Įkraunama...
Įkraunama...

Stokholmas

QUOTE(AŠA @ 2011 06 14, 18:08)
na, ne identiškos, bet, pvz., antras patiekalas apie 15-20 eur (iš paprastesnių) ir pan., juk priklauso nuo įstaigos lygio, maisto ir t. t. Tiesiog kiek mums pasitaikė daugumoj Europos valstybių jos buvo labai panašios, išskyrus vieną kitą, na, o sumuštiniai ir pan. maistas tai dar vienodžiau kainuoja ax.gif
Atsiprašau, bet Portugalijoj pietus galima pavalgyti už 10-15 eurų. Pietus, ne antrą patiekalą. Įskaitant stalo vynelį. Gal ne pačioje prabangiausioje vietoje, bet net Lietuvoje tokių porcijų už 40 Lt nebūna.
Ir tikrai skanu.
Tuo tarpu už keliasdiešimt kilometrų, Ispanijoj, jau kitos kainos, kitokios porcijos.
Stokholme maistas tikrai brangus. Kavos ir sulčių ant kiekvieno kampo nepagurkšnosi. mirksiukas.gif

Labai nustebino pasakymas, kad visur kainos vienodos, nes aš pajutau ryškų skirtumą pvz. iš Vokietijos įvažiavus į Austriją, arba iš Ispanijos - į Portugaliją. Italijoje iš viso patyliu. 7-8 eurai makaronai degalinės užkandinėje. Kava + sumuštinis kaimo užeigoje - 3-3.50 euro. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 14 birželio 2011 - 17:14
O mes netoli Stokholmo (60km) miske gyvenom prie ezero viena nakti, nes kempingu resepsjonai nebedirbo tongue.gif Super prisiminimai, nes vietiniai gyventojai pamate palapines atejo susipazinti, dar kartu alaus isgerem ir svediskai / norvegiskai pasnekejom thumbup.gif tik paskui, kai issitarem, kad lietuviai, pasake, kad neseniai lietuviai valciu variklius prieplaukoje pavoge doh.gif unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif mes su mb kita menesi planuojam i stokholma skristi, uzsisakem bilietukus i svedija su rynairu uz 196 dviems i abi puses. Apsistosim pas draugus svedus stokholmo centre, tad gyvenimas ir maistas nekainuos (cia jau susitaupo daugiausia pinigeliu, kuriuos galesim isleisti miesto bei salies pamatymui). Norejau paklausti, gal kas plauket keltu i suomija ar danija? Idomu, ar verta smile.gif
Atsakyti
Sakykit kiek maždaug pasiėmėt pinigų į kelionę(10d,be apgyvendinimo)?Čia labai neišlaidaujant,bet ir labai jau nespaudžiant?Kokios kainos Goteborge?Pavalgyt kiek vid.kainuoja,vienkartinis tramvajaus bilietas,drabužiai l.brangūs?Ką lauktuvių rekomenduotumėt parsivežti?Gal ką išskirtinai jie gamina?Papasakokit,nežinau kiek pasiimti pinigų.
Atsakyti
Iš ten H&M kilęs, taigi rūbų jau tikrai sočiai galima apsipirkt biggrin.gif

aha, dėl Stockholmo maisto kainų. jei geri kavą su bandele saloje ant turistinio praėjimo - sumokėsi kosmosą.
mes gyvenom kažkur visai toliau nuo centro hostelyje (kuris buvo žymiai geresnis už 3* viešbutį kituose miestuose), šalia buvo graiko kabakas - pavalgėm užkandžių ir karštų patiekalų už maždaug 50-60 Lt sumą dviese. dar juokėmės, koks Stokholmas brangus, nes Vilniuj už tokį maistą graikų restorane mokėtume daug daugiau biggrin.gif
Atsakyti
mes birželį buvom Stockholme.... viskas ok, bet tai ne mūsų miestas. Pamatėm, pliusą uždėjom ir tiek. kainos kosminės. Paryžius po jo toks pigus pasidarė biggrin.gif tiesa, pataikėm ant išpardavimų, tai visai neblogai apsipirkom. kavinėj salotos nuo 60lt, karštas patiekalas nuo 120lt. čia kainos kavinėse normaliose. o šiaip klauskit kas domina, net nežinau ką pasakoti smile.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyti, ką verta pamatyti? Nes mes būsim savaitę ir neapsisprendžiam, kuriam laikui pirkti Stockholm card g.gif gal žinot, kokios viešojo transporto kainos?
Atsakyti
QUOTE(chessiuke @ 2011 07 11, 10:49)
Gal galit pasakyti, ką verta pamatyti? Nes mes būsim savaitę ir neapsisprendžiam, kuriam laikui pirkti Stockholm card  g.gif gal žinot, kokios viešojo transporto kainos?

