Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų parduotuvės

Sveikos mamytes ir joms prijauciancios,

turiu tokia problemele. Issirinkom su vyru baldus "SBA baldai" salone ir pasirodo musu turima "VB namu idejos" nuolaidu kortele jau nebegalioja... verysad.gif

Gal kas is jusu turite dar galiojancia nuolaidu kortele "VB namu idejos", "Hansa namai" ar kokia kitokia su kuria galima gauti nuolaida SBA
Balduose. Tokias korteles paprastai bankai dalija nemokamai imant busto paskolas...

Jei kas turite, buciau labai labai dekinga jei galetumete paskolinti dienelei kokiai... nestuke.gif

Parashykite man i pasta (ft@freemail.lt), jei galetumete padeti...

p.s. Beje as is Vilniaus.
Atsakyti
Sveikos mamytes ir teveliai ax.gif

turiu pasidziaugti, kad mes su vyru baigiame remontuoti svetaine, mano dziaugsmui viskas isejo puikiai smile.gif))
Bet.. yra vienas liudesys, nusiziurejom baldus SBA salone, visai nepigius ir niekaip negalime issidereti nuolaidu verysad.gif

Butume dekingi jei paskolintumete ar padovanotumete kokia nuolaidu kortele wub.gif

Labai dekingi!!!!!!!!!!!!!111

Jei ka rasykit simona_kekstaite@yahoo.com

Aciu,
Simona ir Edvardas
Atsakyti
QUOTE(Si-Mona @ 2005 12 12, 10:05)
Sveikos  mamytes ir teveliai  ax.gif

turiu pasidziaugti, kad mes su vyru baigiame remontuoti svetaine, mano dziaugsmui viskas isejo puikiai smile.gif))
Bet.. yra vienas liudesys, nusiziurejom baldus SBA salone, visai nepigius ir niekaip negalime issidereti nuolaidu  verysad.gif

Butume dekingi jei paskolintumete ar padovanotumete kokia nuolaidu kortele  wub.gif

Labai dekingi!!!!!!!!!!!!!111

Jei ka rasykit simona_kekstaite@yahoo.com

Aciu,
Simona ir Edvardas


o tu nepasidomejai SBA su kokiomis kortelemis ten galima nuolaida? taip butu paprasciau ir gal galetumem tau padeti 4u.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
Pardaveja minejo, kad nuolaida suteikiama "Hansabanko" vartojamųjų paskolų gavėjams, taip pat kas eme busto kredita Hansa banke, turejo gauti nuolaidu knygele ir ten yra nuolaidos SBA baldams, taip pat kas isigyjo busta fredos miestelyje.
O daugiau nezinau, nebent dar gal su VB nuolaidu kortele. O taip pat yra ir ju paciu SBA nuolaidu kortele.

Atsakyti
QUOTE(Si-Mona @ 2005 12 12, 11:40)
bigsmile.gif
Pardaveja minejo, kad nuolaida suteikiama "Hansabanko" vartojamųjų paskolų gavėjams, taip pat kas eme busto kredita Hansa banke, turejo gauti nuolaidu knygele ir ten yra nuolaidos SBA baldams, taip pat kas isigyjo busta fredos miestelyje.
O daugiau nezinau, nebent dar gal su VB nuolaidu kortele. O taip pat yra ir ju paciu SBA nuolaidu kortele.



as lyg turiu vartojama paskola is hansa, bet jokios korteles ar dar ko nors man nedave,as pernai emiau pries sventes!!!!
tai idomu pagal ka tada jie ta nuolaida paskaiciuotu?
Atsakyti
verysad.gif nezinau ir astada, turetu buti man rodos kokios nors koreteles kuponeliai ir pan.
reiks ju paklausti..
Aciu labai
Atsakyti
QUOTE(Si-Mona @ 2005 12 12, 13:13)
verysad.gif  nezinau ir astada, turetu buti man rodos kokios nors koreteles kuponeliai ir pan.
reiks ju paklausti..
Aciu labai


Mes turim tokią nuolaidų kuponų knygutę, gavom imdami paskolą, bet sistema tokia "nedėkinga", kad imi paskolą, pvz., namo statybai, o nuolaida galioja pusę metų nuo paskolos sutarties pasirašymo, tai, pvz., ar realu tą nuolaidą baldams išnaudoti per tokį laiką, jei per jį realiai tik statybos pradėtos doh.gif Žodžiu, nuolaidą turiu, bet naudos iš to jokios schmoll.gif Taigi, deja, padėti negaliu sad.gif
Atsakyti
verysad.gif as ir sakau, atseit suteikia nuolaida bet pasinaudoti ja praktiskai neimanoma.
Tai Kava kaip suprantu jusu kuponeliu jau pasibaigusi galiojimo trukme doh.gif
Atsakyti
zinokit man lygiai tokia pati problema iskilo su SBA.
Ir pamaniau, kad gal galima butu kartu pasinaudoti nuolaida.. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Si-Mona @ 2005 12 12, 16:57)
zinokit man lygiai tokia pati problema iskilo su SBA.
Ir pamaniau, kad gal galima butu kartu pasinaudoti nuolaida..  mirksiukas.gif


Labute, Si-Mona,

jei gausiu nuolaidu kortele galesim kartu nuvaziuoti i SBA ir apsipirkti... 4u.gif

p.s. jei tu gautum, tai gal ir mane galetum kartu pasiimti? g.gif

Ciau
Atsakyti
Rama1 biggrin.gif
jei gausiu ir as butinai pasidalinsiu drinks_cheers.gif
taciau mes planuojam pirkti artimiausia savaite, tai labai dabar stresuoju blink.gif
na jei man nepavyktu gauti tos nuolaidos, tai po savo pirkimu turesim 3% nuolaida, jei reikes galesiu paskolinti nors tokia kortele 4u.gif

Atsakyti
Mes tai buvom sestadieni SBA ir jau norejom uzsisakyti, taciau kai padavem savo VB namu idejos kortele sako ji negalioja (akurat! blush2.gif )...
Tada dave traukti kazkokias korteles ir istraukem 3% nuolaida...
Pardaveja prasitare. kad didesne labai jau retai pasitaiko ten traukiant...
Tai ji pasiule paklausti gal kas turi is pazystamu... Tai as kreipiausi i visas Lietuvos pazystamas mamytes... smile.gif

Siaip prizadejom siandien ateiti, tai jei siandien negauciau, tai rytoj reiks jau butinai nueiti ir pasitenkiti 3%... verysad.gif

O tu jau issirinkai ko nori?

p.s. jei gaunam kortele, tai susirashom per AZ, beje, kad butu greiciau parashyk i AZ man savo telefoniuka...




QUOTE(Si-Mona @ 2005 12 12, 17:37)
Rama1 biggrin.gif
jei gausiu ir as butinai pasidalinsiu  drinks_cheers.gif
taciau mes planuojam pirkti artimiausia savaite, tai labai dabar stresuoju  blink.gif
na jei man nepavyktu gauti tos nuolaidos, tai po savo pirkimu turesim 3% nuolaida, jei reikes galesiu paskolinti nors tokia kortele  4u.gif

Atsakyti