Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

turbut juoda kate per kelia perbego, antras nelaimingas atsitikimas per savaite. pries 3 dienas akto metu plyso prezervatyvas. isgeriau postinora, lyg ir viskas praejo. bet vakar kaip uzkeikta vel tas pats. pas mane labai nereguliarus ciklas. mm ir taip jau velavo jau daugiau nei savaite... kaip elgtis, gal be reikalo panikuoju?
Atsakyti

Sveikos. Norejau paklausti ar tom kurios vartojo Postinor-2 daugiau nei viena karta reakcija buvo tokia pati? PVZ: ar visada jo pavartojus prasidedavo menesines laiku,
O kitom jei pavartodavo jos kiekviena karta veluodavo po pavartojimo. Ta prasme ar kunas kiekviena karta panasiai reaguoja i si vaista ar buna ,kad tarkim pirma karta skaudejo viska labai labia ,o antra karta neskaudejo. Kad pirma karta menesines buvo ankstyvos ,o antra karta velavo. Nes pati per savo ziopluma buvau priversta pavartoti ji antra karta. Pirma karta menesines prasidejo praejus 7d po pavartojimo(likus 10d iki menesiniu), o db tik menesiniu pozymiai daznokaj islenda. .t.y skausmai ir pan. Taciau men nera. O po pavartojimo praejo jau 9d. (iki menesiniu liko 5d. liko). Padariau testa praejus 9d. (kasete). Atsakymas neigiamas.Bet nemanau kad galima pasitiket juo po 9d. Buciau labia dekinga jei pasakytumete ar jum Postinor-2 poveiksmis visajs kartajs (kad ir kiek ju buvo) buvo vienodas? Aciu uz nuosirdzius atsakymus ir supratinguma.

P.S. bukit geros ir rasykit tik is savo praktikos, o ne kaip buvo jusu draugem ar pan. ACIU ax.gif
Atsakyti
Sveika,
As taip pat Postinor vartojau 2 kartus ir galiu pasakyti, kad organizmo reakcija buvo nevienoda.. Po pirmo karto menesines pasirode labai greitai, nebeprisimenu tiksliai, bet gal po 4 dienu.. O po antro karto menesiniu is viso nebuvo, susirgau veliau negu turejau susirgti.. Netgi ejau pas ginekologe, galvojau, kad jau nescia esu, bet pasirodo nieko panasaus.. Ginekologe man tada pasake, kad tai individualiai nuo organizmo priklauso. Sako vienais atvejais greit susergama, kitais visai nesusergama. Bet siaip tai labai daug velniu nuo jos gavau, kad geriau tas tabletes blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Ir man buvo panašiai kaip Renatitai, po pirmo karto mėnesinės prasidėjo kitą dieną schmoll.gif , o paskui dar kelis kartus teko vartoti, tai prasidėdavo po 3-4 dienų. bet kažkaip išlieka toks nemalonus pojūtis. Ir kiek žinau, tai labai jau negerai tais Postinor piktnaudžiaut...
Atsakyti
Aš esu taip pat naudojusi Postinor2 du kartus, bet išvis nieko blogo nebuvo, o ir mėnesinės laiku atėjo, o šiaip kontraceptinių tablečių negaliu gerti, nes kiek buvau pradėjusi gerti, tai pykindavo, blogai jaučiausi, kol vieną dieną nualpau, tada vidury mėnesio nutraukiau gerti.
P.S. jo, o ginekologai kažkaip labai prieš tą Postinor'ą. Nes kai aš savo ginekologei pasakiau, kad teko naudoti, patarė daugiau nenaudoti. Tai ir įdomu kas ten per nuodas doh.gif
Atsakyti
man teko gert... verysad.gif ir tikiuosi, kad daugiau neteks. nes buvo bloga ir siek tiek velavo. zodziu, nieko gero... gal ir veiksmingas, bet geras nuodas... o apie dazna vartojima isvis neturiu ka pasakyt. juk jame turi buti arkliskos dozes hormonu, jei taip suveikia, kaip turi suveikt.
Atsakyti
Aš irgi naudojau Postinor2, tačiau mėnesinės taip ir nepasirodė... Dabar mano mažajam jau bus pusė metų thumbup.gif
Atsakyti
as irgi esu gerus pora kartu, bet ne taip kaip priklaus kad viena isgeri, o po to uz keliu val kita turi isgert, as viena isgeriau o kita pamirsau tongue.gif nebepamenu tiksliai kaip man ten buvo su menesinem nes tai buvo pries kokius 3-4m blush2.gif bet jei gerai atgaminu tai prasidejo po keliu dienu tai yra greiciau nei turejo (nors tas turejo man nelabai tinka nes pas mane jos nereguliaros blush2.gif verysad.gif )
o del jo poveikio kiek teko skaityt tai jis stiprus labai yra nes skirtas naudojimui po isprievartavimu ir panasiai g.gif
Atsakyti
Klausykit, mergaitės, o ar Jums kuriai nors buvo taip, kad išgėrus postinorą kraujavimas tiek po kelių dienų, tiek atėjus įprastam mėnesinių laikui būtų ne toks gausus kaip įprastai? Man labai neramu pasidarė, nes kiek pasiskaičiau, tai visom labai jau gausiai kraujuoja, o man tai visai mažai unsure.gif Gal aš pastojau? Vaje vaje, jau puoliau į paniką verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Junna @ 2006 03 08, 12:26)
Klausykit, mergaitės, o ar Jums kuriai nors buvo taip, kad išgėrus postinorą kraujavimas tiek po kelių dienų, tiek atėjus įprastam mėnesinių laikui būtų ne toks gausus kaip įprastai? Man labai neramu pasidarė, nes kiek pasiskaičiau, tai visom labai jau gausiai kraujuoja, o man tai visai mažai unsure.gif  Gal aš pastojau? Vaje vaje, jau puoliau į paniką verysad.gif

