Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" gerbėjų 7 tema

QUOTE(Aurosoma @ 2013 11 27, 18:57)
Man irgi super. Dar kepsiu tikrai daug kartu!
Man tai neprilipo visai  g.gif Kepiau ant kepimo popieriaus. Dariau kaip Beata, trupuciuka druskos, aliejaus pamaisiau rankomis skardoje ir viskas.

drinks_cheers.gif , man ir neprilipo.
Gal aliejum nesulaistete bulvyciu, todel ir prilipo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2013 11 28, 10:55)
drinks_cheers.gif , man ir neprilipo.
Gal aliejum nesulaistete bulvyciu, todel ir prilipo 4u.gif



va būtent pamiršau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri pamenate Beatos sluoksniuotos teslos recepta?
Atsakyti
Sveikos. Kepiau lasisa svediskai, patiko. O vistienos lazdeles tobulintos sirsiu lizdo bloge, taip pat patiko (kepiau pirma vakara nepatiko, per storai supjausciau, uzmirsau ijungti orkaites apacia, labai sudreko apacia, nebuvo trasku, sakiau nekartosiu, bet kadangi liko mesytes iskepiau kita diena, mazinau gabalelius, teisingai kepiau, tai labai labai patiko ir man ir vyrui).
Atsakyti
As pasigaminau ledu, labai skanus, riebus ir saldus, na noretusi maziau saldumo, daugiau gaivumo, bet kitaip jie gautusi kietesni.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 11 27, 10:27)
o kur recepto ieškot pasufleruokit  blush2.gif

Tikriausiai čia apie šias bulvytes eina kalba:
http://www.beatosvir...-su-2-padazais/
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2013 12 13, 09:08)
Tikriausiai čia apie šias bulvytes eina kalba:
http://www.beatosvir...-su-2-padazais/

nono.gif cia kalba eina apie fri bulves, kur rode per TV laida 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2013 12 13, 11:15)
nono.gif  cia kalba eina apie fri bulves, kur rode per TV laida 4u.gif

oi, atsiprasau,kad suklaidinau blush2.gif
Atsakyti
Tai gal kuri esat issisaugojusi kaip pagamint gruzdintas bulvytes? Nes per tv3 play negaliu paziuret ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miranda80: 14 gruodžio 2013 - 12:41
QUOTE(Miranda80 @ 2013 12 14, 12:41)
Tai gal kuri esat issisaugojusi kaip pagamint gruzdintas bulvytes? Nes per tv3 play negaliu paziuret ax.gif  4u.gif

Zalias, luptas bulves susipjaustome siaudeliais (stambesniais). Puode uzviriname vandeni, vandeni pasudome, i verdanti vandeni sumetame bulves ir paverdame ne ilgiau 3-4 min. Isimame bulves is vandenuko ir gerai nuvarviname, kad butu kuo sausesnes. Pilame i kepimo popieriumi isklota skarda, apslakstome aliejumi ir pamaisome, kad aliejus tolygiai pasiskirstytu. Kepame 190-200 laipsniu orkaiteje apie pusvalandi, gal ir ilgiau cia priklauso kiek bulviu kepame) kol graziai apskrus, jei yra reikalas pamaisau bekepant. Iskepusias bulves apibarstome megiamais prieskoniais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2013 12 16, 09:33)
Zalias, luptas bulves susipjaustome siaudeliais (stambesniais). Puode uzviriname vandeni, vandeni pasudome, i verdanti vandeni sumetame bulves ir paverdame ne ilgiau 3-4 min. Isimame bulves is vandenuko ir gerai nuvarviname, kad butu kuo sausesnes. Pilame i kepimo popieriumi isklota skarda, apslakstome aliejumi ir pamaisome, kad aliejus tolygiai pasiskirstytu. Kepame 190-200 laipsniu orkaiteje apie pusvalandi, gal ir ilgiau cia priklauso kiek bulviu kepame) kol graziai apskrus, jei yra reikalas pamaisau bekepant. Iskepusias bulves apibarstome megiamais prieskoniais 4u.gif


Didelis dekui! oro_buckis.gif
Atsakyti
Pagaliau ir as isigijau pirmaja Beatos knyga thumbup.gif thumbup.gif beprotiskai jos norejau thumbup.gif
Atsakyti