man tik VASA muziejus patiko, daugiau nieko gero. siaip, turetu but ispudingi Karaliskieji rumai, nebuvom, nes neleidzia su vezimeliais. tik labai brangus ir reikia bent poros dienu ji apziuret..
metro pirmyn atgal centras- "miegamasis rajonas" dviem kainavo 40 lt. nesamone kazkokia biggrin.gif vazinekit masina arba apsigyvenkit arti centro.

o del maisto kainu- mes nebrangiai palyginus prasisukom. pusrycius gamindavomes patys, o pietus , kartais ir vakariene valgyvavom Mc'donalde cool.gif arba Sushi baruose, sushi svedijoj pigiausias maistas, beje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 11 liepos 2011 - 10:16
O ar kas buvot Nordic (Siaures saliu) muziejuje? Kai pirma karta buvau Stokholme, kazkaip pasigailejau, kad ejau i Vasa, o ne i sita smile.gif
Atsakyti
Spėju, kad teks mum stockholm card pirkt, 3 dienoms asmeniui kainuoja apie 250 lt, brangoka g.gif bet jei kelionės viešuoju transportu tiek kainuoja, tai gal atsipirks, plius dar keletą muziejų aplankysim smile.gif galimybės rinktis kur apsistoti neturėsim, nes gyvensim pas draugus, manau tolokai nuo centro smile.gif gal galit patarti, ką verta parvežti llauktuvių, nes kiekvienoje kelionėje tai mano sunkiausia užduotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2011 07 11, 11:12)
man tik VASA muziejus patiko, daugiau nieko gero. siaip, turetu but ispudingi Karaliskieji rumai, nebuvom, nes neleidzia su vezimeliais. tik labai brangus ir reikia bent poros dienu ji apziuret..
Man tai Junibakenas - the best. Ir Skansenas - eičiau ten ir eičiau. Vasa irgi patiko, bet gal todėl, kad nieko panašaus nebuvau mačiusi.
Dar patiko visi pasiplaukiojimai.

QUOTE(Nada... @ 2011 07 11, 11:12)
metro pirmyn atgal centras- "miegamasis rajonas" dviem kainavo 40 lt. nesamone kazkokia  biggrin.gif  vazinekit masina arba apsigyvenkit arti centro.
Jeigu su vienkartiniais bilietėliais, tai gal tiek ir gaunasi. Perkant Stokholmo kortą, atsiperka. Mašina važinėt - nesąmonė.

QUOTE(Nada... @ 2011 07 11, 11:12)
o del maisto kainu- mes nebrangiai palyginus prasisukom. pusrycius gamindavomes patys, o pietus , kartais ir vakariene valgyvavom Mc'donalde  cool.gif  arba Sushi baruose, sushi svedijoj pigiausias maistas, beje.
Man tai gaila laiko kelionėje užsiimti maisto ruoša.

QUOTE(abiga @ 2011 07 11, 11:52)
O ar kas buvot Nordic (Siaures saliu) muziejuje? Kai pirma karta buvau Stokholme, kazkaip pasigailejau, kad ejau i Vasa, o ne i sita smile.gif
Taip, buvau. Man įspūdžio nepadarė, nors girdėjau, kad kai kam labai patiko.
Tiesa, tuo metu kai buvau, vyko nenuolatinė kniplingo (lyg taip vadinasi) ekspozicija. Padarė įspūdį. Bet kaip supratau, yra nuolatinės ir besikeičiančios ekspozicijos.
Atsakyti
QUOTE
Man tai Junibakenas - the best

Junibakenas nesamone totali man kaip tik pasirode biggrin.gif nesupratau niekaip, kodel visi ji primygtinai aplankyt siulo biggrin.gif idomu gali but nebent vyresniam vaikui, Lingren gerbejui ir suprantanciam svediskai

QUOTE
Jeigu su vienkartiniais bilietėliais, tai gal tiek ir gaunasi. Perkant Stokholmo kortą, atsiperka. Mašina važinėt - nesąmonė.

nu jum nesamone, man samone, labai apsimokejo, turint omeny kainos ir komforto santyki, va metro tai tikrai nesamone biggrin.gif

QUOTE
Man tai gaila laiko kelionėje užsiimti maisto ruoša.

nu nebuvom taip uzimti, kad sumustini pasidaryt ar i dribsnius pieno ir razinu isibert tongue.gif

QUOTE
kas buvot Nordic (Siaures saliu) muziejuje?

buvau, nieko gero . Kaip ir juru muziejuj ax.gif bet cia tik mano nuomone, gal kazkam idomu bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nada...: 12 liepos 2011 - 07:29