Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

Postinor teko vartoti keleta kartu, nes..., kaip buna kartais, na zinote. 4u.gif Pakutini karta teko naudoti pries menesi kazkur, kaip kazkas cia rase, jog reikia recepto, nu ne tikrai nereikia, nesamone gi butu, tai menesines buvo gan greitai, bet tokios trumpos ir negausios, bet po 2 sav prasidejo ir jau tos tikrosios, normalios.As nuo postinor nejauciu jokiu blogumu, bet stengiuosi isgerti per 12 val, tad vyras lekia i vaistine kartais ir nakti smile.gif , na ka darysi, nes antro leliuko dar neplanuojame.
Atsakyti
QUOTE(Julie @ 2005 09 16, 01:04)
Vieną kart teko gerti, bet ačiū Dievui viskas laimingai baigesi ir nebuvo jokiu komplikacijų,reguliariai menesinės ir toliau . bet jei kita kart atsitiks kas nors panasaus, tai jau nebegersiu.. kaip bus taip, bet tokie vaistai  prie gero irgi neprives... g.gif


Papildyta:
o as va baigiu isprotet belaukdama rezultatu... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ramčiukas @ 2007 07 06, 20:17)
O mano sunui jau 7 metai. Postinoras nesuveike  ax.gif

eina sau....tai ***** gali ir nesuveikti??????????????nu jo, ne kas tada verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gintaryte1 @ 2007 07 16, 12:14)
eina sau....tai ***** gali ir nesuveikti??????????????nu jo, ne kas tada verysad.gif

reik iskarto gert nieko nelaukti ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Geriu tabletes maitinancioms "Cezarete". Veluoti galima tik 3 val isgerti.... Vakar isgerti pamirsau visai, prisiminiau ( tiksliau vyras netycia paklause, ar kartais nepamirsau isgerti) tik velai vakare jau po visko, tada isgeriau, tai buvo apie 23val, nors paprastai tablete isgeriu 12val dienos.Kaip zinia, Postinorui reikia recepto, ryt is pat ryto lekiu pas gyd, ar ji man iskart israsys ji? Tikiuosi, nes 2 vaikucio dar nenoriu, o ir nelabai galima, nes po cezario nepatariama bent pora metu pastot unsure.gif
Tai va, galvoju ar suveiks taip velai? Tos 3 dienos tik 2dieni vakare baigsis, bet tai jau poveikis gali buti netoks... Meldziuos dabar, kad butu buve nevaisingos dienos (apskaiciuoti neimanoma, nes mmm tokiu aiskiu kaip ir nera, o pirmais Cezarete vartojimo men teplioja, tai is kraujavimo nieko negaliu nuspresti g.gif )
Beje, ar to Postinoro yra daugumoj vaistiniu ar ne?Nes pas mus miestukas nedidelis...O vyras anksti lekia i darba, tai tik pavakary Postinora gauciau, jei tektu kitur jo vaziuot, nes pati nevairuoju, o leliaus neturiu kur palikt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 22 liepos 2007 - 19:24
be recepto jį parduoda cool.gif
Atsakyti
Nu va, isgeriau Postinora po 35val cool.gif Tikiuosi suveiks.
Beje, po kiek laiko daret nestumo testa, kad isitikintumet, jog nesat nestuke.gif
Ir ar galima maitinti krutim? Anotacijoj parasyta,kad galima, bet man kazkaip baisoka, juk tai didele hormonu doze unsure.gif Verciau jau palauksiu kokia dienele.
Atsakyti
QUOTE(aistruole @ 2007 03 19, 15:14)
As isgeriau pirma po 36 valandu ir antra laiku. Tai buvo mano pirmas kartas kaip naudojau sia ekstra kontrac.priemone. Atvejis buvo unikalus, maniau turiu susirgti ta pacia diena kai nesisaugojau ir pasakiau vyrui baigti i vidu...vistiek nevaisinga pries pat pat menesines.
Po poros valandu apzvelgiau kalendoriu ir supratau, kad siuo metu yra pats ciklo vidurys, ir pacios vaisingiausios dienos, ir kad man pilva skaudejo butent del ovuliacijos, o ne artejanciu menesiniu      doh.gif 
Teko begti del Postinor. O kaip tik sestadienio vakaras...jokios vaistines nedirbo...plius sekmadienio visa diena taip pat. Laukiau pirmadienio ankstaus ryto...

