Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų parduotuvės

Kaip tik šiuo metu renkuose minkštą dalį į svetainę. Kaune, Savanorių prospekte radau baldų saloną "To dar nebuvo" UAB "Agdalita", kuri prekiauja lenkiškais "Komfort meble" baldais. Dizainas labai man jų patinka, aišku ir kaina ne iš pigių, kad kampas su foteliu ir pufu man kainuotų apie 10000 Lt. Man jie labai tiktų prie interjero, bet prisibijau lenkiškos produkcijos.

Prašau, patarkite, parašykite savo atsiliepimus, gal kas jau ir pirkote iš jų baldus?

Dėkoju iš anksto.
Atsakyti
QUOTE(Pepė @ 2006 07 20, 15:19)
Kaip tik šiuo metu renkuose minkštą dalį į svetainę. Kaune, Savanorių prospekte radau baldų saloną "To dar nebuvo" UAB "Agdalita", kuri prekiauja lenkiškais "Komfort meble" baldais. Dizainas labai man jų patinka, aišku ir kaina ne iš pigių, kad kampas su foteliu ir pufu man kainuotų apie 10000 Lt. Man jie labai tiktų prie interjero, bet prisibijau lenkiškos produkcijos.

Prašau, patarkite, parašykite savo atsiliepimus, gal kas jau ir pirkote iš jų baldus?

Dėkoju iš anksto.


Aš iš lenkiškų baldų pirkau sekciją, na jau prieš keletą metų, aišku, ne iš tos parduotuvės. Tai sekcija labai nusivyliau schmoll.gif . Dar bestatant pradėjo lūžinėti dalys. Labai greitai nusibraižė, baro atsidarymo geležėliai išlūžo, nebėra jų net kaip įsukti, rankenėlės nulūžinėjo ir t.t. nebenoriu net pasakoti. Kaina buvo didelė, bet kad gali būti toks š... tikrai nesitikėjau. Na, sakoma kad kur yra fabrikiniai baldai, tie geri , o kur firmų kokių tie tiekam tikę. Daugiau lenkiškų baldų niekada nepirkčiau, man susidarė įspūdis, kad pas mus visą šlamštą suveža. Kitiems kambariams pirkau lietuviškus baldus, tai kiek jau metų praėjo, o jie kuo puikiausiai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Pepė @ 2006 07 20, 15:19)
Kaip tik šiuo metu renkuose minkštą dalį į svetainę. Kaune, Savanorių prospekte radau baldų saloną "To dar nebuvo" UAB "Agdalita", kuri prekiauja lenkiškais "Komfort meble" baldais. Dizainas labai man jų patinka, aišku ir kaina ne iš pigių, kad kampas su foteliu ir pufu man kainuotų apie 10000 Lt. Man jie labai tiktų prie interjero, bet prisibijau lenkiškos produkcijos.

Prašau, patarkite, parašykite savo atsiliepimus, gal kas jau ir pirkote iš jų baldus?

Dėkoju iš anksto.

10000 Lt už kampą,fotelį ir pufą? blink.gif blink.gif blink.gif
Ar aš čia blogai supratau? doh.gif
QUOTE(staselė @ 2006 07 21, 11:39)
Kitiems kambariams pirkau lietuviškus baldus, tai kiek jau metų praėjo, o jie kuo puikiausiai atrodo.

