Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (XVIII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 13:37)
Sim@, kaip tavo mama jauciasi?
''Снайпер. Оружие возмездия'' /2009/

aciu uz rupesti 4u.gif mama viena diena geriau, tai jei pati pakyla is lovos, mes dziaugiames, bet...paskui 3 paras guli lovoj, kankinama baisiu skausmu, nes vezys jau i kaulus perejo:( graudu, bet tokia realybe. Mes, artimi seimos nariai, pasiruose viskam, nes su kiekviena diena zinom, kad ji gali but mamai paskutine:(
uz rekomenedacija _aciu, siunciuos, nes po bokso, noris kazko kitokio siuzeto filmo.

QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 14:45)
Uzteko paziureti sita filmuka 10-ties minuciu ir mano visi rupesciai nublanko.
без слов

paziurejau ir as. mano esama kasdienybe irgi nublanko.

QUOTE(ErikaN @ 2013 06 30, 16:08)
nuo ryt atostogos,

gero poilsio ir siltu atostogu 4u.gif

laba vakara visoms:)
bunam su mama grynam ore, sode, tai pasijungiau trumpam_per mobilu Bites interneta...

o kas del bokso, tai ziaurus sportas, nuvedantis pacius boksininkus net iki mirties. Vakar per klaida atsisiunciau Бой с тенью 3 _treileri, o maniau, kad tai filmas. Tai db iseinu su paciu filmu
user posted image
ateinancioms ir pasiliekancioms_gero sekmadienio vakaro 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sim@: 30 birželio 2013 - 17:07
QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 17:56)
mastau.gif O del kokiu priezasciu jis operuojamas? Turiu omeny apskritai- kokiais atvejais? Kuri laika kaip suprantu galvos negalesi pasukti?

Oho, siand dar tik sekmad, tai kaip suprantu nera labai trumpas laikas palatoj, savaite kokia ane?
Nuosirdziai linkiu, kad ketvirtad-penktad jau paleistu namo, nes zinai kaip sakoma-  namuos ir namu sienos gydo 4u.gif

nu man pastoviai skauda ir tirpsta desine ranka,galva svaigsta,galvos negaliu pasukti i desine,kai uzeina paumejimas-tai vos ne ant siensu lipu nuo skausmo...jau daug metu kankinuosi ir tik dabar rado tikra priezasti,nes iki siol visi gydytojai sake,kad cia del isvarzos.
Rytoj guldo,antradieni operacija.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 06 30, 19:26)
antradieni operacija.

laikysim, kad viskas butu sekminga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 06 30, 19:26)
nu man pastoviai skauda ir tirpsta desine ranka,galva svaigsta,galvos negaliu pasukti i desine,kai uzeina paumejimas-tai vos ne ant siensu lipu nuo skausmo...jau daug metu kankinuosi ir tik dabar rado tikra priezasti,nes iki siol visi gydytojai sake,kad cia del isvarzos.
Rytoj guldo,antradieni operacija.

Rusiskai sakant ne pucha ne pera, viskas bus gerai 4u.gif Pries metus turejau rimta operacija, visa birzeli Palangoj sanatorijoj bamba varciau. Bet zinau ta nemalonu baimes jausma pries oparecija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 06 30, 20:02)
laikysim, kad viskas butu sekminga 4u.gif

aciu smile.gif

QUOTE(ErikaN @ 2013 06 30, 20:16)
Rusiskai sakant ne pucha ne pera, viskas bus gerai  4u.gif Pries metus turejau rimta operacija, visa birzeli Palangoj sanatorijoj bamba varciau. Bet zinau ta nemalonu baimes jausma pries oparecija  mirksiukas.gif

k ciortu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 06 30, 18:05)

Stiprybes stiprybes ir dar karta stiprybes. Zinau ka tai reiskia, artimoje aplinkoje teko ta patirti, ir ne karta.

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 06 30, 19:26)

Tikiu, kad nepakeliama jau buvo.
Turesiu omeny tokius simptomus, maza ka gyvenime...

QUOTE(ErikaN @ 2013 06 30, 20:16)
Pries metus turejau rimta operacija, visa birzeli Palangoj sanatorijoj bamba varciau. Bet zinau ta nemalonu baimes jausma pries oparecija  mirksiukas.gif

Man rudeni teko toks 'geris', gangrenuojantis apendicitas (umus). Gyvenime jokio ten desinio sono net neskaudejo. Tai man cia buvo kaip is giedro dangaus doh.gif Dievuli meldziau, kad tik per savaite tektu guleti. Matyt jis mane isgirdo.


