Įkraunama...
Įkraunama...

*Sportas namuose, 33 tema

QUOTE(Red&Red @ 2013 04 18, 12:38)
Sveikos  4u.gif
Na ką, ten truputį pailsėti, nes ir man, ir kambariokei čiurnos užstreikavo  doh.gif Pailsėsim iki pirmadienio nuo sportų, nes baisu prisidirbti su kojytėm kai skauda  unsure.gif Tai atlikom tik pusę penktos savaitės su BR  unsure.gif


Aš irgi mažinu su tuo BR... Išėjau šiandien pabėgiot, grįžus čiurna net dega g.gif Sakiau tom dienom kai bėgioju jokių BR, darysiu tik tada kai nebėgioju, kol geras oras reikia atsidžiaugt bėgimu. Ir šiaip, per daugiau nei mėnesį su BR nenukračiau nei kilogramo, nei centimetro, nors atsisakiau ir bandelių, ir kitų nesąmonių, tai motyvacijos kažkaip nelabai yra. Papilvė kaip yra, taip yra, nors pagal KMI apskritai nereikėtų svorio mest smile.gif
Atsakyti
Labas, na grįžtu ir aš. Žiūriu su mano bonifacijaus atostogom nieko gero nesigauna. Vėl naktimis nebemiegu, ryte nuo 5val budžiu ir laukiu žadintuvo. Tai susizgribau ir išlėkiau pabėgiot, bus gera pradžia po šiokios tokios pertraukėlės blush2.gif Įdomu po kiek bėgat? Laiką skaičiuojat ar atstumą? O gal nieko neskaičiuojat? ax.gif
Atsakyti
Panos, o Jūs skaičiuojat kalorijas sportuojant ar šiaip stengiatės sveikai maitintis ? ax.gif
Aš bandau atsisakyti kiaulienos, pakeisiu ją vištiena, žuvimi.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2013 04 18, 20:00)
Labas, na grįžtu ir aš. Žiūriu su mano bonifacijaus atostogom nieko gero nesigauna. Vėl naktimis nebemiegu, ryte nuo 5val budžiu ir laukiu žadintuvo. Tai susizgribau ir išlėkiau pabėgiot, bus gera pradžia po šiokios tokios pertraukėlės blush2.gif Įdomu po kiek bėgat? Laiką skaičiuojat ar atstumą? O gal nieko neskaičiuojat? ax.gif


Aš kol kas mažai išbėgu, 15min man per akis , bet stengiuosi ilgint laikąblush2.gif Kažkaip galvojau, kad su sportais nuo rugsėjo būsiu įgavus daugiau ištvermės, bet deja smile.gif Pas mane grotuve yra gamintojų įrašyta Nike+ programa, ji skaičiuoja ir kiek bėgu, ir kiek nubėgu, kokiu greičiu ir kiek sudeginau kalorijų. Kiek žinau, tą programą galima parsisiųst ir į telefoną mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2013 04 18, 19:47)
Aš irgi mažinu su tuo BR... Išėjau šiandien pabėgiot, grįžus čiurna net dega  g.gif Sakiau tom dienom kai bėgioju jokių BR, darysiu tik tada kai nebėgioju, kol geras oras reikia atsidžiaugt bėgimu. Ir šiaip, per daugiau nei mėnesį su BR nenukračiau nei kilogramo, nei centimetro, nors atsisakiau ir bandelių, ir kitų nesąmonių, tai motyvacijos kažkaip nelabai yra. Papilvė kaip yra, taip yra, nors pagal KMI apskritai nereikėtų svorio mest  smile.gif


Rezultatų ir aš jokių nematau, bet manau, kad čia mano problema, nes valgiau beleką, belekada ir belekaip unsure.gif
Atsakyti
sveika pargrizus,vasarel 4u.gif
overlook,niekaip nesuprantu,kaip per daugiau nei menesi sportuojant ir sveikai maitinantis nenukrito nei kg ,nei cm? schmoll.gif gal krist nera kam(nu nepyk,buna tokiu kaulu vyniotiniu visai,ir vistiek kazka mest jos nori g.gif ),arba kazka netaip darai.kitaip neisivaizduoju,kaip taip gali but schmoll.gif
pagal KMI tai turbut daugumai is musu(o gal visom)nereikia mest kg,bet kai vaizdelis veidrody nekoks tai ir sportinames biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Gabado @ 2013 04 17, 02:35)
Sveikos merginos,

sveika 4u.gif neapsiribok vien elipsiniu ir pratimais presui 4u.gif

QUOTE(doviem @ 2013 04 17, 06:58)
Labas rytas mielosios

sėkmės tau rašant darbą 4u.gif

QUOTE(vasara_ @ 2013 04 17, 08:19)
šiandien mano profesinė šventė

sveikinu 4u.gif

QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 17, 08:49)
man pms  ph34r.gif  bet tooooks pagerintas  doh.gif  atsimenu kad  cia temoje, kai viena prakiuro, tai ir ciut ne visos vienu metu hihihi.gif uzpuils tuoj mus raudonoji armija  laugh.gif

lotuliukas.gif (aš prisijungiu lotuliukas.gif )

