Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Baldų parduotuvės
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
ultraviolet
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 10 19, 18:06)
mes Ąžuolo baldų išpardavime nuspirkom sofą ir fotelį- su atvežimu 620 lt  bigsmile.gif  bigsmile.gif  nebrokuoti  schmoll.gif
*

o kaip ten parduotuve ta vadinasi?visoriu g ?
Nika77
QUOTE(Saja @ 2006 11 07, 12:07)
Jie savo tinklalapyje www.elbeka.lt rašo, kad baldus parduoda "Nacionaliniame baldų salone" Laisvės pr. 125a (pasaže). Ten dar nežiūrėjai? O ir pačiame tinklalapyje visas katalogas yra.
*

Mes is Elbekos, cia kur yra Kaune, savanoriuose, pirkom staliuka, tai laukem vos ne 2 menesius, o jie isipareigoja per 1 menesi baldus pagaminti, o pardaveja sako per 2 savaites bus, nu zodziu cool.gif Cia turbut visur su baldais taip yra cool.gif
Adrutė

O gal galėtumėt ką nors papasakoti apie Optimata baldus? 4u.gif
Dzenke
QUOTE(dainaut @ 2006 11 10, 22:43)
Sveikutis visoms 4u.gif
Radau sitame forume tokia lova apskrita ir pasidaro sofa ir neissisaugojau doh.gif  doh.gif
Gal kuri suprasit apie ka sneku ir imesit nuoroda. Aciu. Net nepamenu nei firmos nieko, tik zinau, kad patiko.
O del SBA baldu miegamojo tai neturiu zodziu doh.gif  doh.gif Kokybe nusivyliau, nors lova naudojam tik metus. Parodziau baldziam, kurie dare mums drabuzine ir kitus baldus, tai liko apake cool.gif
*

SBA savo salonuose paliek broka, kuri atmeta uzsienio supirkejai... blink.gif
(Cia tarp musu mergaiciu... rolleyes.gif )
ultraviolet
aptikau va tokia parduotuve, gal kuri ka apie ja girdejot?ar verta ten nuvaziuot?ar ne lenkiski cia baldeliai!? g.gif tevams labai tiktu tokia:sofa
tik uz 900 lt ar nebutu jinai vienkartine doh.gif g.gif
happy
QUOTE(Zaneta75 @ 2006 11 15, 14:13)
SBA savo salonuose paliek broka, kuri atmeta uzsienio supirkejai...  blink.gif
(Cia tarp musu mergaiciu... rolleyes.gif )
*

o as kiek zinau tai i uzsieny gamina is kitu kokybiskesniu medziagu doh.gif
levrete
SBA baldu kokybe tikrai labai prasta. buvom nusiziureje kataloge stala, bet kai pamatem ji parduotuveje, iskart atsisakem sio pirkinio - dazai puslem issoke, stiklo briaunos nuskaldytos ir t.t. kai pakalusem, ar visi tokie, pardaveja " nesuprato" kas mums nepatinka siame stale..
pries kelias dienas man i rankas pakliuvo JYSK katalogas, kuriame gana grazus baldai, o kainos stebetinai mazos. kazin kokia tu baldu kokybe? gal kam teko susipazint "is arciau"?
J23
QUOTE(levrete @ 2006 11 15, 22:10)
pries kelias dienas man i rankas pakliuvo JYSK katalogas, kuriame gana grazus baldai, o kainos stebetinai mazos. kazin kokia tu baldu kokybe? gal kam teko susipazint "is arciau"?
*

Nuotraukose viskas gražiau atrodo nei yra iš tikrųjų. Man tai jie labai nerimtai atrodo.

Gal kas nors turit patogią kėdę sėdėjimui prie kompiuterio? Kur pirkot?
Jurevaga
QUOTE(J23 @ 2006 11 17, 16:12)
Nuotraukose viskas gražiau atrodo nei yra iš tikrųjų. Man tai jie labai nerimtai atrodo.

