Įkraunama...
Įkraunama...

Pažyma iš daktaro UK

Sveikos, Taip jau isejo, kad praeita savaite sirgau, turejau temperaturos. Pas daktarus nejau, nes turiu is Lietuvos visokiu vaistuku, o patirtis su GP labai ne kokia, tai nusprendziau neiti.. Buvau atsiribojus nuo visu reikalu ir kaip paaiskejo, praleidau viena svarbu ivyki. Aisku, cia jau pasisiteisinimu nera, zinau kad esu issiblaskius, bet toks pasiteisinimas netinka.

Ar iseitu gauti daktaro pazyma, taip sakant, atgaline data?

Nebezinau, ka daryt, Gal teko kam nors susidurti su panasia situacija? Gal galit ka patarti?
Atsakyti
QUOTE(bumbuls @ 2013 05 14, 16:04)
Sveikos, Taip jau isejo, kad praeita savaite sirgau, turejau temperaturos. Pas daktarus nejau, nes turiu is Lietuvos visokiu vaistuku, o patirtis su GP labai ne kokia, tai nusprendziau neiti.. Buvau atsiribojus nuo visu reikalu ir kaip paaiskejo, praleidau viena svarbu ivyki. Aisku, cia jau pasisiteisinimu nera, zinau kad esu issiblaskius, bet toks pasiteisinimas netinka.

Ar iseitu gauti daktaro pazyma, taip sakant, atgaline data?

Nebezinau, ka daryt, Gal teko kam nors susidurti su panasia situacija? Gal galit ka patarti?

deja,atgaline data gauti labai sunku.jei gerai snekat angliskai-galit pabandyt nueit pas GP,bet cia daug kas nuo gp priklauso.
Atsakyti
QUOTE(salunja @ 2013 05 14, 18:09)
deja,atgaline data gauti labai sunku.jei gerai snekat angliskai-galit pabandyt nueit pas GP,bet cia daug kas nuo gp priklauso.


Sneku, bet mano patirtis apskritai su jais nekokia. Kur esu uzsiregistravusi, jiems tikrai nelabai idomu, nelabai jie nei klausosi, nei atsako normaliai...

O kaip idomu butu pas lietuvius daktarus? Girdejau, kad kazkur prie Canary Wharf yra Lietuviu klinika..
Atsakyti
Cia biuletenio nenusipirksi.
Atsakyti
QUOTE(Nutai @ 2013 05 14, 18:58)
Cia biuletenio nenusipirksi.


Man jo ir nereikia, as dirbu casual kontraktu. Man siaip ar taip neapmoketu, todel ir nepasirupinau is anksto. Nereikia gal tokiais svaidytis, ka?
Atsakyti
QUOTE(bumbuls @ 2013 05 14, 19:13)
Man jo ir nereikia, as dirbu casual kontraktu. Man siaip ar taip neapmoketu, todel ir nepasirupinau is anksto. Nereikia gal tokiais svaidytis, ka?





Kodel taip jautriai reguoji?Tu klausi as atsakau.
Atsakyti
jei nedaug laiko praejo- nueik, sakyk, kad labai sirgai, dar kokia gali infekcine sugalvot, na tipo nenorejai eit ir bacilu nesiot, o reikia pazymos.
israso ir atgaline data, jei tai ne 2 ar daugiau savaiciu atgalios.
vnz nueik tipo pasitirkint ar jau pasveikai ir pasakyk, kad uz tas dienas, kai sirgai, reikia pazymos.
garantiju nera, bet pabandykit..
Atsakyti