Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 09, 00:03)
Laukine prerija, tu parsisiuntei ta - no more trouble zones? ar per youtube sportuoji?



parsisiunčiau iš interneto platybių, youtube kartais stringa doh.gif

man dar sunkus pratimas būna kaip static lunge ir su svarmenims rankoms, kai vienu metu reikia būti static lung'e ir kilnoti svarelius rankų raumenims. Tada kojos kumpiai deeega ir pradeda drebėti koja lotuliukas.gif

kaip body revolution? ar yra pokyčiai kūne.

Man iš vis Jm programos patinka, kūno pokyčiai verčia stengtis dar labiau ir dar visada galvojau ,kad reikia eiti į sporto salę, tačiau kaip pati dabar matau, viską galima daryti ir namie be didelių įrengimų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 08, 21:02)
aš irgi trauksiu riedučius iš rūsio drinks_cheers.gif
šįvakar tvanku, gyvenu dar 5 aukšte, karšta nuo stogo namie.

verta drinks_cheers.gif aš kraustausi dabar į 5 aukštą...be balkono... numirsiu verysad.gif
vakar sporto jokio nebuvo, vieną dėžę susikroviau ir psio, sustojau. Čia kraustausi, čia reikia dar išvalyt ir sutvarkyt visą namą (norim per šį savaitgalį išsikelti su visam), garažus, dar žolę nupjaut, nes atšilus orams subujojo... Šeštadienį nusimatė vienas renginukas su antrom pusėm kavinėj, tą pačią dieną ir mano gimtadienis,o aš dar nieko nežinau. Žmonės skambina, domisi ar ruošiu ką doh.gif Nieko nenoriu, tik išjungti telefonus ir išvažiuoti kur į Nidą pasivaikščioti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 08, 22:02)

ar besportuojate kas pagal JM?

kai jums pratimas supermenas? man sunkokas doh.gif

As irgi sportuoju, bet tas supermenas man nesunkus, man isvis tie jegos akimirkos megstamiausios, sunkiausiai istverti Cardio dali. O ta no more trouble zones, esu sportavusi, ten siaip atsiputus biski galima daryti ir per ilgai trunka, todel man geriau express pratimai, kaip 30d.shred ir body revolution.
Stengiuosi uzsidaryti kambaryje kol lelka miega, tai i pusvalanduka kaip tik gerai telpu.
Negaliu pakesti, kai savaitgali darau pratimus ir kas nors vis maisosi po kojomis su visokiais klausimais. Mazasis bando prisijungt ir vis praso sau svarmenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 09, 07:20)
kaip body revolution? ar yra pokyčiai kūne.

vakar nusipirkau ismiera mazesnes kelnes 4u.gif

QUOTE(vasara_ @ 2013 05 09, 07:43)
Nieko nenoriu, tik išjungti telefonus ir išvažiuoti kur į Nidą pasivaikščioti[/color]

tai va imk taip ir padaryk 4u.gif

QUOTE(svoba @ 2013 05 09, 10:04)
As irgi sportuoju

sveika prisijungusi 4u.gif

vakar ziurejau ta no more trouble zones, turiu dar extreme shed and shred parsisiuntusi,viska lyginau, tai isvada, kad labai daug pratimu kartojasi su body revoliution. Todel sugalvojau daryti prie BR six packa 6 savaiciu... mano pilvas baisus doh.gif o vasarai naujo bikinio noriu bigsmile.gif dar patiko tas super cardio, kur metabolizma skatina, bet baisiai nesinori BR mesti biggrin.gif


Is vis vakar youtubej beziurinedama jillian programas, radau jos laida, kai ji zmonems padeda mesti svori.. vaziuoja i seimas, gyvena pas juos, treniruoja, zodziu kardinaliai pakeicia..o paskui palieka ir gryzta po 6 savaiciu patikrinti, kokie pokyciai, tai eikit sau bigsmile.gif zmones numete buna kruvas kilogramu! buciuoja jai kojas rankas uz sugrazinta gyvenimo dziaugsma! ji man tokia faina pasirode, kaip zmogus, kaip asmenybe. Nors ir turbo, bet labai silta moteris smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 09, 13:25)
vakar nusipirkau ismiera mazesnes kelnes  4u.gif
tai va imk taip ir padaryk  4u.gif
sveika prisijungusi  4u.gif

vakar ziurejau ta no more trouble zones, turiu dar extreme shed and shred parsisiuntusi,viska lyginau, tai isvada, kad labai daug pratimu kartojasi su body revoliution. Todel  sugalvojau daryti prie BR  six packa 6 savaiciu... mano pilvas baisus  doh.gif  o vasarai naujo bikinio noriu  bigsmile.gif dar patiko tas super cardio, kur metabolizma skatina, bet baisiai nesinori BR mesti  biggrin.gif
Is vis vakar youtubej beziurinedama jillian programas, radau jos laida, kai ji zmonems padeda mesti svori.. vaziuoja i seimas, gyvena pas juos, treniruoja, zodziu kardinaliai pakeicia..o paskui palieka ir gryzta po 6 savaiciu patikrinti, kokie pokyciai, tai eikit sau  bigsmile.gif    zmones numete buna kruvas kilogramu! buciuoja jai kojas rankas uz sugrazinta gyvenimo dziaugsma!  ji man tokia faina pasirode, kaip zmogus, kaip asmenybe. Nors ir turbo, bet labai silta moteris  smile.gif


