Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

Sveikutes,

Man truputi neramu ar teisingai elgiuosi, nes pirma syki tokia situacija...

Taip gavosi, kad reikejo pavartoti postinora ir po paros vel isgeriau, nes vel issigandau ir nusprendziau nerizikuot...po nepilnos savaites pasidariau testa - parode, jog ne nescia, o be to ta pacia diena dar ir menesines prasidejo - ar tai tikrai reiskia, kad ne nescia smile.gif ar po kurio laiko dar reiktu pasitikrinti? Baiminuosi siek tiek...

Kadangi daugiau nusprendziau nerizikuot tad, nusipirkau EVRA pleistriuku ir pirma menesiniu diena uzsiklijavau...viska darau pagal instrukcijas, bet vis pagalvoju, o kas bus jei tasyk pastojau:)?

Gal kam panasiai buvo, ar gal kas tame daugiau nusimano butu idomu suzinoti jusu nuomone, moralu man nereik smile.gif
Aciu smile.gif
Atsakyti
Kiekvienai vis kitaip tas postinoras organizme suveikia.Man ji irgi viena karteli teko gerti,bet tik per savo ziopluma doh.gif Salutiniu poveikiu jokiu nebuvo,tik po isgerimo labai jau negausios ir keistos mmm buvo.Bet kitos prasidejo laiku ir normalios kaip ir visada rolleyes.gif Geriausia tai aisku butu jeigu jo nereiketu visai nei vienai gerti,bet gi visko siam gyvenimeli pasitaiko ir buna g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitka@yahoo.com @ 2008 01 24, 17:33)
Sveikutes,

Man truputi neramu ar teisingai elgiuosi, nes pirma syki tokia situacija...

Taip gavosi, kad reikejo pavartoti postinora ir po paros vel isgeriau, nes vel issigandau ir nusprendziau nerizikuot...po nepilnos savaites pasidariau testa - parode, jog ne nescia, o be to ta pacia diena dar ir menesines prasidejo - ar tai tikrai reiskia, kad ne nescia smile.gif ar po kurio laiko dar reiktu pasitikrinti? Baiminuosi siek tiek...

Kadangi daugiau nusprendziau nerizikuot tad, nusipirkau EVRA pleistriuku ir pirma menesiniu diena uzsiklijavau...viska darau pagal instrukcijas, bet vis pagalvoju, o kas bus jei tasyk pastojau:)?

Gal kam panasiai buvo, ar gal kas tame daugiau nusimano  butu idomu suzinoti jusu nuomone, moralu man nereik smile.gif
Aciu smile.gif

Šitaip paniškai bijančioms nėštumo siūlyčiau išvis dar nesimylėt ir palaukt, kol subręsit.
Bet kadangi moralų tamstai nereik, tai patariu būtinai pasirodyt pas ginekologę, nes išgert 2 dozes Postinor'o yra labai neprotinga.
Atsakyti
[Pirmas 12val po santykių patikimumas 95%. Teisybė, kad pastojus Postinor'as jau nebeveiksmingas. Tavo žinomu atveju mergaitė pastojo greičiau nei per 5val ax.gif ]

Tai va kaip sugalvojau: Ka Dievas dave, to postinoras neatims blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yeahva: 24 sausio 2008 - 22:32
Na man irgi teko 1karta gerti, nes plyso prezervatyvas. Isgeriau po kokiu 15 valandu, nepastojau. Salutiniu poveikiu nepajutau, apart to, kad pries jas gerdama apie valanda zliumbiau, nes atrode, jog nuodus geriu biggrin.gif Na man kazkaip viskas taip ziauriai asocijavosi, nes tada isivaizdavau, kad cia kazkas TRAGISKO.
Visoms linkiu saugotis taip, kad nereiketu gadintis nervu ir naudotis "Extrom" smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeLady: 25 sausio 2008 - 00:10
gal mano klausimas ne visai i tema .... blink.gif bet vis delto
galbut yra imanoma kaip nors nukelt menesines be kontraceptiku ir stesu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(yeahva @ 2008 01 24, 23:31)
[Pirmas 12val po santykių patikimumas 95%. Teisybė, kad pastojus Postinor'as jau nebeveiksmingas. Tavo žinomu atveju mergaitė pastojo greičiau nei per 5val  ax.gif ]

