Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Savas verslas - IV
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Nuo mokslo iki darbo > Darbas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
lyrika
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 17, 19:29)
Taip jau su tais leidimais musuose yra doh.gif Salia gyvenamo namo irgi turiu 100kv patalpas, kol nereikejo keisti paskirties, tol uzsiemiau grudiniu kulturu fasavimu, viskas gerai buvo, atitikau visus higienos reikalavimus, o kai pasikeite reikalavimai, tai gyvenamuju namu kvartale nebegalima net kruopu fasuoti, net sulciu legaliai spausti-visur baisus higienos reikalavimai. doh.gif Tipo, gal kaimynas alergiskas ir nuo mano fasuojamu kruopu nusnuodys biggrin.gif Arba gal i erzina obuoliu tarkavimo garsas, tad gerbdami kaimyna leidimo neduosim. O kai pasakiau apie mesos rukyma, tai is viso perzegnojo ir liepe nejuokinti pasaulio.
Zodziu, va taip Lietuvoje remiamas smulkus verslas. drinks_cheers.gif
Del pirties nuomojimo-vel gi paskaiciuokit ir nuostolius 4u.gif Juk i pirti chebra renkasi ne maudytis, o pagerti. O kai prisigeria, tai saves nevaldo, sulauzo, isdauzo interjera, privemia pakampiuose. Rekauja, sukauja...Tuoj ims skustis kaimynai.
*

oj ne ne, nenuomociau jokiais budais, butu po miegamuoju pirtis biggrin.gif
cia juokais buvo smile.gif

o kokia amatu dirbtuvele juk galima daryti? ar ten irgi kazkokios normos buna?
sena pažįstama
QUOTE(lyrika @ 2013 11 17, 19:40)
oj ne ne, nenuomociau jokiais budais, butu po miegamuoju pirtis biggrin.gif
cia juokais buvo smile.gif

o kokia amatu dirbtuvele juk galima daryti? ar ten irgi kazkokios normos buna?
*

Amatams dar leidimu higienos nereikia, leidzia 4u.gif
lyrika
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 17, 20:36)
Amatams dar leidimu higienos nereikia, leidzia 4u.gif
*

geras zodis DAR biggrin.gif aciu 4u.gif
Ginta.
Gal kas susidūrė ir paprotins smile.gif Galvoju prie savo namo įsirengti gėlių krautuvėlę, gal labiau ne krautuvė būtų, o laikinas paviljonas, nes bus pastatyta pavėsinė ir šiltnamis. Kažin ar reiks kasos aparato, ar bus galima tik kvitukus išrašinėt. Antra mintis, kadangi garažas nenaudojamas pagal paskirtį, o jis yra nemažas, galvoju apie gyvūnų prekių parduotuvę. Čia tikriausia bus daugiau kažkokių reikalavimų, gal kas žinot kokių ir ar iš vis apsimoka toks "verslas".
sena pažįstama
QUOTE(Ginta. @ 2013 11 18, 10:01)
Gal kas susidūrė ir paprotins smile.gif Galvoju prie savo namo įsirengti gėlių krautuvėlę, gal labiau ne krautuvė būtų, o laikinas paviljonas, nes bus pastatyta pavėsinė ir šiltnamis. Kažin ar reiks kasos aparato, ar bus galima tik kvitukus išrašinėt. Antra mintis, kadangi garažas nenaudojamas pagal paskirtį, o jis yra nemažas, galvoju apie gyvūnų prekių parduotuvę. Čia tikriausia bus daugiau kažkokių reikalavimų, gal kas žinot kokių ir ar iš vis apsimoka toks "verslas".
*

Mintis del geliu, augalu parduotuves-labai gera drinks_cheers.gif Siaip kiek maciau, tai visi paviljonai kasos aparatus turi 4u.gif
Gyvuneliu prekiu krautuvei reiks vel gi veterinarines inspekcijos reikalavimus ispildyti doh.gif
*Lukro*
Sveikos, gal ir kvailas atrodys mano klausimas, bet va galvoju, tie kurie atsidaro internetines parduotuves ir prekiauja kazkokiais daiktais, ar jie bendradarbiauja su tiekejais ar tiesiog perparduoda ju prekes g.gif ar as nepazeisciau to daikto savininko teisiu, jei pardavineciau is jo nusipirkta daikta? nes jei as uz ji sumokejau tai kaip ir mano skaitosi?
*Lukro*
ziuriu viena pati cia bendrauju biggrin.gif kur visos verslininkes? noreciau paklausti tu, kurios turi UAB. zodziu situacija tokia, atsidarau as UAB, esu viena darbuotoja joje ir kaip man dabar nusimatyti koki atlyginima sau reikes nusistatyti? zinau, kad steigiant MB galima nusimatyti ketvirciais ar pusmeciais, nes pelnas irgi gali buti nepastovus,tai daugiau tai maziau. Nezinau, ar aiskai cia isdesciau doh.gif ir gal kas i a.z. galetu keletu klausimu del UAB pakonsultuoti, nenoriu tersti temos 4u.gif
Alekto
QUOTE(*Lukro* @ 2013 11 23, 15:11)
ziuriu viena pati cia bendrauju  biggrin.gif kur visos verslininkes? noreciau paklausti tu, kurios turi UAB. zodziu situacija tokia, atsidarau as UAB, esu viena darbuotoja joje ir kaip man dabar nusimatyti koki atlyginima sau reikes nusistatyti? zinau, kad steigiant MB galima nusimatyti ketvirciais ar pusmeciais, nes pelnas irgi gali buti nepastovus,tai daugiau tai maziau. Nezinau, ar aiskai cia isdesciau  doh.gif  ir gal kas i a.z. galetu keletu klausimu del UAB pakonsultuoti, nenoriu tersti temos  4u.gif
*

