Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas - IV

QUOTE(DOMINUKE @ 2014 08 09, 09:12)
Laba diena.Kaip manot, ar butu paklaua, jei atsidaryciau mazyte imone, kuri teiktu seneliu prieziuros paslaugas? Pati esu baigusi kursus slaugytojo padejejo,ir zinau, kad tikrai yra daug seneliu, kuriems namuose reikalinga pagalba. Tik klausimas ar zmones nores moketi uz tas paslaugas biggrin.gif  Nes kiek zinau tai niekas nenori atiduoti tu pinigeliu uz prieziura.Miestas musu nera labai didelis.

Manau tikrai būtų paklausa. Juk yra daug išvykusių vaikų, kurių tėvai, likę čia. Ir vaikai, mielai pasinaudotų šia paslauga. Juk gera žinoti, kad kažkas pasirūpina tavo artimu. Tik, aišku, norisi, kad sumokami pinigėliai ir jų kiekis stovėtų ne pirmoje vietoje smile.gif kaip kad kitose įstaigose.
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2014 08 09, 09:12)
Laba diena.Kaip manot, ar butu paklaua, jei atsidaryciau mazyte imone, kuri teiktu seneliu prieziuros paslaugas? Pati esu baigusi kursus slaugytojo padejejo,ir zinau, kad tikrai yra daug seneliu, kuriems namuose reikalinga pagalba. Tik klausimas ar zmones nores moketi uz tas paslaugas biggrin.gif  Nes kiek zinau tai niekas nenori atiduoti tu pinigeliu uz prieziura.Miestas musu nera labai didelis.


Labai sunku dirbti su senais žmonėmis. Pasidės kažkur pinigus ar kažką, pamirš, apvagins Jus....

Reali situacija, mano seneliai jau virš 90metų, po kiekvieno mūsų apsilankymo, vis kažko pasigenda, vis mes kažką pavogėm -tai raktus, tai skaras kažkokias irt.t.... Aišku paskui randa. Bet skaudu, kad artimas žmogus taip gali pagalvoti, o čia Jūs viena svetima vaikščiosit po jų namus.
Žinoma būna ir šviesaus proto senų žmonių iki pat mirties ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2014 08 09, 08:12)
Laba diena.Kaip manot, ar butu paklaua, jei atsidaryciau mazyte imone, kuri teiktu seneliu prieziuros paslaugas? Pati esu baigusi kursus slaugytojo padejejo,ir zinau, kad tikrai yra daug seneliu, kuriems namuose reikalinga pagalba. Tik klausimas ar zmones nores moketi uz tas paslaugas biggrin.gif  Nes kiek zinau tai niekas nenori atiduoti tu pinigeliu uz prieziura.Miestas musu nera labai didelis.

Ar ne per maža kvalifikacija "slaugytojo padėjėjo kursai" tokiai įmonei? Iš patirties galiu pasakyti, kad senelių tikrai daug LT kurie palikti vieni, tačiau jie visi socialinių darbuotojų akiratyje, dažnai jie net sprendimus priiminėja ir NT jų užvaldo. O tie kurie turi artimuosius- tai kaip ir visoj LT- retai kas nori mokėti padorius pinigėlius už jų artimųjų slaugą. Dažniausiai darbas labai sunkus, o užmokestis menkas. Dar vienas dalykas- tai slaugomo senolio mirtis. Patikėkit, artimieji ne tik gali apvaginti, bet pasitaiko kad dar ir apkaltina akivaizdžiai sunkiai ligoto senelio mirtimi. o čia jau dalykas rimtas tiek teisiškai tiek morališkai. Ne vieną ir ne du senukus turite nukaršinti neįkūrusi įmonės, kad suprastumėt šios srities specifiką, nes slaugos verslas Lt- kaip ir bet koks verslas- turi konkurenciją ir ne visada sąžiningas taisykles. Mūsuose dažniausiai samdomi slaugytojai jau tikrai labai sunkiai sergantiems žmonėms, kai jau jų vienų negalima palikti, kitais atvejais artimieji randa būdų patys prisižiūrėti, todėl gerai apgalvokit ar jums užtenka žinių, praktikos ir tiek fizinės tiek moralinės stiprybės, nes ne taip lengva apie 90 kg ant patalo gulintį senolį vienai moteriai vartyti, mankštinti, prausti ir t.t. Tikiuosi noro savo postu neatmušiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2014 08 09, 11:53)
Manau tikrai būtų paklausa. Juk yra daug išvykusių vaikų, kurių tėvai, likę čia. Ir vaikai, mielai pasinaudotų šia paslauga.

