Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios uogienės ir džemai

QUOTE(žvilgsnė @ 2011 08 05, 09:32)
Šiandien ragauta kolegių pagaminta uogienė thumbup.gif
3Kg persikų
3 apelsinai
ir 1kg cukrasu.
verdama 1-1,5 ant mažos ugnies pamaišant.
Skanumėlis nerealus thumbup.gif


aciu uz recepta 4u.gif
QUOTE(regna @ 2011 08 05, 10:41)

 
  Vienas būdas mano virimo:

Supilu uogas į virimo švarų indą užpilu nedideliu kiekiu vandens,uždengiu ir truputėlį patušinu ant nedidelės kairtos,tuomet mediniu šaukštu sutrinu{arba elektriniu trintuvu} supilu cukrų išmaišau,kuomet cukrus ištirpsta,pakaitinu supilu antrus priedus priedus{tarkime persikus paruoštus},vėliau supilu riešutus paruoštus.



regna labai aciu uz patarimus 4u.gif
bus ismeginta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutukas111 @ 2011 08 05, 06:57)
o gal galite placiau aprasyti visa procesa ir kokiais kiekiais ko dejote? 4u.gif


Na Regna jau atsakė... ir aš mėgstu eksperimentuot... receptas tik idėja. Šią iš vakaro susipjausčiau ir užpyliau cukraus šiek tiek. Kitą dieną atskirai viriau sirupą. Kai belliko trečdalis sudėjau obolius ir persikus. Susmulkinau citrusinius. Paviriau kol viskas beveik išsileido. Ir tiek. Šian jos ragavau. Skani. Tik citrusinių kiek per mažai.
Atsakyti
Siandien isviriau slyvu uogienes pagal receptuka is aguoneles blogo, skonis pasakiskas bigsmile.gif virtuve pakvipo cinamonu, kurio kvapas ir skonis man laaaabai patinka thumbup.gif rekomenduoju 4u.gif receptuka nukopinau is aguoneles blogo 4u.gif

Slyvu uogiene
750 g jau be kauliuku slyvu
600 g cukraus
2 cinamono lazdeles
4 gvazdikelius
2 cl brendzio

Slyvas susmaisyti su visais ingridientais, isskyrus brendi ir palikti maziausiai 12 val stoveti. As tai dariau is ryto, delto vis dienos metu pamaisydavau. Taip cukrus gerai istirpo! Tada deti virti, ir kai uzvirs prisukus ugni virti 30 min vis pamaisant ir nugraibant putas. Isimti cinamono lazdeles ir viska sublenderiuoti. Mums patinka kai ji buna tyra, delto as ja persikosiu/pertrinu dar per sieteli. Supilu atgal i puoda ir uzverdu, tada supilu brendi - uzverdu ir tada jau tik supilstau i paruostus stiklainiukus smile.gif Gaunas labai skani, skystoka uogiene.
Atsakyti
Nektarinų uogienė

user posted image


3kg. nektarinų
1.5 kg. cukraus
šaukštelis citrinos rūgšties
150 ml. brendžio

Nektarinus supjaustyti skiltelėmis, užpilti cukrumi ir leisti pastovėti porą valandų. Virti apie valandą ir pamaišant, nugraibyti putas, suberti citrinos rugštį, permaišyti, supilti brendį ir iš karto nukelti puodą nuo ugnies. Supilstyti į stiklainius.

Skanaus!!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 10, 16:02)
Nektarinų uogienė

user posted image
3kg. nektarinų
1.5 kg. cukraus
šaukštelis citrinos rūgšties
150 ml. brendžio

Nektarinus supjaustyti skiltelėmis, užpilti cukrumi ir leisti pastovėti porą valandų. Virti apie valandą ir pamaišant, nugraibyti putas, suberti citrinos rugštį, permaišyti, supilti brendį ir iš karto nukelti puodą nuo ugnies. Supilstyti į stiklainius.

Skanaus!!!

user posted image

skaniai atrodo thumbup.gif , o kaip skonis?
Ir kodėl reikia taip ilgai virti šią uogienę? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šią savaitę aš viriau: persikų ir moliūgų uogienę,moliūgų džemą su apelsinais,dar noriu išsivirti moliūgienę su imbieru.

Viriau alyvinukų džemą.
Atsakyti
aš da neturiu moliūgų... kaži ar bus... ot...papasakok apie skonį... Nesu niekada virus moliūgienių. Šiemet taip norėjau... bet moliūgai... nėr jų ir tiek...
Atsakyti
QUOTE(902 @ 2011 08 15, 20:32)
aš da neturiu moliūgų... kaži ar bus... ot...papasakok apie skonį... Nesu niekada virus moliūgienių. Šiemet taip norėjau... bet moliūgai... nėr jų ir tiek...


902,

atsakau,moliūgus naudoju jau antri metai,mane žavi jų švelnus skonis.

O,jais susidomėjau,jais senokai,bet receptukus atradau įsigytoj "konservavimo"
knygoje.
Aš ,juos perku turguje.

labai geras skonis yra su apelsinais su citrina.

Mintis kreba dar pabandyti su obuoliais,bandysiu dar su imbiero šaknimi.

Juk jie turi švelnų skonį,bet... reikia juos pamėgti.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2011 08 15, 16:55)
Šią savaitę aš viriau: persikų ir moliūgų uogienę,moliūgų džemą su apelsinais,dar noriu išsivirti moliūgienę su imbieru.

    Viriau alyvinukų džemą.

prasom apie tai placiau, kiek ko deti?
Atsakyti
Mane irgi domina moliugieniu receptai, nes moliugu siemet kaip niekad uzderejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyte27 @ 2011 08 16, 10:32)
Mane irgi domina moliugieniu receptai, nes moliugu siemet kaip niekad uzderejo  smile.gif



Dyte27,


moliūgų džemas su apelsinais

reikia:

1,5kg moliūgų,

2 apelsinų,

3citrinų,

kg. cukraus

pora gvaizdikėlių
vienas l. vandens


Molūgus nulupti supjaustyti kūbeliais.

Apelsinus ir citrinas paruošti{tikriausiai žinote,kaip paruošti}kruopščiai nuplauti,nuplikyti,nepalikt sėklų ir supjaustyti plonais griežinėliais{aš pjausčiau kūbeliais}

Viską sudėti į puodą užpilti vandeniu ir virti apie pusvalandį.

Suberti cukrų,gvaizdikėlius{aš jų nedėjau} maišant ,kol cukrus ištirps

Virti apie pusvalandį
Supillstyti į stiklainius.

Aš ,nuo savęs,verdant šį džemą,norint ,kad jis palaipsniui tirštėtų,reikia reguliuoti kaitrą.








Atsakyti
Ka tik išviriau moliūgų uogienę su obuoliais+citrina.

Viriau iš pusė kg. obuolių,pusė kg moliūgo,viena didelė citrina.

cukraus dejau 680g.

Obuolius naudojau alyvinius,juos supjausčiau kūbeliais,užpyliau cukrumi laikiau parą.

Moliūgą supjausčiau kūbeliais užpyliau vandenuku stikline vandens,paviriau,kol suminkštėjo,tuomet subėriau citriną supjausčiau kūbeliais{viriau atskirame inde}

Tuomet nupyliau nuo obuoliu susidariusį skystį užviriau,kol jo tūris sumažėjo ,supyliau obuolius ,paviriau,tuometsupyliau moliūgų,citrinų masę.

Viriau didindama kaitrą.


Atsakyti