Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Valymo priemonės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai > 100 ir 1 patarimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Guoda
Per gimtadieni sulaisciau savo balta megztuka su raudonu vynu, tai Vanish tikrai gerai suveike-neliko jokios zymes...
laimulia
Tik nebandykit su ACE delicate spalvotu rubu valyti, nes gavosi toks efektas blink.gif blink.gif blink.gif
Pabandziau megztini isvalyt tai gavos dar baisiau nei pries tai buvo. wacko.gif
Demem ismete nerealiai. banned2.gif
alex
QUOTE(laimulia @ 2006 02 18, 12:22)
Tik nebandykit su ACE delicate spalvotu rubu valyti, nes gavosi toks efektas  blink.gif  blink.gif  blink.gif
Pabandziau megztini isvalyt tai gavos dar baisiau nei pries tai buvo.  wacko.gif
Demem ismete nerealiai.  banned2.gif
*

Kaip idomu bigsmile.gif .As pastoviai(jau 7m.) naudoju ACE delicate spalv.vaik.drabuziams ir viskas thumbup.gif .
O OXI ACTION man nepatiko schmoll.gif
persefone
QUOTE(Amadeja @ 2005 12 19, 15:43)
Cilit'as- tai s... paskutinis.
*

Nu jau tikrai, nusipirkau Saulutėj, tipo akcija, 7 lt. su centais, nu kad gi grynas vanduo, ne tai kad riebalo nevalo, nieko nevalo, tai pilu į kriauklę kad neužsikimštų profilaktiškai blush2.gif
jurailt
Indus plaunu tik su Pur - austriskas indu ploviklis (su alijosiumi, mineralais ir t.t.) kaina kaip Fairy, plauna puikiai ir pirstiniu nereikia.
o del langu - Clin siulau pabandyti, nerealiai gerai valo.
jurailt
as naudoju namuose Clin valikli - tinka stiklams ir kt lygiams pavirsiams - labai gerai valo smile.gif
minervama
O su kuo valyti veidrodžius kad nesimatytų dryžiai?
another
QUOTE(minervama @ 2006 06 12, 21:22)
O su kuo valyti veidrodžius kad nesimatytų dryžiai?
*

Su mikropluošto šluoste
minervama
Turiu vieną už 40 litų pirkau, atseit nuvalai su šlapia ir viskas, bet man lieka tie šmorai. Dar jei su kita šlapia nuvalau, o paskui sausai su ta brangiaja tai gal ir nieko, bet trinti tai iš peties turiu. Pas mane veidrodžiai per visą kambario sieną, tai įsivaizduojat kaip turiu pasistenkt.
elzeda
Aš Thomas Philippse pirkau ta mikropluošto šluostę, nepamenu kiek mokėjau, bet kokius 6-7 litus. Tai su drėgna nuvalau, tie dryžiukai išdžiūsta ir tikrai stiklai ir veidrodžiai spindi. Dabar tai jau tikrai nepirksiu brangių šluosčių...
another
QUOTE(minervama @ 2006 06 13, 18:42)
Turiu vieną už 40 litų pirkau, atseit nuvalai su šlapia ir viskas, bet man lieka tie šmorai. Dar jei su kita šlapia nuvalau, o paskui sausai su ta brangiaja tai gal ir nieko, bet trinti tai iš peties turiu. Pas mane veidrodžiai per visą kambario sieną, tai įsivaizduojat kaip turiu pasistenkt.
*

Na, aš tai perbraukiu su šlapia, o tada pavalau su sausa ir jokių dryžių nėra schmoll.gif Ir ne už 40lt, o už 20lt tongue.gif
Eglantina
viska valau su Yplon firmos valikliais. langus, WC, baldus, mikrobanges ir t.t. geresnes firmos kolkas neradau.
Papildyta:
tiesa demes ant drabuziu isvalo lietuviskas muilas su tulzimi.
minervama
Vonią su eisu valiau tai pabalo visa, bet vistiek rūdys liko. Su kuo jas galėčiau išvalyti? Tik labai jau smirda tas eisas.
Vėta
QUOTE(Eglantina @ 2006 06 15, 10:48)
viska valau su Yplon firmos valikliais. langus, WC, baldus, mikrobanges ir t.t. geresnes firmos kolkas neradau.
Papildyta:
tiesa demes ant drabuziu isvalo lietuviskas muilas su tulzimi.
*

Pritariu, Yplon thumbup.gif . Tik aš kol kas naudoju tik klozetų valiklį, bet rūdis nuima nerealiai.
*CACA*
Naudoju Axaj produkcija (indų ploviklis, šveitimo milteliai, grindų ploviklis, langų valikli, paviršių ploviklis, pienelis paviršiams ir kriauklėms ar dujinems valyti, purškiamas valiklis). Žodžiu beveik visą Ajaj podukciją. Ir esu ja labai patenkinta, nes ir valo gerai ir skaniai kvepia.

