Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

QUOTE(doviem @ 2013 05 15, 22:04)
Tai ir rasiau darba ne 2 savaites, ilgai rasiau, rinkau informacija, skaiciau n+k straipsniu ir t.t. Tiesiog abydna kaip sakant del to, jog priduosiu darba penktadieni ir dvi savaites turesiu jaustis nei pagauta nei paleista ir toliau stresuoti del gynimo, nors pagal ideja reiketu stresuoti tik savaite doh.gif

pardon, kad ne i tema cia tiek prirasiau blush2.gif p.s. gal kas mokate anglu kalba gerai? blush2.gif

Aišku, tai tada ir nestresuok, neverta. Aš tai tik džiaugčiaus, kad nukėlė, kuo vėliau man tokie dalykai gyvenime tuo geriau bigsmile.gif Gali dar spėti atsipalaiduoti, pamiršti mirksiukas.gif

Čia moka:
http://www.supermama...;#entry62529995

Labas rytas
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 05 16, 08:16)
Labas rytas, vakar valandą suvirš su drauge riedučiais važinėjomės. Super jausmas thumbup.gif Po to atsigėrėm žalios arbatos ir išsiskirstėm namo ax.gif
Studentėms sėkmės palinkėsiu, daugiau niekuo padėti negaliu 4u.gif



Sveikos visos:)

planuojame įsigyti riedučius vyrui, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kokie geri ,blogi, gal kas nusimanote?

Aš vakar vėl bėgau 5 km, nors žadėjau pagal JM daryti, šiandien laukia Jillians no more trouble zones.

Ant pilvo matau, kaip skaidosi barankos, iš triejų, gaunasi dvi normalios ir tą trečioji tokia kai perskilusi per pusę, tuoj turėtų išnykti po vieną ją ir liks dvi normalios, tada jas skaidysiu. thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas mergytes- uogytes 4u.gif

QUOTE(mylimuke @ 2013 05 15, 21:15)
Man irgi prireiks, jungiuosi prie klausimo


siaip ,as vokieciu -anglu, anglu- vokieciu kalbu verteja 4u.gif tik kad siuo metu labai darbais apsikrovusi. o ten daug ? biggrin.gif


as irgi vakar be sporto likau,iki zumbos nedaejau, laukiu mmm, jauciuosi kaip tanko suvazineta... kaip nekeista, jokio pms, jokiu pykcio priepoliu, bet visa kuna skauda, skrandis nedirba, visas organizmas kazkoks jautrus, negera labai unsure.gif MB panikuoja, kad nebutu 3 pagrandukas pakeliui doh.gif

atsikels mano spirgiukas, kol nelyja, planuoju rata ant dviracio apsukti, su maze ant bagazines biggrin.gif
Atsakyti
as verciausi pas viena mergina is kito forumo, apie 20lt gaunasi

Kazkaip jauciu, kad siandien liksiu be sporto, vakar ledinio alaus isgerem su draugem, siandien gerkle skauda, nieko nesinori unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2013 05 16, 08:15)
Sveikos visos:)
planuojame įsigyti riedučius vyrui, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kokie geri ,blogi, gal kas nusimanote?

Aš vakar vėl bėgau 5 km, nors žadėjau pagal JM daryti, šiandien laukia Jillians no more trouble zones.

Ant pilvo matau, kaip skaidosi barankos, iš triejų, gaunasi dvi normalios ir tą trečioji tokia kai perskilusi per pusę, tuoj turėtų išnykti po vieną ją ir liks dvi normalios, tada jas skaidysiu.  thumbup.gif

Svarbiausia - ratukai, kuo minkštesnė guma, tuo smagiau važiuoti. Dar gali atkreipti dėmesį į reguliuojamą dydį, labai patogu, jeigu naudosis keli žmonės tais pačiais riedučiais ir užrišimas, kad būtų suvarstomi, o ne vien tik su tais "užtempėjais", jie gan greit nulūžinėja. Aišku jeigu pirksit naujus tada dar firma, kaina ir t.t. Aš pirkau padėvėtus už 20lt biggrin.gif

O man pilvas išdidėjo kaip doh.gif Baisu žiūrėt, verkiant reikalauja krūvio.

QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 16, 08:29)
labas rytas mergytes- uogytes  4u.gif
as irgi vakar be sporto likau,iki zumbos nedaejau, laukiu mmm, jauciuosi kaip tanko suvazineta... kaip nekeista, jokio pms, jokiu pykcio priepoliu, bet visa kuna skauda, skrandis nedirba, visas organizmas kazkoks jautrus, negera labai  unsure.gif  MB panikuoja, kad nebutu 3  pagrandukas pakeliui  doh.gif

atsikels mano spirgiukas, kol nelyja, planuoju rata ant dviracio apsukti, su maze ant bagazines  biggrin.gif

O būtų labai bloga žinia apie pagranduką? doh.gif ax.gif Man šis ciklas keistas buvo, maudė pilvo apačią lengvai ir tepliojo 11 dienų doh.gif Ir dabar jaučiu viską apačioj, keistai kažkaip, bet nurašau ant tų visų anovuliacinių ciklų, stebėsiu save kitą mėnesį, tikiuosi viskas susitvarkys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 16, 09:29)
labas rytas mergytes- uogytes  4u.gif
siaip ,as vokieciu -anglu, anglu- vokieciu kalbu verteja  4u.gif tik kad siuo metu labai darbais apsikrovusi. o ten daug ?  biggrin.gif

