Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

QUOTE(MartiKarti @ 2013 05 03, 14:17)
O tai jus visos sportuojat kiekviena diena?

taip kaip programa sudaryta, 6 dienos sporto ir laisvadienis 4u.gif aisku, jei nera ka mesti, o sportuoji tik del tonuso , tai ir 2-3 kartu i savaite gana..o as noriu iki vasaros vel grazi buti, tai tenka prakaituoti 4u.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 03, 14:23)
Ne iš sporto juk gyvenu.

tuo juo kvepuoji lotuliukas.gif

QUOTE(jovka @ 2013 05 03, 14:45)
Nu kaip galima apsirengt pasiruošt ir nesportuot.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(jovka @ 2013 05 03, 14:52)
Ir sportuoju tikrai ne dėl gražesnės figūros ar tam kg numest, o tik dėl to, kad patinka. 4u.gif

dar viena, kuri sportu kvepuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
kur sportininkės?

aš po Jm shredo, na ir sunkus Jm 30 days shred 3 level doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2013 05 02, 21:41)
Kalbant apie mesa, yra visokiu nuomoniu ir ivairiu tyrimu. smile.gif Vieningos nuomones kol kas mokslininkai nepriejo, konkreciai jokiu irodymu nera , kad mesa valgyti nesveika.Mano kolege 5 metai kaip vegetare, nevalgo mesos ir kiausiniu, rezultate per siuos metus priaugti 20 kg ir amzinos ligos, nusilpusi imunine sistema, pastovus galvos skausmai ir tt.


Su paryškintu labai sutinku drinks_cheers.gif
Pas mane nebūna nė dienos be mėsos (lašiniai niam, net seilė nutįso pagalvojus biggrin.gif ) arba žuvies.

QUOTE(overlook @ 2013 05 02, 21:50)
Kaip ir sakiau - kiek žmonių tiek nuomonių 4u.gif
Bet aš vistiek manau, kad mes visi valgom per daug mėsos... blush2.gif


Ką valgyti, kai išsiaiškinau, kad nuo visokių kruopų ir jų gaminių man pučia pilvą? Vaikštau kaip balionas. Lieka mėsytė, kiaušiniai, žuvis ir daaaaug daržovių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cushy: 04 gegužės 2013 - 17:19
QUOTE(cushy @ 2013 05 04, 18:19)
Su paryškintu labai sutinku  drinks_cheers.gif 
Pas mane nebūna nė dienos be mėsos  (lašiniai niam, net seilė nutįso pagalvojus biggrin.gif ) arba žuvies.

Ką valgyti, kai išsiaiškinau, kad nuo visokių kruopų ir jų gaminių man pučia pilvą? Vaikštau kaip balionas. Lieka mėsytė, kiaušiniai, žuvis ir daaaaug daržovių smile.gif


Dar kartą pasikartosiu, kad kiek žmonių - tiek nuomonių smile.gif Kiekvienas atsirenka kas jam tinka ir patinka, pavyzdžiui MB turbūt neištvertų nė dienos be jūros gėrybių arba mėsos smile.gif
Atsakyti
kur sportininkės? kaip mamos diena? ar sportavote?
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 06, 08:25)
kur sportininkės? kaip mamos diena? ar sportavote?


Sveikos, mano pirmas savaitgalis po nežinau kiek laiko buvo be sporto.
Bet pateisinamas biggrin.gif Nuo treciadienio kankinaus su skandžiu (užvalgiau kiaušinių, nuo kurių pastoviai sustoja skrandis doh.gif ) Tai dar iki penktadienio sportavau, o jau po penktadienio sporto galvojau numirsiu sad.gif Tai savaigalį, nors ir gerai jaučiaus, bet nutariau pailsėt.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 06, 08:25)
kur sportininkės? kaip mamos diena? ar sportavote?