Kas dėl indų ploviklių, tai jie visi yra nesveika, nes ir labai daug kartų skalaujant jie nenuskalaujami pilnumoj. Bet jau kai būtina naudoti, tai ir naudoju.
mamute.lt
Ka naudojat GARTRAUKIUI valyti?Eres nepatiko,nors ir brangus,zaidziau ilgai,nieko gero.
jadzka
Nedaug aš naudoju....

Langams valyti ir šiaip baldams ar veidrodžiams, turiu mikropluošto šluostę. Mama nupirko, tikrai nežinau iš kur, tik žinau,kad kainavo 17 Lt. blink.gif Iškart gavojau kad jau visai durna, ale kai ta šluostė jau metus tarnauja tai nesigailiu.

O viskam kitam valyti naudoju 2 valiklius, kurie praktiškai viską daro, tik kol kas neradau geriausio tualeto dezinfekavimui ir vamzdžių valymui ax.gif
Kol kas daugiau man valiklių ir nereikia ax.gif

Tingiu rašyt ką tie plovikliai daro,kartuos naudoju, taigi - cituoju iš naudojimo instrukcijos:

SUPER 10
UNIVERSALI VALYMO PRIEMONĖ

APRAŠYMAS

Šia universalia valymo priemone galima naudotis bet kuriuo metų laiku ir bet kokiems paviršiams. Ją lengva nuplauti ir ji nepalieka žymių nuo priemonės. Kadangi tai yra universali priemonė, atpuola būtinybė naudotis keliomis kitomis specialiomis valymo priemoėmis.
Super 10 – tai koncentratas, kuris skiedžiasi vandeniu inde arba buteliuke su purkštuvu. Tiksliai suderintas riebiųjų rūgščių ir tirpstančių vandenyje tirpiklių mišinys suteikia platų naudojimo diapazoną ir valymo efektą.
Super 10 – efektyviai pašalina sunkiai pašalinamas purvo dėmes, valo tekstilę, stiklą, krištolą, apdorotą medį, plastmasę, vinilą, plyteles ir emaliuotus paviršius. Juo galima naudotis ir ne patalpose: valyti sodo baldus, darbo įrankius ir namo išorinę apdailą. Super 10 dėka lengvai pašalinamos maisto, tepalų ir riebalų dėmės.

Super 10 tinka naudoti orkaičių, automobilių variklių ir garažų grindų valymui.

NAUDOJIMAS
SANTYKIS 1:3 ( 1 dalis priemonės ir 3 dalys vandens)
KRAUJO DĖMĖS:
Sudrėkinkite dėmę šaltu vandeniu. Papurkškite dėmę Super 10 priemone ir leiskite kelias minutes įsigerti. Plaukite įprastu būdu.

ORKAITĖS IR GRIL-KROSNELĖS:
Įkaitinkite orkaitę maksimum iki 50o C. Išjungkite orkaitę ir purkškite tolygiai priemonę ant paviršiaus. Jeigu skystis išgaruoja, orkaitė karštesnė, nei 50o C. Tęskite purkšti tol, kol orkaitės sienelės sudrėgs. Leiskite priemonei 5 minutes paveikti. Papurkškite dar kartą ir leiskite jai dar 15 minučių paveikti. Trinkite orkaitę drėgna kempinėle arba šiurkščia pašluoste.

DARBO ĮRANKIAI IR ĮRENGIMAI:
Papurkškite ir leiskite priemonei kelias minutes paveikti. Nuskalaukite ir nusausinkite.

CHROMUOTI PAVIRŠIAI:
Papurkškite ant paviršiaus, patrinkite kempinėle arba šepetėliu, kruopščiai nuplaukite vandeniu ir nusausinkite iki blizgesio rankšluoščiu arba zamšos gabalėliu.

BATŲ ŽYMĖS:
Naudokite Super 10 ir šepetį.

SANTYKIS 1:10 SEKANTIEMS VALYMO DARBAMS:
- Virtuvės ir vonios sienoms, plytelių, spintų valymui it t.t.
- Rankinių, šukų ir šepečių valymui.
- Plastmasės ir vinilo valymui.

ATSIMINKITE! Jeigu ketinate valyti senų dažytų spintų duris, išbandykite priemonę ant nedidelio vidinių spintos durelių paviršiaus ploto. Plaukite iš apačios į viršų ir nepalikite priemonės ant paviršiaus. Neleiskite nutekėti. Prieš valydami lakuotus paviršius, perskaitykite gamintojo rekomendacijas. Lakuoti paviršiai gali būti nepakankamai atsparūs vandeniui, kadangi kai kurie lakai, taip sakant, „kvėpuoja“ ir toks lakas gali praleisti vandenį.

