Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

QUOTE(Teaspoon @ 2008 02 04, 16:37)
nu jo oxikas visu pirma tu mergina ar vaikinas isviso ? bet tai tavo variantas tai labai jau retas...

Na aš taip pat išgėriau Postinoro antrą parą po lyt. santykių. Dariausi 2 nėštumo testus kas savaitė - abu neigiami. Pasidariau po 1,5 mėn dar 2, nes lb blogai jaučiausi - abu teigiami. Kažkoks košmaras, bet tai įmanoma?
Atsakyti
QUOTE(mica_z @ 2008 03 02, 15:44)
Na aš taip pat išgėriau Postinoro antrą parą po lyt. santykių. Dariausi 2 nėštumo testus kas savaitė - abu neigiami. Pasidariau po 1,5 mėn dar 2, nes lb blogai jaučiausi - abu teigiami. Kažkoks košmaras, bet tai įmanoma?


Na neigiamas dar gali meluoti, bet teigiamas nemanau, kad meluos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mica_z @ 2008 03 02, 16:44)
Na aš taip pat išgėriau Postinoro antrą parą po lyt. santykių. Dariausi 2 nėštumo testus kas savaitė - abu neigiami. Pasidariau po 1,5 mėn dar 2, nes lb blogai jaučiausi - abu teigiami. Kažkoks košmaras, bet tai įmanoma?

Kuo veliau isgeri - tuo didesne tikimybe kad nesuveiks. Jeigu atsitiko nelaime - kam laukti antros paros? Matyt, kad uzkibo 4u.gif
Papildyta:
Beje, pastebejau, kad nebe pirma karta sitoj temoj kazko apie postinora klausi.. Cia gi ne saldainis - ai jei ka isgersiu. Sitaip ir sveikata susigadint galima doh.gif Negi sunku normaliom apsaugos priemonem naudotis?

Sorry, kad toks moralas gavosi, tiesiog keista man kad moterys taip savo sveikatos nesaugo.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2008 03 02, 16:26)
Kuo veliau isgeri - tuo didesne tikimybe kad nesuveiks. Jeigu atsitiko nelaime - kam laukti antros paros?  Matyt, kad uzkibo 4u.gif
Papildyta:
Beje, pastebejau, kad nebe pirma karta sitoj temoj kazko apie postinora klausi.. Cia gi ne saldainis - ai jei ka isgersiu. Sitaip ir sveikata susigadint galima  doh.gif Negi sunku normaliom apsaugos priemonem naudotis?

Sorry, kad toks moralas gavosi, tiesiog keista man kad moterys taip savo sveikatos nesaugo..  blush2.gif

Tai kad tik viena karta paklausiau, o dabar tik jau rezultatus komentavau. Vienintelį kartą prireikė, tą vienintelį ir nesuveikė doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oxikas_777 @ 2008 02 02, 14:33)
As pasinaudojau Postinoru iskart po mylejimosi, pasekmes labai laiminga 3 asmenu seimynele  wub.gif  lotuliukas.gif  4u.gif  manau geriausia kontracepcija susilaikymas  lotuliukas.gif  tongue.gif

Pas mane panasi situacija lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
teko viena karta naudoti,tai menesiniu cikla isreguliavo ziauriai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mica_z @ 2008 03 02, 16:44)
Na aš taip pat išgėriau Postinoro antrą parą po lyt. santykių. Dariausi 2 nėštumo testus kas savaitė - abu neigiami. Pasidariau po 1,5 mėn dar 2, nes lb blogai jaučiausi - abu teigiami. Kažkoks košmaras, bet tai įmanoma?