Labas. Nedaug, 0,5-1 psl, magistrinio anotacija biggrin.gif Gal kaip nors susitvarkysiu, nors pas mane su gramatika labai prasti reikalai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2013 05 15, 15:35)
Nieko neplanuoju, gink dieve biggrin.gif  Tiesiog pas mane po gimdymo nelabai ten kas ir susitvarkė. Strijų atsirado. sad.gif  Belieka sportas sportas sportas. Labai daug sporto. Arba pilvo plastika. Kažkada trenerė minėjo, kad jeigu yra strijų, tai tik plastika gali padėt. Įdomu, ar čia yra merginų, kurios vis tiek vien sportais pasidarė gražų pilvuką? Nes odos perteklius tikrai yra, viršutinis presas lyg ir normaliai viskas atrodo, o po bamba tai baisuuuu.

[/color]


Strijos, tai neišnyks. Na spalvą pakeisti gali, ne tokios matomos, bet kad išnyktų, tai šansų mažai. Nors pas mane po nėštumo ant krūtinės buvo vien anedidelė strija, atsirado nėštumom pabaigoj, tai ji kažkaip sumažėjo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2013 05 16, 10:52)
Strijos, tai neišnyks. Na spalvą pakeisti gali, ne tokios matomos, bet kad išnyktų, tai šansų mažai. Nors pas mane po nėštumo ant krūtinės buvo vien anedidelė strija, atsirado nėštumom pabaigoj, tai ji kažkaip sumažėjo.  4u.gif

Ne tai kad šansų mažai, jos neišnyks visiškai, niekada. Gali tik didėt, ir tikimybė tam didelė, tiek plečiantis odai, tiek traukiantis, jeigu šie procesai vyksta greit. Aš jau nuo paauglystės jų šiek tiek turėjau. Matyt, tokie "genai". g.gif Kitur dar pusė velnio, bet ant pilvo didelės jos tokios. sad.gif
Atsakyti
mylimuke, as visa striju isvagota 4u.gif nebetikiu, kad pilvas kada bus labai grazus, bet norisi, kad bent tas lasinys nekabetu ir oda kiek imanoma susitrauktu... po pirmo nestumo, nors ir su strijom, turejau grazu pilvuka, tikiuosi ir si karta pavyks ji bent kazkiek pagrazinti 4u.gif

as kokia saunuole jauciuosi bigsmile.gif numynem su maze nebloga kelio gala su dviraciu, miskeli kalniukais-pakalnem pasivazinejo, gryzau slaputele, ir puoliau savo BR daryti, tai po treniruotes kaip zuvis kvapa gaudziau, bet uz tai dabar koks paitenkinimo jausmas apeme rolleyes.gif thumbup.gif

sportas veza yahoo.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Veža biggrin.gif
Manęs šiandien laukia bėgtakis, griežti treneriai ir ant galo pilatesas, jeigu dar būsiu gyva. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 05 16, 08:58)
O būtų labai bloga žinia apie pagranduką? doh.gif 

saziningai, tai nesokineciau is laimes blush2.gif nepasiruose mes dabar treciam kleckui. nu bet bus tai bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 16, 11:13)
mylimuke, as visa striju isvagota  4u.gif  nebetikiu, kad pilvas kada bus labai grazus, bet norisi, kad bent tas lasinys nekabetu ir oda kiek imanoma susitrauktu... po pirmo nestumo, nors ir su strijom, turejau grazu pilvuka, tikiuosi ir si karta pavyks ji bent kazkiek pagrazinti  4u.gif

as kokia saunuole jauciuosi  bigsmile.gif  numynem su maze nebloga kelio gala su dviraciu, miskeli kalniukais-pakalnem pasivazinejo, gryzau slaputele, ir puoliau savo BR daryti, tai po treniruotes kaip zuvis kvapa gaudziau, bet uz tai dabar koks paitenkinimo jausmas apeme  rolleyes.gif  thumbup.gif

sportas veza  yahoo.gif  lotuliukas.gif

šaunuolė ir esi 4u.gif pasiilgau ir aš to jausmo, kai krenti jėgų netekęs, bet visas laimingas biggrin.gif ech...
pas mane nemažai strijų šlaunų vidinėse pusėse, ant šonų kelios. O aš dar negimdžiusi biggrin.gif Susigyvenau, jos pabalo, nebe taip krenta į akis ir žinau, kad niekur jos nedings...

QUOTE(_Just_Me @ 2013 05 16, 13:28)
saziningai, tai nesokineciau is laimes blush2.gif nepasiruose mes dabar treciam kleckui. nu bet bus tai bus  4u.gif

Suprantama, tada palinkėsiu, kad nabūtų 4u.gif Aš džiaugčiausi netyčiuku, bet tik dėl to, kad dar neturiu nei vieno biggrin.gif
Atsakyti