Viena jūs negalit UAB'e būt.Privalot buhalterę samdyt wink.gif
sena pažįstama
QUOTE(Alekto @ 2013 11 23, 20:41)
Viena jūs negalit UAB'e būt.Privalot buhalterę samdyt wink.gif
*

Arba sudaryti sutarti su buhalterine imone drinks_cheers.gif
vilmaamliv
Sveiki, norėjau paklausti galbūt kažkas iš Jūsų turite savo įmonę? Iškart parašau ko norėčiau iš Jūsų, nes jau nebežinau kur kreiptis...

Esu paskutinio kurso studentė ir reikia kažkur atlikti praktiką, bet man tereikia ,kad kažkas turintis firmą pasirašytų dokumentus, kad kažkur atlieku praktiką, tad su manimi užsiimti ir trukdytis Jums nereikės ax.gif Kadangi studijuoju buhalterinę apskaitą, tad tinku į visas firmas, manau.

Niekas nenori prasidėti su tais studentais...

Atslyginsiu kaip nors 4u.gif
gi2lux
QUOTE(sena pažįstama @ 2013 11 24, 01:03)
Arba sudaryti sutarti su buhalterine imone drinks_cheers.gif
*

drinks_cheers.gif aš už samdomą buhalterinę įmonę.
VILIMA
Mergaites, gal kuri uzsiemate imoniu kurimu? Dokumentu tvarkymu? Lauksiu AZ 4u.gif
*Lukro*
Sveikos, su artejanciais naujaisiais visas 4u.gif Tvarkausi po truputi popierius ir jau neuzilgo turesiu savo UAB, tik vat del PVM registravimosi dabar daug klausimu. Vykdant mano veikla, PVM registruotis naudinga ir netgi butina, bet gal zinote, kaip ten ta procedura? ar reikia VMI teikti kazkokias ataskaitas irodancias, kad imone bus moki? prisiskaiciau cia nete, kad VMI ne taip lengvai registruoja PVM moketoju g.gif
bastinga
QUOTE(*Lukro* @ 2013 12 30, 10:36)
Sveikos, su artejanciais naujaisiais visas  4u.gif  Tvarkausi po truputi popierius ir jau neuzilgo turesiu savo UAB, tik vat del PVM registravimosi dabar daug klausimu. Vykdant mano veikla, PVM registruotis naudinga ir netgi butina, bet gal zinote, kaip ten ta procedura? ar reikia VMI teikti kazkokias ataskaitas irodancias, kad imone bus moki? prisiskaiciau cia nete, kad VMI ne taip lengvai registruoja PVM moketoju  g.gif
*

Aš turiu UAB. Samdau buhalterinę įmonę buhalterijai tvarkyti. Buhalterė man atsiuntė klausimyną dėl registravimosi PVM mokėtoju ir pati viską nusiuntė i VMI, man beliko nuvažiuoti pasirašyti ir pasiimti dokumentus iš VMI. PVM mokėtoju registravausi maždaug mėnuo nuo įmonės įkūrimo.
gi2lux
QUOTE(*Lukro* @ 2013 12 30, 14:36)
Sveikos, su artejanciais naujaisiais visas  4u.gif  Tvarkausi po truputi popierius ir jau neuzilgo turesiu savo UAB, tik vat del PVM registravimosi dabar daug klausimu. Vykdant mano veikla, PVM registruotis naudinga ir netgi butina, bet gal zinote, kaip ten ta procedura? ar reikia VMI teikti kazkokias ataskaitas irodancias, kad imone bus moki? prisiskaiciau cia nete, kad VMI ne taip lengvai registruoja PVM moketoju  g.gif
*

Labai lengvai įregistravo. Užpildžiau klausimyną ir viskas. PVM registravausi iškart įkūrus įmonę. Uab įkūriau online ir viską susitvarkiau pati. 4u.gif
Klumpė
Sveikos,

Labai norėčiau dirbti samdomą darbą, bet kadangi jį sunku rasti, galvoju išnaudoti savo gebėjimą siūti. Bėda ta, kad siūti pagal individualius užsakymus neapsimoka, nes šis darbas labai imlus laikui. Galima būtų siūti rūbus pardavimui, bet kyla klausimas su realizacija ir sandėliavimu. Gal yra mergiočių užsiimančių siuvimu? Kaip iš to gyvenat? Ką darot? (Beje, į masinę gamybą manęs nesiųskit- ten nieko neuždirbsiu. Be to, moku daugiau nei nusiūti tiesią siūlę).

