Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

Neperseniausiai man teko griebtis skubios kontracepcijos doh.gif
Bet baime buvo didziausia ta, kad as ne LT ir nezinau, nei kur isigyti, nei kaip vadinasi, juk kontraceptikai LT ir tie su receptais parduodami, o cia uzsienis, ir dar naktis blink.gif
Bet praejus pirmai strioko bangai, pasiemiau savo laptopa, ir panarsiau internete, ir Bingo bigsmile.gif randu uzsienietiska postinoro atitikmeni, kuris vadinasi labai smaiksciu pavadinimu Plan B thumbup.gif
O cia yra vaistiniu, kurios dirba 24h/7. Turiu puiku MB, nuvaziavo, parupino wub.gif
Ir likus dviems dienoms iki planuotu menesiniu susirgau ax.gif
Poveikio salutinio jokio nejauciau, o pries tai LT buvau naudojus Postinor karta pries kokius 8 metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evelinki: 13 spalio 2007 - 02:02
QUOTE(evelinki @ 2007 10 13, 03:01)
Neperseniausiai man teko griebtis skubios kontracepcijos  doh.gif
Bet baime buvo didziausia ta, kad as ne LT ir nezinau, nei kur isigyti, nei kaip vadinasi, juk kontraceptikai LT ir tie su receptais parduodami, o cia uzsienis, ir dar naktis  blink.gif
Bet praejus pirmai strioko bangai, pasiemiau savo laptopa, ir panarsiau internete, ir Bingo  bigsmile.gif  randu uzsienietiska postinoro atitikmeni, kuris vadinasi labai smaiksciu pavadinimu Plan B  thumbup.gif
O cia yra vaistiniu, kurios dirba 24h/7. Turiu puiku MB, nuvaziavo, parupino  wub.gif
Ir likus dviems dienoms iki planuotu menesiniu susirgau  ax.gif
Poveikio salutinio jokio nejauciau, o pries tai LT buvau naudojus Postinor karta pries kokius 8 metus.

kai ieskai, tai ir randi mirksiukas.gif ir MB saunuolis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sniguriuoja @ 2007 10 13, 12:21)
kai ieskai, tai ir randi  mirksiukas.gif  ir MB saunuolis  thumbup.gif


4u.gif drinks_cheers.gif Gal sis mano postas kazkam irgi pades del Plano B ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinki @ 2007 10 13, 03:01)
Neperseniausiai man teko griebtis skubios kontracepcijos  doh.gif
Bet baime buvo didziausia ta, kad as ne LT ir nezinau, nei kur isigyti, nei kaip vadinasi, juk kontraceptikai LT ir tie su receptais parduodami, o cia uzsienis, ir dar naktis  blink.gif
Bet praejus pirmai strioko bangai, pasiemiau savo laptopa, ir panarsiau internete, ir Bingo  bigsmile.gif  randu uzsienietiska postinoro atitikmeni, kuris vadinasi labai smaiksciu pavadinimu Plan B  thumbup.gif
O cia yra vaistiniu, kurios dirba 24h/7. Turiu puiku MB, nuvaziavo, parupino  wub.gif
Ir likus dviems dienoms iki planuotu menesiniu susirgau  ax.gif
Poveikio salutinio jokio nejauciau, o pries tai LT buvau naudojus Postinor karta pries kokius 8 metus.