QUOTE(Vijora @ 2013 04 17, 12:35)
ir mano svente

sveikinu 4u.gif

QUOTE(Vicious Vici @ 2013 04 18, 09:49)
Stiprybė su atrodymu nebūtinai eina kartu mirksiukas.gif Mes nedarome nieko specialiai, nes pirmiausia mums eina sveikata, nenorime numirti gražūs ir raumeningi, būdami po 50 metų smile.gif Nelabai įsivaizduojame savęs pusryčiams valgant kiaušinius, po to varškę, po to vėl kiaušinius ar vištienas, jautienas. Ir tik šiek tiek angliavandenių per dieną. Nesame atletai, kad dėl to aukotumės, mūsų juk daktarai nuolat neprižiūri ir t.t. Mes iš viso nekenčiame eiti pas daktarus ir t.t. mirksiukas.gif

labai super postas drinks_cheers.gif

QUOTE(_Just_Me @ 2013 04 18, 10:01)
cia galeciau kam i ragus uzmesti 

lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avietukas @ 2013 04 18, 20:01)
Panos, o Jūs skaičiuojat kalorijas sportuojant ar šiaip stengiatės sveikai maitintis ?  ax.gif 
Aš bandau atsisakyti kiaulienos, pakeisiu ją vištiena, žuvimi..  smile.gif



aš atsisakiau bulvių su mėsa, bulvių + kt. valgau mėsą su daržovėmis. Valgau daugiau lengvo maisto ,daržovių, salierus, brokolius, obuolius, bandysiu pamažu įjungti vaisių- daržovių kokteilius, vasara artėja, visko tik daugės thumbup.gif

ką tik po 6 pach six week thumbup.gif

pilvas gražėja, norėčiau pagražinti šikną, nes drebanti yra. Kažko skauda sąnariai šiandien g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 18 balandžio 2013 - 20:09
O man tai įdomiai, nors bėgioju, vaikštau, sportuoju ir t.t., po to kritimo ant ledo taip ir liko paskaudantis kelis, nei atsitūpt pilnumoj negaliu, kažkas ten jaučias g.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2013 04 18, 22:25)
O man tai įdomiai, nors bėgioju, vaikštau, sportuoju ir t.t., po to kritimo ant ledo taip ir liko paskaudantis kelis, nei atsitūpt pilnumoj negaliu, kažkas ten jaučias  g.gif

laba laba bigsmile.gif
Gal kreipkis i daktara,jei neramu unsure.gif
Atsakyti
Man motyvacija kazkaip mazeja...Sportuoju, o rezultatu nematau. Ir mityba gerokai pakoregavau. Nesakau, kad visiskai sveikai maitinuosi, bet tikrai gerokai daugiau. Atsisakiau bulviniu patiekalu, batonu, bandeliu, makaronu, saldumynu...Nervai ima, kai kitoms uztenka biski tik pakoreguot mityba ir pasimankstint ir krenta tas svoris, o as cia ariu kaip jautis ir nieko
Atsakyti
QUOTE(Vijora @ 2013 04 18, 20:55)
sveika pargrizus,vasarel 4u.gif
overlook,niekaip nesuprantu,kaip per daugiau nei menesi sportuojant ir sveikai maitinantis nenukrito nei kg ,nei cm? schmoll.gif gal krist nera kam(nu nepyk,buna tokiu kaulu vyniotiniu visai,ir vistiek kazka mest jos nori g.gif ),arba kazka netaip darai.kitaip neisivaizduoju,kaip taip gali but schmoll.gif
pagal KMI tai turbut daugumai is musu(o gal visom)nereikia mest kg,bet kai vaizdelis veidrody nekoks tai ir sportinames biggrin.gif


Na sveriu 62, ūgis 178. Norėčiau plonesnių kojų, bet jų nesitikiu biggrin.gif O tikslas tai nukratyt pilvuką, bet sako jog tai ir sunkiausia padaryt... Iki kaulų vyniotinio man toli, oi kaip toli rolleyes.gif O sportuoju aš ne mėnesį, o nuo rugsėjo, svoris stabilus, tik kojos sutvirtėjo ir užpakaliukas užsirietė blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Jugile @ 2013 04 18, 21:42)
Man motyvacija kazkaip mazeja...Sportuoju, o rezultatu nematau. Ir mityba gerokai pakoregavau. Nesakau, kad visiskai sveikai maitinuosi, bet tikrai gerokai daugiau. Atsisakiau bulviniu patiekalu, batonu, bandeliu, makaronu, saldumynu...Nervai ima, kai kitoms uztenka biski tik pakoreguot mityba ir pasimankstint ir krenta tas svoris, o as cia ariu kaip jautis ir nieko


Va va, ir man panašu schmoll.gif
Atsakyti