Įkraunama...
Įkraunama...

"Ozo trikampis"

Įdomi Jūsų nuomonė apie šį projektą 4u.gif . Gal kas buvote vietoje apžiūrėti? mirksiukas.gif Mano nuomone vieta gera, iš kokybiškų medžiagų stato, bet tas garažų "kvartalas" už "Ozo trikampio' man labai nepatraukliai atrodo doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(angellukas @ 2013 05 17, 21:54)
Mano nuomone vieta gera


Vieta - prie pat judrios gatvės ir dar duobėje, gerokai žemiau gatvės lygio. T.y. tų butų gyventojai sėkmingai surinks visą smogą, transporto išmetamąsias dujas etc. Kuo kvėpuos pirmų aukštų gyventojai - išvis didi paslaptis. Kaip ir, ką jie matys pro langus ir kiek matys saulės (išvykę atostogauti, nebent).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 18 gegužės 2013 - 20:12
mano nuomone taip pat nekokia apie projekta.

Minusai:

- didelis uzterstumas, triuksmas - pasiziurekite piko ir net nepiko metu transporto srautus ozo gatveje;
- Salia nekokia kaimynyste - priekyje bendrikai, garazai.

Atsakyti
man asmeniskai nepatiko ir butu isplanavimai g.gif
Atsakyti
Projektas prie judrios gatves, taciau turime susitaikyti, nes kuo toliau, jeigu noresime gyventi arciau centro, mus sups judrios gatves is visu pusiu. Is kitos puses, jeigu lyginti su keliais kitais naujais projektais, tai si gatve tiek ir nebegazdina ir pasirodo nera taip jau ir arti.

Izvelgiu ir pliusu, ekologiskos medziagos, kokybe, arti centras, siuolaikiski sprendimai.

Pagyvenusi kelis metus gamtos apsuptyje, Vilniaus pakrastyje, supratau kad vistik dar esu jauna ir gyvenimas verda mieste, paskaiciavus laika kelionem, kurui, automobilio eksploatacines islaidas ir kruva kitu dalyku...nusprendziau kad nebenoriu buti vairuotojas ir noriu vel miesto. Tad Ozo trikampis vienas is galimu variantu, nes arciau centro arba jau kaina neikandama, arba netenkina kiti dalykai.
Atsakyti
QUOTE(Vik111 @ 2013 07 25, 10:59)
Projektas prie judrios gatves, taciau turime susitaikyti, nes kuo toliau, jeigu noresime gyventi arciau centro, mus sups judrios gatves is visu pusiu. I


Su niekuo neturime susitaikyti, yra ir centre normalesnių variantų ir tikrai ne prie TOKIO masto gatvės, ir ne tokioj duobėj wink.gif Pvz., kokiam Šaiurės miestelyje - jau geriau..
Kitas klausimas - kaina...
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2013 05 18, 21:11)
Vieta - prie pat judrios gatvės ir dar duobėje, gerokai žemiau gatvės lygio. T.y. tų butų gyventojai sėkmingai surinks visą smogą, transporto išmetamąsias dujas etc. Kuo kvėpuos pirmų aukštų gyventojai - išvis didi paslaptis. Kaip ir, ką jie matys pro langus ir kiek matys saulės (išvykę atostogauti, nebent).

Pritariu, kosmaras kazkoks. O kainos tai toje puseje i miesta didziules, o i ozo gatve nedideles, bet kas nores ten gyventi??
Atsakyti
Vieta-tragiska: gatve, aplinka. O dar ziema is nameliu rukstantys dumai tikrai zavesio neprideda. Neisivaizduoju ko reiketu "apsirukyt", kad tokioj vietoj pirkti busta, kai kv. 6000 lt. Uz tokia kaina galima rasti ir paciam senamiesty.
Atsakyti
O man labai patiko projektas..ir su dukra mąstom apie butą jai..ir kainų 6000 už kvadratą smile.gif tikrai ten nėra:)nesiekia 5000...o dėl garažų ir aplinkos visada reikėtų pasidomėt detaliuoju miesto planu:)ir bus aisku,ką toje vietoje turėsim po penkių metų,o kur eis aplinkeliai ir kitos suplanuotos statybos:)
Atsakyti
As tai emiau ir nuspirkau ten buta. Kaina tikrai nesiekia 5000lt uz kvadrata, vieta vertinu kaip tikrai gera, nes salia prekybos centrai, siemens arena, licejus, darzelis, mokykla, kur yra stadionas...ten galima drasiai ir pabegioti ir krepsini pazaisti. Plius namo bus uzdaras kiemas ir siaip atrodo toks idomesnis projektas. O tie garaziukai man kaip tik visai graziai atrodo ziurint is aukstai:) Na, kaip sako visiems neitiksi, bet mane kazkuo patrauke tas objektas:)
Atsakyti
pardavejai pasikure pora nauju vartotoju, kad pagirti savo projekta ir skatint prikima smile.gif
Atsakyti
baisu, neįsivaizduoju, kas gali norėti pirkti ten butą doh.gif
Atsakyti