Labą rytuką,
mano 'mama' sportavo, ne aš biggrin.gif Sėdžiu vis dar kaip transe, nes mano anyta, kuri labai apsileidusi dėl savo sveikatos visomis prasmėmis, gimtadienio proga užsiprašė elipsiuko bigsmile.gif Juokiausi juokiausi, o pasirodo susimobilizavo ir nusipirko su uošviu, nes ir tas norėjo biggrin.gif Tai mina abu dabar blink.gif biggrin.gif O jie jau tokie kaimiečiai buvo, tokie, kad jokio sporto gyvenime, jokio sveikuoliškumo ir pan. Tai sakau, nu žiaunos atvipo tiesiog. Va ką reiškia pavyzdys iš vaikų didis.gif
Atsakyti

Labu 4u.gif

Jau vakar koks nuodemingas sekmadienis buvo doh.gif turbut atsiedziau ledu uz visus metus doh.gif

Bet vakar pagaliau dviraciu sezona atidarem thumbup.gif rata tai vakiska apsukom, nespejau net susilti normaliai biggrin.gif Bet kad velai issiruosem, tik norejom patikrinti,ar mazoji sedes keduteje... ISVADA: sedi patenkinta bigsmile.gif Tai dabar vargsas mano dviratukas- prievartausi ji kai tik laisvesne minute turesiu hihihi.gif

Visoms, grazios savaites pradzios 4u.gif As prisiziurejau graziu vaizdeliu motyvacijai, soku i sportine apranga ir einu prakaituoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2013 05 06, 07:45)
Sveikos, mano pirmas savaitgalis po nežinau kiek laiko buvo be sporto.
Bet pateisinamas  biggrin.gif Nuo treciadienio kankinaus su skandžiu (užvalgiau kiaušinių, nuo kurių pastoviai sustoja skrandis doh.gif ) Tai dar iki penktadienio sportavau, o jau po penktadienio sporto galvojau numirsiu sad.gif Tai savaigalį, nors ir gerai jaučiaus, bet nutariau pailsėt.


kaip siandien jautiesi?

QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 06, 09:04)
Tai mina abu dabar

thumbup.gif ziurek dar ir mityba pakoreguos, bus visai super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 06, 13:15)
kaip siandien jautiesi?


Jau ir vakar gerai jaučiaus, o šianadien jau ir sportuosiu. Treniruotė su trenere, tai pasimuliuot tikrai nepavyks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 06, 13:15)
thumbup.gif  ziurek dar ir mityba pakoreguos, bus visai super  biggrin.gif

Būtų gerai, bet turbūt tik sunkios ligos atveju unsure.gif Tai net galvoju, kad pakenkti gali daugiau tas elipsinis dabar, nes prakaituos, stengsis, o mityba tai baisi. Per laiką juk iš viso medžiagas praras, kurias dar kažkaip sukaupdavo iš kokios nors pavienės daržovytės unsure.gif Na bet ką padarysi, nepriversi gi...
Atsakyti
Labas dienas, merginos blush2.gif Ar nepamiršot dar manęs? blush2.gif Aš pradėjau savo kraustymus, paskutinę balandžio dieną sužinojau tik kur einam gyventi doh.gif Tai dabar vis pakuoju ir vežu. Savotiškas sportas viską užvilkti į 5 aukštą biggrin.gif Šeštadienį susikroviau 4 dėžes, sakiau ramiai susinešiu pati viena, susidėliosiu... Paskutinę dėžę kai užvilkau maniau apsivemsiu, nes gan sunku buvo (kai pakavau atrodė kad ne taip sunku). Vakar visą kūną skaudėjo, ant kojų ir šonų mėlynės atsirado nuo dėžių įspaudų biggrin.gif Vakar visą pusdienį Rietavo turguj praleidom, daug apvaikščiojom. Žodžiu veiklos turiu. Parvažiavo mano riedučiai, vis pravažiuoju su jais, daug vaikštau, važinėju dviračiu, pabėgioju. Žiūriu maistą. Svoris lyg ir nekyla, bet raumenys nyksta be intensyvaus sporto unsure.gif Kai tik susitvarkysiu buitį kartosiu insanity, bent jau pirmą mėnesį dar iki vasaros.
Kaip jūs gyvenat? bigsmile.gif Kokią laisvesnę minutę paskaitysiu apie ką pliurpiat ax.gif
Atsakyti