Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrinė kontracepsija - Postinor

nieko baisaus, taip turejo but, nes jei pastojai, tai turejo issivalyt viskas.. Anksciau tiesiog susirgai.
Geriausia vengt priezasties, kad nereiktu tu tableciu vartoto, bet is tikruju tai kartais zmonem buna vienintele iseitis. geriau tablete kol dar net nepastojai, nei abortas/valymas kai jau issivyste kazkas
Atsakyti
geriu siaip kontraceptines tabletes, bet del dantenu teko gerti antibijotikus 5 dienas. taigi ju patikimumas jau abejotinas. taigi del sventos ramybes prarijau ir pagal instrukcija pora postinoro. O dabar skaitau - jo patikimumas irgi mazesnis kai geri antibijotikus...
tai kaip cia iseina.... apsisaugojau as cia skaitosi ar ne?
Atsakyti
Dieve merginos nevartokite taip daznai postinor. As vartojau kazkada ir kai nuejau pas ginekologe, ji mane isbare del siu tablesiu! Ji sake, kad nuo ju galiu pasidaryti nevaisinga. Jos tik labai ekstra doh.gif atveju (po isprievartavimu ar atsitiktinio santykiavimo). As bent nepatariu tu tableciu naudotis(sakau is savo patirties-nemazai problemu man sukele) doh.gif
Atsakyti
teko per 4 metus, dukart vartot blink.gif priesh 3 metus gerai pamenu jos kainavo 8 lt. su kapeikom, jokio pashalinio poveikio nebuvo, nors buvo vartojama tiksliai pagal instrukcija, laksto va pustrechiu metu vaikinas zhydrom akim laugh.gif antra karta shiemet, buvo toks extra atvejis wub.gif diedas nuleke i vaistine nusiplukes, grizhta sakau davai grazha ( ish 20 lt.), sako kokia grazha? dar skoloj likau, pasirodo dabar yra kazhkoks naujas postinor2 ir kaina vos ne triguba, ishgeriau, jokio pashalinio poveikio, jokio pilvo, tik palengvejusi kishene laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Kazkaip kalba uzejo ir prigasdino mane kelios pazistamos apie Postinor'a, kaip tai baisu, kaip zaloja organizma, kaip po jo pavartojimo nepastojama ir pan... ohmy.gif O as jauna durna budama esu suvartojusi is viso gal 4-5 tabletkas... blink.gif Paskui i prota atejau, KT pradejau gerti... dry.gif Dabar visiskai panika apeme apie tas kelias suvartotas nelemtas tabletkas pagalvojus... doh.gif Negi pasekmes rimtai tokios baisios gali buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Mytera @ 2004 09 15, 15:17)
Kazkaip kalba uzejo ir prigasdino mane kelios pazistamos apie Postinor'a, kaip tai baisu, kaip zaloja organizma, kaip po jo pavartojimo nepastojama ir pan... ohmy.gif O as jauna durna budama esu suvartojusi is viso gal 4-5 tabletkas... blink.gif Paskui i prota atejau, KT pradejau gerti... dry.gif  Dabar visiskai panika apeme apie tas kelias suvartotas nelemtas tabletkas pagalvojus... doh.gif  Negi pasekmes rimtai tokios baisios gali buti? g.gif

Na, nesigraudink, Mytera, nera taip jau baisiai! rolleyes.gif
Aisku, jei i metus tik tas 3-4 teisgeri...Geriau ko maziau...
o siaip, tai, zinok, ir gyvent nesveika! laugh.gif biggrin.gif
QUOTE
laksto va pustrechiu metu vaikinas zhydrom akim

Aha, Regingel, tie, zydrom akim biski brangesni... laugh.gif
Nu bet jei butumei tikra, kad kitas neprisides (salia lakstyt), juk ir negertumei (ta prasme 20lt sutaupitumei) rolleyes.gif
Atsakyti
mano draugei pries kelis men pradejo ziauriai slinkti plaukai. Atrode (ir dabar tebeatro) ziauriai. Nieks nepadejo.
Nuejo i privacia klinika, padare nerealiai brangius tyrimus, nes tikrai padetis buvo tragiska.
Ir zinot nuo ko plinka moteryte? - Nuo Postinor
Siaip reikia paminet, kad ji truputi per daznai gerdavo, bet vis tiek.
Atsakyti
Na vartojau ir as ta Postinora po pirmo vaiko,keleta kartu. Jokiu pasaliniu poveikiu nebuvo,ir menesines laiku prasidejo.O kai uzsimanem antro vaiko,tai irgi jokiu problemu neturejom.Cia gal kaip kam. O ka daryti,jeigu extra atvejis? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Turiu beda. Pries keleta savaiciu buvo toks extra atvejis, teko isgerti Postinoro. Po savaites prasidejo menesines (savaite anksciau nei iprastai), bet jauciausi normaliai. Bet stai jau baigia ipuseti antra savaite, o tos menesines kaip nesibaigia taip nesibaigia. PIlva maudzia, papukai istine, negaliu prie ju prisiliesti, kraujas liejasi laisvai... Gal galetumet pasidalinti patirtim, ar yra kuriai taip buve? Tiesa, esu ir anksciau pora kartu to nelemto Postinoro gerusi, bet kliakiai nesijauciau niekada. Padekite sad.gif
Atsakyti
Esu gerusi pora kartu. Visada issaukdavo kraujavima o po to menesines budavo tuo laiku kaip ir turejo buti. Gal tau sutapo?
Atsakyti
QUOTE (Gabri @ 2004 11 05, 09:06)
Esu gerusi pora kartu. Visada issaukdavo kraujavima o po to menesines budavo tuo laiku kaip ir turejo buti. Gal tau sutapo?

tai pasiskaiciuok, kada turejo prasideti menesines. Bet butinai nulek pas gydytoja. pasiskambink savo gydytojai ir pasakyk,kad pas ja privaciai nori, manau priims wink.gif
daugiau negerk jo, jis tik kiausides gadina unsure.gif sad.gif
Atsakyti
Teko ir man keleta kartu pavartot postinora, tai, kaip ir tau, pirmiuosius kartus viskas tvarkoj buvo, o trecia kart panaudojus irgi krujavau apie pora savaiciu, ir skaudejo viska...Daugiu niekad sios bjaurybes nevartosiu mad.gif
Atsakyti