Įkraunama...
Įkraunama...

Valymo priemonės

QUOTE(Pasaulisgrazus @ 2008 09 09, 13:59)
Ir langu stiklus tik su actu ir vandeniu valau thumbup.gif Ekologiska, pigu ir greitai thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, gal zinote kuo valyti oda? turiu odine striuke, kuria bijo valykloje valyti, o ji sviesi, tai rankogaliai ir vidine juosmens puse greit uzsinesioja, ypac nuo dzinsu. Is pradziu valiau Salamander putomis ir po to impregnuodavau, taciau kuo toliau, tuo maziau tas padeda unsure.gif Daiktas dar nenudevetas, galvoju, gal yra kokiu liaudisku budu isvalyti rankogalius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaile_ @ 2008 09 10, 10:33)
sveikos, gal zinote kuo valyti oda? turiu odine striuke, kuria bijo valykloje valyti, o ji sviesi, tai rankogaliai ir vidine juosmens puse greit uzsinesioja, ypac nuo dzinsu. Is pradziu valiau Salamander putomis ir po to impregnuodavau, taciau kuo toliau, tuo maziau tas padeda unsure.gif Daiktas dar nenudevetas, galvoju, gal yra kokiu liaudisku budu isvalyti rankogalius?  g.gif


as valau su eres valikliu odai, būtent lygiai odai.
Valau odinius baldus, tai man labai puikiai isvale thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa@ @ 2008 09 10, 15:19)
as valau su eres valikliu odai, būtent lygiai odai.
Valau odinius baldus, tai man labai puikiai isvale  thumbup.gif


aciu, reiks pabandyti ax.gif
Atsakyti
Valiklis bet kam(virtuvei, voniai, demėm, dulkėm ,grindim ir t.t.) tai LOC iš Amway
O indams Dish Drops irgi iš Amway. thumbup.gif
Atsakyti
As irgi daug ka turiu Amway ir labai patenkinta.
Va kilo klausimas, su kuo valyt zomsinius baldus?Ar tinka tas pats odos valiklis?
Atsakyti
QUOTE(ingelka @ 2008 03 07, 14:50)
reikia pagalbos
su kuo galima nuvalyti grindu akmens mases plyteles. Norim kad jos blizgetu, bet nerandam kuo valyti. gal kas susiduret su sia problema?

Man irgi tas pats rūpi. Visą pirmą aukštą išklojom šviesiom plytelėmsi, tai dabar labai aktualu geras valiklis. Gal kas galėtų parekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(Carolina @ 2008 09 21, 21:09)
Valiklis bet kam(virtuvei, voniai, demėm, dulkėm ,grindim ir t.t.) tai LOC iš Amway
O indams Dish Drops irgi iš Amway.  thumbup.gif

o kur galima butu isigyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2008 09 28, 15:44)
As irgi daug ka turiu Amway ir labai patenkinta.
Va kilo klausimas, su kuo valyt zomsinius baldus?Ar tinka tas pats odos valiklis?

odos valiklis zomsui tikrai netinka. as taip vienus batus pagadinau... yra spec zomso valikliu pirkti. vat zomsas baldam nesu girdejus smile.gif

QUOTE(merepopins @ 2008 10 02, 14:48)
Man irgi tas pats rūpi. Visą pirmą aukštą išklojom šviesiom plytelėmsi, tai dabar labai aktualu geras valiklis. Gal kas galėtų parekomenduoti?

buna pirkti tokio aliejuko, tai plyteles isdziuve nepasidaro tokios matines. seniai pirkau net nepamenu kur. bandykit kur prekiauja plytelem pakausti.

o as irgi turiu svarbu klausima. prasau pasitelkti visa ismone smile.gif

man reikia iasplauti veliava. ji yra balta su zaliu uzrasu. medziaga panasi i baltu uzuolaidu tik gerokai tankesne ir tvirtesne, tokia kaip tentas sakyciau. ji ilgokai kabejo palei autostrada ir is baltos pavirto i tamsiai pilka... vakar pamerkiau as ja i vanish balinanti.... per nakti mirko ir anei kokio efekto... vanguo beveik nepakeites spalvos nubego...
galsakau kaip seniau - pavirint su peroxidu? bet cia jau labai drastiska priemone? siandien bandysiu koki balikli... gal dar turit kokiu minciu?

Atsakyti
Neradau niekur apie tai, kokias renkates grindu valymo priemones( bet ne chemines turiu galvoj,o sluotkocius).Noriu kazka isigyti, bet negaliu issirinkti doh.gif Tokia ju gausybe ir kainu ivairove, kad kiekviena karta paciupineju, paziurineju ir nesiriztu nieko nusipirkti.Kad ir brangesni, bet kad smagu butu naudoti ir nesuluztu.Ir kad tiktu ir plytelem ir parketui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merepopins @ 2008 10 02, 13:48)
Man irgi tas pats rūpi. Visą pirmą aukštą išklojom šviesiom plytelėmsi, tai dabar labai aktualu geras valiklis. Gal kas galėtų parekomenduoti?

Labux, kadangi dar niekas neatsakė pabandysiu padėti. Gal yra ir ko nors super, aš plaudama į vandenį įpilu truputį indų ploviklio (mėgstu fairy biggrin.gif ) o jeigu netyčia išsiterlioja batų tepalu, tą vietą pavalau neskiestu fairy, nuima liuks.Sėkmės!
Atsakyti
man reikia iasplauti veliava. ji yra balta su zaliu uzrasu. medziaga panasi i baltu uzuolaidu tik gerokai tankesne ir tvirtesne, tokia kaip tentas sakyciau. ji ilgokai kabejo palei autostrada ir is baltos pavirto i tamsiai pilka... vakar pamerkiau as ja i vanish balinanti.... per nakti mirko ir anei kokio efekto... vanguo beveik nepakeites spalvos nubego...
galsakau kaip seniau - pavirint su peroxidu? bet cia jau labai drastiska priemone? siandien bandysiu koki balikli... gal dar turit kokiu minciu?
nenori pabandyt ukisko muilo + kempines , nuo pabandymo niekas per galva neduos ax.gif
Papildyta:
o as irgi turiu svarbu klausima. prasau pasitelkti visa ismone smile.gif

man reikia iasplauti veliava. ji yra balta su zaliu uzrasu. medziaga panasi i baltu uzuolaidu tik gerokai tankesne ir tvirtesne, tokia kaip tentas sakyciau. ji ilgokai kabejo palei autostrada ir is baltos pavirto i tamsiai pilka... vakar pamerkiau as ja i vanish balinanti.... per nakti mirko ir anei kokio efekto... vanguo beveik nepakeites spalvos nubego...
galsakau kaip seniau - pavirint su peroxidu? bet cia jau labai drastiska priemone? siandien bandysiu koki balikli... gal dar turit kokiu minciu?
[/quote]
ukiskas muilas + kempine,
arba nupurksk su ACE (purkstuka uzsuk nuo likusiu priemoniu arba nuo langu ploviklio), tik nezinau ar tavo zalias uzrasas nenusiplaus... blush2.gif
Atsakyti