va va, mano situacija lotuliukas.gif tik baigtis kiek kitokia lotuliukas.gif atvaziavau savaitei pas drauga i londona, na ir velyku nakti per sueiti plyso prezervatyvas doh.gif naktis, sekmadienis, velykos... apvaziavom artimiausias vaistines - closed... doh.gif na galvoju cia gi londonas, ne koks pimpiskiu kaimas, negali buti, kad nera budincios vaistines.. schmoll.gif taigi aciu tam, kuris isrado interneta thumbup.gif siaip ne taip susiradom dirbancia vaistine ir, besimelsdami, jog nereiktu jokiu receptu, nusigavom ten. recepto nereikejo. isgeriau ta stebuklinga tablete ir su dainele grizom namo biggrin.gif taciau... menesiniu taip ir nesulaukiau.. teko pirkti nestumo testa, kuris buvo..teigiamas doh.gif na bet neissigaskit, merginos, tai ne postinor kalte lotuliukas.gif apsilankius pas ginekologa paaiskejo, jog pastojau ne ta diena, kai sargis plyso, o kelios dienos pries tai blink.gif tik va neisivaizduoju, kaip tai galejo ivykti g.gif tai stai kokia mano istorija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2007 10 19, 17:29)
va va, mano situacija lotuliukas.gif  tik baigtis kiek kitokia lotuliukas.gif  atvaziavau savaitei pas drauga i londona, na ir velyku nakti per sueiti plyso prezervatyvas doh.gif  naktis, sekmadienis, velykos... apvaziavom artimiausias vaistines - closed... doh.gif  na galvoju cia gi londonas, ne koks pimpiskiu kaimas, negali buti, kad nera budincios vaistines..  schmoll.gif  taigi aciu tam, kuris isrado interneta thumbup.gif  siaip ne taip susiradom dirbancia vaistine ir, besimelsdami, jog nereiktu jokiu receptu, nusigavom ten. recepto nereikejo. isgeriau ta stebuklinga tablete ir su dainele grizom namo biggrin.gif  taciau... menesiniu taip ir nesulaukiau.. teko pirkti nestumo testa, kuris buvo..teigiamas doh.gif  na bet neissigaskit, merginos, tai ne postinor kalte lotuliukas.gif  apsilankius pas ginekologa paaiskejo, jog pastojau ne ta diena, kai sargis plyso, o kelios dienos pries tai blink.gif  tik va neisivaizduoju, kaip tai galejo ivykti g.gif  tai stai kokia mano istorija lotuliukas.gif


Geras thumbup.gif Matyt buvo jau lemta leliui ateit ax.gif
Atsakyti
jau praejo daugiau nei menuo nuo pastinor vartojimo, o vis dar nera mmm g.gif pagal grafika turejo but apie 5 menesio diena...
Atsakyti
QUOTE(sniguriuoja @ 2007 10 20, 18:51)
jau praejo daugiau nei menuo nuo pastinor vartojimo, o vis dar nera mmm  g.gif pagal grafika turejo but apie 5 menesio diena...


Nestumo testa darei? Jei neigiamas, tai gali but kaip man... Gal pas gyd nueik, ir jei viskas gerai, tada ramiai lauk mmm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2007 10 19, 17:29)
va va, mano situacija lotuliukas.gif  tik baigtis kiek kitokia lotuliukas.gif  atvaziavau savaitei pas drauga i londona, na ir velyku nakti per sueiti plyso prezervatyvas doh.gif  naktis, sekmadienis, velykos... apvaziavom artimiausias vaistines - closed... doh.gif  na galvoju cia gi londonas, ne koks pimpiskiu kaimas, negali buti, kad nera budincios vaistines..  schmoll.gif  taigi aciu tam, kuris isrado interneta thumbup.gif  siaip ne taip susiradom dirbancia vaistine ir, besimelsdami, jog nereiktu jokiu receptu, nusigavom ten. recepto nereikejo. isgeriau ta stebuklinga tablete ir su dainele grizom namo biggrin.gif  taciau... menesiniu taip ir nesulaukiau.. teko pirkti nestumo testa, kuris buvo..teigiamas doh.gif  na bet neissigaskit, merginos, tai ne postinor kalte lotuliukas.gif  apsilankius pas ginekologa paaiskejo, jog pastojau ne ta diena, kai sargis plyso, o kelios dienos pries tai blink.gif  tik va neisivaizduoju, kaip tai galejo ivykti g.gif  tai stai kokia mano istorija lotuliukas.gif


tai visa laimes, kad viskas baigesi gerai ir smugine hormonu doze nepakenke vaikuciui.... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(sniguriuoja @ 2007 10 20, 18:51)
jau praejo daugiau nei menuo nuo pastinor vartojimo, o vis dar nera mmm  g.gif pagal grafika turejo but apie 5 menesio diena...