*

Man JYSK baldai tai tikrai nekelia jokio pasitikėjimo. Aplamai tai dabar visur baldų kokybė schmoll.gif Viskas tik skubom ir apgraibom schmoll.gif
kirute
JYSK baldų kokybė baisi.Komoda sulūžo po mėnesio.
pupute
jo drinks_cheers.gif dėl JYSK - kazkada apžiūrinėjom mes juo stai dieve dieve... doh.gif
Ol'ka
Sveikos 4u.gif
Peržiūrėjau šią temą ir neradau info bei atsiliepimų blush2.gif apie lovų gamintojus pagal individualų užsakymą.
Ieškome Vilniuje imonės, kuri sutiktu imtis lovos gamybos. Daugelis labiau specializuojasi virtuvės baldų gamyboje, kartais spintų ... serijinė gamyba irgi mums netinka.... g.gif
Ar galit ką patarti? unsure.gif
Jjulie
Pabandyk ieskot ne firmu, o baldziu privaciu, per pazistamus. Nes tikrai yra kas daro lovas. Mes uzsakinejam dabar lova pas meistra, kuris dare mums virtuve ir spinta.
Jjulie
QUOTE(pusadriana @ 2006 11 14, 19:46)
O gal galėtumėt ką nors papasakoti apie Optimata baldus? 4u.gif
*

Man sitie baldai patyyys nerealiausi bigsmile.gif issirinkau lova kurios noreciau va sita http://www.interjeras.org/furniture.php?do...Id=1&id=108 , daugiau visai jokios nenoriu, bet kaina kandziojasi truputi. ilgai spiriojausi, sakiau kad ant ciuzinio miegosiu, kol sitos nenusipirksim... bet praejo metai bevei po remonto, o vis dar negalim sau leist lova su spinelem uz 3500lt.. unsure.gif verysad.gif tai dabar uzsisakom pas baldziu, nors ji man aisku ne taip patinka...

Bet gal kada nors. O kokybe tai superine tikrai tu baldu.
vazonas
QUOTE(J23 @ 2006 11 17, 16:12)

*

Labai labai bijojom pirkti, nes ta parda panaši į sandėlį kažkokį doh.gif Is Tomas filips pirkom labai gerą odos imitaciją thumbup.gif Tik bravo, galiu pasakyt, patogu, linguoja, šuo ant jos šokinėja tfu tfu tfu jokios žymelės biggrin.gif Puikiai vazineja ant kilimo, o patogu, ne tas žodis, krėslas thumbup.gif
ten buvo keli pasirinkimai, pirkom didžiausią
GAJANA
o man tai miegamojo lovos graziausios Nakts Mebeles, ten kai pamaciau, tai praejus daug pardziu visos kitos jau negrazios...tai laukiu nesulaukiu kol atves smile.gif
J23
QUOTE(GAJANA @ 2006 11 26, 22:30)
o man tai miegamojo lovos graziausios Nakts Mebeles, ten kai pamaciau, tai praejus daug pardziu visos kitos jau negrazios...tai laukiu nesulaukiu kol atves smile.gif
*

Man šitos irgi labai patinka, tik kai mums reikėjo lovos, jų dar Lietuvoj nebuvo. verysad.gif
rozamunda
QUOTE(levrete @ 2006 11 15, 22:10)
SBA baldu kokybe tikrai labai prasta. buvom nusiziureje kataloge stala, bet kai pamatem ji parduotuveje, iskart atsisakem sio pirkinio - dazai puslem issoke, stiklo briaunos nuskaldytos ir t.t. kai pakalusem, ar visi tokie, pardaveja " nesuprato" kas mums nepatinka siame stale..
*

teko "isbandyti" JYSK "LIVA",kokybe gera,azuoliuks ir atrodo uz brangiai drinks_cheers.gif
Kitu modeliu nelabai rekomeduociau verysad.gif
edka
QUOTE(linusha @ 2006 11 05, 18:43)
Gal kas susidurete su firmos " Aretida" baldais. Jie gaminami kaip supratau Siauliuose. Kazin kaip kokybe, nes jau lyg ir issirinkau kai ka ax.gif
*

Aš iš ten kampą užsisakius, kokybe kol kas dar nesiskundžiu, bet dar tik 1 mėn nauduoju