PLYTELIŲ SIŪLĖS:
Papurkškite priemonę ant aukščiau nurodytos vietos, leiskite priemonei paveikti ir nušveiskite senu dantų šepetėliu.

RAŠALO DĖMĖS:
Papurkškite priemonę ant dėmės, leiskite priemonei paveikti. Dėmesio! Į kai kurių rašalų sudėtį įeina permanentiniai dažai, kurių pašalinti neįmanoma. Todėl Super 10 neveikia antspaudų ir spaustuvinių dažų.

KILIMAI, TEKSTILĖ IR BALDŲ APMUŠALAI:
Svarbu žinoti! Prieš valymą patikrinkite dažų atsparumą. Kad išvengti dėmių nuo vandens, paruoškite SUPER 10 tirpalą iš distiliuoto vandens.

ŠVIEŽIOS DĖMĖS:
Pirma pabandykite pavalyti dėmę švariu skudurėliu. Pasistenkite sugerti dėmę į skudurėlį. Papurkškite palengva tirpalu ir palaukite 2-3 minutes, kol dėmė išsileis. Pasistenkite vėl sugerti į skudurėlį. Esant reikalui, pakartokite procedūrą keletą kartų, kol dėmė visiškai išnyks.

Sunkiai pašalinamas dėmes galima patrinti pirštu arba šepetėliu. Leiskite dėmei išdžiūti ir išsiurbkite paviršių.

NELEISKITE PAVIRŠIUI KIAURIAI PERŠLAPTI!
Naudokite SUPER 10 tik nedidelių dėmių pašalinimui. Įsitikinkite su kokiomis dėmėmis turite reikalų ir ar sugebės iš viso SUPER 10 paveikti tokias dėmes.

GRINDYS:
Linoleumas, kamštinė danga, guma, medis, plytelės, vinilas. Priklausomai nuo užterštumo lygio, atskieskite 1-3 SUPER 10 koncentrato kamštelius 4 litruose vandens. Plaukite paviršių šepečio arba skuduro pagalba. Nuvalykite sausa arba drėgna pašluoste. Nuskalaukite šiltu vandeniu.

DĖMĖS ANT RŪBŲ:
Prieš pradedant, svarbu patikrinti dažų atsparumą ir perskaityti nurodymus skalbimui! SUPER 10 padeda pašalinti vaisių, kavos, arbatos, makijažo ir riebalų dėmes iš rūbų, o taip pat purvą nuo marškinių apykaklių. Papurkškite priemonės ant dėmės, leiskite paveikti 15-20 minučių ir skalbkite skalbimo mašinoje. Sunkiai pašalinamoms dėmėms naudokite stipresnį tirpalą.

SVARBI INFORMACIJA.

- Koncentratas.
- Pagamintas įvairiapusiam naudojimui nežiūrint į užterštumo lygį.
- Ekonomiškas.
- Valymo priemonė paremta atitinkamais organinio muilo, valymo priemonės ir tirpiklio santykiais.

PH lygis apie 10,0
Gelsvas aromatizuotas skystis.

Pastaba:
Gali mažiausiai 3 kartus užšalti ir atšilti

LDC
INDŲ PLOVIMO PRIEMONĖ

APRAŠYMAS
LDC yra puiki indų plovimo priemonė. Ji yra švelni rankoms, krištolui ir trapiam porcelianui, bet pakankamai stipri, kad pasirodytų kaip įvairiapusė valymo priemonė bet kokiuose namuose. LDC padeda vandeniui prasiskverbti į purvą ir pašalinti jį. Karštas vanduo palengvina indų plovimą, bet LDC pateikia puikius rezultatus ir šaltame vandenyje. Todėl LDC yra priemonė, kuria galima naudotis ir žygyje, ir tose vietose, kur nėra karšto vandens.

LDC ne tik pašalina riebalus nuo indų, bet suriša riebalų likučius taip, kad visi riebalai tolygiai pasiskirstydami pasišalina vamzdžiais ir jums nereikia po to valyti riebalų likučių nuo kriauklės kraštų.

LDC nekenkia ir pačiam trapiausiam porcelianui.
NEGALIMA NAUDOTI LDC INDAPLOVĖSE.

