visas pasaulis po 6 menesiu ...

pataisykit su terminais .. bet kazkas tokio plius minus ..

Realiai taip ir yra mano galva  biggrin.gif

PVZ zemiau :

user posted image

____

Atsijungiu
Visom gero sporto siandien ..  4u.gif




Žinau, kad ne taip ir greit tie pokyčiai pasimato ir kad visi tokie skirtingi, visiem kitaip, bet juk žinot, kaip tu rezultatų norisi, bent mažyčių blush2.gif



QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 25, 12:20)

parašyk kaip sekasi antras shredo lygį, man jis yra tikrai sunkus
4u.gif koks tavos voris? ūgis? probleminės vietos? mano ūgis 170 cm. sveriu po mėnesio sporto 60-61 kg., priklauso nuo dienos. Mityba prisižiūriu vidutiniškai. Probleminės vietos - šlaunys, užpakalis ir dvi barankos ant pilvo, kurias turbūt bus sunkiausia numesti.

Man shredo rezultatai pasimatė po 3 sav., tik aš pirmą lygį dariau dvi savaites ir plius
dar darydavau 6 pack 6 week, killer bun and tights. Dabar esu shredo antram lygyje, jau turėčiau eiti į trečią, bet vėl pasiliksiu savaitėlę antrame lygyje, maišau su body revolution ir ateinantį ketvirtadienį pereisiu į trečią lygį.

Nuo pat pradžių pradėjus daryti shredą pasimatė rezultatas ant veido - įkrito žandai, paakiai, išryškėjo žandikaulis ir pan. Dabar matau pokyčius pilvo prese, ryškėja six packas, plonėja šlaunys ir riečiasi užpakalis, vyras juokiasi, kad man užpakalis auga thumbup.gif

taip pat pagražėjo pečių linija.

ir šiaip dabar galiu su mažytėmis kelių sekundžių pertraukomis padaryti Body revolution Cardio 20 min., kai man iš pat pradžių Shredo cardio 2 min buvo neįveikiamos, visai neturėjau sveikatos.  doh.gif


Pirmam lygyje man po 10 dienų nebeskaudėjo nieko, nebeprakaitavau, pagalvojau kad per lengva, tai daugiau nei 10 kartų nedariau ir perėjau į antrą. Ką galiu pasakyt, vėl prakaituoju! lotuliukas.gif tikrai kad sunkesnis antras, jau beveik ir trečio bijau.

Na aš darydama pirmą lygį tikrai nekartą nusižengiau ir su maistu ir praleidau keliom treniruotėm daugiau, nei reikėtų (kažkas rašė, kad rekomenduoja JM daryt 6 kartus per savaitę shredą). Tad aš labai tikiuosi, kad viskas lėčiau juda dėl to. Šią savaitę prisižadėjau nebe nuklysti šunkeliais schmoll.gif O kiek tu kartų savaitėje darai shredą?

Mano ūgis 167cm, svoris 67kg, t.y.didžiausias kiek kadanors svėriau doh.gif todėl taip ir norisi nukratyti tuos kg bent iki įprasto svorio - 57kg. O probleminės vietos pas mane lygiai tos pačios , kaip pas tave 4u.gif Būtent todėl galvojau taip pat pradėtii 6 pack 6 week, killer bun and tights, bet pabijojau, kad bus per sunku kartu su shred, ypač su antru lygiu. Kaip tau sekėsi daryt kartu visus tris? Ar verta prasidėti su jais?
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2013 04 25, 19:08)
Užsisakiau pirmas dvi  thumbup.gif Kibsiu į skaitymą, nes pati ir nuo blogo virškinimo , ir nuo sunkumo jausmo kenčiu, tai mitybą stengiuosi prisižiūrėt, bet sunku kai neturi teorinių žinių, o internete tai kiek žmonių - tiek nuomonių g.gif
Papildyta:

Aš kol kas dar trumpai sugebu išbėgt, bet manau ilgainiui ateis ir rezultatai smile.gif


iš kur užsisakei? norėčiau ir aš?

jau mėnesį kaip atsisakiau mėsos su bulvėm, žuvis su bulvėm.

aš bėgu 4 min, 2 min einu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(just like heaven @ 2013 04 25, 22:04)
Žinau, kad ne taip ir greit tie pokyčiai pasimato ir kad visi tokie skirtingi, visiem kitaip, bet juk žinot, kaip tu rezultatų norisi, bent mažyčių  blush2.gif
Pirmam lygyje man po 10 dienų nebeskaudėjo nieko, nebeprakaitavau, pagalvojau kad per lengva, tai daugiau nei 10 kartų  nedariau ir perėjau į antrą. Ką galiu pasakyt, vėl prakaituoju!  lotuliukas.gif tikrai kad sunkesnis antras, jau beveik ir trečio bijau.

Na aš darydama pirmą lygį tikrai nekartą nusižengiau ir su maistu ir praleidau keliom treniruotėm daugiau, nei reikėtų (kažkas rašė, kad rekomenduoja JM daryt 6 kartus per savaitę shredą). Tad aš labai tikiuosi, kad viskas lėčiau juda dėl to. Šią savaitę prisižadėjau nebe nuklysti šunkeliais  schmoll.gif O  kiek tu kartų savaitėje darai shredą?

Mano ūgis 167cm, svoris 67kg, t.y.didžiausias kiek kadanors svėriau  doh.gif todėl taip ir norisi nukratyti tuos kg bent iki įprasto svorio - 57kg. O probleminės vietos pas mane lygiai tos pačios , kaip pas tave  4u.gif Būtent todėl galvojau taip pat pradėtii 6 pack 6 week, killer bun and tights, bet pabijojau, kad bus per sunku kartu su shred, ypač su antru lygiu. Kaip tau sekėsi daryt kartu visus tris? Ar verta prasidėti su jais?


Manau, kad tikrai verta pasidėti. 4u.gif
Jeigu yra sveikatas darau shredą + 6 pack ar killer buns, tada gaunasi beveik valandos treniruotė, jei nėra sveikatos - tik shredą, o kitą dieną darau vieną iš papildomų variantų. Dabar dar įtraukiau cardio po 20 min.
Yra sakoma, kad negalima tų pačių raumenų treniruoti keletą dienų iš eilės, tad pamaišau taip, vieną dieną pilvo presui, kitą kojoms, kitą cardio bendrai.
Darau vienos dienos pertrauką per savaitę būtinai, o jei kokią dieną nėra sveiktos tai ir nesikankinu, nes jei darai per prievartą, tada būna labai sunku morališkai.

Jeigu dar mitybą griežtai prižiūrėčiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 26 balandžio 2013 - 07:12
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 26, 07:18)

Papildyta:
Manau, kad tikrai verta pasidėti.  4u.gif
Jeigu yra sveikatas darau shredą + 6 pack ar killer buns, tada gaunasi beveik valandos treniruotė, jei nėra sveikatos - tik shredą, o kitą dieną darau vieną iš papildomų variantų. Dabar dar įtraukiau cardio po 20 min.
Yra sakoma, kad negalima tų pačių raumenų treniruoti keletą dienų iš eilės, tad pamaišau taip, vieną dieną pilvo presui, kitą kojoms, kitą cardio bendrai.
Darau vienos dienos pertrauką per savaitę būtinai, o jei kokią dieną nėra sveiktos tai ir nesikankinu, nes jei darai per prievartą, tada būna labai sunku morališkai.

Jeigu dar mitybą griežtai prižiūrėčiau doh.gif


Bandysiu tada ir aš pridėti 6 packą ir killer buns, bent jau kas antrą dieną. O ką cardio darai? Kaip suprantu bėgioji?

Bet motyvacijos įgavau nesustot ir toliau daryti. Jeigu kitiems matosi rezultatai, tai tikiuosi ir man jau greit pasimatys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(just like heaven @ 2013 04 26, 11:04)

Bet motyvacijos įgavau nesustot ir toliau daryti. Jeigu kitiems matosi rezultatai, tai tikiuosi ir man jau greit pasimatys  bigsmile.gif


Jei sportuosi tai tikrai pamatysi rezultatus, tik dažnai norisi tų rezultatų greičiau nei jie pasimato. 4u.gif Neprarask motyvacijos. 4u.gif

O aš žiūriu pavasaris, tai normalai pasportuol laiko nebelieka doh.gif Vakar su krūva vaikų kieme kamuoly pavaikėm, tai šioks toks nuovargis jautės, o ir sportui laiko nebeliko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 26, 08:18)
iš kur užsisakei? norėčiau ir aš?



Iš bibliotekos 4u.gif

O aš kaupiausi , kaupiausi ir susikaupiau naujam rimtam pirkiniui : Adidas Racer Bra wub.gif
user posted image
Nugara tokia

Atsakyti
Sveikos sportininkės 4u.gif

Šiandien man su shredu 14 diena, po dešimtos dienos perėjau į antrą lygį, sunkiau kaikurie pratimai, bet stengiuos, nes žinau, kad tampu stipresnė ištvermingesnė, o ir kūnas labai po truputį bet keičiasi, tad nebežiūrių taip stipriai į kg, o labiau į apimtis smile.gif thumbup.gif Sėkmės ir kitoms smile.gif
Atsakyti