Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" gerbėjų 7 tema

ačiū, Vėjube, bandysiu kepti smile.gif mes Norvegijoje esame, tai papuošimui nusipirksim šviežių aviečių, mačiau dar yra ax.gif

hm, bet kaip keista, ką tik pagooglinau ir radau Beatos fb paklausimą iš kepusios moters, kad labai kietas tas pagrindas gavosi schmoll.gif kita moteris pakomentavo tą patį bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bulčia trupinėlis: 16 sausio 2014 - 14:36
QUOTE(milka @ 2014 01 08, 11:10)
Sveikos 4u.gif
Gal kas bandet iš kalendoriaus sausio menesio receptuką lietinių apkepo g.gif ? Atrodo skaniai...

As bandziau, man tai skanu buvo, bet vaikams nepatiko del garstyciu, nors stengiausi labai plonai tepti ir padazas pagal jos normas man gavosi per tirstas.
Atsakyti
QUOTE(Bulčia trupinėlis @ 2014 01 16, 16:20)
ačiū, Vėjube, bandysiu kepti smile.gif mes Norvegijoje esame, tai papuošimui nusipirksim šviežių aviečių, mačiau dar yra  ax.gif

hm, bet kaip keista, ką tik pagooglinau ir radau Beatos fb paklausimą iš kepusios moters, kad labai kietas tas pagrindas gavosi  schmoll.gif kita moteris pakomentavo tą patį  bigsmile.gif



Na, man žinokit jis tikrai nesigavo kietas. Kaip ir minėjau, dar norėjosi ilgiau kepto, bet gal jei būčiau kepus ilgiau būtų jis man sukietėjęs... g.gif
Atsakyti
Atsiprašau iš anksto už off topicą, bet kurią iš Beatos knygų rekomenduotumėte įsigyti? neturiu nė vienos, bet kažkurią labai gundausi įsigyti:) Iš anksto ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glory @ 2014 01 17, 11:33)
Atsiprašau iš anksto už off topicą, bet kurią iš Beatos knygų rekomenduotumėte įsigyti? neturiu nė vienos,  bet kažkurią labai gundausi įsigyti:) Iš anksto ačiū už atsakymą smile.gif

Visos trys labai geros, tik ketvirtoji man nelabai patiko smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 01 17, 12:44)
Visos trys labai geros, tik ketvirtoji man nelabai patiko smile.gif  4u.gif

Dėl to paklausiau, nes draugės rekomendavo imti pirmąją, esą ji pati geriausia, daugiausia einamų receptų iš jos. Bet smalsu ir jūsų nuomonių paklausti, ar sutaps 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glory @ 2014 01 17, 12:47)
Dėl to paklausiau, nes draugės rekomendavo imti pirmąją, esą ji pati geriausia, daugiausia einamų receptų iš jos. Bet smalsu ir jūsų nuomonių paklausti, ar sutaps  4u.gif

Visai neseniai šioje temoje buvo apie tai diskutuota, aš tai už 1 ir 2.
Atsakyti
QUOTE(Glory @ 2014 01 17, 11:33)
Atsiprašau iš anksto už off topicą, bet kurią iš Beatos knygų rekomenduotumėte įsigyti? neturiu nė vienos,  bet kažkurią labai gundausi įsigyti:) Iš anksto ačiū už atsakymą smile.gif

Pas mus pati 1-oji einamiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glory @ 2014 01 17, 11:33)
Atsiprašau iš anksto už off topicą, bet kurią iš Beatos knygų rekomenduotumėte įsigyti? neturiu nė vienos,  bet kažkurią labai gundausi įsigyti:) Iš anksto ačiū už atsakymą smile.gif

Rekomenduoju pirmaja knyga smile.gif

QUOTE(Taurida @ 2014 01 17, 11:44)
Visos trys labai geros, tik ketvirtoji man nelabai patiko smile.gif  4u.gif

O man 4 labai patiko ir isbandziau labai daug.Mes darzovianiai,tai man knyga superine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glory @ 2014 01 17, 11:33)
Atsiprašau iš anksto už off topicą, bet kurią iš Beatos knygų rekomenduotumėte įsigyti? neturiu nė vienos,  bet kažkurią labai gundausi įsigyti:) Iš anksto ačiū už atsakymą smile.gif


Rekomenduočiau pirmą knygą, tikrai labai pasiteisinusi knyga mūsų šeimos virtuvėje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėjubė @ 2014 01 17, 09:13)
Na, man žinokit jis tikrai nesigavo kietas. Kaip ir minėjau, dar norėjosi ilgiau kepto, bet gal jei būčiau kepus ilgiau būtų jis man sukietėjęs... g.gif


Ech, man gavosi visiška avarija su tuo tortu biggrin.gif pagrindas gal ir kietokas, bet įpjaunamas, užtat tas aviečių putėsis... Ištirpo man tortas po kokių 20 min nuo išėmimo iš šaldytuvo smile.gif gerai, kad svečius vienus teturėjom, bet vis tiek kokia gėda smile.gif
Atsakyti
Pamenu per Kaledas gavau dovanu pirmaja knyga - tikrai super patiko, geru ideju suradau ir skaniu patiekalu, antroji taip pat nieko(padovanojo sesuo). Kitu neteko skaitineti, laukiu gal vel kas padovanos biggrin.gif
Atsakyti