Apibendrinant- gal kas turit kokių specifinių norų, kurių neišpildo eilinės drabužių parduotuvės? Kokios aprangos pasigendat? Meskit mintį. Beje, mane domina tik siuvimas moterims.
sena pažįstama
QUOTE(Klumpė @ 2014 01 04, 22:18)
Sveikos,

Labai norėčiau dirbti samdomą darbą, bet kadangi jį sunku rasti, galvoju išnaudoti savo gebėjimą siūti. Bėda ta, kad siūti pagal individualius užsakymus neapsimoka, nes šis darbas labai imlus laikui. Galima būtų siūti rūbus pardavimui, bet kyla klausimas su realizacija ir sandėliavimu. Gal yra mergiočių užsiimančių siuvimu? Kaip iš to gyvenat? Ką darot? (Beje, į masinę gamybą manęs nesiųskit- ten nieko neuždirbsiu. Be to, moku daugiau nei nusiūti tiesią siūlę).

Apibendrinant- gal kas turit kokių specifinių norų, kurių neišpildo eilinės drabužių parduotuvės? Kokios aprangos pasigendat? Meskit mintį. Beje, mane domina tik siuvimas moterims.
*

Pasirinkot labai gera verslo nisa 4u.gif As pati ja dabar zonduoju, nors siuti profesionaliai nemoku blush2.gif Pirmiausia, tai nereikia jokiu sanitariniu patalpu, vadinasi, atkrenta milijonai reikalavimu thumbup.gif Antra, tai preke, kuri neiseis is galiojimo, jai nereikia ypatingu salygu sandeliuoti thumbup.gif Trecia, moterys megsta apsirengti, rubu joms visada buna mazai, tad prekes moterims-paklausios drinks_cheers.gif Ketvirta, labiausiai vargsta apkunios moterys blush2.gif Si rinka neuzpildyta. As nekalbu apie maisus beformius, as kalbu apie tokius rubus, kuriais apkuniosios pasipuosusios sulieknetu vizualiai.
Bandziau tokiu rubu ieskoti net internete, labai menkas pasirinkimas.
Tad pirmyn ir sekmes 4u.gif
Tepaluota
QUOTE(Klumpė @ 2014 01 04, 21:18)
gal kas turit kokių specifinių norų, kurių neišpildo eilinės drabužių parduotuvės? Kokios aprangos pasigendat? Meskit mintį. Beje, mane domina tik siuvimas moterims.
*

Rūbai apkūnioms thumbup.gif Ne bobiškų, ne maišų, o elegantiškų rūbų tiek kasdienai, tiek išeigai LT nėra, o jei yra, tai kainos nesvietiškos. Jei iki 50 dydžio dar įmanoma ką nors rasti, tai didesnėms - aleliuja... O jei dar atsidarytumėt internetinę tokių dydžių rūbų parduotuvę, tiesiog klestėtumėt.
sbo
QUOTE(Tepaluota @ 2014 01 05, 11:03)
Rūbai apkūnioms thumbup.gif Ne bobiškų, ne maišų, o elegantiškų rūbų tiek kasdienai, tiek išeigai LT nėra, o jei yra, tai kainos nesvietiškos. Jei iki 50 dydžio dar įmanoma ką nors rasti, tai didesnėms - aleliuja...  O jei dar atsidarytumėt internetinę tokių dydžių rūbų parduotuvę, tiesiog klestėtumėt.
*