QUOTE(paliute @ 2006 11 06, 14:44)
Ir man būtų įdomu išgirsti atsiliepimų  blush2.gif , aš jau užsisakiau kampą, atrodo lyg ir nieko kokybė sako neblogi, gal kas turi šios firmos baldų?  ax.gif
*

Adrutė
QUOTE(Jjulie @ 2006 11 24, 15:52)
Man sitie baldai patyyys nerealiausi bigsmile.gif  issirinkau lova kurios noreciau va sita http://www.interjeras.org/furniture.php?do...Id=1&id=108 , daugiau visai jokios nenoriu, bet kaina kandziojasi truputi. ilgai spiriojausi, sakiau kad ant ciuzinio miegosiu, kol sitos nenusipirksim... bet praejo metai bevei po remonto, o vis dar negalim sau leist lova su spinelem uz 3500lt..  unsure.gif  verysad.gif tai dabar uzsisakom pas baldziu, nors ji man aisku ne taip patinka...

Bet gal kada nors. O kokybe tai superine tikrai tu baldu.
*

Pilnai tau pritariu,nes kaip mes pamatėm saviškę(Safari)lovą į kitas jau žiūrėti nenorėjom.Dabar laukiam kada atvež.O tau linkiu neprarasti vilties ir tikėti.Ir ši gražuolė bus tavo thumbup.gif
Kobka
sveiki,

gal kas nors zinote, kur yra skrudupaites sesers interjero parduotuve 'provansas', 'provansiete' ar kazkas panasaus?
internete niekaip negaliu surasti adreso... blink.gif
Skila
help.gif

Gal kas zinote kur galima gauti tokius minkstus baldus kaip stovi "Shakespeare Boutique Hotel" bare II aukste.
Buciau labai dekinga uz informacija aciuks.gif
Mytis
Užklydau šiandien netyčia į Fredos baldus. Nu visai įdomūs jie man pasirodė, ir kainos normalios. Sakė, kad daugiausiai į užsienį siunčia. Pažiūrėjau batų dėžę - JYSK lapelis pridėtas. Bėda tik, kad jie balti. Kažkaip neįsivaizduoju baltų baldų salione. Kokia jūsų nuomonė apie šiuos baldus? Ir aplamai, kaip balti baldai žiūrėtųsi, kažin?
Polia
Sveikos! Miegamojo baldus pirkau Minijos balduose, o svetaines Gintaro baldu parduotuvese. Kol kas esu patenkinta, kas bus toliau nezinau! Bet tikiuosi kad viskas bus gerai!
neringyte
QUOTE(Polia @ 2006 12 08, 09:46)
Sveikos! Miegamojo baldus pirkau Minijos balduose, o svetaines Gintaro baldu parduotuvese. Kol kas esu patenkinta, kas bus toliau nezinau! Bet tikiuosi kad viskas bus gerai!
*

o kaip su Gintaro baldu pristatymu buvo?nes girdejau kad biski jie uzdelsia gaminant?
Polia
Su pristatymu jokiu problemu nebuvo. Gal but mums pasiseke, kad musu norimas kampas buvo sandelyje, tai sekancia diena po uzsakymo pristate.
svetelis
QUOTE(dainaut @ 2006 11 10, 22:43)
Sveikutis visoms 4u.gif
Radau sitame forume tokia lova apskrita ir pasidaro sofa ir neissisaugojau doh.gif  doh.gif
Gal kuri suprasit apie ka sneku ir imesit nuoroda. Aciu. Net nepamenu nei firmos nieko, tik zinau, kad patiko.
O del SBA baldu miegamojo tai neturiu zodziu doh.gif  doh.gif Kokybe nusivyliau, nors lova naudojam tik metus. Parodziau baldziam, kurie dare mums drabuzine ir kitus baldus, tai liko apake cool.gif
*