NAUDOJIMAS
INDŲ PLOVIMAS RANKOMIS: Paruoškite tirpalą 1:5.
Paleiskite stipria srove vandenį į užkimštą kriauklę ir įpilkite keletą lašų tirpalo. Labai greitai atsiras putos. Šis tirpalas pajėgus pašalinti nuo indų bet kokius nešvarumus. Sudėkite indus į džiovyklą. Puodus, keptuves ir kitus sunkiai nuplaunamus indus reikia lengvai pamirkyti.
Dėmesio! Plaunant labai nešvarius indus galima naudoti stipresnį tirpalą, 1 dalis LDC ir 4 dalys vandens.
SENŲ TAPETŲ PAŠALINIMAS:
Paruoškite tirpalą: 3-4 kamšteliai LDC į 6 litrus karšto vandens. Gerai sušlapinkite paviršių kempinės arba minkšto šepečio pagalba. Leiskite tirpalui kelias minutes prasiskverbti ir sausas vietas sušlapinkite dar kartą. Atsiminkite, kad seni tapetai atsiklijuoja vandens veikimo pagalba.
LDC padeda vandeniui prasiskverbti iki seno klijų sluoksnio ir jį ištirpinti. Kaip taisyklė, pakanka sušlapinti 2-3 kartus su penkių minučių intervalu. Nuplėškite nuo sienų senus tapetus, pašalinkite visus jų likučius naudodamiesi LDC tirpalu ir plačia glaistymo mentele. Prieš klijuodami naujus tapetus kruopščiai nuplaukite sienas.

SKYSTAS RANKŲ MUILAS:
Pripildykite buteliuką 1 dalimi LDC ir priklausomai nuo užteršumo lygio 3-5 dalimis šilto vandens. Tirpalas švelnus ir efektyvus, ypač kietame vandenyje. LDC galima naudoti kaip skystą muilą tiesiai iš atskiesto buteliuko.

TEPALUOTOS RANKOS: LDC tirpalas 1:5.
Sušlapinkite rankas, trinkite jas su keliais lašais tirpalo, kol pradės putoti. Nuplaukite rankas vandeniu.

SKALBIMAS RANKOMIS:
Skalbiant švelnius audinius, tokius kaip neilonas, medvilnė, poliesteras ir kt., išskyrus šilką, įpilkite į vandenį 1 kamštelį LDC koncentrato. Išmaišykite vandenį kol susidarys putos. Sušlapinkite skalbinius ir atsargiai skalbkite, po skalbimo atsargiai nuspauskite.

LENGVAS VALYMAS:
LDC tirpalu 1:5 galima valyti vonios, plytelių ir kitus paviršius.

AUTOMOBILIO PRIEKINIS STIKLAS:
Stiklas bus švarus jeigu įpilsite du kamštelius arba du lašus (priklausomai nuo bakelio dydžio) LDC koncentrato į bakelį. Per daug stiprus tirpalas palieka dryžes ant stiklo.

SVARBI INFORMACIJA:
- Koncentratas
- Universalus ir ekonomiškas
- Puikiai veikia šaltame sūriame vandenyje
PH lygis apie 7,3
Pastaba: gali užšalti ir atšilti mažiausiai 3 kartus.

Ugnužė
Jadzka,
o kur tu gauni tas savo universalias valymo priemones? Tikros stebukladarės jos kai paskaičiau biggrin.gif
jadzka
QUOTE(Ugnužė @ 2006 07 18, 00:53)
Jadzka,
o kur tu gauni tas savo universalias valymo priemones? Tikros stebukladarės jos kai paskaičiau  biggrin.gif
*

Galit mane dabar apmėtyt akmenim, nes jos iš platinamų. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Šitas Super 10 man metų atradimas, LDC taij to LOC'o analogas, gal kiek koncentracija didesnė ax.gif
Kas man patinka, kad jau senokai pirkau abiejų po litrą, naudoju tikrai netaupant ir nupyliau draugėms dar po biški, o jų turiu dar po daugiau nei pusę bonkos. Ir tikrai, praktiškai nieko nenaudoju daugiau, kažkaip užtenka ax.gif Kai žinau ką darysiu - iš akies to Super 10 atsiskiedžiu purškiklyje reikiamą koncentraciją. Įsigudrinau jį ir klimų valymui naudot..
O LDC - tai praskiestas bonkiuke su dozatorium stovi virtuvej ir naudoju indams plaut ir kaip ranku muilą. Šitas kažkaip dar nespėjo manės labai jau sužavėt ax.gif ale, grindim plaut į bliūdą įsipilu biškiuką ir maudymką praskalauju su juo kai reik.