Kiek realiai žinote tokių atvejų g.gif Lietuvis niekada nesamdys savo tėvams "auklės", jei jis dar kažkiek paeina ar valgyt sau pasidaro. Čia jums ne JAV ar UK, kur dar visai guvūs senukai iš savo pensijos sau "pašnekovus" samdosi kad būtų su kuom prie arbatos paplepėti ar iš parduotuvės pirkinius padėtų parnešti ax.gif Mūsų senukų pensijos toli gražu net nepanašios į normalias. O sunkiai sergantiems reikalinga kvalifikuotų medikų priežiūra, atatinkamos patalpos ir įranga (spec. lovos, invalidų vežimėliai ir t.t.) , todėl dažniausiai jiems randama vieta globos namuose arba slaugo giminaičiai, nes tai ne pigi paslauga ir čia gyvenantys nelabai išgali sumokėti. Už gaunamus slaugos pinigėlius dažnai artimieji net vaistams dar turi iš savų dadėti. Tokia ta skurdi realybė mūsuose...
Papildyta:
QUOTE(coco5 @ 2014 08 09, 15:22)

Žinoma būna ir šviesaus proto senų žmonių iki pat mirties ax.gif

Paprastai šviesaus proto, tvarkingi, inteligentiški senukai nebūna vieniši ir jais yra kam pasirūpinti šeimos rate mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena , gal kuri verslininkė žino , kuris bankas pigiausiai daro pavedimus už paslaugas , nes swedas jau lupa nemažus pinigėlius , šiandiena padariau pavedimą 5000 lt , nuskaitė 40 lt , tai manau nemažai ?
Atsakyti
QUOTE(Samantytė @ 2014 08 10, 20:24)
Laba diena , gal kuri verslininkė žino , kuris bankas pigiausiai daro pavedimus už paslaugas , nes swedas jau lupa nemažus pinigėlius , šiandiena padariau pavedimą 5000 lt , nuskaitė 40 lt , tai manau nemažai ?


Sveiki,

Visi bankai ima panasiai, bet prisijunkite prie mokejimai.lt sistemos, per juos pavedimus daryti pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samantytė @ 2014 08 10, 20:24)
šiandiena padariau pavedimą 5000 lt , nuskaitė 40 lt , tai manau nemažai ?

Už pavedimą ar už grynųjų įnešimą/ nurodymą padaryti pavedimą?
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 08 11, 14:55)
Už pavedimą ar už grynųjų įnešimą/ nurodymą padaryti pavedimą?

Už įnešimą rolleyes.gif
padarius pavedimą pastebėjau , kad mažesnė liko pinigų suma , peržiūrėjau išrašą parodė nuskaičiavimą už įnešimą bankomate rolleyes.gif
Atsidarysiu sąskaitą kredito unijoje , ten kol kas viskas nemokamai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samantytė: 11 rugpjūčio 2014 - 14:27
QUOTE(Samantytė @ 2014 08 10, 20:24)


Paysera, buvęs mokėjimai lt yra geriausias, mano manymu, sprendimas. Darau daug pavedimų tiek Lietuvoje, tiek į užsienį, tai tikrai pigiau, pvz Svarais 0.69GBP, t.y. apie 3lt, o iš banko, aš naudoju DNB, apie 35lt. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos verslios moterytes 4u.gif

as brendau brendau ir pagaliau po ilgų galvojimo metų subrendau savo verslui. Visada svajojau turėti savo biznį, bet niekaip negalejau sugalvoti kokį. Dabar jau turiu daug idejų ir aiškiai matau verslo viziją. Norėčiau atidaryti el.parduotuvę, bet labai reikėtų patarimų kaip pradėti. Kol kas viskas atrodo labai sudėtingai ir baisiai biggrin.gif Gal yra jūsų tarpe kurios turi internetines parduotuves?
Atsakyti
QUOTE(@Fresh @ 2014 09 09, 06:43)
Sveikos verslios moterytes 4u.gif 

as brendau brendau ir pagaliau po ilgų galvojimo metų subrendau savo verslui. Visada svajojau turėti savo biznį, bet niekaip negalejau sugalvoti kokį. Dabar jau turiu daug idejų ir aiškiai matau verslo viziją. Norėčiau atidaryti el.parduotuvę, bet labai reikėtų patarimų kaip pradėti. Kol kas viskas atrodo labai sudėtingai ir baisiai  biggrin.gif  Gal yra jūsų tarpe kurios turi internetines parduotuves?


Aš irgi "ant pribrendimo slenksčio" ir mane labai domina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Milra @ 2014 09 09, 09:07)
Aš irgi "ant pribrendimo slenksčio" ir mane labai domina  wub.gif

apsilankykite shitam puslapy 4u.gif labai daug ivairiausiu patarimu thumbup.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti