Įkraunama...
Įkraunama...

Stokholmas

QUOTE(Niurzga @ 2012 06 23, 09:32)
kajučių kainos irgi pabrango


Liepa visada brangiausi keltai, kajutes. Atostogos.
Atsakyti
[quote=Niurzga,2012 06 23, 23:44]
Tai žinau tik kad atostogos liepą kliuvo 4u.gif .

Ar iš Rygos kelsitės? Mes iš Rygos liepos galui nusipirkom bilietus. O pusryčius , vakarienę kelte pirksit ar čia iš anksto jau reikia tą padaryt?
Atsakyti
Jei neklystu gali maistą užsisakyti ir pirkdama bilietus ir laive, bet man atrodo, kad perkant laive bus brangiau g.gif Pataisykit jei klystu 4u.gif

Panašu, kad niekur nebeplauksim schmoll.gif Užsisakinėjom bilietus, bet nepriima Master card kortelės - meta klaidą, nors kortelė galioja ir ja jau esame pasinaudoję ne kartą. Paskambinom broliams latviams, tai pasiūlė sudiktuoti kortelės duomenis g.gif nediktavom. Atsiuntė vaučerį, reikia apmokėti per banką, tada nusiųsti laišką su prisegtu dokumentu iš banko. Būtų viskas šaunu,b et kadangi pas mane kodų kortelė, o ne kodų generatorius negaliu atlikti tarptautinių pervedimų. Gali pervesti bankas tai kainuos 50 Lt...O be to kai iki kelionės lieka ne mažiau kaip 28 d. taikoma 15% nuolaida kelionei, taigi dienos slenka, nebebus ir nuolaidos.

Tada žiurėjom pigius skrydžius į Stokholmą, gaunasi pigiau nei plaukti, bet gi nuo oro uosto iki miesto netoli 100 km doh.gif
Ai sunervino, turbūt lėksim į Estiją kelioms dienoms, nesame buvę.
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2012 06 25, 15:48)
Tada žiurėjom pigius skrydžius į Stokholmą, gaunasi pigiau nei plaukti, bet gi nuo oro uosto iki miesto netoli 100 km  doh.gif
Ai sunervino, turbūt lėksim į Estiją kelioms dienoms, nesame buvę.


4u.gif nieko baisaus tas 100 km, tas pats kaip nuo Vilniaus iki Kauno nulėkt, kelias puikus, autobusų nuo oro uosto iki miesto ir atgal sistema puikiai sutvarkyta; aš, beje, pradžioj nusipirkau bilietus, o tik paskui išsiaiškinau, kur tas oro uostas biggrin.gif tai lengvas šokas ištiko iš pradžių, kad tiek toli iki miesto, bet iš tiesų nebuvo jokių keblumų, na neskaitant, kad išlaidos kiek išaugo.

o Estijoj irgi labai gražu, ir viešbučiai (ir ne tik) pigesni rolleyes.gif bet šiaip labai džiaugiuosi, kad pasiekėm Stokholmą šiemet, labai patiko wub.gif
Atsakyti
Vat tos augančios išlaidos mane kaip tik ir neramina blush2.gif
Na nieko tokio rudenį turėsiu atostogas, o gal kitamet vasarą, aš į Stokholmą būtinai nulėksiu. Pasidomėjau Estijos lankytinom vietom nuotaika pasitaisė. Man svarbu nors kur nors kasmet nukeliauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 25 birželio 2012 - 18:18
QUOTE(Niurzga @ 2012 06 23, 10:32)


Kas turite Club One kortelę ar verta ją užsisakyti? Ir vėl kokios nuolaidos ir į kokius muziejus su šia korrterle?

Iš anksto ačiū už atsakymus.


turiu club one kortele 3 metai.esu ja patenkintas.jei plauksite su masina tai iskart atsipirks.jei be tai per kokius 3 kartus turetu atsipirkt.reiketu pasiskaiciuot.tallink puslapyje yra visa informacija apie taikomas nuolaidas.kad su sia kortele butu taikoma nuolaida kur nors kitur nei tallink keltuose ar viesbuciuose neteko girdet.

Papildyta:
QUOTE(Niurzga @ 2012 06 25, 16:48)
Jei neklystu gali maistą užsisakyti ir pirkdama bilietus ir laive, bet man atrodo, kad perkant laive bus brangiau g.gif Pataisykit jei klystu 4u.gif

Panašu, kad niekur nebeplauksim  schmoll.gif Užsisakinėjom bilietus, bet nepriima Master card kortelės - meta klaidą, nors kortelė galioja ir ja jau esame pasinaudoję ne kartą. Paskambinom broliams latviams, tai pasiūlė sudiktuoti kortelės duomenis  g.gif nediktavom. Atsiuntė vaučerį, reikia apmokėti per banką, tada nusiųsti laišką su prisegtu dokumentu iš banko. Būtų viskas šaunu,b et kadangi pas mane kodų kortelė, o ne kodų generatorius negaliu atlikti tarptautinių pervedimų. Gali pervesti bankas tai kainuos 50 Lt...O be to kai iki kelionės lieka ne mažiau kaip 28 d. taikoma 15% nuolaida kelionei, taigi dienos slenka, nebebus ir nuolaidos.

Tada žiurėjom pigius skrydžius į Stokholmą, gaunasi pigiau nei plaukti, bet gi nuo oro uosto iki miesto netoli 100 km  doh.gif
Ai sunervino, turbūt lėksim į Estiją kelioms dienoms, nesame buvę.


taip perkant maitinima kelte kaina truputi didesne.
jei kyla problemu patiems isigyt pirkite per agentura. tereikes susimoket galesit ir pavedimu.galiu rekomenduot agentura "laive" visada per ja perku jokiu problemu.ir kaina gaunasi ta pati kaip perkant internetu is tallink.
Atsakyti
Ar kajutese ranksluosciai yra?
O tai nueiti i restorana ir patiems uzsisakyti maisto negalima, reikia is anksto uzsisakyti per agentura?
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tomas1979 @ 2012 06 25, 20:06)

taip perkant maitinima kelte kaina truputi didesne.



Klausiau agentūroje, tai sakė, kad kaina ta pati ar perkant per juos ar kelte
Atsakyti
QUOTE(alicija.ali @ 2012 06 25, 22:37)
Ar kajutese ranksluosciai yra?
O tai nueiti i restorana ir patiems uzsisakyti maisto negalima,  reikia is anksto uzsisakyti per agentura?
schmoll.gif


ranksluosciai yra kajutese.jei prireiktu galit prasyt kad pakeistu jie tai privalo padaryt.galima viska laive pirkt tiek svediska stala tiek atskirus patiekalus pasirinktoj maitinimo vietoj.tik is anksto perkant sutaupot iki 2 euru.
Papildyta:
QUOTE(verkne @ 2012 06 26, 19:21)
Klausiau agentūroje, tai sakė, kad kaina ta pati ar perkant per juos ar kelte


nzn ka jum agenturoj sake bet, zinau kad pats esu patyres ir ka galite paziureti sitoj nuorodoj http://www.tallinksi...ricesStoRig.htm
Atsakyti
Sveikos, gal kuri gali patarti kaip is to pigaus oro uosto( Skavsta) iki Arlanda oro uosto autobusu nuvaziuoti? Ar nuoroda ikelti kur galeciau susirasti. nesiseka man susirasti info. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytauciuke @ 2012 06 27, 16:12)
Sveikos, gal kuri gali patarti kaip is to pigaus oro uosto( Skavsta) iki Arlanda oro uosto autobusu nuvaziuoti? Ar nuoroda ikelti kur galeciau susirasti. nesiseka man susirasti info.  doh.gif


sveika, gali ne tik kuri patart.va cia nuoruoda http://www.flygbussarna.se/ bet ten manau tiesioginio ner tikriausiai teks persest sthlm autobusu stotyje smartass.gif
Atsakyti
Jei ketinate vykti į Stokholmą, geriausia taikyti per kultūros festivalį: http://www.flyout.lt...holme_NEMOKAMAS
Atsakyti