Nu nežinau kokius ten lietuviškus baldus pirkai,bet nusipirkom mes lietuvišką lovą SBA baldų tai sakiau gyvenime nieko lt nepirksiu nes Š.... paskutinis cool.gif
Atsakyti
Lenkas lenkui nelygus kaip ir lietuvis lietuviui. Į lituvą tikrai mažai gerų baldų vežama iš Lenkijos, jie čia retai pasitvirtina. Už tokią kainą šansų mažai įsigyti blogą daiktą. Pradžiai pasidomėk iš ko korpusas pagamintas, kokio lygio gobelenas, kiek jis ten atsisėdimų išlaiko, kokios spyruoklės ir kiek jų sluoksnių ten.
Beje rimtos firmos niekada nedengia fotelio apačios, palieka, kad matytume gerą sandarą. Jei fotelio apačia traukta, tai pirmas ženklas, kad kažkas negerai, arba slepiama.
Beje už tokią kainą porolono sluoksniai turi būti tik elastiniai atvirų porų, arba lateksas, jei tai ne odinis baldas aišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zoran: 21 liepos 2006 - 17:35
turiu komplekta sofa ir du fotelius lekiskus. daugiau lenkisku nepirksiu, kokybe prasta, tiek detaliu, tiek gobeleno. tarnauja 2 m. o atrodo kaip butu tarnave koki 10 m.
Atsakyti
Jei ta minkstoji dalis is gobeleno, tai paprasyk pardavejo parodyt to gobeleno pavyzdi. Paprastai gobeleno gamintojai kitoj pusej uzraso keliu ciklu yra gobelenas. Kuo ju daugiau, juo gobelenas geresnis blukimo, issisedejimo ir t.t. atzvilgiu. Ciklu maksimumas yra 100 000, taigi gobelenas-vidutiniokas butu apie 50 000 wink.gif Pardavejo zodziu nepasitikeciau, nes viena karta esu klaususi, tiesa, apie lietuvisko bado gobelena, bet vistiek i tema, tai man atsake, jog cia 80 000 ciklu gobelenas. Ooooo galvoju thumbup.gif geri baldai, juoab, kad ir kaina atitinkama. Bet karta visai atsitiktinai kitoj pusej ziurejau sukabintus gobelenus ir netycia uzmaciau sita, apverciau paziuret, ar pardavejas nemelavo, ir ten radau 25 000 ciklu, t.y. prasciau net uz vidutinioka. Tai va, nezinodama apie balda is ko, kaip ir pan., nerizikuociau jo pirkt, o dar uz tokia suma smile.gif Uz 10 000 galima jau nusipirkt gana geros kokybes lietuviskus ar kokios labiau pripazintos salies baldus wink.gif Nors mano svajoniu baldai tai kainuoja 18000lt blush2.gif Taigi dar pasvajosiu wink.gif
Atsakyti
Turim lenkiska miegamojo komplekta... kokybe netryksta tikrai... Ciuzinys per metus laiko susidevejo,nors jis spyruoklinis...
Atsakyti
QUOTE(ruta @ 2006 08 01, 15:40)
Turim lenkiska miegamojo komplekta...  kokybe netryksta tikrai... Ciuzinys per metus laiko susidevejo,nors jis spyruoklinis...


Nuo kada spyruokliniai ciuziniai laikomi gerais? Matosi, kad zmogus nelabai domejosi kuom nors pries pirkdamas isskyrus kaina.
Atsakyti
norim staliuko televizoriui zemo su metalo apdaila,
neplacia komodele i svetaine
gal kas matet ar susiduret su ispardavimu ar akcijom rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi retai tenka vaziuoti i Vilniu ar Kauna, o statybiniu medziagu ten isvis neteko ieskoti, pagalvojau, butu gerai, kad vietines mamytes pasidalintu informacija apie statybiniu medziagu ir baldu parduotuves siuose miestuose. Manau daug kam butu naudinga tema, kurioje butu rasomi tokiu parduotuviu adresai, kad nereiketu be reikalo klaidzioti po miesta ieskant uzraso "Baldai" ar pan. 4u.gif
Atsakyti
Man retroforma DOmus galerijoj- nereali parduotuvė rolleyes.gif daug tapetų, žvakidžių, a la senovinių daikčiukų ax.gif
Atsakyti
minkstaja daly as rekomenduociau pirkti tik odine , bei geros italiskos odos , tokius baldus gamina ir galite ysigyti juodojo alksnio parduotuvese , taipat galite aplankyti ju internetiny adresa www.juodasisalksnis.lt . gera kaina , gera kokybe , naujas dizainas.
Atsakyti