Tas pats su rubais nescioms moterims, nieko nera, o jei yra, kainos kosmines 4u.gif
Klumpė
Ačiū už patarimus. Mano pastebėjimu, didelių dydžių rūbų pasiūla auga. Bent jau parduotuvių iškabų matau daugiau, nei buvo prieš keliolika metų. Tik nežinojau, kad netenkina siūlomas asortimentas. Tik man įdomus vienas dalykas: mano nuomone, išsilaikyčiau tik tada, jei mano siūvami rūbai būtų maksimaliai pritaikomi prie figūros. Jei turėčiau savo parduotuvę (ne internetinę), gal būt būtų galima net juos minimaliai pataisyti jei kas nelabai tinka. O kaip tada su internetine prekyba? Aplamai neįsivaizduoju kaip galima pirkti drabužius nesimatavus. Ką apie tai manote? Dar norėjau pasakyti, kad į trikotažinius gaminius nepretenduoju. Tų tysaliukų pilnos parduotuvės. Maloniausia dirbti su kostiuminėm ar paltinėm medžiagom. Vasarai galima rinktis liną ar viskozę. Be to kaip dabar įsivaizduoju, kad mano gaminių kaina nebus labai jau maža, nes nevykdysiu masinės gamybos. Kaip manot, kiek šiais laikais žmonės pasiruošę atverti pinigines? (Aš to neįsivaizduoju, nes pati apsiperku humanose arba siuvu).
sena pažįstama
QUOTE(Klumpė @ 2014 01 05, 13:26)
Ačiū už patarimus. Mano pastebėjimu, didelių dydžių rūbų pasiūla auga. Bent jau parduotuvių iškabų matau daugiau, nei buvo prieš keliolika metų. Tik nežinojau, kad netenkina siūlomas asortimentas. Tik man įdomus vienas dalykas: mano nuomone, išsilaikyčiau tik tada, jei mano siūvami rūbai būtų maksimaliai pritaikomi prie figūros. Jei turėčiau savo parduotuvę (ne internetinę), gal būt būtų galima net juos minimaliai pataisyti jei kas nelabai tinka. O kaip tada su internetine prekyba? Aplamai neįsivaizduoju kaip galima pirkti drabužius nesimatavus. Ką apie tai manote? Dar norėjau pasakyti, kad į trikotažinius gaminius nepretenduoju. Tų tysaliukų pilnos parduotuvės. Maloniausia dirbti su kostiuminėm ar paltinėm medžiagom. Vasarai galima rinktis liną ar viskozę. Be to kaip dabar įsivaizduoju, kad mano gaminių kaina nebus labai jau maža, nes nevykdysiu masinės gamybos. Kaip manot, kiek šiais laikais žmonės pasiruošę atverti pinigines? (Aš to neįsivaizduoju, nes pati apsiperku humanose arba siuvu).
*

Su internetine prekyba labai rizikinga yra drinks_cheers.gif As joje neapsiperku, nes irgi bijau del matavimu neatitikimu. Bet gal galima salia dydziu parasyti ir ismatavimus, pvz: liemuo-..., klubai-..., peciu linija-... ir pan. Tokiu budu as perku ir parduodu devetus rubus. drinks_cheers.gif

Jei norit, kad parduotuve butu paklausi, privalote siuti absoliuciai viska, nesvarbu, kad tom ar anom medziagom nepatinka dirbti. Pvz, siuo met as pati siuvuosi trikotazini golfa i darba po kostiumeliu, nes parduotuvese ju nera mano dydziui. Ir tik pradzia buvo sunki, kol lekala savo dydziui pasigaminau bei kol pirma golfa pasisiuvau, o toliau ejo jau lengvyn ir lengvyn, per vakar diena be vargo pasisiuvau dar du golfus biggrin.gif Ir jei kasdien tik juos siuciau, tai kokybeje tobuleciau. drinks_cheers.gif Siuti reikia ne vien paltus ar kostiumelius, kad ir apkuniom, bet daug tokiu rubu nereikia. Reikia ivairios paskirties rubu, pradedant nesiojimui po namus treningu/chalatu, baigiant elegantiskom, bet paprastom suknelem.

Turiu dvi pazistamas, kurios uzsiima siuvimu ir sekmingai atsistojo ant koju: viena pagal patenta siuva ivairiu dydziu rubus is atveztos medziagos ir atiduoda prekiauti i Gariunus, daro ji masine gamyba, t.y. jei siuva koki kostiumeli, pasidariusi lekala, tai stabeliuoja ju minimum 30vnt. atveza kita uzsakyma, pasidaro lekala, ir vel 20vnt stabeliuoja. Kita ikure UAB, apjunge kelias siuvejas ir jau prasimuse sekmingai Prancuzijoje.

Kainose geriausiai gaudausi pagal Gariunus: jei ten sijona galima nusipirkti nuo 70 iki 100lt,priklausomai nuo medziagos, vadinasi, pacio siuvimo kaina turi buti nedidesne nei 30-50lt uz vieneta. drinks_cheers.gif
Galima pasnipineti:
http://www.stilingai.lt/apranga-moterims/d...ydziu-drabuziai
Kaip suprantu, cia atveztiniai rubai, madingi, ne maisai, bet kaina blink.gif blink.gif blink.gif
Cia jau saunuoliai, kainos bent proto ribose:
http://www.jusudrabuzine.lt/lt/dideliu-dydziu-drabuziai.html
Klumpė
Ir vėl dėkoju už žinias. Tiesą sakant, labai bijau pradžios ir dar nežinau ką ir kaip darysiu. Šiuo metu auginu 2 metų pyplį, kurio dėl vietų stokos dar nepriima į daržą. Jaučiu, kol kas reikia "kauptis" ir pabandyt patyrinėt rinką, kad bent jau žinočiau kuom tai kvepia. Ir jei ateity nerasiu kitokio darbo, teks bandyt suktis pačiai.
Tepaluota
QUOTE(Klumpė @ 2014 01 05, 12:26)
Mano pastebėjimu, didelių dydžių rūbų pasiūla auga.
*