Visoms, ir jusu visiems seimos nariams, glebi vitaminu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 20:42)

Visoms, ir jusu visiems seimos nariams, glebi vitaminu


Oi,Visgi,ačiū labai labai.Kaip skaniai dabar kirsčiau šito gėrio,bet nieko neturiu verysad.gif
Atsakyti
4u.gif sveikutes,kaip seniai cia buvau,vis ziurinejau seniau atsisiustus filmus.dabar atostogos,tai vel zadu vakarais rusiskus filmus ziuret.
Sekmes visoms,kurios turi rupesciu del sveikatos.pries metus ir as pirma karta gyvenime apturejau operacija.bijojau narkozes poveikio,bijojau,kad neatsibusiu,kai leido narkoze net pasakiau-viskas mirstu smile.gif .bet atsigavau lengvai,matyt jei gerai atitaiko ja,jokiu pasaliniu poveikiu nebuna.nei pykino,nei silpna buvo.tik pradzioj,kai pabudau dvejinosi akyse,bet trumpai.skausmo irgi nejutau po operacijos.aisku,visokios buna tos operacijos,bet nera viskas taip baisu,kaip atrodo to nepatyrus dar.
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 06 30, 20:29)

NIEKADA NEDEKOK UZ LINKIMA SEKME IR SVEIKATA! nes jei dekosi, linkejimai nusigres nuo taves ir grys pas ta, kuri linkejo blink.gif

QUOTE(Visgi @ 2013 06 30, 20:42)
Stiprybes stiprybes ir dar karta stiprybes. Zinau ka tai reiskia, artimoje aplinkoje teko ta patirti, ir ne karta.
Visoms, ir jusu visiems seimos nariams, glebi vitaminu

1) 4u.gif
2) 4u.gif

QUOTE(liepa27 @ 2013 06 30, 21:17)
dabar atostogos..

geri atostogu ir tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2013 06 30, 21:17)
4u.gif sveikutes,kaip seniai cia buvau,vis ziurinejau seniau atsisiustus filmus.dabar atostogos,tai vel zadu vakarais rusiskus filmus ziuret.
Sekmes visoms,kurios turi rupesciu del sveikatos.pries metus ir as pirma karta gyvenime apturejau operacija.bijojau narkozes poveikio,bijojau,kad neatsibusiu,kai leido narkoze net pasakiau-viskas mirstu smile.gif .bet atsigavau lengvai,matyt jei gerai atitaiko ja,jokiu pasaliniu poveikiu nebuna.nei pykino,nei silpna buvo.tik pradzioj,kai pabudau dvejinosi akyse,bet trumpai.skausmo irgi nejutau po operacijos.aisku,visokios buna tos operacijos,bet nera viskas taip baisu,kaip atrodo to nepatyrus dar.

O man narkoze patiko blush2.gif Operacija truko 2 val., o reanimacijoj as jau buvau atsigavus, prisiklausiau ten ir prisiziurejau tai vaje vaje ko doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2013 06 30, 21:38)
O man narkoze patiko  blush2.gif Operacija truko 2 val., o reanimacijoj as jau buvau atsigavus, prisiklausiau ten ir prisiziurejau tai vaje vaje ko  doh.gif  lotuliukas.gif

as ir asmeniskai tik uz pilnas narkozes 4u.gif thumbup.gif
per savo gyvenima ju turejau_4 ir 2 vietinio apsaldymo (kada 8 -toje klaseje siuvo praskelta smilkini ir kai bunant 2 kurso studentei operavo vidiniame zande_veido sirtyje_cista).
Nors pasak mediku, aiskinama, jog pilna narkoze trumpina gyvenima, bet jei leisti, kad tave operuotu su vietine narkoze, liaudyje vadinamu apsaldymu, tai nezinau, kokiu reikia but narsiu zmogum ir ne tik, kad nebijot, bet ir nejaust, kai tave gyva pjausto
blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2013 06 30, 21:44)
as ir asmeniskai tik uz pilnas narkozes 4u.gif  thumbup.gif
per savo gyvenima ju turejau_4 ir 2 vietinio apsaldymo (kada 8 -toje klaseje siuvo praskelta smilkini ir kai bunant 2 kurso studentei operavo vidiniame zande_veido sirtyje_cista).
Nors pasak mediku, aiskinama, jog pilna narkoze trumpina gyvenima, bet jei leisti, kad tave operuotu su vietine narkoze, liaudyje vadinamu apsaldymu, tai nezinau, kokiu reikia but narsiu zmogum ir ne tik, kad nebijot, bet ir nejaust, kai tave gyva pjausto
blink.gif  doh.gif

drinks_cheers.gif O man tai buvo ginekologine operacija Kauno onkologiniam, tai isivaizduoju koks jausmas butu girdeti ka gydytojas ten kalba lotuliukas.gif Nes bendradarbei keite klubo sanari su vietine, tai girdejo viska, tipo paduok plaktuka, pjukla, uzuode kaulo pjaunamo kvapa, fu kaip baisu doh.gif
Atsakyti