Kaip ir minėjau, reikia kažko tualetui ir vamzdžiams dar .... Rekomenduokit, kas gerai dezinfekuoja, nebaisiai smirdi ir vamzdžius valo?
Giselle
vambzdzius ir WC dezinfekuoju domestos geliu. kol kas geriausias is isbandytu
biscuit
Sveikos, mamytes, norejau pasiklausti kas kokias priemones naudojate namu tvarkymui g.gif kurios geriausios? Kad ir tarkim:

priemone plauti parketui
skystis plauti plytelems
rudziu nuemejas
skalbimo milteliai
skalbiniu skalavimo priemone
demiu isemejas
langu valymo skystis
priemone orkaitei valyti
su kuo valote kalkiu nuosedas ir t.t

pasidalinkime savo patirtimi, kad visu musu namai butu grazus ir svarus 4u.gif
Auksuole
priemone plauti parketui - pirkdavau specialų, po kurio laiko plaunu universaliu AJAX smile.gif
skystis plauti plytelems - su 'antikalgonu' dažniausiai CIF, CILIT
rudziu nuemejas - kad nėr pas mane jų 4u.gif
skalbimo milteliai - ARIEL (atskirai baltiems ir spalvotiems)
skalbiniu skalavimo priemone - be abejonės tik LENOR
demiu isemejas - ACE tas legvas, kur negraužia wink.gif
langu valymo skystis - žmonės sako, kad geriausiai valo vanduo + actas, bet turiu kažkokį vokišką
priemone orkaitei valyti - purškalas AJAX, kažkur už 5 lt, mažas toks, super nuvalo

Quixilver
Parketo neturiu.

Skystis plauti plytelėms - vonioje: L.O.C. Plus Bathroom Cleaner, virtuvėje: ZOOM valiklį arba L.O.C. Plus Kitchen Cleaner.

Rudžių neturiu.

Skalbimo milteliai - SA8 Premium

Skalavimui priemonių nenaudoju.

Dėmių išemėjas - SA8 PreWash, kartais SA8 Bleach baliklis, L.O.C. Multi-Purpose Cleaner universalus valiklis.

Langų valymo skystis - L.O.C. Plus See Spray Glass Cleaner.

Priemonė orkaitei valyti - Oven Cleaner.

Kalkių nuosedas valau su L.O.C. Plus Soft Cleanser pieneliu.
mirksiukas.gif
cudo
SOS !!! SU KO ISVALIT FRETURINE ? g.gif pas mane ne skardine,o is storu metalu. g.gif
Herbal
Sveikos mamytės švaruolytės! 4u.gif
Noriu sužinoti, kuo geriausia valyti nerūdijančio plieno viryklę ax.gif
Parašykit pavadinimus rolleyes.gif
Tučka
QUOTE(cudo @ 2006 11 09, 14:11)
SOS !!! SU KO ISVALIT FRETURINE ? g.gif pas mane ne skardine,o is storu metalu. g.gif
*

Vat ir man idomu pasidare, kokia priemone tirpdina riebalus blush2.gif Panasiai kaip per reklama rodo, kur groteles valo vaikinukas su purskalu kazkokiu lotuliukas.gif Netikiu as tom reklamom, bet sakau gal yra koks veiksmingas purskaliukas prikepusiam riebalam ant fritiurines sietelio nuvalyt rolleyes.gif
Gabe
QUOTE(Herbal @ 2006 11 15, 17:25)
Sveikos mamytės švaruolytės! 4u.gif
Noriu sužinoti, kuo geriausia valyti nerūdijančio plieno viryklę ax.gif
Parašykit pavadinimus  rolleyes.gif
*

absoliuciai nereklaminu, bet pasakau is patirties ka bandziau:
1. Maximoj pirkau kazkoki valikli (nepamenu pavadinimo), ismeciau po valymo ~8Lt - nevertas demesio buvo schmoll.gif Netgi apibraize pavirsiu.
2. Is Amway "Loc" universalus - nuvalo gerai, bet jeigu ka "gerai" prikepini, pavargti tenka valant.
3. Is Amway orkaitems valiklis - neblogas, bet labai daug chemijos, negaliu as su juo valyti. Be to nenuvalo man orkaites dureliu stiklo is vidaus verysad.gif
4. Parodoj "Moters pasaulis" surizikavau ir nusipirkau "Bio Stein" valikli uz 70Lt ax.gif Pagaliau nerudijancio plieno kriaukle nusveite, virykle irgi gerai nuvalo, jeigu labai kas pridziuve - palieki pamirkti kelias min. ir nusivalo, rankyciu needa ir labai nedaug jo reikia bigsmile.gif Kai parnesiau namo si pirkini, vyras skersai ziurejo, bet kai pats pabande, daugiau nebambejo blush2.gif A, dar arbatinuke kalkes nuvale kuo puikiausiai.