Neauga ta pasiūla. Parduotuvė viena kita gal ir atsirado, tačiau jose tie patys turginiai rūbai iš tų pačių medžiagų, su kokiomis norite dirbti ir pati (kostiuminė, paltinė) - juodos/ pilkos kostiuminės kelnės, babski sijonai iki vidurio blauzdų, mėlyni/ pilki/ rudi švarkeliai-maišai, balinės blizgančios suknelės iki kelių ir be rankovių+ trumpas švarkelis. Nėra kasdieninių suknelių, ne ofisinių rūbų darbui, absoliuti tragedija su laisvalaikio rūbais ir pan.
mano nuomone, išsilaikyčiau tik tada, jei mano siūvami rūbai būtų maksimaliai pritaikomi prie figūros
*

Ir jei atsisakytumėt nuostatos nedirbti su trikotažu ir panašiais audiniais.
Kaip manot, kiek šiais laikais žmonės pasiruošę atverti pinigines?
*

Jei daiktas to vertas - tikrai taip. Be to, stambus žmogus dėl elementarios pasirinkimo stokos neperka kas mėnesį trijų bliuziečkų už 5 svarus, tad kokybiškam rūbui pinigėlių tikrai atras.

sena pažįstama
QUOTE(Klumpė @ 2014 01 05, 20:54)
Ir vėl dėkoju už žinias. Tiesą sakant, labai bijau pradžios ir dar nežinau ką ir kaip darysiu. Šiuo metu auginu 2 metų pyplį, kurio dėl vietų stokos dar nepriima į daržą. Jaučiu, kol kas reikia "kauptis" ir pabandyt patyrinėt rinką, kad bent jau žinočiau kuom tai kvepia. Ir jei ateity nerasiu kitokio darbo, teks bandyt suktis pačiai.
*

Ir vaikiski rubai yra "ant bangos" drinks_cheers.gif
Dar pagalvojau, kad perkamos yra patalynes komplektai, o cia jau dideliu gabumu nereikia, svarbu, tik medziagas tinkamas pasirinkti, spalvingas, zaismingas. drinks_cheers.gif
*RK*
SVEIKOS VISOS smile.gif

QUOTE(byebyelondon @ 2013 09 18, 22:36)
Sveikinu su verslo pradzia smile.gif Kuria imone pasirinkote logo ir tinklapio kurimui? Ar patenkinti rezultatais? As uzsisakinejau is puslapiai.eu, viskas pabaigta, katik nusipirkau serveri, po ilgo vargo ir darbo per ateinancias 2 savaites mano firmos svetaine pagaliau isvys dienos sviesa smile.gif
*

Kiek kainavo tinklapis is puslapiai.eu ?

QUOTE(akvadigi @ 2013 09 25, 12:33)
Svetaine kuriau pati per svetaine.lt

*

O kas ten per planai svetaineje? Kaip zinoti kokio reikia unsure.gif ?
NinaAtina
QUOTE(*Lukro* @ 2013 11 22, 09:40)
Sveikos, gal ir kvailas atrodys mano klausimas, bet va galvoju, tie kurie atsidaro internetines parduotuves ir prekiauja kazkokiais daiktais, ar jie bendradarbiauja su tiekejais ar tiesiog perparduoda ju prekes  g.gif  ar as nepazeisciau to daikto savininko teisiu, jei pardavineciau is jo nusipirkta daikta? nes jei as uz ji sumokejau tai kaip ir mano skaitosi?
*

Pakartoju Lukro klausima smile.gif Nes ir man idomu smile.gif Aisku man atrodo, kad turi buti kazkokie susitarimai, bet vis del to atsakykit kas nors tiksliau smile.gif Aciu
Aristokratė
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 05, 15:11)

Kainose geriausiai gaudausi pagal Gariunus: jei ten sijona galima nusipirkti nuo 70 iki 100lt,priklausomai nuo medziagos, vadinasi, pacio siuvimo kaina turi buti nedidesne nei 30-50lt uz vieneta. drinks_cheers.gif

*

Su tokia siuvimo kaina Jus tik nuostolius patirsit ax.gif .
Aristokratė
QUOTE(*Lukro* @ 2013 11 22, 08:40)
Sveikos, gal ir kvailas atrodys mano klausimas, bet va galvoju, tie kurie atsidaro internetines parduotuves ir prekiauja kazkokiais daiktais, ar jie bendradarbiauja su tiekejais ar tiesiog perparduoda ju prekes  g.gif  ar as nepazeisciau to daikto savininko teisiu, jei pardavineciau is jo nusipirkta daikta? nes jei as uz ji sumokejau tai kaip ir mano skaitosi?
*

Jokie LR istatymai nedraudzia perpardavinet prekes, tam savininko leidimo nereikia. Svarbiausia sioje vietoje nepazeisti prekiu zenklu istatymo smile.gif .
Papildyta:
QUOTE(NinaAtina @ 2014 01 12, 19:10)
Pakartoju Lukro klausima smile.gif Nes ir man idomu smile.gif Aisku man atrodo, kad turi buti kazkokie susitarimai, bet vis del to atsakykit kas nors tiksliau smile.gif Aciu
*

Jei nori prekiu pigiau zinoma geriausia tartis su savininkais smile.gif
byebyelondon
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2014 01 06, 11:52)
SVEIKOS VISOS smile.gif
Kiek kainavo tinklapis is puslapiai.eu ?