Tai va kaip sugalvojau: Ka Dievas dave, to postinoras neatims  blink.gif

Koks dar dievas, taigi ne su šv.dvasia mylėjosi. Vyras, brangioji, vyras... biggrin.gif

QUOTE(Gubernija @ 2008 01 25, 01:13)
gal mano klausimas ne visai i tema .... blink.gif  bet vis delto
galbut yra imanoma kaip nors nukelt menesines be kontraceptiku ir stesu?  unsure.gif

Įmanoma- nestuke.gif , mėnesinės nusikels minimum 9mėn lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai daugiau būdų nežinau.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 25, 12:49)
Koks dar dievas, taigi ne su šv.dvasia mylėjosi. Vyras, brangioji, vyras...  biggrin.gif



Cia gerai skelei thumbup.gif bet viskas priklauso ar is religines puses ar is buitines paziuresi biggrin.gif
Atsakyti
Kokia dar religija lovoj?mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 25, 13:21)
Kokia dar religija lovoj?mastau.gif biggrin.gif



Na gi, juk zinai kaip ten sakoma, kad vaikus Dievas duoda biggrin.gif na tipo, myliesi myliesi ir nebuna vaiko, ir tik Dievas sako: nu ka metas jums vaika atsiust, ir su savo galiom nustumia spermi prie kiausialastes biggrin.gif Tiek tos religijos biggrin.gif

Na o jei netiket religija, tai galima tiket nuostabiaja vyro galia, issauti tiesiai i gimda, ir paset sekla biggrin.gif sodininkai tie vyrai biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 01 24, 18:14)
Šitaip paniškai bijančioms nėštumo siūlyčiau išvis dar nesimylėt ir palaukt, kol subręsit.
cool.gif nusišnekėjai čia... arba čia taikei vaikams, paaugliams...yra ir vedusių porų, kurios laaaabai bijo nėštumo, tačiau jei bijai nėštumo- nereiškia , kad esi nesubrendęs...tad jei nenori, jau geriau bijoti ir saugotis, negu bijoti ir na ura važiuoti rolleyes.gif

aš kažkurią dieną irgi išsigandau, toks atvejis nutiko, kad būtų reikėję to postinoro, savaitgalis.....ačiū dievui neprireikė, bet dabar klausimas- tai ką reiktų daryti? bet kada pas ginekologą nenubėgsi...pirma pas šeimos daktarą siuntimo, paskui pas ginekologą, eilė 2 sav verysad.gif graudu, o gal receptą gali išrašyti šeimos gydytojas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ankstikėlė @ 2008 01 27, 15:34)
cool.gif nusišnekėjai čia... arba čia taikei vaikams, paaugliams...yra ir vedusių porų, kurios laaaabai bijo nėštumo, tačiau jei bijai nėštumo- nereiškia , kad esi nesubrendęs...tad jei nenori, jau geriau bijoti ir saugotis, negu bijoti ir na ura važiuoti rolleyes.gif

aš kažkurią dieną irgi išsigandau, toks atvejis nutiko, kad būtų reikėję to postinoro, savaitgalis.....ačiū dievui neprireikė, bet dabar klausimas- tai ką reiktų daryti? bet kada pas ginekologą nenubėgsi...pirma pas šeimos daktarą siuntimo, paskui pas ginekologą, eilė 2 sav verysad.gif graudu, o gal receptą gali išrašyti šeimos gydytojas? g.gif


Siuntimo pas ginekologa nereikia schmoll.gif
Atsakyti