Sveika,
apskrita lova-sofa as pati nusipirkau esu patenkinta, pirkau is Rojaus baldu 2 aukste, kur ciuziniais prekiauja, IRIS sofa vadinasi, bet man oranzines spalvos reikejo, tai 2 men laukiau kol atves. Nezinau ar jie ten turi dar ar ne. Palyginus pigiai - 1000 litu. Kontaktai :VIVJENA, UAB
Įmonės kodas 125002533
Kalvarijų g. 125A(BALDŲ ROJUS, 2 a.), LT-08221, VILNIUS (5) 2760299
Faksas (5) 2760244
info@ciuziniai.lt
www.ciuziniai.lt
Dar apvalias maciau Skrajos baldu namuose, bet ten lietuviu gamybos ir kaina apie 1800, bet man nepatiko.
Dar maciau akropolio renlena baldu salonas, ten apie 2500 lyg tais neatsimenu.
dailima
QUOTE(svetelis @ 2006 12 13, 17:19)
Sveika,
apskrita lova-sofa as pati nusipirkau esu patenkinta, pirkau is Rojaus baldu 2 aukste, kur ciuziniais prekiauja, IRIS sofa vadinasi, bet man oranzines spalvos reikejo, tai 2 men laukiau kol atves. Nezinau ar jie ten turi dar ar ne.  Palyginus pigiai - 1000 litu. Kontaktai :VIVJENA, UAB
Įmonės kodas 125002533
Kalvarijų g. 125A(BALDŲ ROJUS, 2 a.), LT-08221, VILNIUS (5) 2760299
Faksas (5) 2760244
info@ciuziniai.lt
www.ciuziniai.lt
Dar apvalias maciau Skrajos baldu namuose, bet ten lietuviu gamybos ir kaina apie 1800, bet man nepatiko.
Dar maciau akropolio renlena baldu salonas, ten apie 2500 lyg tais neatsimenu.
*

Labau aciu uz info mirksiukas.gif mirksiukas.gif
varysiu ziuret, nes jau sita is SBA tai nakti vyras vos ant zemes neatsidure. iskrito ciuzinio groteles doh.gif doh.gif Pravalas totalus blink.gif
Dzenke
Sory uz antireklama, bet SBA parduoda Lietuvoj tai, ko nesiskisa i uzsieni... (info is patikimo shaltinio!!! cool.gif )
Kiek draugu yra bande is ten ka pirkt, tik is kokio trecio karto atveza elementariai nesuluzusi daikta schmoll.gif
Emoli
Gal kas žino kur yra gražių sekcijų g.gif negriozdų ax.gif aš įsimylėjau sekciją NIDA va bet uošvienė tokią turi mad.gif gi tokios pat nepirksi verysad.gif
dailima
o man grazi va sita. darysiu sau i svetaine
sekcija
kaip jums atrodo tokia???
*Blanche*
QUOTE(dainaut @ 2006 12 14, 18:30)
sekcija
*

grazu,modernu... smile.gif
Mytis
O aš užsisakiau va tokią http://www.lauksva.lt/index.php?page=lt_ba..._svkampai_bingo. Pačiuose Šakiuose buvau, dar neatvežtas kampas pas mane, bet man jis patiko.
Miksas
ieskau sofos-lovos,gal kas zinot kur siuo metu kokios nuolaidos ar akcijos? ieskau mazdaug iki 1000lt.dekui
Emoli
QUOTE(Mytis @ 2006 12 19, 18:22)
O aš užsisakiau va tokią http://www.lauksva.lt/index.php?page=lt_ba..._svkampai_bingo. Pačiuose Šakiuose buvau, dar neatvežtas kampas pas mane, bet man jis patiko.
*

Gražu good.gif
pupute
QUOTE(dainaut @ 2006 12 14, 17:30)
sekcija
*

labai labai faina thumbup.gif
GAJANA
QUOTE(Miksas @ 2006 12 21, 00:16)
ieskau sofos-lovos,gal kas zinot kur siuo metu kokios nuolaidos ar akcijos? ieskau mazdaug iki 1000lt.dekui
*

paziurek sita wink.gif
http://www.skelbiu.lt/1571392.html

dailima
QUOTE(pupute @ 2006 12 21, 00:25)
labai labai faina  thumbup.gif
*

dekui uz nuomone, tai dabar jau tikrai uzsisakysiu, net baldziui paskambinau!
Miksas
QUOTE(GAJANA @ 2006 12 21, 10:33)