*

apie 6tukst. litu. Negaila nei vieno cento-tikrai buvo verta. Kiek sumokesi, tiek ir gausi. Siais laikais, kai tiek panasiu prekiu ir paslaugu, isskirtine internetine svetaine/pakuote/imones patalpos ir gali patapti tuo emociniu postumiu pasirinkti butent jusu paslauga/preke, o ne konkurento. Daug kas dar bando konkuruoti kaina, bet kaina su banginiais nepakonkuruosi.
byebyelondon
Kaip verslininkems einasi su pardavimais sausio menesi? Man tai total koshmar. Lapkricio-gruodzio menesi super buvo, o dabar, net uz reklama pilnai pinigu neatsiemau biggrin.gif Idomu, ar visiem taip? Kuriais menesiais jums pardavimai einasi geriausiai, kuriais blogiausiai?
polita
Sveiki, noriu iseiti is darbo. As privalau ispeti darbdavi pries 14 darbo dienu, bet ar prasyme galiu prasyti, kad atleistu nuo rytojaus? Ar butinai turiu rasyti data po 14 darbo dienu? Aciu
b.kite
QUOTE(polita @ 2014 01 26, 14:56)
Sveiki, noriu iseiti is darbo. As privalau ispeti darbdavi pries 14 darbo dienu, bet ar prasyme galiu prasyti, kad atleistu nuo rytojaus? Ar butinai turiu rasyti data po 14 darbo dienu? Aciu
*

abipusiu susitarimu gali atleisti ir ta pacia diena.. prasykit kad atleistu nuo to dienos kaip ir norit, nurodykit DK str. abipusio susitarimo, o jau darbdavys pasiliks sau spresti ar lieti jums atidirbti ar ne.
polita
QUOTE(b.kite @ 2014 01 26, 16:03)
abipusiu susitarimu gali atleisti ir ta pacia diena.. prasykit kad atleistu nuo to dienos kaip ir norit, nurodykit DK str. abipusio susitarimo, o jau darbdavys pasiliks sau spresti ar lieti jums atidirbti ar ne.
*

Ačiū už išsamų atsakymą. Dar noriu paklausti, jeigu darbdavys lieptų atidirbinėti ir nesutiktų su mano pasiūlytu terminu ar man reikės naują prašymą rašyti?
Papildyta:
Dar noriu paklausti jeigu sakykim prašau būti atleista nuo 18 dienos ir darbdavys sutinka ar tą dieną jis dar gali man liepti dirbti? Ta prasme kasdienius darbus. Ar tik susitvarkau dokumentus ir išeinu?
b.kite
rasykit paskutine darbo diena prasyme t.y. imtinai ar pan.
jeio darbdavys nesutinka atleist ta diena, papildomo prasymo nereikia, atleidimo isakymas turi buti jums duotas susipazinti, o ten jau matysit kada paskutine diena
byebyelondon
QUOTE(polita @ 2014 01 26, 15:56)
*

Prie ko savo verslo tema ir jusu, kaip samdomos darbuotojos, gyvenimo niuansai? Nu kamon.
b.kite
QUOTE(byebyelondon @ 2014 01 26, 15:33)
Prie ko savo verslo tema ir jusu, kaip samdomos darbuotojos, gyvenimo niuansai? Nu kamon.
*

ir as nelabai supratau, bet prasesi pagalbos tad..
bombibom
QUOTE(Aristokratė @ 2014 01 12, 21:59)
Su tokia siuvimo kaina Jus tik nuostolius patirsit  ax.gif .
*

I kokia kaina reiktu orientuotis?
Galvoju i 20Lt/vnt ne daugiau?

Jei masiniu budu siuveja siuva pagal lekala daug vienetu, kiek vnt. per diena mazdaug galima pasiut?
rivera
QUOTE(bombibom @ 2014 01 27, 20:00)
I kokia kaina reiktu orientuotis?
Galvoju i 20Lt/vnt ne daugiau?

Jei masiniu budu siuveja siuva pagal lekala daug vienetu, kiek vnt. per diena mazdaug galima pasiut?
*

1. jei nezinote i kokia kaina orentuotis, pasidomekite pas busimus konkurentus uz kiek jie tas paslaugas atlieka.
(as uz 20 lt. tik kelnes palenkciau paprastu budu)

2. Visiskai neaiskus klausimas. Masiniu budu galima siuti paltus ir galima siuti prijuostes, ir jus pasiuvimo vienetai tikrai skirsis. Turedama lekala kirpsite pati ar jau gausite sukirpta- vel laiko klausimas nuo kurio priklauso kiek vnt. bus padaryta.