Deja menesiniu nesulaukiau.
Mano sunus labai norejo ateiti, labai....  smile.gif


O velniava, musu tokia pat situacija blink.gif Tikiuos nebus pametinuko, nelabai dar norisi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 07 23, 17:12)
O velniava, musu tokia pat situacija  blink.gif  Tikiuos nebus pametinuko, nelabai dar norisi  verysad.gif

mylimuke, jei ir antras bus toks, kaip tavo avatare, tai galima ir antra thumbup.gif
Atsakyti
as isgeriau postinora po val ir pasekmes ziaurios verysad.gif teko net y ligonine vaziuot, gydytoja net isbare kad geriau tokius stiprius, velniskai daug hormonu turincius kontraceptikus verysad.gif ir patare niekad nebenaudot....o pasemes tai tokios: lb pykino, jausmas toks jog butu saremiai pries gimdyma ypuseje....patikekit lb prisikankinau ir tikiuosi jog pasekmiu(antro vaikelio) nebus, kazkaip dar per anksti........ pasimokiau ir daugiau POSTINORO nebegersiu.....
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 07 23, 18:01)
mylimuke, jei ir antras bus toks, kaip tavo avatare, tai galima ir antra  thumbup.gif


Testas neigiamas tongue.gif Bet dar po savaites darysiu, negali zinot... g.gif

QUOTE(mantuke @ 2007 07 31, 13:47)
as isgeriau postinora po val ir pasekmes ziaurios  verysad.gif  teko net y ligonine vaziuot, gydytoja net isbare kad geriau tokius stiprius, velniskai daug hormonu turincius kontraceptikus verysad.gif  ir patare niekad nebenaudot....o pasemes tai tokios: lb pykino, jausmas toks jog butu saremiai pries gimdyma ypuseje....patikekit lb prisikankinau ir tikiuosi jog pasekmiu(antro vaikelio) nebus, kazkaip dar per anksti........ pasimokiau ir daugiau POSTINORO nebegersiu.....


Gal cia todel taip, kad neseniai po gimdymo?Visgi organizmas ir hormonai issireguliave g.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 08 04, 20:05)
sveikos mergaites, priimkit ir mane  4u.gif
anksciau pirmosios menesiniu dienos negaledavau pakelti-skaudedavo nezmoniskai verysad.gif  taciau priesk koki menesi susirgau laiku, taciau jokio skausmelio nebuvo - nu cia tai galvoju jega, praejo  thumbup.gif  thumbup.gif  taciau dziaugiausi neilgai, kai pastebejau, jog per menesi laiko vakar susirgau jau trecia karta  swoon.gif taciau ir sirgimas ne kaip sirigmas - ne kraujas, o kazkokios isskyros rusvos blink.gif  unsure.gif  jau ne nezinau ka manyti? g.gif  g.gif  anksiau irgi yra taip buve, tai ginekologe sake jog kazkas su hormonais negerai ir tada pradejau gerti KT, taciau dabar tai as ju jau nenoriu schmoll.gif  schmoll.gif 
tai gal ka patartumete, arba bent jau kaip nors nuraminkite mane  unsure.gif  mirksiukas.gif

butinai pasidaryk kraujo tyrima hormonams istirti. galbut per daug prolaktino. tokiu atveju parsyk ne hormoninio gydymo, o homeopatinio. pavartosi koki skystimeli 3 men ir turetu susireguliuoti viskas.
man po KT vartojimo (irgi apie 3m) mm buvo isvis isnyke... ir baisiai nereguliarios. yra gydytoju, kurie atseit skiria gydyma - pavartoti KT doh.gif cia tai isvis ziauru... kol gersi ta bruda - tai aisku mm bus laiku. bet cia ne vaistas...
zodziu, pabandyk ne agresyviom priemonem susireguliuoti cikla. bet svarbiausia - rast i priezasti 4u.gif

sveikos, merginos,

as irgi neseniai tapau mamyte ir jau baiminuosi, ar tik nebusiu pastojus. arba kas dar blogiau (turbut), persileidus.
zodziu pries pora dienu ivykus avarijai smileysex.gif: metu, teko ryte keliauti i vaistine postinoro. isgeriau. kazkaip susiraibuliavo man akytese, nu niekaip neradau anotacijoje, kad antra tablete reikia gerti po 12h (sita zinojau is anksciau), ir II-aja tablete isgeriau gal po 8h doh.gif durniuke fool.gif pora dienu maude pilva, lyg sona viena labiau, siaip kazkoks negerumas buvo, galva plyso. o vakar pradejau kraujuot. ir ne vien kraujas, o dar kazkokie dariniai verysad.gif siandien kraujavimas stipresnis. nebezinau ka galvot ir ka daryt verysad.gif
Atsakyti