Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" gerbėjų 7 tema

Mergaites,
ar kuri bandet gaminti kibinus is Beatos kepiniu knygos? Patiko? verta gamint? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 10 10, 21:08)
Mergaites,
ar kuri bandet gaminti kibinus is Beatos kepiniu knygos? Patiko?  verta gamint? ax.gif

Nuostabus kibinai, tikrai verta bigsmile.gif, kepsiu savaitgali tikrai 4u.gif
Papildyta:
as vakar kepiau lipnias cinamonines bandeles, tik man jos nei istolo nebuvo panasios i lipnias, kepiau 25 min. kaip ir parasyta, gal jas reikia deti viena salia kitos, nepaliekant tarpu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taurida: 11 spalio 2013 - 11:35
QUOTE(Taurida @ 2013 10 11, 12:35)
Nuostabus kibinai, tikrai verta bigsmile.gif, kepsiu savaitgali tikrai 4u.gif
Papildyta:
as vakar kepiau lipnias cinamonines bandeles, tik man jos nei istolo nebuvo panasios i lipnias, kepiau 25 min. kaip ir parasyta, gal jas reikia deti viena salia kitos, nepaliekant tarpu g.gif

Man ir jos netapo lipnios blush2.gif Ale vis tiek skanios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 10 10, 23:08)
Mergaites,
ar kuri bandet gaminti kibinus is Beatos kepiniu knygos? Patiko?  verta gamint? ax.gif


gaminau viena karta, tikrai skanus. va priminet, reikes gal savaitgali pasigaminti vel ax.gif ir labai greitai pasigamina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vivulyte @ 2013 10 04, 16:35)
Vaiko pageidavimu visą savaitę lazaniją valgėm doh.gif ale tokios skanios dar nebuvau valgius :wub

Reik ir man plovą išbandyt ax.gif

sakykit, ar daug darbo su lazanija?seniai galvoju isbandyti, bet dar neprisiruosiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juo_2ke @ 2013 10 16, 23:43)
sakykit, ar daug darbo su lazanija?seniai galvoju isbandyti, bet dar neprisiruosiau blush2.gif


Jei mesos padaza pasiruosiu is vakaro, tai nelabai uztrunki ir ne taip uzknisa... viena kart norejau ta pacia diena, pietums padaryt - tai eina peklon, pora valandu prasiminkiau kol ikisau i orkaite kept doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Mommy @ 2013 10 17, 07:03)
Jei mesos padaza pasiruosiu is vakaro, tai nelabai uztrunki ir ne taip uzknisa... viena kart norejau ta pacia diena, pietums padaryt - tai eina peklon, pora valandu prasiminkiau kol ikisau i orkaite kept  doh.gif

man kažkodėl viskas greičiau einasi, gal kad aš tiek ilgai netroškinu faršo, pagal receptą reikia iki 1,5 val, bet užtenka ir pusvalandžio. Na užtrunka valandą, gal 1,5 visa gamyba iki orkaitės, neskaitant, jei jūs dar mėsą pati malsit. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2013 06 27, 20:59)
Dariau braškinę svajonę. Tortas laaabai patiko visiems kas ragavo. Biskvitą dariau iš 2/3 normos, forma 22cm. Miltų nesijojau, gavosi super skanus, purus (kiaušiniai naminiai).


Eglute, is katros Beatos knygos sis receptas?
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2013 10 18, 12:55)
Eglute, is katros Beatos knygos sis receptas?



Negaliu pasakyt - nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2013 10 19, 15:13)
Negaliu pasakyt - nežinau  blush2.gif

Gal butu galina recepta gaut? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Romy @ 2013 10 19, 21:59)
Gal butu galina recepta gaut? blush2.gif


Šios temos 2 psl receptas 4u.gif

Sėkmės darant, pasirodykit kas gavosi, kokie pastebėjimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute320 @ 2013 10 19, 15:13)
Negaliu pasakyt - nežinau  blush2.gif


Iš trečios knygos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2013 09 13, 21:49)
Merginos, patarkit kokios Beatos knygos pacios paciausios?  blush2.gif noriu isigyti kepiniu knyga - smalize didele esu  biggrin.gif ir kokia kita, kur butu daugiau antrieji, karsti patiekalai  smile.gif kokia antraja patartumet isigyti?  ax.gif

Man pati pačiausia yra pirmoji knyga smile.gif Ketvirtą turiu tik vieną dieną, bet kiek perverčiau ją, tai kažkaip neprilipo labai, bet gal dar pakeisiu nuomonę smile.gif
Atsakyti