Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

Nesuprantu kodėl taip pykstama dėl to LOC,kol jo neturėjau sėkmingai valiausi kitomis priemonėmis.Bet draugės mama padovanojo jį tai naudoju ir jį.Na didelių stebuklų nepadaro,bet jis kažkiek veikia.Gal vienintelis jo pliusa tai nereikia kitų priemonių tai jis taupus.Man tai dzin gali reklamuoti kas ką tik nori nematau reikalo piktintis.Tema visdėl to VALYMO PRIEMONĖS mirksiukas.gif
Atsakyti
Būtent tema apie valiklius, bet ši tema jau pasidarė vien tik apie LOC. Jei moderatorės nedraudžia, tai gal atsidarykit atskirą temą apie vieną vienintelį ir nepakartojamą LOC ir liaupsinkit. O čia yra tema apie valiklius bendrai. Su LOC indų turbūt neplaunat? Nors ką aš žinau, jei jau gėles laistot ir ant silkės tepat, tai kodėl tada indų neplauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 07 20, 18:31)
Būtent tema apie valiklius, bet ši tema jau pasidarė vien tik apie LOC. Jei moderatorės nedraudžia, tai gal atsidarykit atskirą temą apie vieną vienintelį ir nepakartojamą LOC ir  liaupsinkit. O čia yra tema apie valiklius bendrai. Su LOC indų turbūt neplaunat? Nors ką aš žinau, jei jau gėles laistot ir ant silkės tepat, tai kodėl tada indų neplauti  g.gif

Teko ir plaut indus porą kartų,na ir gyva,taurės blizgėjo.Ko čia piktinies tau nieks gerti ar gėlių laistyt,silkių tept neliepia.Jei svarbu tai nesu platintoja ir tokiais reikaliukais neužsiimu.Bet dėl manęs gali šnekėt ir reklamuot kiek nori,pykčiui čia ne vieta.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 07 20, 15:48)
Nebuvo tokios demes, kurios tas pats Vanish neisvalytu  schmoll.gif Jei ne Amway, tai turbut kilima butum ismetusi  cool.gif

Gal Jums ir padėjo vanish, mano draugei padėjo Vanish, o man kilimo neišvalė.
Kilimo tikrai nebučiau išmetusi, nes neturiu galimybės nupirkti kitą.

QUOTE(jbs @ 2007 07 20, 18:51)
Reklamai, sakyčiau, čia ne vieta.

Skaičiau temą nuo pat pradžių ir minimos tos pačios priemonės: Ajax, Vanish, Cif, Cilit ir t.t. Tai galima taip pat pavadinti savotiška reklama.
Čia dalinasi, kokiomis valymo priemonėmis naudojasi.
Jokios Amway reklamos aš čia neįžvelgiu. Lygiai taip pat perku priemones iš parduotuvės. Man patinka su Ajax valyti, nes super kvapas namuose buna, taip pat su Cilit išvalau vonią.
Nereikia pikti. 4u.gif Jeigu dabar mes naudojam Amway priemones, tai mums čia rašyti negalima. Labai keistas požiūris.
Gyvenkim draugiškai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nepykit, neturiu kada skaityti visa tema, blush2.gif Bet ar negaletumet pasakyti kokia priemone geriausiai nuvalo keptuves sonus isoreje. Na juk pasitaiko atveju, kai nubega koks riebaliukas ir jis prikepa, tai dabar neisivaizduoju siu kuo atsveist. Siaip labai priziuriu savo keptuve, vistik dideli pinigai sumoketi, bet va vyras kepe ir nepasivargino is karto isplauti doh.gif Padekit prasau patarimais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tučka @ 2007 07 21, 17:39)
Nepykit, neturiu kada skaityti visa tema,  blush2.gif  Bet ar negaletumet pasakyti kokia priemone geriausiai nuvalo keptuves sonus isoreje. Na juk pasitaiko atveju, kai nubega koks riebaliukas ir jis prikepa, tai dabar neisivaizduoju siu kuo atsveist. Siaip labai priziuriu savo keptuve, vistik dideli pinigai sumoketi, bet va vyras kepe ir nepasivargino is karto isplauti  doh.gif  Padekit prasau patarimais  rolleyes.gif


Pas mane ta pati beda g.gif Paklausiau patarimo"Wool"keptuviu skyriuje,atrodo Saulute 27 patare ir pavaliau su lietuvisku"Jega-nuvale thumbup.gif Isdrisau ir viduje krasteli pavaliau(mat krasteliai irgi pasidenge)-nuvale,bet daugiau bijau,kad nepakenktu titano dangai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2007 07 21, 18:20)
Pas mane ta pati beda g.gif Paklausiau patarimo"Wool"keptuviu skyriuje,atrodo Saulute 27 patare ir pavaliau su lietuvisku"Jega-nuvale thumbup.gif Isdrisau ir viduje krasteli pavaliau(mat krasteliai irgi pasidenge)-nuvale,bet daugiau bijau,kad nepakenktu titano dangai.. g.gif


Va va pas mane irgi Wool keptuve drinks_cheers.gif nebijok, jom niekas nekenkia mirksiukas.gif begsiu pirkt "Jegos".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tučka: 21 liepos 2007 - 18:16
man geriausios priemonės yra cilit. ypač voniai thumbup.gif
Atsakyti
o aš vakar išbandžiau kilimų valiklį ir esu labai patenkinta, tai parašysiu, gal kam padės 4u.gif pirkau "Rimi" Žirmūnuose, kaina 3,19 Lt, vadinasi "Bagdad" - dėl to pavadinimo ir susigundžiau, kažkodėl patikimas pasirodė rolleyes.gif valiau ne kilimą, o baldų gobeleną, jau baisus buvo, žiūrėt negalėjau ir šuniuko kvapo prisigėręs verysad.gif nes augintinis mėgėjas mums nematant ant svetainės sofos pagulėti doh.gif tai va, ištryniau su šepečiu ir neliko nei dėmių, nei kvapo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bucinukas: 05 rugpjūčio 2007 - 09:20
sveikutes,
perskaiciau visa tema smile.gif ir supratau, kad ir man reikia isigyti AMVAY. Tik va problemele g.gif kur ju nusipirkti. Parasykit. Labai laukiu adresiuko ar kito kontakto.
Atsakyti
Patarkit ka gerijou naudot -pavirsem is metalos spalvos (saldetuvai,arbatenukai ir visa kita)
Ir dar mateni stikla,vis matosi pirstu anspaudai doh.gif
Atsakyti
Labas visoms. O gal kas galėtų patarti kuo nuvalyti riebaluotas dėmes nuo virtuvės spintelių , kurios yra iš neblizgančios nepoliruotos plokštės? Nejaugi tik Norwex šluoštės padės? Laukiu patarimų.
Atsakyti