Plytelems, ju tarpams sveisti labai geras Maximoj "Max profesional" su varles emblema oranziniame buteliuke ~10Lt thumbup.gif
Laminatui - Emsal ploviklis geras, o lietuviskas - pusetinas toks..
cosma
O aš esu valiklių Ajax fanė rolleyes.gif , beveik viską plaunu su šios firmos valikliais ir langus, ir veidrodžius, ir grindis, ir indus, net kriaukles šveičių su Ajax pieneliu (labai gerai valo). Čia turbūt mane reklama paveikė, bet kol kas esu patenkinta. Tik dušo sieneles valau su Cilit Bang, geresnio valiklio sienelėms dar neradau lotuliukas.gif
Isila
QUOTE(biscuit @ 2006 10 12, 12:57)
Sveikos, mamytes, norejau pasiklausti kas kokias priemones naudojate namu tvarkymui g.gif  kurios geriausios? Kad ir tarkim:

priemone plauti parketui
skystis plauti plytelems
rudziu nuemejas
skalbimo milteliai
skalbiniu skalavimo priemone
demiu isemejas
langu valymo skystis
priemone orkaitei valyti
su kuo valote kalkiu nuosedas ir t.t

pasidalinkime savo patirtimi, kad visu musu namai butu grazus ir svarus 4u.gif
*

parketui naudoju lietuvišką kažkokį skirtą grindims valyti. Kainavo 4 lt su viršum.
lytelėms plauti naudojau Cilit Bang, labai patiko, dabar turiu Cif.
Rūdims tai Cif irgi
Skalbimo milteliai Bonux wink.gif
Skalaujam su Lenor
Dėmėmišimti turiu muilo su tulžim, nieks taip gerai neišvalo
Langom kažkokį Maximoj pirkau papigiai, užtenka biggrin.gif
Orkaitei lietuviška "Orkaičių valiklis"
nendre
As tai dabar persimetu prie lietuvisku gaminiu smile.gif nusipirkau norfoj tualetams "sanitarines rugsties" (kaina beveik 3 Lt)- kvapas nekoks, bet ir nedvokia taip jau baisiai, bet uztat kaip nueme tas rudas apnasas nuo tuliko, dabar baltut baltutelis thumbup.gif o kiti man nenuvalydavo tinkamai
O viryklei irgi is lietuvisku nusipirkau "virykliu ir orkaiciu valiklis" (kaina panasi) - tai irgi thumbup.gif
Bet su siais valikliais tai jau su pirstinemis reikia valyti, labai stiprus unsure.gif
O plyteles, vonia valau su Cif, kolkas patenkinta
Laminata tik su vandeniu ax.gif

Tai dabar liko atrasti super skalbimo miltelius ir demiu isemeja tongue.gif o siaip tai visad naudoju ariel, bet tikrai nemanau, kad gaunu 5 zvaigzduciu svara g.gif
jurgitav
QUOTE(cosma @ 2006 11 21, 14:06)
O aš esu valiklių Ajax fanė  rolleyes.gif , beveik viską plaunu su šios firmos valikliais ir langus,  ir veidrodžius, ir grindis, ir indus, net kriaukles šveičių su Ajax pieneliu (labai gerai valo). Čia turbūt mane reklama paveikė, bet kol kas esu patenkinta. Tik dušo sieneles valau su Cilit Bang, geresnio valiklio sienelėms dar neradau  lotuliukas.gif
*

labas o orkaites riebalus su kuo isplauti.PATARK!!!! doh.gif
nauja
QUOTE(jurgitav @ 2006 12 06, 11:12)
labas o orkaites riebalus su kuo isplauti.PATARK!!!! doh.gif
*

Man geriausiai orkaitė išsivalo su lietuvišku valikliu "Jėga". Užpili, su kempine paskirstai ir palaikai apie porą valandų. Galima ir trumpiau laikyti. Otada nuvalai ir perplauni su švariu. Tikrai gerai nusivalo, jei yra kokių degėsių ar prikepusių plotelių. Tik patarimas - naudok pirštines, nes valiklis ganan stipriai šarminis.
iride
Sveikutės mamytės, o kuo valyti plastikines dailylentes 4u.gif . Nerandu niekur, labai bandyti nesinori, bųt geriau jau išbandytą nusipirkt, o tai tie buteliai didžiausi paskui nėra kur dėti. Pas mane jos ledo baltumo, bet pasidaro purvinos ruožais ir nenusivalo taip paprastai. 4u.gif
^lauryte^
as taip pat naudoju AMWAY priemones - MultiLOC , LOC - virtuvei , voniai , dusui (tikras stebuklas - kalkiu nuosedu visiskai nera) , wc , ZOOM , orkaiciu valiklis (man nuvalo puikiai , t.p. ir dureliu stikla) , skalbimo miltelius SA8 baby , skalbiniu demiu isemeja (jis man padeda kovoti su morkienes demem) , oro gaivikli , baldu vaska
labai jomis patenkinta thumbup.gif
gintariuxxi
QUOTE(mamulia @ 2003 08 28, 05:25)
Labai idomu kaip jus valote ir svarinate namus. Ar dulkes valote su sluoste ar su spec. skysciais,o gal tom vienkartinem servetelem? Kuo plaunate grindis? Kokia naudojate chemija,ar megstate lietuviska?
*

