Įkraunama...
Įkraunama...

Dygsta kruminiai dantys

Mano sunui 5m. Siandie pastebejau, kad dygsta gale kruminiai dantys blink.gif Kaip tai gali but g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2006 05 30, 19:18)
Mano sunui 5m. Siandie pastebejau, kad dygsta gale kruminiai dantys blink.gif Kaip tai gali but g.gif


Taip ir gali būt - kartais jie pirmi išlenda, poto tik priekiniai pradeda keistis mirksiukas.gif
Šaunuolė kad pastebėjai thumbup.gif
Dabar kitas žingsnis - tiesiai pas odontologę ir padengti silantais, nes šių dantukų labai gilios vagelės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2006 06 02, 15:47)
Taip ir gali būt - kartais jie pirmi išlenda, poto tik priekiniai pradeda keistis  mirksiukas.gif
Šaunuolė kad pastebėjai  thumbup.gif
Dabar kitas žingsnis - tiesiai pas odontologę ir padengti silantais, nes šių dantukų labai gilios vagelės  rolleyes.gif

Aisku dabar. Kaip nepastebesi, gi dantukus as jam valau ax.gif
Del tu silantu, jie mokami ar ne tokiem zuikiam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2006 06 03, 11:40)
Del tu silantu, jie mokami ar ne tokiem zuikiam g.gif


Ant nuolatinių dantukų tuėtų būt nemokami unsure.gif
Bet gal čia buvo tik vienus metus trunkanti akcija? g.gif
Pasidomėk 4u.gif
Atsakyti
Silantai nemokami, jei poliklinkoj dedat, privaciai ~ 15Lt.
Tai ne vienus metus trunkanti akcija mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. aš taip pat šiandien pastebėjau pirmąjį krūminį dantuką. Jis dar ne visas išlindęs. Vest pas odontologą reikės, kai bus jau visas išlindęs, taip? g.gif
Atsakyti
Sveiki, sunui uz menesiuko bus 6 metai. Dabar kalasi priekinis nuolatinis dantukas, ir kartu auga gale nuolatinis kruminis dantis, toje pacioje puseje , kur ir priekinis. Klausiau musu odontloges, sake , kad taip ir turi buti: paprastai galiniai kruminiai kalasi tuo pat metu kai ir priekiniai . O apie silantus nezinojau, butinai pasidomesiu 4u.gif
Atsakyti