Postinoro infolapelyje parašyta, kad testas gali meluoti.
Atsakyti
zinot, teko ir man šiandien išbandyt šį daikčiuką, nes iš streso viskas krito iš rankų. Žiūrėsim pasekmes happy.gif
Atsakyti
****, antrą kartą išgeriau... Prieš tris mėnesius apturėjau sunkią traumą, iki šiol gydausi, vaistus geriu arkliškais kiekiais - to pasekmėj kilo alergija. Gydytojai rekomendavo nutraukti KT vartojimą, kad būtų minimizuotas vartojamų vaistų kiekis. Nutraukiau. Mylėjomės su prezervatyvu - pačioj pabaigoj plyšo... Per pusvalandį išgėriau Postinor2 abi tabletes. Po penkių dienų prasidėjo didelis kraujavimas. Po keleto dienų darysiuos pirmą testą. Kaip bijau teigiamo.... Nesu tikra, kad su savo sveikata ir traumos padariniais galėčiau išnešioti vaikelį - trauma susijusi su stuburu, laukia minimum viena operacija (gal bus ir daugiau). Po Postinoro2 pavartojimo išdidėjo cista - ginekologė sako, kad tai galima reakcija į didelį hormonų kiekį. Palinkėjo neigiamo nėštumo testo ir vėl vartoti KT dėl cistos (jei tik sulauksiu tikrųjų mmm).
Po prezervatyvo plyšimo negaliu net pagalvot apie seksą. Kol negersiu KT, nebematau kuo pasikliauti. Be abejo, KT irgi 100 proc. apsauga, tačiau bent jau netenka gerti šito "brudo" ( mano ginė taip pavadino Postinor).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ashtri: 18 balandžio 2008 - 18:05
Teko vienąkart gerti, jokio pašalinio poveikio nepajutau, bet tikiuosi, niekada daugiau gerti nebereiks..
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2008 04 18, 19:04)
****, antrą kartą išgeriau... Prieš tris mėnesius apturėjau sunkią traumą, iki šiol gydausi, vaistus geriu arkliškais kiekiais - to pasekmėj kilo alergija. Gydytojai rekomendavo nutraukti KT vartojimą, kad būtų minimizuotas vartojamų vaistų kiekis. Nutraukiau. Mylėjomės su prezervatyvu - pačioj pabaigoj plyšo... Per pusvalandį išgėriau Postinor2 abi tabletes. Po penkių dienų prasidėjo didelis kraujavimas. Po keleto dienų darysiuos pirmą testą. Kaip bijau teigiamo.... Nesu tikra, kad su savo sveikata ir traumos padariniais galėčiau išnešioti vaikelį - trauma susijusi su stuburu, laukia minimum viena operacija (gal bus ir daugiau). Po Postinoro2 pavartojimo išdidėjo cista - ginekologė sako, kad tai galima reakcija į didelį hormonų kiekį. Palinkėjo neigiamo nėštumo testo ir vėl vartoti KT dėl cistos (jei tik sulauksiu tikrųjų mmm).
Po prezervatyvo plyšimo negaliu net pagalvot apie seksą. Kol negersiu KT, nebematau kuo pasikliauti. Be abejo, KT irgi 100 proc. apsauga, tačiau bent jau netenka gerti šito "brudo" ( mano ginė taip pavadino Postinor).

Tikekimes,tas brudas suveike ir nebusi nestuke.gif bet manau,nesulauksi ''geru'' ziniu,as taip galvoju...kraujavai ,beto,kartais pats organizmas atmeta nestuma del stipriu vaistu.
Atsakyti
Sveikos,

noriu pasikonsultuoti. uzpraeita penktadieni turejau isideti zieda, bet taip atsitiko, kad uzmirsau nusipirkti, vakare atsiminiau, bet jau tingejosi lekti ieskoti. tai isidejau sestadieni, pavelavusi daugiau nei 12val. Zinau, kad lapelyje parasyta, kad tokiu atveju reikia savaite laiko naudoti papildoma apsauga, pvz prezervatyvus ar nutraukta lytini akta. o vakar t.y. penktadieni vyrui nespejau laiku pasakyti ir nepasisaugojom blush2.gif . o turejom saugotis dar apie para laiko. kaip manote ar galejau pastoti? ar galiu dabar ka nors padaryti, kad taip neatsitiktu? gal pavartoti ekstrine kontracepcija?
taip blogai, kad savaitgalis,pas ginekologe nepavyks nusigauti unsure.gif
Atsakyti