3. Pasiuti galite ir visa fura, o kur realizuosite? Eile uz duru nestoves ir nelauks.
bombibom
QUOTE(rivera @ 2014 01 27, 21:57)

2. Visiskai neaiskus klausimas. Masiniu budu galima siuti paltus ir galima siuti prijuostes, ir jus pasiuvimo vienetai tikrai skirsis. Turedama lekala kirpsite pati ar jau gausite sukirpta- vel laiko klausimas nuo kurio priklauso kiek vnt. bus padaryta.

Na pvz. tokio tipo suknele:
http://aprangainternetu.lt/moteriski-drabu...ska-suknyt.html

Kiek mazdaug tokiu per diena galima pristampuoti turint jau sukirpta medziaga ir kerpant paciai.

sena pažįstama
QUOTE(bombibom @ 2014 01 28, 00:29)
Na pvz. tokio tipo suknele:
http://aprangainternetu.lt/moteriski-drabu...ska-suknyt.html

Kiek mazdaug tokiu per diena galima pristampuoti turint jau sukirpta medziaga ir kerpant paciai.
*

Turiu tokio tipo verslininke pazistama, kalbejom mes apie siuvimo masinas. As nusipirkau megejiska, vaikui golfa pasiuvau per valanda. blush2.gif Ji pasieme medziaga, lekala, mano akivaizdoj susikirpo ir gerdama kava su savo pramoninemis masinomis golfu pasiuvo 10 ir net ne per pilna valanda blink.gif
Stai ka reiskia patirtis ir geros pramonines masinos. drinks_cheers.gif Sukirpti medziaga nera sunku, svarbu, pasidaryti gera ir tikslu lekala, o dar svarbiau tureti pramonines siuvimo masinas, kurios kaip kompiuteriai programuojasi, nusistato ir is tiesu padaro pacios viska. drinks_cheers.gif
Uz tai Gariunuose vaikisku golfu galima nusipirkti nuo 5lt iki 18lt. drinks_cheers.gif
rivera

QUOTE(sena pažįstama @ 2014 01 28, 07:21)

drinks_cheers.gif 100% pritariu. Patirtis ir iranga labai daug ka lemia. Taciau nereikia pamirsti jog savo produkcija turesi kazkur realizuoti. Ar turesi laiko pati tai daryti ar samdysi kazka- kiek tai kainuos ir vel viskas susiveda i pradine gaminio kaina.
bombibom
Kaizn ar galima butu realizuoti siulant produkcija pardavinet turgaus prekeiviams, ar urmo bazej Kaune kur muges yra ir daug prekeiviu drabuziais?
nive
sveikos verslininkes 4u.gif turiu klausimą ,gal galėtumete patarti? ax.gif planuoju atidaryti kavinukę nedidelę,kurioje nebus alkoholiniais gėrimais prekiaujama, bet nežinau kokia įmonė reikalautų mažiausiai popierizmo,kad nereiketu samdyti buhalterės ,planuojam dirbti vireja ir as pradžioje. Bučiau dėkinga už bet kokią informaciją 4u.gif
byebyelondon
QUOTE(nive @ 2014 02 03, 16:04)
sveikos verslininkes 4u.gif turiu klausimą ,gal galėtumete patarti? ax.gif planuoju atidaryti kavinukę nedidelę,kurioje nebus alkoholiniais gėrimais prekiaujama,  bet nežinau kokia įmonė reikalautų mažiausiai popierizmo,kad nereiketu samdyti buhalterės ,planuojam dirbti vireja ir as pradžioje. Bučiau dėkinga už bet kokią informaciją 4u.gif
*

Klauskite instituciju, o ne forume.
PUka
sveikos verslininkes 4u.gif turiu klausimą ,gal galėtumete patarti? ax.gif planuoju atidaryti kavinukę nedidelę,kurioje nebus alkoholiniais gėrimais prekiaujama,  bet nežinau kokia įmonė reikalautų mažiausiai popierizmo,kad nereiketu samdyti buhalterės ,planuojam dirbti vireja ir as pradžioje. Bučiau dėkinga už bet kokią informaciją 4u.gif
*

Tiesa pasakius nelabai supratau klausimo. Nenorit samdyti buhalterės? norit samdytis firmą, kuri tvarkytų Jums buhalterinius reikalus? Tai manau čia ne problema jei taip, tokių įmonių dabar tikrai yra pasiūla, tik belieka susižinoti jų įkainius.
Man klausimas - kokias valandas dirbsit ? teisingiau kiek ? kokiu grafiku? nes jei nuo sakykim 10 - 20 val. ir septynias dienas per savaitę, tai nemažai reiks vienam zmogui padirbti. Ar spesit suktis ?
sena pažįstama
*

