Įkraunama...
Įkraunama...

Savas verslas - IV

Ar privalomas yra VSD (valstybinio socialinio draudimo) mokestis? Kaip suprantu, jis reikalingas tik del stazo. Bet nera garantiju kad po 20 metu Sodra isliks.
Atsakyti
vsd mokestis, deja, privalomas net ir laisvųjų profesijų atstovams, negaunantiems nei ligos, nei motinystės išmokų ir garantuotai gausiantiems ne didesnes, nei bazinės, pensijas, jei ta sodra iki mūsų pensijinio amžiaus išgyvens...
Atsakyti
Laba diena, gal mane kas pakonsultuos?Norime prekiauti savo augintomis braškėmis turguje, gyvenam kaime, bet nesam ūkininkai. Gal žinote kokių dokumentų reikia? 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri užsiimate didmenine prekyba moterišku apatiniu trikotažu iš Lenkijos, domintų tik pigus apatinis trikotažas. pati prekiauju moteriškais rūbais, bet noriu plėsti asortimentą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nenuobodziuke @ 2013 06 03, 11:05)
Visoms, kas turi nuosavą verslą galiu parekomenduoti nemokamą knygą apie tai kaip internete didinti klientų skaičių. Aš perskaičiau, kai kuriuos punktus paredagavau, tai lankomumas puslapio is karto pagerėjo Knyga čia Svetainiu kurimas

sakyčiau, labai "raštingi" tie svetainės kūrėjai, net keliuose sakiniuose klaidų privėlę.
Atsakyti
sveiki, gavau pasiulyma pirkti jau veikiancia imone. gal zinote, ar imanoma gauti paskola is banko, uzstatant pacia imone?suma kazkur apie 50000
imone veikianti, be skolu.
gal zinot kur dar butu galima kreiptis del finansavimo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangaus žydryne @ 2013 06 04, 07:42)
sveiki, gavau pasiulyma pirkti jau veikiancia imone. gal zinote, ar imanoma gauti paskola is banko, uzstatant pacia imone?suma kazkur apie 50000
imone veikianti, be skolu.
gal zinot kur dar butu galima kreiptis del finansavimo? 4u.gif

sveiki,jei visas įmonės turtas - "plikos" akcijos, tai joks bankas nesusidomės. Jei įmonė turi nekilnojamo turto ar padaro dideles apyvartas, verta kreiptis į tą banką, kuriame veikia einamoji sąskaita (greičiausias ir pigiausias būdas parodyti realius pinigų srautus).
Atsakyti
laba diena, turiu toki klausima - jei dirbu samdoma darba ir dar isikuriau savo veikla, tai man pastojus ir isejus i dekreta, mokes valstybe pasalpa uz vaika ar ne, turint savo veikla (nepaisant to, turiu as pelno ar ne)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 04 birželio 2013 - 13:54
QUOTE(jbs @ 2013 06 04, 11:52)
sveiki,jei visas įmonės turtas - "plikos" akcijos, tai joks bankas nesusidomės. Jei įmonė turi nekilnojamo turto ar padaro dideles apyvartas, verta kreiptis į tą banką, kuriame veikia einamoji sąskaita (greičiausias ir pigiausias būdas parodyti realius pinigų srautus).

imone teikia paslaugas, savo pastatu neturi, nuomoja, bet turi irangos. puse klientu juridiniai asmenys, puse- privaciu. sezonai veiklai itakos neturi. gal kas zino ar verslumo skatinimo fondas bent svarstytu tokiu atveju galimybe teikti paskola? neaisku ar jie teikia tik besikurianciam verslui, ar yra galimybe jau veikianciam pirkti?
gal kas zinos 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(dangaus žydryne @ 2013 06 04, 17:43)
imone teikia paslaugas, savo pastatu neturi, nuomoja, bet turi irangos.  puse klientu juridiniai asmenys, puse- privaciu. sezonai veiklai itakos neturi. gal kas zino ar verslumo skatinimo fondas bent svarstytu tokiu atveju galimybe teikti paskola? neaisku ar jie teikia tik besikurianciam verslui, ar yra galimybe jau veikianciam pirkti?
gal kas zinos 4u.gif


Įmonei turi būti mažiau nei metai.
Atsakyti
QUOTE(Fever Ray @ 2013 06 03, 10:27)
sakyčiau, labai "raštingi" tie svetainės kūrėjai, net keliuose sakiniuose klaidų privėlę.


aš tai klaidų nepastebėjau, bet vat patarimų keletą tai gavau naudingų, tikrai pasinaudosiu.
Atsakyti
QUOTE(L'amour @ 2013 06 07, 06:44)
aš tai klaidų nepastebėjau

Viešai tuo nesigirčiau doh.gif
Atsakyti