Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

Sveikos merginos!!! As irgi sportuoju namuose smile.gif Siuo metu daru Insanity treniruotes. Vakar pradejau trecia savaite. Siaip sportuoju kas antra diena, nes kiekviena labai tingiu ax.gif Sunkiausiai sekasi atsispaudimai. Kadangi juos vos vos padarau, po trefkes galvoju pridet 8min hands. Siaip vakar buvo antras fit testas ir nors ne saziningai sportuoju rezultatai pagerejo!!! bigsmile.gif Ir manau, kad raumenukai siek tiek sutvirtejo smile.gif

Dar noriu paklaust vieno dalyko. As kai sportuoju beveik neprakaituoju, bet veidas buna ziauriai raudonas. Netgi toks melynai bordinis. Anksciau kai treniruodavausi sporto klube i mane zmones itartinai ziuredavo (jauciu galvodavo, kad man kazkas blogai). Kas man negerai? Dar kam nors tai buna? Vietoj prakaito, tiesiog nenormaliai raudonas/violetinis/melynas veidas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2013 04 30, 09:22)
O as nei kg metu,nei cm,betvistik noriu tiket,kad i kazkur link einu

As turiu ka mesti, tai del ir tirpstu labiau nei tu mirksiukas.gif siandienai jau uzsidedu pliusa... Man 6 workoutas patiko labiau nei 5 bigsmile.gif visa dusia idejau thumbup.gif turiu tiklsa- svarstyklese pirma skaiciu pamatyti 6 ax.gif

QUOTE(MartiKarti @ 2013 04 30, 09:36)
Sveikos merginos!!! As irgi sportuoju namuose  smile.gif nenormaliai raudonas/violetinis/melynas veidas  g.gif


sveika prisijungusi 4u.gif o del violetinio veido, net nezinau unsure.gif gal su kraujotaka kas... As irgi bombordava bunu, bet ir prakaitas pila smile.gif
Atsakyti
Just me,sakai 6labiau patiko nei 5?Geras bigsmile.gif Leksiu ir as isbandyt kai dicke gris biggrin.gif As jau ir nebesisveriu,nera prasmes,bet vis matuoju cm,bet pradzioj kiek susitraukiau,tiek ir yra,daugiau nebesitraukiu blush2.gif
MartiKarti,sveika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2013 04 30, 10:36)

Dar noriu paklaust vieno dalyko. As kai sportuoju beveik neprakaituoju, bet veidas buna ziauriai raudonas. Netgi toks melynai bordinis. Anksciau kai treniruodavausi sporto klube i mane zmones itartinai ziuredavo (jauciu galvodavo, kad man kazkas blogai). Kas man negerai? Dar kam nors tai buna? Vietoj prakaito, tiesiog nenormaliai raudonas/violetinis/melynas veidas  g.gif




jei skaitai angliškai pasižiūrėk https://www.google.l... ...440&bih=762
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Geras! As kaip tik jau 3 lygi jos darau. Tokiu akivaizdziu rezultatu nera, bet jau matau kad kunas stangresnis, grazesnis.
Bet ak ta mityba.... Siandien suvalgiau VISA plytele pienisko sokolado... Kad nesijausciau kalta, vietoj 24 min treniruotes sportuosiu siandien Jillian Michaels - Banish Fat, Boost Metabolism, bus man 55 min, kad kita karta galvociau ka valgau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2013 04 30, 21:23)
Geras! As kaip tik jau 3 lygi jos darau. Tokiu akivaizdziu rezultatu nera, bet jau matau kad kunas stangresnis, grazesnis.
Bet ak ta mityba.... Siandien suvalgiau VISA plytele pienisko sokolado... Kad nesijausciau kalta, vietoj 24 min treniruotes sportuosiu siandien Jillian Michaels - Banish Fat, Boost Metabolism, bus man 55 min, kad kita karta galvociau ka valgau biggrin.gif



as rytoj eisiu i trecia lygi.
siandien begau 5 km. thumbup.gif
JM 30 days shredo pirmas ir antras lygis sudegina beveik 500 kcal, tiek kiek turi plyta sokolado 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2013 04 30, 10:36)
Vietoj prakaito, tiesiog nenormaliai raudonas/violetinis/melynas veidas  g.gif


Pries metus ir man taip buvo. Vos keli lasiukai prakaito... Nors tempas buvo nerealus.
Pabandyk daugiau gerti vandens. Ryte ant tuscio lengviau daugiau isgert. Arba su citrina, toki vandenuka lengviau ir skaniau gert. Nezinau ar del to bet dabar jauciu po 5 min sporto pradedu prakaituot. Anksciau tikrai taip nebuvo. Nors dabar intensyvumas mazesnis.
Papildyta:
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 30, 21:25)

JM 30 days shredo pirmas ir antras lygis sudegina beveik 500 kcal, tiek kiek turi plyta sokolado 4u.gif


Paziurejau kad ten 569kcal, tai reikia ispausti daugiau smile.gif BEt kai sportuoju ne taip sazine griauzia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 30, 13:06)
jei skaitai angliškai pasižiūrėk https://www.google.l... ...440&bih=762


Pagal google, tai nieko gero. Bet dar nesigasdinsiu. Nes siaip as prakaituoju, tik labai nedaug. Pvz darant atsispaudimus man rankos slysta nuo dregmes. Bet maikute slapia nebuna unsure.gif Tik liemene dregna ax.gif
QUOTE(*Bounty* @ 2013 04 30, 21:32)
Pries metus ir man taip buvo. Vos keli lasiukai prakaito... Nors tempas buvo nerealus.
Pabandyk daugiau gerti vandens. Ryte ant tuscio lengviau daugiau isgert. Arba su citrina, toki vandenuka lengviau ir skaniau gert. Nezinau ar del to bet dabar jauciu po 5 min sporto pradedu prakaituot. Anksciau tikrai taip nebuvo. Nors dabar intensyvumas mazesnis.
Papildyta:
Paziurejau kad ten 569kcal, tai reikia ispausti daugiau smile.gif BEt kai sportuoju ne taip sazine griauzia wink.gif

Nu va, googlej irgi raso, kad gali but per mazai skysciu organizme. Jei atvirai sakant as per diena kokius 500ml teisgeriu doh.gif Plius kavos puodelis, kuris dar labiau skyscius is organizmo varo...

As norejau klaust kaip jums su mityba visom sekasi? Varzot save ar valgot ka norit? As stengiuos vakarais maziau valgyt, bet neiseina. Nu jau taip negaliu atsispirt saldumynams...Cia mano didziausia silpnybe.
Atsakyti
QUOTE(MartiKarti @ 2013 04 30, 23:08)

As norejau klaust kaip jums su mityba visom sekasi? Varzot save ar valgot ka norit? As stengiuos vakarais maziau valgyt, bet neiseina. Nu jau taip negaliu atsispirt saldumynams...Cia mano didziausia silpnybe.


man su mityba - vidutiniškai, kartais prisižiūriu, kartais atsileidžiu doh.gif
svoris sustojo ties riba, matyt čia mano natūralus svoris, kokiu turiu sverti ir nejuda nė iš vietos, dabar tikrai žinau, kad jį išjudinti žemyn, reikia žiūrėti ,ką dedu į burną. doh.gif

vieną gerą laikausi tai nevalgau mėsos su bulvėm ir pan.
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

QUOTE(Vijora @ 2013 04 30, 05:56)
As kai ziuriu i veidrodi dienos metu,nelabai matau kuno pokycius,bet prieblandoj matosi ir pilvo raumenukai siokie tokie,ir ant ranku raumenukai  matyt.
Dar truputį kantrybės, išlys jie pagaliau ir į dienos šviesą biggrin.gif

QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 04 30, 06:11)
aš vakar atlikau pirmą ir antrą lygius iškarto, buvo visai nesunku, stebiuosi savimi, kovo gale kai pradėjau sportuoti vos vos išstenėdavau
Šaunuolė, matai kaip sustiprėjai thumbup.gif

QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 30, 07:44)
immer, kaip kojyte tavo laikosi? 
---
Saziningai apziurejau save veidrody
Dėkui, jau beveik gerai. Dar tik judesio amplitudė šiek tiek ribota. Bet šiandien jau bandysiu sportuot atsargiai thumbup.gif
---
Šaunuolė, labai smagu dėl matomų pokyčių thumbup.gif Aš šįryt irgi save apžiūrėjau, nu man atrodo irgi, kad vaizdas geresnis ax.gif Numečiau su sportu -1 cm nuo pilvo, -2 cm nuo klubų ir -1.5 cm nuo šlaunies. Šiaip jau mesti nebenoriu, tik sutvirtinti kūną. Tai turbūt teks padidinti šiek tiek kalorijų kiekį g.gif

Geros dienos sportininkės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(immer @ 2013 05 01, 12:28)
Dėkui, jau beveik gerai. Dar tik judesio amplitudė šiek tiek ribota. Bet šiandien jau bandysiu sportuot atsargiai thumbup.gif

Sveikos,
džiugu girdėti. MB dar nedaro nieko ant kojų, aria tik ant rankų, nugaros, pilvo. Savaitgalį norėjom su dviračiais į žygį, bet kadangi tai nebūtų tik gražučiai asfalto keliukai, tai jaučiu nieko neišeis sad.gif Negalės jis dar paminti. Vakar statė koją iš mašinos ir kažkaip kreiviau padėjo, tai vėl labiau suskaudo. Tikras šliop naga doh.gif Jau kaip pikta aktyviam žmogui tos traumos, tai nors pasiųsk...
Atsakyti