Na as naudoju amway produkcija, neseniai pradejau ja naudoti ir pajutau didziuli skirtuma iskart tarp parduotuvese esanciu valikliu, skalbimo milteliu ir panasiu prekiu ir tarp amway gaminamos produkcijos. Indu plovikliu ypac dziaugiuos, nebejauciu to fairy skonio maiste, nelieka jokiu indu ploviklio pozymiu. O ir indai spindintys. Zinau,kad sia produkcija jei tinkamai naudosi, tai ir efektas bus ir uzteks ilgam. Beto si kompanija gavusi medali uz ekologiska produkcija, manau tai daug ka reiskia.
arden
senukuose pirkau priemonę ERES nerūdiejančio plieno paviršiams valyt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai gera
skm
as jau daug metu visas valymo priemones perku is Amway, pagrindine priezastis ju ekologiskumas. Man, asmeniskai, yra labai svarbu kai namai nedvokia chlorke, kai norint issivalyt kriaukle nereikia mautis pirstiniu, ir esu rami, kad nevalgom Fairio doh.gif Su situo brudu mums viena valymo firma uzdraude net grindines plyteles plauti, kurios buvo dengiamos impregnantu, nes pasak ju, Fairy "nueda" viska. Bukit protingos, rupinkites savo sveikata ir nepirkit visokio s.....po 3 Lt, nes tai tikrai atsiliepia musu sveikatai per kvepavimo takus, kontakto budu ir t.t.
yuki
labai daug diskutuota apie agresyvius valiklius.

o kaip valyt naujus daiktus: akrilinę vonią, praustuvus dengtus 'ceramicplus'. jiems rekomenduojami švelnūs valikliai, o kokie jie? unsure.gif
rut
as taip pat naudoju amway thumbup.gif
Kilbukas
QUOTE(skm @ 2007 02 15, 15:06)
as jau daug metu visas valymo priemones perku is Amway, pagrindine priezastis ju ekologiskumas. Man, asmeniskai, yra labai svarbu kai namai nedvokia chlorke, kai norint issivalyt kriaukle nereikia mautis pirstiniu, ir esu rami, kad nevalgom Fairio  doh.gif Su situo brudu mums viena valymo firma uzdraude net grindines plyteles plauti, kurios buvo dengiamos impregnantu, nes pasak ju, Fairy "nueda" viska. Bukit protingos, rupinkites savo sveikata ir nepirkit visokio s.....po 3 Lt, nes tai tikrai atsiliepia musu sveikatai per kvepavimo takus, kontakto budu ir t.t.
*

kazkur internete skaiciau, kad kaip tik Amway turi daug chemijos. tai nesuprantu? g.gif
Mupi
Gal kam teko susidurti su SCOTCHGARD priemonem, jos pagamintos Vokietijoj, gavau dovanu, o vokiskai nei bum bum blush2.gif verysad.gif todel stovi priemones ir nezinau, kaip naudoti verysad.gif Tik viena impregnatoriu batams naudoju, cia jau ismasciau kaip reikia tongue.gif
Kuculis
QUOTE(nauja @ 2006 12 06, 16:22)
Man geriausiai orkaitė išsivalo su lietuvišku valikliu "Jėga". Užpili, su kempine .
*

Nepadejo verysad.gif

QUOTE(^lauryte^ @ 2007 01 22, 18:48)
as taip pat naudoju AMWAY priemones - MultiLOC , LOC - virtuvei , voniai , dusui (tikras stebuklas - kalkiu nuosedu visiskai nera) , wc , ZOOM , orkaiciu valiklis
*

irgi nepadejo verysad.gif .
Gal labai isiseneje tie mano riebalai orkaiteje g.gif ?Gal tokiems ka nors galite pasiulyt?
jadzka
QUOTE(skm @ 2007 02 15, 15:06)
as jau daug metu visas valymo priemones perku is Amway, pagrindine priezastis ju ekologiskumas. Man, asmeniskai, yra labai svarbu kai namai nedvokia chlorke, kai norint issivalyt kriaukle nereikia mautis pirstiniu, ir esu rami, kad nevalgom Fairio  doh.gif Su situo brudu mums viena valymo firma uzdraude net grindines plyteles plauti, kurios buvo dengiamos impregnantu, nes pasak ju, Fairy "nueda" viska. Bukit protingos, rupinkites savo sveikata ir nepirkit visokio s.....po 3 Lt, nes tai tikrai atsiliepia musu sveikatai per kvepavimo takus, kontakto budu ir t.t.
*

Aš tai Amway analogus naudoju... Man jie kur kas labiau koncentruoti, pvz universalus paviršių valiklis valo geriau nei Amway (kad ir orkaičių valiklis).
Amway minusas: ilgai reikia laukti kol produktus atveš ir be to - nėra atstovybės Lietuvoje.....
Turiu du valiklius ir jų man per akis. Kiekvienas jų kainuoja po 40 lt. maždaug, ale kai metams užtenka.... tai visai padoru sakyčiau...