smagu dėl kelnių 4u.gif tai kiek kg nukreito? ar kiek cm sumažėjo apimtis?
jo žinau šitą laidą, supr laida. Puikiai motyvuoja.
thumbup.gif
O dėl 6 packo, tai Jillian yra sakiusi, jei ant pilvo yra riebalų, tai reikia atsargiai su pilvo preso pratimais, nes jei riebalai nekrenta, per mažai cardio ar nežiūrima mitybos, tai pilvo preso raumenys pasislėps po riebalais ir pilvas dar padidės. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

o as uzstrigau su BR sia savaite blush2.gif Nezinau kodel, bet visiskai nera jegu, jau buna viska susiruosiu isijungiu ir isjungiu.. Gal, kad labiau pavargstu paskutinem dienom, nors ir ne fiziskai g.gif Bet tikiuosi kita savaite vel gris viskas i vezias, nes noro yra, o jegos kazkur dingusios unsure.gif

Kaip ta laida vadinasi? Butu idomu paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 09, 14:15)
O dėl 6 packo, tai Jillian yra sakiusi, jei ant pilvo yra riebalų, tai reikia atsargiai su pilvo preso pratimais, nes jei riebalai nekrenta, per mažai cardio ar nežiūrima mitybos, tai pilvo preso raumenys pasislėps po riebalais ir pilvas dar padidės.  4u.gif

Kad padidėtų, nepastebėjau, bet kad įdėto darbo nesimato, tai faktas. biggrin.gif Bet reik jau turėt labai mažai riebalo, kad 6packas matytųsi. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(shypsenyte @ 2013 05 09, 14:25)
Sveikos,

o as uzstrigau su BR sia savaite blush2.gif  Nezinau kodel, bet visiskai nera jegu, jau buna viska susiruosiu isijungiu ir isjungiu.. Gal, kad labiau pavargstu paskutinem dienom, nors ir ne fiziskai g.gif Bet tikiuosi kita savaite vel gris viskas i vezias, nes noro yra, o jegos kazkur dingusios unsure.gif

Kaip ta laida vadinasi? Butu idomu paziureti smile.gif



biggest loser
Atsakyti
QUOTE(shypsenyte @ 2013 05 09, 14:25)
Sveikos,

o as uzstrigau su BR sia savaite blush2.gif  Nezinau kodel, bet visiskai nera jegu, jau buna viska susiruosiu isijungiu ir isjungiu.. Gal, kad labiau pavargstu paskutinem dienom, nors ir ne fiziskai g.gif Bet tikiuosi kita savaite vel gris viskas i vezias, nes noro yra, o jegos kazkur dingusios unsure.gif

Labuka, deja, jau taip yra, kad emocinis ar protinis nuovargis labai išsunkia, kad fiziškai žmogus irgi silpnas jaučiasi. Netgi pailsėti po fizinių darbų yra daug lengviau. Pagalvok apie kaimiečius, kurie sunkiai dirba kas dieną. Jie griūna kaip užmušti po darbų ir vėl anksti keliasi bei jaučiasi pailsėję ir gyvybingi. O nuo visų intelektualinių procesų dažnas žmogus ir užmigti iš karto negali, vartosi, kuistosi, sapnuoja visą naktį visokius dalykus ir atsikelia kaip sudaužytas.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2013 05 09, 16:07)
Labuka, deja, jau taip yra, kad emocinis ar protinis nuovargis labai išsunkia, kad fiziškai žmogus irgi silpnas jaučiasi. Netgi pailsėti po fizinių darbų yra daug lengviau. Pagalvok apie kaimiečius, kurie sunkiai dirba kas dieną. Jie griūna kaip užmušti po darbų ir vėl anksti keliasi bei jaučiasi pailsėję ir gyvybingi. O nuo visų intelektualinių procesų dažnas žmogus ir užmigti iš karto negali, vartosi, kuistosi, sapnuoja visą naktį visokius dalykus ir atsikelia kaip sudaužytas.


Butent taip ir jauciuosi, kaip sudauzyta. Dar karstis prisidejo, kurio nepernesu schmoll.gif Eisiu JM laida paziuresiu, gal atsiras dar daugiau motyvacijos smile.gif
Atsakyti
Aš esu pastebėjusi, kad pailsėjus dieną- dvi, kitą dieną treniruotė daug efektyvesnė, daugiau ir lengviau padarau pratimus.

Šįvakar prabėgau penkis km, buvo dūšna, grįžau kaip prisisysiojusi:)
Po vakar no more trouble zones skauda šikną, atrodo, kad susitrenkus būčiau, ant wc sunku tūpti doh.gif

Atsakyti
Merginos, as labai ne i tema, bet gal kuri kazka idomaus pasiulysit blush2.gif greitai bus mamos jubiliejus, kaip ir prisizadejau uzimti svecius. Gal zinot kokiu idomesniu zaidimu ar siaip kokiu atrakciju?

O i tema, tai siandien atsisiunciau no more trouble zones, mazdaug puse padariau. Na, vis geriau nei nieko..Bet ar cia tik man taip atrodo ar sita geriau daryti pabaigus BR, nes kiek pastebejau, tai pratimai parinkti jau sunkesni:)
Atsakyti