Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

QUOTE(Amadeja @ 2007 11 15, 13:48)
"Jega+" orkaiciu valiklis (juo valau ir gartrauki, ir virtuves plyteles, spinteliu virsu, puodus)  thumbup.gif

as taip pat sita naudoju:)
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 10 04, 12:55)
Mamaytes su kuo gerai isvalyti vonia? Bandysiu su ACE, bet ar nera jokio akrilo ar kokio velnio, kad po to galetumei ispurksti vonia ir ji taip atsinaujintu? Kazkur girdejau kad taip galima padaryti... Gal kas atnaujinote?  ax.gif


nezinau ar bereikia tau patarimo... ax.gif gal jau issisveitei ta vonia...bet visvien parasysiu.... g.gif
as super issisveiciu vonia karta per dvi savaites su valgomaja rugsciaja druskele thumbup.gif vonia tampa kaip toj reklamoj sakoma "AKINANCIAI BALTA"... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o siaip valau su Cif geltonu - irgi graziai nuvalo...
Atsakyti
QUOTE(andzelin @ 2007 11 22, 17:04)
as super issisveiciu vonia karta per dvi savaites su valgomaja rugsciaja druskele thumbup.gif vonia tampa kaip toj reklamoj sakoma "AKINANCIAI BALTA"... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



O kas ta valgomoji rūgščioji druskelė? Kur ji parduodama?
Atsakyti
QUOTE(La Bronė @ 2007 11 22, 17:53)
O kas ta valgomoji rūgščioji druskelė? Kur ji parduodama?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai......nagi as taip "mandrai"pavadinau citrinos rūgštelę...tą pačią kur maistui naudojam lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*dream* @ 2007 11 30, 18:19)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif prajuokinai......nagi as taip "mandrai"pavadinau citrinos rūgštelę...tą pačią kur maistui naudojam lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Juokiuosi ir aš lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*dream* @ 2007 11 22, 16:04)
as super issisveiciu vonia karta per dvi savaites su valgomaja rugsciaja druskele thumbup.gif vonia tampa kaip toj reklamoj sakoma "AKINANCIAI BALTA"... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o siaip valau su Cif geltonu - irgi graziai nuvalo...

o kaip su ta citrinos rūgštim reikia valyti g.gif Tiesiog šveisti su milteliais, o nesusibraižo vonia blush2.gif Ar čia kokį tirpalą reikia daryti?
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2007 12 03, 13:32)
o kaip su ta citrinos rūgštim reikia valyti g.gif Tiesiog šveisti su milteliais, o nesusibraižo vonia blush2.gif Ar čia kokį tirpalą reikia daryti?

tiesiog ant kempinėlės su kuria šveisi užsiberi tos citrinos rūgštelės ir šveiti... bigsmile.gif niekas nesusibraižo, ir puikiai išvalo...o klozetui (išsėmusi vandenį) tai truputį pabarstau, palaukiu ir tada lengvai išsišveičia thumbup.gif
Atsakyti
žiūriu šveitimo tema kažko nurimusi...niekas matyt nieko nebešveičia.... ax.gif
o aš noriu pagirti vokišką langų valymo kempinę su kotu...vyrelis pagailėjo mano triūso, kurį įdedu valydama langus (aišku tuo pačiu gelbėjo savo kailiuką,nes ir jam tekdavo pavalyti kur nepasiekiu) ir padovanojo...per parodą Agro Balt, kuri vyko Šiauliuose pamatė ir nupirko...nu liuks dalykėlis thumbup.gif
su kempine muiluota (pvz. vanduo su trupučiu FAIRY) nuvalai...ir po to su kitoj pusėj esančia gumine juosta nubrauki...ir langai blizga thumbup.gif
SPEED CLEANER PLIUS vadinasi drinks_cheers.gif
Atsakyti
As tai voniai valyti naudoju CIF balta. Toki purskiama. Palieku ispurskusi, paskui nuvalau. Jis man is bandytu geriausiais kolkas biggrin.gif
Atsakyti
Kainos kokybes santykiu tik JEGA PLIUS.
Visiems patariu, tiek zidinio stiklui valyti ar orkaitei ir t.t.
Atsakyti
Man Cif visur gerai labai valo, tiek vonia, tiek dujine thumbup.gif
Atsakyti
aš voniai pirkau nuostabias putas valymui iš Thomas philips. ir WC atskirai nusipirkau. tos putos su citrinos rūgštimi, ir atrodo net ant baltos vonios užpurškus, patamsėja, nes ištraukia lauk nešvarumus. bent man toks putos liuks smile.gif
Atsakyti