Dėl Fairio sutinku 100 proc. Man jis tragiškai nepatinka....
Deep Blue
QUOTE(iride @ 2007 01 20, 21:23)
Sveikutės mamytės, o kuo valyti plastikines dailylentes 4u.gif . Nerandu niekur, labai bandyti nesinori, bųt geriau jau išbandytą nusipirkt, o tai tie buteliai didžiausi paskui nėra kur dėti. Pas mane jos ledo baltumo, bet pasidaro purvinos ruožais ir nenusivalo taip paprastai. 4u.gif
*

HIGĖJOS plasmasinių paviršių valiklis purškiamas- kaina apie 4 lt, reikia pirštines užsimauti bet nuvalo super thumbup.gif
Herbal
QUOTE(jadzka @ 2007 03 02, 01:24)
Aš tai Amway analogus naudoju... Man jie kur kas labiau koncentruoti, pvz universalus paviršių valiklis valo geriau nei Amway (kad ir orkaičių valiklis).
Amway minusas: ilgai reikia laukti kol produktus atveš ir be to - nėra atstovybės Lietuvoje.....
Turiu du valiklius ir jų man per akis. Kiekvienas jų kainuoja po 40 lt. maždaug, ale kai metams užtenka.... tai visai padoru sakyčiau...

Dėl Fairio sutinku 100 proc. Man jis tragiškai nepatinka....
*

Nelabai suprantu, kokie čia Amway analogai? Kaip jie vadinas ir kur perki? Labai įdomu!
jadzka
QUOTE(Herbal @ 2007 03 02, 12:00)
Nelabai suprantu, kokie čia Amway analogai? Kaip jie vadinas ir kur perki? Labai įdomu!
*

GNLD. platinami.

http://www.gnld.com/home_care.aspx?STORE_I...ATEGORY_ID=3235

Turiu LDC ir Super10
pasaka1
Sveikos,

gal mamytes zinot, su kuo valyti grindu plyteles? Pas mus ju gana didelis plotas ir isplovus matos visi plovimo smuorai, nors vandeni ir keiciu g.gif

Kad ir riebalus, nesvarumus nuimtu... Gal kas isbande koki gera reikala 4u.gif Pasidalinkit patirtim wink.gif
namiseda
Yra daug priemonių,kurios gerai valo visokius nešvarumus vonioje,virtuvėje,tualete.Ir kainuoja tik 4 ar 6 litus.Bet AMWAY valiklių privalumas tas,kad jie ekologiški,organiniai,nedirgina odos,tinka alergiškiems žmonėms.Jūsų organizmas pasakys ačiū ir kiti šeimos nariai,kurie nekvėpuos chemikalais 4u.gif Ir tikrai gerai valo,tik reikia turėti kantrybės,gal ilgiau palaikyti užpylus tose sunkiau nuvalomose vietose schmoll.gif Aš išbandžiau daug šitos firmos produktų,bet man geriausi yra universalus valymo pienelis (plytelėms vonioj ir virtuvėj,dujinei viryklei,tualetui,išvaliau pelėsius vonioj) ir koncentruota valymo priemonė Zoom,tinkama daugeliui valymo darbų.Nebandžiau,bet manau,kad ir grindų plytelėms tiktų thumbup.gif
Vai di lu tė
gal kas girdejot, ar naudojat universalu valikli Bioakmeni. Vokiskias kiek zinau.
Buvo pristatinejo Kaune parodoje Nqmu pasaulis.
Tipo daug kam tinka valyti, medziaginius daiktus. Nedirgina odos. Pati neturiu
vazonas
aš tai nustebau, kad labaui geri tie cilit bing bang ar kaip ten biggrin.gif , nusipirkau nenoredama beveik, kai panaudojau, nu apakau, kaip gerai valo. Bet bijau, kad jie gali graužti paviršių, tai turbūt nepirksiu antrą kart, kas gali pasakyt apie juos, ar jie saugūs? unsure.gif
Ot tie žmonės vis nepatenkinti, blogai valo- blogai, gerai valo vel blogai biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.