siaip vienas is salutiniu jo poveikiu yra tai kad gali kisti menesiniu laikas, taciau informaciniam lapeli yra pabrezta, kad jeigu menesines veluoja ilgiau nei 5 dienas arba kraujavimas ju metu yra neiprastas butina nedelsiant kreiptis i gydytoja. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2007 10 21, 15:25)
siaip vienas is salutiniu jo poveikiu yra tai kad gali kisti menesiniu laikas, taciau informaciniam lapeli yra pabrezta, kad jeigu menesines veluoja ilgiau nei 5 dienas arba kraujavimas ju metu yra neiprastas butina nedelsiant kreiptis i gydytoja.  unsure.gif


Nedelsiant kreiptis nebutina, bet del sventos ramybes galima. Taip pat raso, kad reiktu apsilankyti pas ginekologa po 5-6sav po Postinoro vartojimo, manau net ir tuo atveju, jei salutinio poveikio nera... o kas del menesiniu velavimo, tai ju gali nebuti ir daug ilgiau nei trunka iprastas ciklas, man ju nebuvo net 9sav, nors nebuvau nei nescia, nei siaip kokiu pakitimu. Tiesiog taip hormonai paveike organizma.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 10 21, 13:31)
Nestumo testa darei? Jei neigiamas, tai gali but kaip man... Gal pas gyd nueik, ir jei viskas gerai, tada ramiai lauk mmm  ax.gif

dariau pries pora savaiciu - neigiamas. tiesa, po keliu dienu isgerus pastinor buvo kraujavimas nemazas, kaip per normalias mmm g.gif matyt tai pasalinis poveikis. jauciu, reikes uzsiregistruoti pas gyd
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2007 10 21, 19:47)
Nedelsiant kreiptis nebutina, bet del sventos ramybes galima. Taip pat raso, kad reiktu apsilankyti pas ginekologa po 5-6sav po Postinoro vartojimo, manau net ir tuo atveju, jei salutinio poveikio nera... o kas del menesiniu velavimo, tai ju gali nebuti ir daug ilgiau nei trunka iprastas ciklas, man ju nebuvo net 9sav, nors nebuvau nei nescia, nei siaip kokiu pakitimu. Tiesiog taip hormonai paveike organizma.

manau, kad cia hormonu poveikis. gal kiek per daug ju kuneliui, tai ir issiderina ciklas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoose @ 2007 10 19, 17:29)
va va, mano situacija lotuliukas.gif  tik baigtis kiek kitokia lotuliukas.gif  atvaziavau savaitei pas drauga i londona, na ir velyku nakti per sueiti plyso prezervatyvas doh.gif  naktis, sekmadienis, velykos... apvaziavom artimiausias vaistines - closed... doh.gif  na galvoju cia gi londonas, ne koks pimpiskiu kaimas, negali buti, kad nera budincios vaistines..  schmoll.gif  taigi aciu tam, kuris isrado interneta thumbup.gif  siaip ne taip susiradom dirbancia vaistine ir, besimelsdami, jog nereiktu jokiu receptu, nusigavom ten. recepto nereikejo. isgeriau ta stebuklinga tablete ir su dainele grizom namo biggrin.gif  taciau... menesiniu taip ir nesulaukiau.. teko pirkti nestumo testa, kuris buvo..teigiamas doh.gif  na bet neissigaskit, merginos, tai ne postinor kalte lotuliukas.gif  apsilankius pas ginekologa paaiskejo, jog pastojau ne ta diena, kai sargis plyso, o kelios dienos pries tai blink.gif  tik va neisivaizduoju, kaip tai galejo ivykti g.gif  tai stai kokia mano istorija lotuliukas.gif

lotuliukas.gif super istorij lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o kas į temą, ankščiau teko ne kartą vartot.. bet prisiskaičius apie tą Postinor'ą, jo nenaudoju schmoll.gif va ir kritiniu atveju melstis tik beliko ir lyg viskas ok.. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 10 19, 21:45)
Geras  thumbup.gif  Matyt buvo jau lemta leliui ateit  ax.gif

na mes irgi taip manom, kad laaaabai jau lelius norejo atkliauti pas mus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoose: 22 spalio 2007 - 16:29