Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Labai idomu kaip jus valote ir svarinate namus. Ar dulkes valote su sluoste ar su spec. skysciais,o gal tom vienkartinem servetelem? Kuo plaunate grindis? Kokia naudojate chemija,ar megstate lietuviska?
Atsakyti
Grindis plaunu paprasciausiu vandeniu,bent jau paskutini menesi ,nes maziuka dazniausiai tik ant zemes sodinu.Manau,kad visokios chemijos nieko nepakeis.
O vienkartines serveteles nelabai man patiko.Per daug ispusta ju reklama ne puses tiek nevalo kaip kad reklamuoja tongue.gif
Gal pasirodysiu nelabai didele patriote,bet nepatinka man lietuviska chemija. Ypac visi tie indu plovikliai....               Keletas mano naudojamu priemoniu:
indu ploviklis,sveitimo milteliai(va tik juos is lietuvisku ir turiu),baliklis (nors retai naudojmas). Teks eiti ieskoti ka dar kartais naudoju ir vel sarasiuka pratesti  ;)
Atsakyti
 Labai megstu "Ajax". Ir kvepia skaniai, ir valo gerai. Vienkartines serveteles irgi megstu. Nuvalei ir ismetei wink.gif.
Atsakyti
QUOTE
Labai idomu kaip jus valote ir svarinate namus. Ar dulkes valote su sluoste ar su spec. skysciais,o gal tom vienkartinem servetelem? Kuo plaunate grindis? Kokia naudojate chemija,ar megstate lietuviska?



Dazniausiai naudoju 'Yplon' chemija. Nenusivyliau dar kol kas wink.gif.

O dulkes sluostau paprasciausiu dregnu skudureliu. Nes tos sluotes - akiu dumimas, paprasciausia medziagos atraiza, tik iselektrinta (todel ir limpa tos dulkes) :smile.gif.

Langus valau 'Ajax', nes gerai isvalo ir kvepia svara.
Atsakyti
As tai viska stengiuosi naudoti pagal paskirti- indams fairy- kiek zinau, su juo puikiai demes is drabuziu isvalyti galima ir siaip pritaikyt galima beveik viskam  ;) indaplovei- yplon ( tiesio pigu), dulkes karta per savaite valau purskiamu universaliu poliroliu (po to jos ne taip greitai kaupiasi), grindu plyteles valau su Mr.proper (skaniai kvepia), laminuota grindu danga su EMSAL ( tiesiog tam skirta), wc valau su purskiamu BREF ( vos ne pats brangiausias- bet nieko gero,tai nusipirkau taupyk ir dziaugiuosi), langms ir stiklams geriausias AJAX, na dar ne viskas, bet pradziai uzteks  ;D  :D  ;)
Atsakyti
Gal kas galite pasiulyti gera valikli keramikiniam virykles pavirsiui valyti ????
Atsakyti
QUOTE
Gal kas galite pasiulyti gera valikli keramikiniam virykles pavirsiui valyti ????

As ilgai nesirinkdama perku viena is specialiu valikliu vyrykleskeramikiniam pavirsiui. Siuo metu turiu ERES firmos Cera-Net valikli. Siek tiek uzspaudziu, patrinu su popieriniu ranksluosciu. Pabaigai nubraugiu su vos vos dregna sluoste.
Atsakyti
MAn geriausiai keraminis virykles pavirsius su CIF valosi, su kempinele patrinu ir svaru kaip buve  ;)
Atsakyti
Yplon priemonemis ir as dziauiausi, kol nepabandziau kilimu valiklio. Rezultatas graudus. Demes dar labiau isryskejo  >:(
Atsakyti
QUOTE
Gal kas galite pasiulyti gera valikli keramikiniam virykles pavirsiui valyti ????

As perku Reinex firmos "Glaskeramik Reininger"  Tomas Filipse ir kainuoja apie 6lt. Tikrai neblogas. Beje yra kitas brangesnis tik neatsimenu kainos.

As indams irgi Fairy naudoju  ;D o jeigu ka pasveisti reikia tai labai patinka Cif Cream.
Atsakyti
As indus plaunu su lietuviskais plovikliais,nes kiek girdejau Fairy kenksmingas yra,nes labai stipri konsentracija ar dar ten kazkas... man aiskino viena chemike,kad ploviklis,kuris net benzino demes isima yra  labai stiprus,tai kas ant indu pavirsiaus lieka? Nezinau ar tai tiesa,bet sako,kad net pieno is ukininku nesuperka jei jie talpas Fairy plauna...  ???
Atsakyti
As naudoju indu plovikli Sunlicht. Labai tirstas, skaniai kvepia ir gerai atlieka savo funkcija.
Atsakyti