Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" gerbėjų 7 tema

Oi, kokių čia gražių torčiukų įdėjote bigsmile.gif
Aš paskutiniu metu vis kokius sausainius iš trečios knygos bandau: sausainius su razinomis (kelis kartus kepiau, labai greita, paprasta, o kvepia kaip, mmm thumbup.gif tik antrą kartą mažiau cukraus dėjau nei recepte nurodyta, pirmą kartą per saldūs išėjo), rudukus-traškiukus "afganus" (labai įdomūs ir skanūs, vaikui patiko puošti ir valgyti, žinoma, irgi smile.gif ), sraiges (daugiau, jaučiu, nekartosiu, tiek terlionės su jais, tešla man visiškai nesikočiojo, plyšo, o dar čia vaiko gimtadieniui dariau, norėjau gražūs kad būtų, žodžiu, prisikankinau aš su jais, kažką ne taip padariau tikriausiai g.gif ).
Dariau šašlykus su obuolių sultimis iš antros knygos. Buvo mačiau gerų atsiliepimų, man irgi patiko, mėsytė išėjo minkštutė thumbup.gif Iš kalendoriaus dariau balzaminę vištieną, patiko. Šiandien kalakutų petukus taip marinuoju, rytoj kepsiu, žiūrėsiu kaip čia pavyks.

Dar planuoju rytoj lipnias cinamonines bandeles kepti, vaikas išsirinko iš trečios knygos, sako, labai noriu smile.gif Ar darėt? Pavyko?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanika: 13 liepos 2013 - 21:51
QUOTE(Tanika @ 2013 07 13, 21:50)

Dar planuoju rytoj lipnias cinamonines bandeles kepti, vaikas išsirinko iš trečios knygos, sako, labai noriu  smile.gif Ar darėt? Pavyko?

Parasykite ar pavyko pagaminti, nes man nelabai pavyko. As turbut per ilgai kepiau, gavoso sausokos karamelines, bet ne lipnios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 15, 09:53)
Parasykite ar pavyko pagaminti, nes man nelabai pavyko. As turbut per ilgai kepiau, gavoso sausokos karamelines, bet ne lipnios ax.gif

aš taip pat kepiau ir gavosi sausos, bet skanios, vėliau Beata atsakė, kad reikėjo daugiau sviesto, nors tikrai dėjau tiek kiek nurodyta. Norėčiau įkelt foto, bet nemoku, dar naujokė čia.
Atsakyti
Mano bandelės buvo skanios, bet tikrai ne tokios gražios ir lipnios kaip Beatos knygos nuotraukoje. Apatinis sluoksnis labiau susicukravo, sakyčiau, o ne lipnus ir tąsus buvo. Skonio nelabai tas pagadino, bet norėjosi minkštesnių.
Atsakyti
QUOTE(Tanika @ 2013 07 13, 21:50)
Dar planuoju rytoj lipnias cinamonines bandeles kepti, vaikas išsirinko iš trečios knygos, sako, labai noriu  smile.gif Ar darėt? Pavyko?

Dariau 4u.gif man puikiai pavyko - svarbiausia neperkepti ir bus kaip pas Beata wink.gif
Atsakyti
Jūs apie šias bandeles kalbate?
http://www.beatosvir...al-tessa-kiros/
Atsakyti
Siandien konservuoju "Stiprius Odetos pomidorus" biggrin.gif
Gal kas bandete? kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 23, 11:46)
Siandien konservuoju "Stiprius Odetos pomidorus" biggrin.gif
Gal kas bandete? kokie atsiliepimai? 4u.gif

Gal butu galima recepta ax.gif
Atsakyti
Siandien konservavau is Beatos knygos "Stiprius Odetos pomidorus", pasidalinsiu receptu, kam patinka stiprus ir astrus skonis turetu patikti smile.gif