na man rodos jeigu gerei viska pagal instrukcija turejo suveikti.. g.gif
man asmeniskai tai mmm buvo ateje savaite anksciau nei normaliai - lygiai taip kaip buvo parasyta instrukcijoje.. tik jau nepamenu kokios ten jos buvo..
Papildyta:
QUOTE(juoduciuke @ 2006 02 09, 17:31)
turbut juoda kate per kelia perbego, antras nelaimingas atsitikimas per savaite. pries 3 dienas akto metu plyso prezervatyvas. isgeriau postinora, lyg ir viskas praejo. bet vakar kaip uzkeikta vel tas pats. pas mane labai nereguliarus ciklas. mm ir taip jau velavo jau daugiau nei savaite... kaip elgtis, gal be reikalo panikuoju?

na postonoru piktnaudziaut tikrai negalima.. as pvz geriau tik viena karta bet kartais pagalvoju kad dabartines problemos su tuo kazkaip gali but susije.. taigi atsargiai - visgi ziaurus smugis visam organizmui..

apkritai tai man rodos cia tas pagindinis prezervatyvu minusas, nes jei kas atsitinka o leliukui dar ne laikas - tenka griebtis tuo nuodo postinoro verysad.gif tokiu atveju gal tikrai KT geriau.. nors ir ten buna "dienu lyg tycia" blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo garbane: 08 kovo 2006 - 12:02
As irgi Postinor2 paragavau blush2.gif nebuvo kitos iseities ir nieko blogo nematau. as vaikuciu daugiau tikrai nebenoriu naudojames prezervatyvais, nelabai aiski pabaiga buvo tai nerizikavau ir isgeriau, ir tiesa tik parejus po visko 70 val. Po savaites prasidejo menesines, aisku anksciau nei turejo prasideti, labai apsidziaugiau. Tikrai nera neiko bloga jei Postinoro nevartoji daznai, taigi cia extra priemone o kas nenori vaikelio neturi daugiau is ko rinktis. Nemanau kad jie jau tokie blogi, nebuvo man nei salutiniu poveikiu dideliu, truputi gal silpnesne pora dienu jauciausi, bet tai tikrai nieko baisaus. Po nelaimingo atsitikimo rekomenduoju Postinor2 jei nenorite vaikeliuko thumbup.gif sekmes
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Netiketai paciai sau tapau Postonor vartotoju klubo nare - visuomet save laikiau labai rimta ir atsakinga, bet pasirodo visko atsitinka ir esu visiskai atvirksciai.
Didele sarmata prisipazinti, bet per pastarasias 3 savaites teko ji pirkti ir naudoti tris kartus. Jokiu budu tuo nesididziuoju ir visai nelaukiu moralizavimo, galbut tik ieskau bendranelaimeliu.
Blogiausia tai, kad apie si kontraceptika iki siol nieko nezinojau, nes nebuvo reikalo ir dometis.
Kuomet padariau kvailyste - sokau prie interneto ir ji atradau. Perskaiciusi tik informacini lapeli nelaukdama ji suvartojau. To dar maza!!!! Kvailumo pakako neatsakingai pasielgti tris kartus. blush2.gif Taigi, kaip ir sakiau, blogiausia yra ne tik tai (tikiuopsi is savo pamoku pasimokyti) bet ir tai, kad informaciniame lapelyje apie ipatingai ziaurias pasekmes neraso, o pradejus daugiau dometis forumuose kitu moteriskiu patirtimi, jauciu, kad isivariau ne tik kad baime, bet jau beveik patologine fobija.
Labai blogai ir tai, kad niekur nerandu issamaus profesionalaus gydytojo ginekologo komentaro. Kiek teko matyti - visi jie turi skirtingas nuomones ir abejoja vienas kito kompetancija... g.gif

Beje, Postinor-2 parduoda Euro vaistinese be recepto - patikekite pati triskart pirkau. Zinoma mano veidas neatrodo 16, bet kiekviena karta sulaukdavau idemaus vaistininkes zvilgsnio.

p.s. paskaiciusi jusu komentaru apie pasalini poveiki jau ruosiuosi mirti... verysad.gif
Atsakyti