Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų parduotuvės

QUOTE(mixi @ 2008 01 24, 12:23)
GRAFU BALDAI
Prasau, parasykite nuomone apie siuos baldus, ju kokybe..  4u.gif
Labai patiko svetaines baldu komplektas (Realx)  ax.gif

Mums jis irgi labai patiko , bet kaip pradejom prie draugu ir bendradarbiu blevyzginti kad pirksim kampa is GRAFU BALDAI, tai visi kaip susitare reke kad ju tragiska kokybe.Miegama pirkta is ju vasara savo akim maciau tai jau tikrai baisu pasidare cool.gif cool.gif .juk tik puse metu cool.gif
Tai teko mums apsigalvoti. smile.gif
Atsakyti

Merginos, turiu klausima toms,kurios turi Juodojo Alksnio odines sofas ax.gif blush2.gif
Del miegamojo mechanizmo : yra jie keliu rusiu.Uzsisakeme ta,kuris brangesnis (na,su tokiomis lentelemis ir storu ciuziniu),o dabar suku galva ,kaip jis ,ar po kurio laiko nepradeda girgzdeti? g.gif Teko miegoti ant tokios "raskladuskes" ,tai nuo kiekvieno judesio girgzdejo kaip pasiutusi - net atsibusdavau... blink.gif
Kazin,ar nebus tokiu pat problemu ir su Juoduoju Alksniu ?... g.gif
Uzsisakeme stai toki : http://www.juodasisa.../verona_big.htm
Atsakyti
QUOTE(Danta @ 2008 01 24, 19:15)
Mums jis irgi labai patiko , bet kaip pradejom prie draugu ir bendradarbiu blevyzginti kad pirksim kampa is GRAFU BALDAI, tai visi kaip susitare reke kad ju tragiska kokybe.Miegama pirkta is ju vasara savo akim maciau tai jau tikrai baisu pasidare cool.gif  cool.gif .juk tik puse metu cool.gif
Tai teko mums apsigalvoti. smile.gif

Dekui uz atsiliepima notworthy.gif
kazkaip nesinori moketi nemazus pinigus, o po to kovoti del kokybes ... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuculis @ 2008 01 26, 19:14)
Merginos, turiu klausima toms,kurios turi Juodojo Alksnio odines sofas  ax.gif  blush2.gif
Del miegamojo mechanizmo : yra jie keliu rusiu.Uzsisakeme ta,kuris brangesnis (na,su tokiomis lentelemis ir storu ciuziniu),o dabar suku galva ,kaip jis ,ar po kurio laiko nepradeda girgzdeti?  g.gif  Teko miegoti ant tokios "raskladuskes" ,tai nuo kiekvieno judesio girgzdejo kaip pasiutusi - net atsibusdavau...  blink.gif
Kazin,ar nebus tokiu pat problemu ir su Juoduoju Alksniu ?...  g.gif
Uzsisakeme stai toki : http://www.juodasisa.../verona_big.htm

kiek mokejote? As lygiai toki nupirkau italiska , sake , kad Juodasis alksnis nukopijavo:-) , skiriasi fotelio reglaineris...
Atsakyti
QUOTE(kakadudelta @ 2008 01 26, 22:35)
kiek mokejote? As lygiai toki nupirkau italiska , sake , kad Juodasis alksnis nukopijavo:-) , skiriasi fotelio reglaineris...



Uz sofa su miegamuoju mechanizmu ir pufa (fotelio neuzsisakinejome) sumokejau 4522 ltl.O kiek jus uz italiska suplojote? Is patirties turetu but nemaziau kaip dvigubai brangesne doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Kuculis @ 2008 01 28, 10:58)
Uz sofa su miegamuoju mechanizmu ir pufa (fotelio neuzsisakinejome) sumokejau 4522 ltl.O kiek jus uz italiska suplojote? Is patirties turetu but nemaziau kaip dvigubai brangesne  doh.gif  ...

3 sofa su miegamu mech., fotelis su pilnu reglaineriu -supasi , sukasi, kojoms pasideti ir yra papildoma rankenele , kuri fiksuoja , kad nesisuptu ) - 8200 lt. smile.gif , oda vidutines kategorijos smile.gif . parduotuve
Atsakyti
QUOTE(kakadudelta @ 2008 01 28, 13:05)
3 sofa su miegamu mech., fotelis su pilnu reglaineriu -supasi , sukasi, kojoms pasideti ir yra papildoma rankenele , kuri fiksuoja , kad nesisuptu ) - 8200 lt.  smile.gif , oda vidutines kategorijos smile.gif . parduotuve

nebaigiau...akropolyje "Auster ir ko "
Atsakyti
QUOTE(kakadudelta @ 2008 01 28, 13:05)
3 sofa su miegamu mech., fotelis su pilnu reglaineriu -supasi , sukasi, kojoms pasideti ir yra papildoma rankenele , kuri fiksuoja , kad nesisuptu ) - 8200 lt.  smile.gif , oda vidutines kategorijos smile.gif . parduotuve