Pagal patenta dirbti negalesite. Vadinasi, tures buti arba UAB, arba individuali imone. Joms abiems reiks zmogaus, kuris tvarkys dokumentacija. O dokumentacija bus net pacios maziausios imones drinks_cheers.gif Ruosti maista, ji patiekti-maziausia problema. Kur kas didesne bus ruosiama maista supirkti, gauti patikros aktus, nepanaudota maista utilizuoti ir gauti tai patvirtintus dokumentus. Tada sumoketi visus tarsos mokescius, automobilio mokescius(juk maisto produktai bus vezami automobiliu), pildysit deklaracijas ir... Zodziu, is kurio kampo ziuresit, vis tiek reikes zmogaus, kuris nusimano, kaip pildyti tas deklaracijas, kur kiekviena pristatyti, i kokias saskaitas pavedimus padaryti, kaip apskaiciuoti PVM, pelno mokescius ir milijonus kitu klausimu.
Tam reikalui didesnes imones samdo darbuotojus, o mazesnes sudaro sutarti su buhalterine imone. Sakykim, mano imone buvo maza, bet buhalterine imone uz 300lt menesiui sutvarkydavo visa popierizma, uzpildydavo visas deklaracijas ir laiku pranesdavo, kam esame skolingi, t.y. kokiai valstybinei institucijai. Sudarydavo darbuotoju priemimo sutartis, pasiziuredavo, kad nepraeitu terminuotu sutarciu laikas.
Jei nenorit uzsidaryti po menesio-buhalterine imone reikalinga 4u.gif
nive
QUOTE(sena pažįstama @ 2014 02 04, 17:38)
Pagal patenta dirbti negalesite. Vadinasi, tures buti arba UAB, arba individuali imone. Joms abiems reiks zmogaus, kuris tvarkys dokumentacija. O dokumentacija bus net pacios maziausios imones drinks_cheers.gif Ruosti maista, ji patiekti-maziausia problema. Kur kas didesne bus ruosiama maista supirkti, gauti patikros aktus, nepanaudota maista utilizuoti ir gauti tai patvirtintus dokumentus. Tada sumoketi visus tarsos mokescius, automobilio mokescius(juk maisto produktai bus vezami automobiliu), pildysit deklaracijas ir... Zodziu, is kurio kampo ziuresit, vis tiek reikes zmogaus, kuris nusimano, kaip pildyti tas deklaracijas, kur kiekviena pristatyti, i kokias saskaitas pavedimus padaryti, kaip apskaiciuoti PVM, pelno mokescius ir milijonus kitu klausimu.
Tam reikalui didesnes imones samdo darbuotojus, o mazesnes sudaro sutarti su buhalterine imone. Sakykim, mano imone buvo maza, bet buhalterine imone uz 300lt menesiui sutvarkydavo visa popierizma, uzpildydavo visas deklaracijas ir laiku pranesdavo, kam esame skolingi, t.y. kokiai valstybinei institucijai. Sudarydavo darbuotoju priemimo sutartis, pasiziuredavo, kad nepraeitu terminuotu sutarciu laikas.
Jei nenorit uzsidaryti po menesio-buhalterine imone reikalinga 4u.gif
*

labai aciū už išsamų atsakymą smile.gif ta ir norėjau sužinoti ar užtenka,kad vieną kartą per mėnesį ateitu buhalterė ir sužiūretų visą popierizmą.
Temide1
QUOTE(nive @ 2014 02 04, 19:09)
labai aciū už išsamų atsakymą smile.gif ta ir norėjau sužinoti ar užtenka,kad vieną kartą per mėnesį ateitu buhalterė ir sužiūretų  visą popierizmą.
*

Jei įmonė nedidelė buhalterei užtektų ateit 2-3 kart per mėnesį. Rečiau neišeis, nes deklaracijos pateikiamos skirtingomis datomis. Pvz sodra ir GPM iki 15d o PVM iki 25d. Mažesnė įmonė irgi gali turėt darbuotoją, tik reikia pasiskaičiuot kas pigiau iš naudingiau. Mano viena pažystama dirba buhalterinėj firmoj, tai 22 įmonių apskaitą veda. doh.gif
Kaprizelee
Sveikos merginos 4u.gif
Tikiuosi rasau i tinkama tema... Noriu pradeti versla ir atidaryti Individualia Imone, ir atidaryti maisto prekiu, alkoholiniu gerimu parduotuve, radome patalpas, tik va nezinau nuo ko pradeti tus teisinius reikalus smile.gif

Prasau pagalbos ismananciu, kaip atidaryti savo IĮ. nuo ko predeti ir kur eiti? Buciau dėkinga 4u.gif
Fever Ray
QUOTE(Kaprizelee @ 2014 02 13, 21:52)
Prasau pagalbos ismananciu, kaip atidaryti savo IĮ. nuo ko predeti ir kur eiti? Buciau dėkinga  4u.gif
*

Nuo įstatymų skaitymo ir konsultacijų su verslą prižiūrinčiom institucijom smile.gif Pasidomėkit būtinai ir alkoholio licenzijos reikalais.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.