As dariau 10 litriniu stiklainiu , tai proporcijas surasysiu marinato tokiam kiekiui uzpilti. Issiverdame marinata. I puoda pilame 4 litus salto vandens, pilame 500 ml obuoliu acto , dedame 10 saukstu cukrtaus (dejau daugiau, ragavau), 6 saukstus druskos. Marinatas iseina tikrai stiprus biggrin.gif
I kiekviena stiklaini dedame po 2 skilteles cesnako, juostelemis pjaustyto zaliojo cili pipiro (visas nedidelis pipiras ant 10 stiklainiuku), po 5 kvapiuosius pipirus ir po 10 juoduju pipiru, saukstelis garstyciu grudeliu ir kalendros grudeliu saukstelis, po 2 gvazdikelius. Stiklainius pridedame nedideliu kietu pomidoriuku.
Ant pomidoru supilame verdanti marinata, stiklainius statome ant skardos ir kisame 30 (gal ir daugiau) minuciu i orkaite (80-90 laipsniu) pasterizuotis, tik reikia ziureti, kad jie perdaug neuzvirtu, nepradetu kunkuliuoti.
Istraukus is orkaites uzsukame pasiruostais dangteliais. Skanaus. 4u.gif

Dariau pirma karta, tai kaip skonis negaliu pasakyti, bet manau turetu buti vyriskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lince23 @ 2013 07 23, 14:57)
Siandien konservavau is Beatos knygos "Stiprius Odetos pomidorus", pasidalinsiu receptu, kam patinka stiprus ir astrus skonis turetu patikti  smile.gif

As dariau 10 litriniu stiklainiu , tai proporcijas surasysiu marinato tokiam kiekiui uzpilti. Issiverdame marinata. I puoda pilame 4 litus salto vandens, pilame 500 ml obuoliu acto , dedame 10 saukstu cukrtaus (dejau daugiau, ragavau), 6 saukstus druskos. Marinatas iseina tikrai stiprus  biggrin.gif
I kiekviena stiklaini dedame po 2 skilteles cesnako, juostelemis pjaustyto zaliojo cili pipiro (visas nedidelis pipiras ant 10 stiklainiuku), po 5 kvapiuosius pipirus ir po 10 juoduju pipiru, saukstelis garstyciu grudeliu ir kalendros grudeliu saukstelis, po 2 gvazdikelius. Stiklainius pridedame nedideliu kietu pomidoriuku.
Ant pomidoru supilame verdanti marinata, stiklainius statome ant skardos ir kisame 30 (gal ir daugiau) minuciu i orkaite (80-90 laipsniu) pasterizuotis, tik reikia ziureti, kad jie perdaug neuzvirtu, nepradetu kunkuliuoti.
Istraukus is orkaites uzsukame pasiruostais dangteliais. Skanaus.  4u.gif

Dariau pirma karta, tai kaip skonis negaliu pasakyti, bet manau turetu buti vyriskas  biggrin.gif

Aciu, bandysiu ir as pagal si recepta pomidoriukus marinuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tedžiukė @ 2013 07 16, 13:52)

nea, ne apie sias 4u.gif
va ca mergina kepe pagal Beatos Kepiniu knyga, tik kaip as matau is nuotrauku man truksta lipnumo ax.gif
Lipnios cinamonines bandeles
turetu buti lipnesnes, va mazdaug tokios bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kioske @ 2013 07 25, 07:31)
nea, ne apie sias  4u.gif
va ca mergina kepe pagal Beatos Kepiniu knyga, tik kaip as matau is nuotrauku man truksta lipnumo  ax.gif 
Lipnios cinamonines bandeles
turetu buti lipnesnes, va mazdaug tokios  bigsmile.gif
user posted image


taip, kalbame apie bandeles iš 3-ios knygos.
Papildyta:
QUOTE(Tanika @ 2013 07 16, 09:02)
Mano bandelės buvo skanios, bet tikrai ne tokios gražios ir lipnios kaip Beatos knygos nuotraukoje. Apatinis sluoksnis labiau susicukravo, sakyčiau, o ne lipnus ir tąsus buvo. Skonio nelabai tas pagadino, bet norėjosi minkštesnių.


taip, taip, ir mano labai panašios išėjo..
Atsakyti