Kad,zinok,jauciu butu labai panasiai ir Juodajame Alksnyje mums gavesi,jei butumem ir foteli eme doh.gif .Ciotkus man tas foteliukas,bet neturim kur pastatyt - mazas kambarys,o uzsigriozdint nesinori... ax.gif
Tiesa,apie plagijavima - buvau siandien SBA balduose ,tai tieeek panasiu i Juodojo Alksnio modeliu maciau doh.gif .Zodziu,vieni i kitus ziuri,ir nieko naujo nesugalvoja hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuculis @ 2008 01 28, 16:42)
Kad,zinok,jauciu butu labai panasiai ir Juodajame Alksnyje mums gavesi,jei butumem ir foteli eme  doh.gif .Ciotkus man tas foteliukas,bet neturim kur pastatyt - mazas kambarys,o uzsigriozdint nesinori...  ax.gif
Tiesa,apie plagijavima - buvau siandien SBA balduose ,tai tieeek panasiu i Juodojo Alksnio modeliu maciau  doh.gif .Zodziu,vieni i kitus ziuri,ir nieko naujo nesugalvoja  hihihi.gif

jodojo alksnio foteliukas nesisukioja ir negali nesisupti ir truputeli miegamo konstrukcija kitokia ir rodosi sedimosios pagalves issiima po viena , o ne visos trys kartu , as beveik pries metus irgi buvau Dubingiuose antrame aukste Alksnio parduotuveje ir zadejau ten pirkti , bet netycia radau tuos italiskus .
Papildyta:
QUOTE(kakadudelta @ 2008 01 28, 16:58)
jodojo alksnio foteliukas nesisukioja ir negali nesisupti ir truputeli miegamo konstrukcija kitokia ir rodosi sedimosios pagalves issiima po viena , o ne visos trys kartu , as beveik pries metus irgi buvau Dubingiuose antrame aukste Alksnio parduotuveje ir zadejau ten pirkti , bet netycia radau tuos italiskus .

Tiesa tas modeliukas jau gana senas , bet dar populiarus, italai "Ital Sofa" juos gamina jau 10 metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kakadudelta @ 2008 01 28, 16:58)
jodojo alksnio foteliukas nesisukioja ir negali nesisupti ir truputeli miegamo konstrukcija kitokia ir rodosi sedimosios pagalves issiima po viena , o ne visos trys kartu , as beveik pries metus irgi buvau Dubingiuose antrame aukste Alksnio parduotuveje ir zadejau ten pirkti , bet netycia radau tuos italiskus .


Galbut ,nesiginciju ,nes net neapziurejom fotelio is arciau.Maciau ,tik ,kad supasi rolleyes.gif .Is sofos pagalves isiima po viena - sita tikrai atsimenu.Ech,laukiu nesulaukiu remonto pabaigos ir sofos wub.gif
Atsakyti
siandien per BTV ryte rode A. Stasaitytes laida, kurioje smestelejo nerealus klasikiniai baldai kaip sake pasnekove is parduotuves Italija Sevcenkos g. 20, Vilniuje, teko ten lankytis praeita savaite, nors baldu ir nereikejo, bet radau labai dideli pasirinkima patalynes komplektu, taip pat pagalviu, dar buvo kaldru, uzklotu visokiu ir t.t. beje nustebino geros kainos... smile.gif
Atsakyti

QUOTE(mixi @ 2008 01 24, 11:23)
GRAFU BALDAI
Prasau, parasykite nuomone apie siuos baldus, ju kokybe..  4u.gif
Labai patiko svetaines baldu komplektas (Realx)  ax.gif


mes turime miegamojo komplektą, pirkom prieš 3 metus smile.gif Kol kas nenusivyliau labai, tik vienoje vietoje lovos apdailos juostelė vis atsiklijuoja doh.gif ir, kadangi darėme nestandartinę spintą - tik iš antro karto atvežė nugarėlę doh.gif Bet šiaip, iš esmės esu patenkinta smile.gif Draugai turi lovą iš to pačio komplekto - irgi patenkinti ax.gif




o aš norėčiau paklausti apie parduotuvę InMondus, jie Kaune bazėse prekiauja lenkų-vokiečių baldais - įdomu kaip jų kokybė, aptarnavimas, garantijos ir pan... Baigiam viename kambarį - beliko tik baldai, tačiau nesinori labai daug į juos investuot blush2.gif Prieš tai turėjom lenkų-vokiečių - visai patiko ax.gif
Atsakyti