naudotos neveza:)
PANTERA x

Sveikos mes tai uzsisakem is nemuno baldu kampa .Tik vat ilgai laukti reikia beveik du menesius schmoll.gif .Gal kas galetu papasakot apie ju kokybe g.gif
Miksas
taigi nemuno baldai negamina tu kampu,tiesiog pardavineja ivairiu gamintoju, tai neaisku kas ten per daiktas kai nzn kas pagamino
saava
O gal kas zinote, kur galima butu rasti ar pasigaminti meigamaji foteli vaikui g.gif vilniuje turbut jau visas didziasias baldu pardes isieskojau bet nieko panasiaus neradau.....yra daug kampiniu susidedamu lovyciu, bet as ieskau kad miegomiji dalis isvaziuotu i prieki.....tao gal sakau kuri mamyti yra uzmacius kur toki blink.gif 4u.gif
litavkasam
QUOTE(dainaut @ 2006 12 14, 19:30)
sekcija
*

Labai graži! Super! Nors šiaip aš lyg ir nesu sekcijų mėgėja... blush2.gif
pekutis
MES TAI UŽSISAKĖM ČIA SOFĄ,FOTELĮ IR PUFĄ,KUR SUSIJUNGIA Į LOVĄ wub.gif LAUKIU NESULAUKIU rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(saava @ 2006 12 29, 13:19)
O gal kas zinote, kur galima butu rasti ar pasigaminti meigamaji foteli vaikui  g.gif vilniuje turbut jau visas didziasias baldu pardes isieskojau bet nieko panasiaus neradau.....yra daug kampiniu susidedamu lovyciu, bet as ieskau kad miegomiji dalis isvaziuotu i prieki.....tao gal sakau kuri mamyti yra uzmacius kur toki blink.gif  4u.gif
*

saviškiui nupirkus va tokį tą dalį kur fotelis spintoj .nors šiaip tai nelabai aš juo patenkinta unsure.gif
Emoli
QUOTE(pekutis @ 2007 01 03, 14:41)
MES TAI UŽSISAKĖM ČIA SOFĄ,FOTELĮ IR PUFĄ,KUR SUSIJUNGIA Į LOVĄ  wub.gif LAUKIU NESULAUKIU rolleyes.gif
Papildyta:

saviškiui  nupirkus va tokį tą dalį kur fotelis spintoj .nors šiaip tai nelabai aš juo patenkinta  unsure.gif
*

O kaip kainos? g.gif nekanda g.gif
pekutis
QUOTE(Dalbara @ 2007 01 03, 15:44)
O kaip kainos? g.gif nekanda g.gif
*

Tomronoj tai nepigu :unsure:bet tikiuosi ,kad kokybė atsipirks unsure.gif draugai turi tokį komplektą,tai ant sofos kasdien miega jau antri metai ir viskas liuks.dar pasikeitimui ir užvilkimus galima užsisakyt rolleyes.gif o Minijos baldų tai net nelabai ir atsimenu kiek mokėjau blush2.gif bet proto ribose cool.gif
bemse
Vilniuje baldai labai brangus!Reikia ieskoti gamintoju ,sutaupysite.Atvaziuokite i Siauliu ''kaimeli''-pacios isitikinsite. bigsmile.gif
lilja
QUOTE(bemse @ 2007 01 04, 04:23)
Vilniuje baldai labai brangus!Reikia ieskoti gamintoju ,sutaupysite.Atvaziuokite i Siauliu ''kaimeli''-pacios isitikinsite.  bigsmile.gif
*

o kur čia?
saava
maciau minijos baldu miegama foteli ta kur spintoj, bet manes jis nesuzavejo savo dizainu tai kazkaip susilaikiau nuo pirkimo nors kokybe jo yra palyginus labai gera... turiu omeny pati ciuzini, nes siaip dauguma foteliu gaminami ant porolono kuris greit issiguli.... schmoll.gif taip kad pradedu intensyviai iskoti minkstu baldu gamintoju ....gal mamos kas kur gaminot koki foteliuka?
ps ziurejau tomronos pulslapi, baldai grazus bet miegamojo fotelio taip ir nemaciau,,,,yra kazkas panasuas bet ta pristumiama dalis kazkaip nestabiliai atrodo ax.gif
Darlingkrbe
sveikos,
gal zinote, kur galima pigiausiai baro kedziu nusipirkti?
Aciu!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.