Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

postinoras dar ir visa cikla isderina!nieko gero!
Atsakyti
nu manes tai postinoras nenuvyle.tfu tfu tfu, kad neprisisnekeciau ax.gif
o kad cikla isderina tai tikra teisybe
Atsakyti
Na man Postinor kol kas padejo smile.gif tfu, tfu, tfu. Niekas negali garantuoti, kad jos tikrai padės. Nebent susilaikymas biggrin.gif
Atsakyti

Ginekologų tarpe labai populiarus ir geras vaistas Spiodinas
. Tik jo labai sunku gauti.

g.gif
Atsakyti
Perskaiciau viska, aisq baisoka pasidare, bet argi yra vaistai, kurie mums nekenkia g.gif taigi, man iskilo tox klausimelis. Isgeriau postinor ir man lyg viskas kol kas tvarkoje - nei pykina, nei siaip bedos.. tik va vakare gresia vakarelis, kaip manote ar as galiu vartoti alkoholi?? Ar tai nepakeknks vaistu poveikiui?? Prasau skubaus atsakymo, aciu 4u.gif
Atsakyti
Na man postinor ir nepadejo, nors isgeriau po keliu valandu is pradziu buvo sokas,kai suzinojau, kad laukiuosi, bet dabar jau susitaikiau, kad turesiu pametinukus 2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurada @ 2007 01 30, 14:02)
Na man postinor ir nepadejo, nors isgeriau po keliu valandu is pradziu buvo sokas,kai suzinojau, kad laukiuosi, bet dabar jau susitaikiau, kad turesiu pametinukus  2.gif


Issigandau, man kaip tik siomis dienomis turetu prasidet mmm. Labai jautrios ir padidejusios krutys pasidare. Kazin, ar cia vaistu poveikis ar jau ne...?
Testas kol kas neigiamas, neiskentusi pasidariau, bet gali jis dar ir nieko nerodyti. O kiap baisu
Atsakyti
Siaip gali buti, kad nuo hormonu dozes issiderino viskas kas galejo. Man yra buve, kad pirmos mmm po postinoro prasidejo beveik laiku, o vat antros uztruko 4 savaites, buvau supanikavus, testus pirkaus, bet nieko. Visi kiti ciklai buvo normalus. Pasidaryk po savaites testa dar karta, jei neprasides, arba nueik pas gydytoja, ten jau tikrai pasakys uzkibo ar ne.
Atsakyti
viskas gerai. mmm prasidejo ta diena, kuria ir turejo prasidet. Nevelavo ne dienos. Ziuresim, kaip sekancios prasides. Tik krutis buvo pabrinkusios, ko nebudavo po antro vaiko. Kad kokios mastopatijos neisitaisyciau. Pries antra vaika turejau mastopatija. Su antru pastojimu visus negalavimus nueme kaip ranka
Atsakyti
As labai ilgus metus geriau Postinora, tos menesines nuo ju nelaiku pridarydavo nereikalingu rupesciu, bet viena karta Postinoras nepadejo.......

Stai nuo to laiko ir pradejau naudoti Celest verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Taniusa1974 @ 2007 02 11, 19:54)
As labai ilgus metus geriau Postinora, tos menesines nuo ju nelaiku pridarydavo nereikalingu rupesciu, bet viena karta Postinoras nepadejo.......


nieko sau kontracepsijos metodas blink.gif blink.gif
Atsakyti
tikrai kad blink.gif namie metosi kazkur ir pas mane tos tabletes,bet nesiriztu isbandyti...
Atsakyti